Denis Suárez: Denis Suárez Fernández

Dades
Nom:Denis Suárez Fernández
Data de naixement:06/01/1994
Lloc de naixement:Salceda de Caselas (Pontevedra)
País:
Espanya
Altura / pes:1'76 m / 69 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Internacional
Equip TemporadaEdat PJPTPCPS Min

España Sub-19
2012 Eurocopa188434391003
España Sub-20
 2013 Mundial197304301000
España Sub-21
 2015 Eurocopa216521405000
España
 2016 Eurocopa22100145000
España Sub-21
 2017 Eurocopa23151164999204
Títols
1 Premier League:
2 Copes del Rei:
1 Europa League:
1 Supercopa:
1 Eurocopa Sub-19:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªBPremier
Temporades412572
Equips311451
Partits Jugats10536151411560
Partits Complets3329262640
Partits Titular5734791980
Partits Suplent482850580
Partits Substituit245529340
Guanyats6216378810
Empatats236129300
Perduts20141134450
Minuts56763011634868793210
Gols97016160
Gols Pròpia Porta000000
Doblets110220
Targetes Grogues66112130
Targetes Vermelles000000
Edat primer partit2019161916-
Edat últim partit2420172424-
Edat primer partit en marcar2019-1919-
Edat últim partit en marcar2320-2323-
Gols en una temporada470770
Amonestacions en una temporada361660
Partits substituit en una temporada105510100
Partits suplent en una temporada152415150
Jornades Consecutives Jugat1821521210
Jornades Consecutives Titular1121421210
Jornades Consecutives Complet610110100
Jornades Consecutives Suplent415450
Jornades Consecutives Substituit312330
Jornades Consecutives Guanyant641660
Jornades Consecutives Empatant321330
Jornades Consecutives Perdent244440
Jornades Consecutives No Guanyant445450
Jornades Consecutives No Empatant911511110
Jornades Consecutives No Perdent129112120
Jornades Consecutives Marcant230330
Jugats Consecutius Titular1125529290
Jugats Consecutius Complet610110100
Jugats Consecutius Suplent716770
Jugats Consecutius Substituit313330
Jugats Consecutius Guanyant104210100
Jugats Consecutius Empatant321330
Jugats Consecutius Perdent244440
Jugats Consecutius No Guanyant5495100
Jugats Consecutius No Empatant15131015150
Jugats Consecutius No Perdent189218180
Jugats Consecutius Marcant230330
Estadístiques Selecció espanyola
SeleccióSub-21Sub-20Sub-19Total
Partits Jugats1217837
Partits Complets080311
Partits Titular0163423
Partits Suplent154414
Partits Substituit083112
Guanyats1165527
Empatats04138
Perduts01102
Gols04037
Gols Pròpia Porta00000
Targetes Grogues02002
Targetes Vermelles00000
Edat primer partit22201918
Edat últim partit22231918
Edat primer partit en marcar221838
Edat últim partit en marcar231839
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 24/04/2018
Notificar error