CAMés
2022-232012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2022-23 IIIIIIIVV2012-13 IIIIIIIV2002-03 IIIIIIIV1992-93 IIIIIIIV1982-83 III
2021-22 IIIIIIIVV2011-12 IIIIIIIV2001-02 IIIIIIIV1991-92 IIIIIIIV1981-82 III
2020-21 IIIIIIIVV2010-11 IIIIIIIV2000-01 IIIIIIIV1990-91 IIIIIIIV1980-81 III
2019-20 IIIIIIIV2009-10 IIIIIIIV1999-00 IIIIIIIV1989-90 IIIIIIIV1979-80 III
2018-19 IIIIIIIV2008-09 IIIIIIIV1998-99 IIIIIIIV1988-89 IIIIIIIV1978-79 III
2017-18 IIIIIIIV2007-08 IIIIIIIV1997-98 IIIIIIIV1987-88 IIIIIIIV1977-78 III
2016-17 IIIIIIIV2006-07 IIIIIIIV1996-97 IIIIIIIV1986-87
2015-16 IIIIIIIV2005-06 IIIIIIIV1995-96 IIIIIIIV1985-86 III
2014-15 IIIIIIIV2004-05 IIIIIIIV1994-95 IIIIIIIV1984-85 III
2013-14 IIIIIIIV2003-04 IIIIIIIV1993-94 IIIIIIIV1983-84 III

Ranking Jornades Consecutives Substituit Primera i Segona Divisió

# País Nom Nom complet Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Serafín Juan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 26 1979-80
2
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
3
Álex Baena Alejandro Baena Rodríguez
20/07/2001 Roquetas de Mar 17 2021-22
4
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 16 2020-22
5
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 15 2021-22
6
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
7
Paquito Francisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
8
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
9
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 14 2015-16
10
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 14 2011-12
11
Eugeni Eugeni Valderrama Domènech
19/07/1994 Tarragona 14 2021-22
12
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
13
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 14 1995-96
14
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
15
Cadete Jorge Paulo Cadete Santos Reis
27/08/1968 Pemba 13 1997-98
16
Bermejo Sergio Bermejo Lillo
17/08/1997 Madrid 13 2020-21
17
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 12 1979-80
18
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 12 2004-05
19
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 12 2008-09
20
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 12 2018-19
21
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 12 1996-97
22
Naranjo José Manuel García Naranjo
28/07/1994 Rociana del Condado 12 2021-23
23
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
24
Inui Takashi Inui
02/06/1988 Ōmihachiman 12 2016-17
25
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
26
Suso Jesús Joaquín Fernández Sáenz de la Torre
19/11/1993 Cádiz 11 2020-21
27
Iñigo Vicente Iñigo Vicente Elorduy
06/01/1998 Derio 11 2022-23
28
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 11 1999-00
29
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
30
Revivo Michail Haim Revivo
22/02/1972 Ashdod 11 1997-98
31
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
32
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 11 2005-06
33
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
34
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-12
35
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 11 1997-98
36
Corpas José Corpas Serna
07/07/1991 Baños de la Encina 11 2021-22
37
Corpas José Corpas Serna
07/07/1991 Baños de la Encina 11 2021-23
38
Iotov Velko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 11 1993-94
39
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 11 2000-01
40
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 11 1995-96
41
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
42
Fede Vico Federico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 11 2021-22
43
Samu Delgado Samuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
44
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2013-14
45
Unanue Roberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
46
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
47
Andrijašević Stjepan Andrijašević
07/02/1967 Split 11 1996-97
48
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
49
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2002-03
50
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
51
Polaco Francisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
52
Moleiro Alberto Moleiro González
30/09/2003 Santa Cruz de Tenerife 10 2021-23
53
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
54
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
55
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 10 2000-01
56
Fran Carnicer Francisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
57
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
58
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 10 1995-96
59
Tabares José Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
60
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 10 1980-81
61
Malonga Dominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
62
Correa Ángel Martín Correa Martínez
09/03/1995 Rosario 10 2020-22
63
Ünal Enes Ünal
10/05/1997 Bursa 10 2020-22
64
Cristóbal Cristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 10 2020-22
65
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
66
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 10 2016-17
67
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 10 1980-81
68
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 10 2010-11
69
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 10 1998-99
70
Sardinero Adrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 10 2013-14
71
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 10 2020-22
72
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
73
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
74
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 10 1995-96
75
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
76
Sancet Oihan Sancet Tirapu
25/04/2000 Pamplona 10 2022-23
77
Suso Jesús Joaquín Fernández Sáenz de la Torre
19/11/1993 Cádiz 10 2020-21
78
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 10 2008-09
79
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 10 1996-97
80
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
81
Boateng Richard Boateng
10/07/1992 Accra 10 2020-21
82
Manolín Francisco Manuel Álvarez Sánchez
30/09/1959 Oviedo 10 1979-80
83
Toni Villa Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2017-19
84
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 10 1995-96
85
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 10 2009-10
86
Viti Víctor Álvarez Rozada
16/09/1997 Pola de Laviana 10 2021-22
87
Ojeda Pedro Rafael Ojeda Bustos
15/11/1972 San Luis 10 1999-01
88
Obieta Koldo Obieta Alberdi
08/10/1993 Gernika-Lumo 9 2021-22
89
Rafinha Rafael Alcántara do Nascimento
12/02/1993 São Paulo 9 2021-22
90
Kostić Zlatko Kostić
09/08/1973 Podgorica 9 1995-96
91
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 9 1980-81
92
Miguel Miguel de la Fuente Escudero
03/09/1999 Tudela de Duero 9 2022-23
93
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 9 1985-86
94
Pere Pons Pere Pons Riera
20/02/1993 Sant Martí Vell 9 2021-22
95
Tomić Djordje Tomić
11/11/1972 Zemun 9 1997-98
96
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 9 2001-02
97
Cervi Franco Emanuel Cervi
26/05/1994 San Lorenzo 9 2021-22
98
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 9 2001-02
99
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 9 2014-15
100
Borja Valle Borja Valle Balonga
09/07/1992 Ponferrada 9 2022-23
101
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 9 2010-11
102
Pacheco Daniel Pacheco Lobato
05/01/1991 Pizarra 9 2015-16
103
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
104
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-03
105
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 9 2007-08
106
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 9 2006-07
107
Hugo Rama Hugo José Rama Calviño
22/11/1996 Santiago de Compostela 9 2021-22
108
Juankar Juan Carlos Pérez López
30/03/1990 Boadilla del Monte 9 2012-13
109
Cléber Cléber Eduardo Arado
11/10/1972 São José do Rio Preto 9 1997-98
110
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 9 2007-09
111
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
112
Nacho Gil Ignacio Gil de Pareja Vicent
09/09/1995 València 9 2021-22
113
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 9 1984-85
114
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2009-10
115
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2008-09
116
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2005-06
117
Jandro Alejandro Calvo García
01/01/1972 Ordizia 9 1995-96
118
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2002-03
119
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 9 1989-90
120
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 9 1979-80
121
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 9 2017-18
122
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1986-88
123
Dimata Landry Nany Dimata
01/09/1997 Mbuji-Mayi 9 2020-21
124
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1989-90
125
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 9 2002-03
126
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 9 1999-00
127
Marioni Bruno Giménez Marioni
15/06/1975 Paraná 9 2000-01
128
Alcácer Francisco Alcácer García
30/08/1993 Torrent 9 2020-21
129
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika-Lumo 9 1997-98
130
Guerrero Miguel Ángel Guerrero Martín
12/07/1990 Borox 9 2021-22
131
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 9 2022-23
132
Bacca Carlos Arturo Bacca Ahumada
08/09/1986 Puerto Colombia 9 2014-15
133
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 9 2011-12
134
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 9 2007-08
135
Espiau Eduardo David Espiau Hernández
19/12/1994 Las Palmas de Gran Canaria 9 2021-22
136
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 9 2004-05
137
Ouédec Nicolas Pierre Ouédec
20/10/1971 Lorient 9 1996-98
138
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 9 2018-19
139
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 9 2009-10
140
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-98
141
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 9 1998-99
142
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 9 2012-13
143
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 8 2010-11
144
Vada Valentín Vada
06/03/1996 San Jorge 8 2020-21
145
Espinoza Cristian Omar Espinoza
03/04/1995 Buenos Aires 8 2016-17
146
Torje Gabriel Andrei Torje
22/11/1989 Timișoara 8 2012-13
147
Bermejo Sergio Bermejo Lillo
17/08/1997 Madrid 8 2022-23
148
Penev Lyuboslav Mladenov Penev
31/08/1966 Dobrich 8 1995-96
149
Pirri Gregorio Ruiz García
08/04/1961 Palencia 8 1979-80
150
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 8 2016-17
151
Aloisi John Aloisi
05/02/1976 Adelaide 8 2003-04
152
Kevin Kevin Villodres Medina
26/02/2001 Málaga 8 2021-22
153
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 8 1979-80
154
Özil Mesut Özil
15/10/1988 Gelsenkirchen 8 2010-11
155
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 8 2009-10
156
Catanha Henrique Guedes da Silva
06/03/1972 Recife 8 2000-02
157
Mikel Álvaro Mikel Álvaro Salazar
20/12/1982 Amurrio 8 2009-10
158
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 8 2019-20
159
Rossi Giuseppe Rossi
01/02/1987 Teaneck 8 2015-16
160
Fran Mérida Francisco Mérida Pérez
04/03/1990 Barcelona 8 2019-21
161
Arnaiz José Manuel Arnaiz Díaz
15/04/1995 Talavera de la Reina 8 2021-22
162
Arnaiz José Manuel Arnaiz Díaz
15/04/1995 Talavera de la Reina 8 2021-22
163
Villa David Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 8 2013-14
164
Raúl Molina Raúl Molina Alcocer
25/11/1976 Jerez de la Frontera 8 2002-03
165
Luiz Henrique Luiz Henrique André Rosa da Silva
02/01/2001 Petrópolis 8 2022-23
166
Tomy Marcos Tomás Gutiérrez Duncanson
16/11/1965 La Orotava 8 1988-89
167
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 8 2012-13
168
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 8 2013-14
169
Núñez Antonio Núñez Tena
15/01/1979 Madrid 8 2005-06
170
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 8 2006-07
171
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 8 1999-00
172
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 8 2007-08
173
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 8 2000-01
174
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 8 2003-04
175
Baiano João Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 8 2004-05
176
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 8 2019-20
177
Guille Donoso Guillermo Donoso Alonso
08/07/1995 Gijón 8 2016-17
178
Messi Lionel Andrés Messi Cuccittini
24/06/1987 Rosario 8 2005-06
179
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 8 2000-01
180
Manolo Pérez Manuel Pérez Rodrigo
31/08/1976 Barcelona 8 2003-04
181
Popov Dmitri Lvovich Popov
27/02/1967 Yaroslavl 8 1995-96
182
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 8 2020-21
183
Obeng Samuel Obeng Gyabaa
15/05/1997 Nsapor 8 2021-22
184
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 8 1999-00
185
Ramírez Juan Edgardo Ramírez
25/05/1993 Moreno 8 2015-16
186
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 8 2018-19
187
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 8 2012-13
188
Portu Cristian Portugués Manzanera
21/05/1992 Beniel 8 2020-21
189
Puado Javier Puado Díaz
25/05/1998 Barcelona 8 2019-20
190
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 8 2012-13
191
Rahmani Yanis Mouloud Rahmani Cordeiro
12/05/1995 Champigny-sur-Marne 8 2019-21
192
Bergdich Zakarya Bergdich
07/01/1989 Compiègne 8 2014-15
193
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 8 1985-87
194
Campillo Antonio Campillo Medina
16/12/1990 Madrid 8 2016-17
195
Diawara Kaba Diawara
16/12/1975 Toulon 8 2001-02
196
Kempes Mario Alberto Kempes Chiodi
15/07/1954 Bell Ville 8 1985-86
197
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 8 2012-13
198
Bruno Gama Bruno Alexandre Vilela Gama
15/11/1987 Vila Verde 8 2011-12
199
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado
18/02/1983 Santurtzi 8 2009-10
200
Aldana Adolfo Aldana Torres
05/01/1966 San Roque 8 1994-95
201
Édgar Méndez Édgar Antonio Méndez Ortega
02/01/1990 Arafo 8 2020-21
202
Vicente Vicente Álvarez Núñez
30/04/1960 Ourense 8 1979-80
203
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 8 2009-10
204
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 8 2020-21
205
Celades Albert Celades López
29/09/1975 Barcelona 8 2005-06
206
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 8 1996-97
207
Aitor Goñi Aitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 8 2006-07
208
Patiño Javier Patiño Lachica
14/02/1988 Madrid 8 2011-12
209
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 8 2010-11
210
Grau Jaume Grau Ciscar
05/05/1997 Gandia 8 2022-23
211
Rivero Gerardo Damián Rivero
12/03/1975 Buenos Aires 8 2002-03
212
Escriche Daniel Escriche Romero
24/03/1998 Burriana 8 2018-19
213
Tana Pedro Tanausú Domínguez Placeres
20/09/1990 Las Palmas de Gran Canaria 8 2015-16
214
Isak Alexander Isak
21/09/1999 Solna 8 2020-21
215
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 8 1998-00
216
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 8 2007-08
217
Lozano Anthony Rubén Lozano Colón
25/04/1993 Yoro 8 2020-21
218
Óscar Rodríguez Óscar Rodríguez Arnaiz
28/06/1998 Talavera de la Reina 8 2019-20
219
Wass Daniel Wass
31/05/1989 Gladsaxe 8 2015-17
220
Paulo Jorge Paulo Jorge Vieira Alves
05/05/1981 Porto 8 2007-08
221
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 8 2012-13
222
Ojeda Daniel Ojeda Saranova
03/12/1994 Las Palmas de Gran Canaria 8 2019-21
223
Edu Expósito Eduardo Expósito Jaén
01/08/1996 Cubelles 8 2022-23
224
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Ayódar 8 1984-85
225
Nano Mesa Alexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2020-21
226
Sambade Carlos Sambade Zarzosa
19/02/1961 Palencia 8 1979-80
227
Ojeda Daniel Ojeda Saranova
03/12/1994 Las Palmas de Gran Canaria 8 2020-21
228
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 8 1980-81
229
Ojeda Daniel Ojeda Saranova
03/12/1994 Las Palmas de Gran Canaria 8 2020-21
230
Caye Quintana Cayetano Quintana Hernández
20/12/1993 Isla Cristina 8 2020-21
231
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 7 2018-19
232
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 7 2002-03
233
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Hernani 7 1972-73
234
Óscar Valentín Óscar Valentín Martín Luengo
20/08/1994 Ajofrín 7 2020-22
235
Toño Antonio Álvarez González
16/10/1960 Santander 7 1979-80
236
Cedric Cedric Mabwati Gerard
08/03/1992 Kinshasa 7 2011-12
237
Pedro Díaz Pedro Díaz Fanjul
05/06/1998 Mieres 7 2021-22
238
Sarmiento Brian Óscar Sarmiento
22/04/1990 Rosario 7 2010-11
239
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 7 1998-99
240
Hervías Pablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 7 2017-18
241
Moreno Antonio Fernández Benito
18/09/1979 Almería 7 2008-09
242
Ifrán Diego Ifrán Sala
08/06/1987 Cerro Chato 7 2013-14
243
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 7 2007-08
244
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 7 2013-14
245
Melendo Óscar Melendo Jiménez
23/08/1997 Barcelona 7 2020-21
246
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 7 2004-05
247
Miguélez David Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 7 2012-13
248
Salva Sevilla Salvador Sevilla López
18/03/1984 Berja 7 2022-23
249
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 7 1999-00
250
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 7 2012-13
En actiu la temporada 2022-23
Col·labora amb BDFutbol!