CAMés
2022-232012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2022-23 IIIIIIIVV2012-13 IIIIIIIV2002-03 IIIIIIIV1992-93 IIIIIIIV1982-83 III
2021-22 IIIIIIIVV2011-12 IIIIIIIV2001-02 IIIIIIIV1991-92 IIIIIIIV1981-82 III
2020-21 IIIIIIIVV2010-11 IIIIIIIV2000-01 IIIIIIIV1990-91 IIIIIIIV1980-81 III
2019-20 IIIIIIIV2009-10 IIIIIIIV1999-00 IIIIIIIV1989-90 IIIIIIIV1979-80 III
2018-19 IIIIIIIV2008-09 IIIIIIIV1998-99 IIIIIIIV1988-89 IIIIIIIV1978-79 III
2017-18 IIIIIIIV2007-08 IIIIIIIV1997-98 IIIIIIIV1987-88 IIIIIIIV1977-78 III
2016-17 IIIIIIIV2006-07 IIIIIIIV1996-97 IIIIIIIV1986-87
2015-16 IIIIIIIV2005-06 IIIIIIIV1995-96 IIIIIIIV1985-86 III
2014-15 IIIIIIIV2004-05 IIIIIIIV1994-95 IIIIIIIV1984-85 III
2013-14 IIIIIIIV2003-04 IIIIIIIV1993-94 IIIIIIIV1983-84 III

Ranking Partits Perduts Primera i Segona Divisió

# País Nom Nom complet Pos Data de naixement Lloc de naixement PP
1
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 273
2
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 270
3
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 210
4
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 209
5
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 208
6
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 204
7
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 202
8
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 201
9
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 200
10
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 200
11
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 198
12
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 192
13
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 191
14
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 188
15
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 188
16
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 187
17
Javi Fuego Javier Fuego Martínez
04/01/1984 Pola de Siero 186
18
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 186
19
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 185
20
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 182
21
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 181
22
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 181
23
Bellido Javier Bellido Plaza
09/03/1966 Bilbao 180
24
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 180
25
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 180
26
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 180
27
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 179
28
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 179
29
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 179
30
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 178
31
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 177
32
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 177
33
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 177
34
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 176
35
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 176
36
Martí Josep Lluís Martí Soler
28/04/1975 Palma 176
37
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 175
38
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 175
39
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 175
40
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 173
41
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 173
42
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 València 173
43
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 172
44
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 172
45
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 172
46
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 171
47
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 170
48
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 169
49
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 169
50
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 169
51
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 169
52
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 168
53
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 167
54
Linares Jesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 166
55
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 166
56
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 165
57
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 165
58
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 165
59
Lacen Mehdi Gregory Giuseppe Lacen
15/03/1984 Paris 165
60
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 165
61
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 165
62
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 165
63
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 164
64
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 164
65
Palacios César Palacios Chocarro
19/10/1974 Pamplona 163
66
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 163
67
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 163
68
Bellvís Carlos Bellvís Llorens
24/04/1985 València 163
69
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 163
70
Cortés David Cortés Caballero
29/08/1979 Llerena 162
71
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 162
72
Lopo Alberto Lopo García
05/05/1980 Barcelona 162
73
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 162
74
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 162
75
Chano Sebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 162
76
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 162
77
Moré José Moré Bonet
29/01/1953 L'Ametlla del Vallès 161
78
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 161
79
Pape Diop Papakouly Diop
19/03/1986 Kaolack 161
80
Sañudo Juan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 161
81
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 161
82
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 161
83
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 160
84
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 159
85
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 159
86
José María José María García La Villa
23/05/1942 Pola de Siero 159
87
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 159
88
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 158
89
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 158
90
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 158
91
Salva Sevilla Salvador Sevilla López
18/03/1984 Berja 157
92
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 157
93
Migueli Miguel Ramos Vargas
12/12/1942 Málaga 157
94
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 156
95
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 156
96
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 156
97
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Ayódar 156
98
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 156
99
Martín González Ángel Martín González
28/04/1964 Madrid 156
100
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 156
101
Fidel Fidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 156
102
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 156
103
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 156
104
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 155
105
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
15/06/1969 Estepona 155
106
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 155
107
Torres Gómez Javier Torres Gómez
09/01/1970 Madrid 155
108
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 155
109
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 154
110
Juan Rodríguez Juan Antonio Rodríguez Villamuela
01/04/1982 Málaga 154
111
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 154
112
Garitano Ander Garitano Urkizu
28/02/1969 Derio 153
113
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 153
114
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 153
115
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 153
116
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 153
117
Berto Alberto Martínez Díaz
27/10/1962 Reiriz 153
118
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 153
119
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 153
120
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 153
121
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 152
122
Lesmes Francisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 152
123
Iraola Andoni Iraola Sagarna
22/06/1982 Usurbil 152
124
Alberto Alberto López Moreno
25/02/1967 Madrid 152
125
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 152
126
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 151
127
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Leganés 151
128
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 151
129
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 151
130
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 151
131
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 151
132
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 151
133
Aguado Xavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 151
134
Alfredo Alfredo Sánchez Benito
03/12/1972 Madrid 151
135
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 150
136
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 150
137
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 150
138
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 150
139
Kiko Olivas Francisco José Olivas Alba
21/08/1988 Antequera 150
140
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 150
141
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 149
142
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 149
143
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 149
144
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 149
145
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 València 149
146
Juanito Juan Francisco Rodríguez Herrera
10/05/1965 Santa Cruz de Tenerife 149
147
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 149
148
Marañón Rafael Carlos Marañón González
23/06/1948 Olite 148
149
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Rafelbunyol 148
150
Colsa Gonzalo Colsa Albendea
02/04/1979 Santander 148
151
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 148
152
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 148
153
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 148
154
Felipe Juan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 148
155
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 148
156
Muñoz Luis Muñoz Grau
10/11/1935 Sabadell 147
157
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 147
158
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 València 147
159
Prats Antonio Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 147
160
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Madrid 147
161
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 147
162
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 147
163
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 147
164
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 147
165
Fabiano Fabiano Soares Pessoa
10/06/1966 Rio de Janeiro 147
166
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 146
167
Vivar Dorado Ángel Manuel Vivar Dorado
12/02/1974 Griñón 146
168
Hugo Mallo Hugo Mallo Novegil
22/06/1991 Marín 146
169
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 146
170
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 146
171
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 146
172
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 146
173
Salguero José Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 146
174
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 146
175
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 146
176
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 146
177
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 146
178
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 146
179
Lombán David Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 146
180
Félix Félix Víctor Marrero Morán
26/02/1955 Las Palmas de Gran Canaria 145
181
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 145
182
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 145
183
Julio Durán Julio Durán Pérez
14/07/1957 Santa Cruz de Tenerife 145
184
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 145
185
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 145
186
Belenguer David Belenguer Reverter
17/12/1972 Vilassar de Mar 145
187
Merino Ángel Miguel Merino Torres
02/10/1966 Madrid 144
188
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 144
189
Gil José Gil Gordillo
09/10/1960 Sanlúcar de Barrameda 144
190
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 144
191
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 144
192
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 144
193
Cota Jesús Diego Cota
28/07/1967 Madrid 144
194
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 144
195
Andrinúa Genar Andrinua Kortabarria
09/05/1964 Getxo 144
196
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 144
197
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 143
198
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 143
199
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 143
200
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 143
201
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 143
202
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 143
203
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 143
204
Lekumberri Ángel Lekumberri García
21/01/1970 Pamplona 143
205
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 143
206
Mikel Rico Mikel Rico Moreno
04/11/1984 Arrigorriaga 143
207
Bernal Miguel Bernal Feito
11/05/1958 Madrid 143
208
Javi Guerra Javier Guerra Rodríguez
15/03/1982 Vélez-Málaga 143
209
Larrazabal Aitor Larrazabal Bilbao
21/06/1971 Loiu 143
210
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 143
211
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 142
212
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 142
213
Iván Alonso Iván Daniel Alonso Vallejo
10/04/1979 Montevideo 142
214
Parejo Daniel Parejo Muñoz
16/04/1989 Coslada 142
215
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 142
216
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 142
217
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 142
218
Gracia Javier Gracia Carlos
01/05/1970 Pamplona 142
219
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 142
220
Ángel Ángel Domingo López Ruano
10/03/1981 Las Palmas de Gran Canaria 142
221
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 142
222
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 142
223
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 142
224
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 142
225
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 141
226
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 141
227
Urrutia Josu Urrutia Tellería
14/04/1968 Lekeitio 141
228
Pablo Pablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 141
229
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 141
230
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 141
231
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 141
232
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 141
233
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 141
234
Calderón Antonio Calderón Burgos
02/06/1967 Cádiz 140
235
Martín Marrero Martín Marrero de la Cruz
04/09/1945 Santa Cruz de Tenerife 140
236
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 140
237
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre
18/02/1979 Azpeitia 140
238
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 140
239
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 140
240
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 140
241
Minguela Luis Mariano Minguela Muñoz
05/01/1960 Frumales 140
242
Txema José María Alonso Fernández
29/04/1971 Bilbao 139
243
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 139
244
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 139
245
Casuco Juan Manuel Martínez Martínez
26/09/1955 Lorca 139
246
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 139
247
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 139
248
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 139
249
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Oria 138
250
Morales José Luis Morales Nogales
23/07/1987 Madrid 138
En actiu la temporada 2022-23
Col·labora amb BDFutbol!