Ranking Enfrontaments amb més equips - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Equips
1
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 75
2
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 75
3
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
08/02/1979 Granollers 74
4
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 74
5
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 72
6
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 72
7
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 70
8
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 70
9
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 69
10
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 69
11
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 68
12
Óscar Sánchez Óscar Sánchez Fuentes
19/12/1979 Murcia 67
13
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
15/06/1969 Estepona 67
14
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 67
15
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 67
16
García Juan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 66
17
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 66
18
Gento III Antonio Gento López
25/10/1940 Guarnizo 66
19
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 66
20
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 66
21
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 66
22
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 65
23
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 65
24
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 65
25
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 65
26
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 65
27
Tito Vicente Blanco Sánchez
15/07/1971 Benidorm 64
28
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 64
29
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 64
30
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 64
31
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 64
32
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 64
33
Acciari José Luis Acciari
29/11/1978 San Miguel 64
34
Raúl Gañán Raúl Gañán Bermúdez
20/12/1974 Bilbao 64
35
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 64
36
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 63
37
Portilla Juan Cruz Portilla Sañudo
01/01/1939 Bilbao 63
38
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 63
39
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui
09/08/1927 Oria 63
40
Bellvís Carlos Bellvís Llorens
24/04/1985 Valencia 63
41
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 63
42
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente
23/03/1931 Basauri 63
43
Santamaría Julio Santamaría Mirones
06/01/1939 Santander 63
44
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 63
45
Redondo Juan Luis Fernández Redondo
17/01/1977 Camas 62
46
Bauzá David Bauzá Francés
29/05/1976 Alicante 62
47
Bellido Javier Bellido Plaza
09/03/1966 Bilbao 62
48
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 62
49
Juanito Juan Luis Amigo Ferreiro
08/12/1969 Oroso 62
50
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 62
51
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 62
52
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 62
53
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 62
54
Bouso Fernando Bouso Caiña
11/02/1933 Madrid 62
55
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 62
56
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 62
57
Duran Mario Duran Rubíes
14/10/1933 Balaguer 61
58
Galán Enrique Galán Bayarri
06/04/1946 Almàssera 61
59
Elizondo Antonio Elizondo Cocolina
26/09/1936 Madrid 61
60
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 61
61
Padilla José Antonio González Padilla
14/09/1969 Málaga 61
62
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 61
63
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 61
64
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 61
65
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 61
66
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 61
67
Llona José María Llona Peña
01/01/1934 Asua 61
68
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 61
69
Aythami Aythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 61
70
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 61
71
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz
15/08/1973 Bilbao 61
72
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 61
73
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 61
74
Arqué Jaime Arqué Ballester
20/10/1932 Viladrau 61
75
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 61
76
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 61
77
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 61
78
Parri Líbero Parri Romero
18/01/1982 Valencia 60
79
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 60
80
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 60
81
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 60
82
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 60
83
Palacios César Palacios Chocarro
19/10/1974 Pamplona 60
84
Aurelio Aurelio Santos Rodríguez
01/10/1974 Camas 60
85
Samuel Samuel Baños Cardín
16/08/1979 Villaviciosa 60
86
Clavero Rafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 60
87
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 60
88
Roa Antonio Roa Sánchez
22/09/1970 Málaga 60
89
Fabiano Fabiano Soares Pessoa
10/06/1966 Rio de Janeiro 60
90
Buendía Pedro Buendía López
29/08/1933 Madrid 60
91
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 60
92
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 60
93
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 60
94
Aurre Víctor Aurre García
19/05/1937 Barakaldo 60
95
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 60
96
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 60
97
Carlos Peña Carlos González Peña
28/07/1983 Salamanca 60
98
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 60
99
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 60
100
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 60
101
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 60
102
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 60
103
Álvaro Antón Álvaro Antón Camarero
28/12/1983 Pinilla de los Barruecos 60
104
Pedrito Pedro González Carnero
11/06/1940 Córdoba 60
105
Lorente Jesús Lorente Ducún
28/09/1930 Barasoain 60
106
Cela Luis Alonso Poncela
02/08/1937 Zamora 60
107
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla 60
108
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 59
109
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 59
110
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 59
111
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 59
112
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 59
113
Totó Valentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 59
114
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 59
115
Velasco Jesús Enrique Velasco Muñoz
16/01/1972 Madrid 59
116
Duró José Duró Beal
25/04/1933 Barcelona 59
117
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 59
118
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 59
119
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 59
120
Juanpa Juan Pablo de Miguel Bravo
28/09/1978 Segovia 59
121
Juanlu Juan Luis Bernal Cuéllar
07/11/1972 Jerez de la Frontera 59
122
Domínguez Ernesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 59
123
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 59
124
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 59
125
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 59
126
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 59
127
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 59
128
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 59
129
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 59
130
Ángel Ángel Sánchez Martín
15/01/1982 Béjar 59
131
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 59
132
Cuadrado Ibán Javier Cuadrado Alonso
21/02/1979 Salamanca 59
133
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 59
134
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 59
135
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 58
136
Fábregas Francisco Fábregas Bellón
12/02/1936 Ferrol 58
137
Fustero Sebastián Fustero Ochoa
19/09/1924 Alagón 58
138
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 58
139
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 58
140
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 58
141
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 58
142
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 58
143
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 58
144
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 58
145
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 58
146
Txema José María Alonso Fernández
29/04/1971 Bilbao 58
147
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 58
148
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 58
149
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 58
150
Belenguer David Belenguer Reverter
17/12/1972 Vilassar de Mar 58
151
Nauzet Alemán Nauzet Alemán Viera
25/02/1985 Las Palmas de Gran Canaria 58
152
Dani Tortolero Daniel Tortolero Núñez
06/09/1981 Esplugues de Llobregat 58
153
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 58
154
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 Santa Cruz de Tenerife 58
155
Melgar Miguel Melgar Rodríguez
12/05/1972 Madrid 58
156
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 58
157
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 58
158
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 58
159
Alfredo Alfredo Sánchez Benito
03/12/1972 Madrid 58
160
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 58
161
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 58
162
Carpintero Santiago Silvino Carpintero Fernández
28/09/1976 León 58
163
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 58
164
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 58
165
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 57
166
Juanra Juan Ramón Cabrero Obrer
24/04/1980 Estivella 57
167
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 57
168
Molinero Francisco José Molinero Calderón
26/07/1985 Ontígola 57
169
López Garai Aritz López Garai
06/11/1980 Barakaldo 57
170
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 57
171
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 57
172
Lizarralde José María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 57
173
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 57
174
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 57
175
Alberto Aguilar Alberto Aguilar Leiva
12/07/1984 Benamejí 57
176
Armando Armando Lozano Sánchez
16/12/1984 Motril 57
177
Cuéllar Ángel Manuel Cuéllar Llanos
13/09/1972 Villafranca de los Barros 57
178
Ricardo Ricardo León Brito
08/02/1983 Santa Cruz de Tenerife 57
179
Hita Juan López Hita
05/09/1944 Algeciras 57
180
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 57
181
Santamaría Roberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 57
182
Pelegrín Sergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 57
183
García Saiz José Luis García Saiz
23/09/1940 Getxo 57
184
Astrain Luis María Astrain Egozkue
29/10/1943 Pamplona 57
185
Jaio Egoitz Jaio Gabiola
13/08/1980 Abadiño 57
186
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta
21/07/1968 Bilbao 57
187
Vitolo Víctor Javier Añino Bermúdez
09/09/1983 Santa Cruz de Tenerife 57
188
Ares Jesús Ares Otero
20/11/1933 Foz 57
189
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 57
190
José María José María López Duque
14/07/1965 Madrid 57
191
Cristian Díaz Cristian Fabián Díaz Sichi
18/05/1976 Buenos Aires 57
192
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 57
193
Bordons Ignacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 57
194
Goyo Gregorio Soria Arretxe
25/09/1969 Gernika 57
195
Bosch José Bosch Valls
09/04/1940 Valencia 57
196
Moreno Vicente Moreno Peris
26/10/1974 Massanassa 57
197
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 57
198
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 57
199
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 57
200
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 56
201
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 56
202
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 56
203
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 56
204
Toril José Alberto Toril Rodríguez
07/07/1973 Peñarroya-Pueblonuevo 56
205
Juanma Juan Manuel Marrero Monzón
18/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 56
206
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 56
207
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 56
208
Christian Fernández Christian Fernández Salas
15/10/1985 Santander 56
209
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 56
210
Sergio Mora Sergio Mora Sánchez
30/08/1979 Madrid 56
211
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 56
212
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 56
213
Toñín Antonio Muñoz Gómez
Bilbao 56
214
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 56
215
Fraga Leandro Fraga Villares
05/04/1925 Casarrubios del Monte 56
216
Portalés Francisco Portalés Guillem
15/04/1943 Catarroja 56
217
David Pirri David Almazán Abril
12/02/1974 Sabadell 56
218
Culebras José Antonio Culebras Arenas
16/01/1979 Puertollano 56
219
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 56
220
Goyo Gregorio González de Miguel
1932 Muskiz 56
221
Ramón Ramón González Expósito
25/11/1974 Malagón 56
222
Abraham Paz Abraham Paz Cruz
29/06/1979 El Puerto de Santa María 56
223
Sabaté Jaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 56
224
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 56
225
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 56
226
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 56
227
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 56
228
Diego Rivas Diego Rivas Gutiérrez
27/04/1980 Ciudad Real 56
229
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 56
230
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 56
231
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 56
232
Modesto Modesto López Novoa
21/01/1965 Ourense 56
233
De Coz David Gutiérrez de Coz
06/02/1980 Sevilla 56
234
Alonso José María Alonso Pérez
03/05/1940 Basauri 56
235
Descarga Iñaki Descarga Retegui
25/08/1976 Irun 56
236
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 56
237
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 56
238
Molina Francisco Alberto Molina Navarro
07/04/1943 Las Palmas de Gran Canaria 56
239
Julio Durán Julio Durán Pérez
14/07/1957 Santa Cruz de Tenerife 56
240
Sarasúa Koldo Sarasúa Gamazo
18/03/1972 Durango 56
241
Rodri Rodrigo Gimeno Molina
21/09/1979 Valencia 56
242
Agus Agustín García Iñiguez
03/05/1985 Bonete 56
243
Carreras Lluís Carreras Ferrer
24/09/1972 Sant Pol de Mar 56
244
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 56
245
Gringo Lorenzo Fernández Gómez
30/01/1939 Puebla de Don Fadrique 56
246
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 56
247
Gracia Javier Gracia Carlos
01/05/1970 Pamplona 56
248
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 55
249
Álvarez Manuel Álvarez Benítez
04/01/1947 Arcos de la Frontera 55
250
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 55
En actiu la temporada 2019-20