Denis Suárez: Denis Suárez Fernández

Dades
Nom complet:Denis Suárez Fernández
Data de naixement:06/01/1994 (25 anys)
Lloc de naixement:Salceda de Caselas (Pontevedra)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'76 m / 69 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Internacional
Equip TemporadaEdat PJPTPCPS Min

España Sub-19
2012 Eurocopa188434391003
España Sub-20
 2013 Mundial197304301000
España Sub-21
 2015 Eurocopa216521405000
España
 2016 Eurocopa22100145000
España Sub-21
 2017 Eurocopa23151164999204
Títols
2 Lligues:
1 Premier League:
2 Copes del Rei:
1 Europa League:
2 Supercopes:
1 Eurocopa Sub-19:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªBPremier
Temporades512681
Equips311452
Partits Jugats11036151461614
Partits Complets3329262640
Partits Titular5734791980
Partits Suplent532855634
Partits Substituit245529340
Guanyats6616382853
Empatats236129300
Perduts21141135461
Partits Marcant algun Gol86014140
Minuts578530116348796943067
Gols97016160
Gols Pròpia Porta000000
Doblets110220
Targetes Grogues76113140
Targetes Vermelles000000
Edat primer partit201916191625
Edat últim partit242017242425
Edat primer partit en marcar2019-1919-
Edat últim partit en marcar2320-2323-
Gols en una temporada470770
Amonestacions en una temporada361660
Partits substituit en una temporada105510100
Partits suplent en una temporada152415154
Jornades Consecutives Jugat1821521212
Jornades Consecutives Titular1121421210
Jornades Consecutives Complet610110100
Jornades Consecutives Suplent415452
Jornades Consecutives Substituit312330
Jornades Consecutives Guanyant641661
Jornades Consecutives Empatant321330
Jornades Consecutives Perdent244441
Jornades Consecutives No Guanyant445451
Jornades Consecutives No Empatant911511112
Jornades Consecutives No Perdent129112121
Jornades Consecutives Marcant230330
Jugats Consecutius Titular1125529290
Jugats Consecutius Complet610110100
Jugats Consecutius Suplent716774
Jugats Consecutius Substituit313330
Jugats Consecutius Guanyant104210103
Jugats Consecutius Empatant321330
Jugats Consecutius Perdent244441
Jugats Consecutius No Guanyant5495101
Jugats Consecutius No Empatant15131015154
Jugats Consecutius No Perdent199219193
Jugats Consecutius Marcant230330
Estadístiques Selecció espanyola
SeleccióSub-21Sub-20Sub-19Total
Partits Jugats1217837
Partits Complets080311
Partits Titular0163423
Partits Suplent154414
Partits Substituit083112
Guanyats1165527
Empatats04138
Perduts01102
Partits Marcant algun Gol04037
Gols04037
Gols Pròpia Porta00000
Targetes Grogues02002
Targetes Vermelles00000
Edat primer partit22201918
Edat últim partit22231918
Edat primer partit en marcar221838
Edat últim partit en marcar231839
Efemèrides

Participacions

#TemporadaDataPartit
12016-1706/12/2016Barcelona - Borussia Mönchengladbach

Participacions

#TemporadaDataPartit
12014-1518/09/2014Sevilla - Feyenoord

Gol

#TemporadaDataPartit
12014-1511/12/2014Sevilla - Rijeka

Participacions

#TemporadaDataPartit
1129/05/2016España - Bosnia

Participacions

#TemporadaDataPartit
12018-1903/02/2019Manchester City - Arsenal

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error