Ranking Partits Substituit Primera, Segona i Segona B

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX
1
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 227
2
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 226
3
JoaquínJoaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 225
4
NatalioNatalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 210
5
Víctor BravoVíctor Daniel Bravo de Soto Vergara
23/08/1983 Zaragoza 203
6
Xavi JiménezXavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 202
7
JuliJulián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 202
8
JofreJofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 201
9
ManuelManuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 198
10
JoséJosé Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 198
11
ValerónJuan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 197
12
AdurizAritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 196
13
Rubén NavarroRubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 195
14
Gustavo LópezGustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 195
15
Raúl GarcíaRaúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 193
16
De LucasEnrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 190
17
Manu del MoralManuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 190
18
BenzemaKarim Mostafa Benzema
19/12/1987 Lyon 189
19
AlejandroAlejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 188
20
Pedro RíosPedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 187
21
GriezmannAntoine Griezmann
21/03/1991 Mâcon 187
22
CarmonaCarlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 186
23
CaniRubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 186
24
MachadoFrancisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 185
25
Saúl BerjónSaúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 185
26
CejudoÁlvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 183
27
JuaneleJuan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 182
28
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 182
29
David RodríguezDavid Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 182
30
Salva SevillaSalvador Sevilla López
18/03/1984 Berja 181
31
MohaMohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 181
32
Javi GuerreroFrancisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 181
33
CalleAntonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 179
34
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 177
35
De las CuevasMiguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 177
36
PeragónRoberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 177
37
MomoJerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 177
38
BoloJon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 176
39
Diego CastroDiego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 174
40
Abel GómezAbel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 174
41
TevenetLuis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 173
42
SoldadoRoberto Soldado Rillo
27/05/1985 Valencia 173
43
VillaDavid Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 173
44
Pablo SánchezPablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 172
45
Jorge MolinaJorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 172
46
CharlesCharles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 172
47
CodinaLluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 171
48
PaulinoPaulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 171
49
YuriYuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 171
50
Víctor CasadesúsVíctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 171
51
CabelloJosé David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 169
52
Pedro LeónPedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 168
53
IriomeIriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 168
54
RicoÓscar Rico Lomas
05/12/1985 Elx 167
55
ArpónÓscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 167
56
FerreiroDavid Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 167
57
MuniainIker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 166
58
BermejoMario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 166
59
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 166
60
Luis GilLuis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 165
61
BeñatBeñat Etxebarria Urkiaga
19/02/1987 Igorre 164
62
CastillejoSantiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 164
63
Aritz MújikaAritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 164
64
AlfaroAlejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 164
65
GoiriaAsier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 164
66
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 164
67
AitorAitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 164
68
QueroJuan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 163
69
Óscar PlanoÓscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 163
70
Miguel ÁngelMiguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 163
71
CollantesJuan José Collantes Guerrero
07/01/1983 San Fernando 162
72
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 162
73
VegaRubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 162
74
MateoMateo Míguez Adán
11/05/1987 Redondela 162
75
Diego TorresDiego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 161
76
AcoránAcorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 161
77
Antonio HidalgoAntonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 160
78
SusaetaNéstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 160
79
FidelFidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 160
80
ZurutuzaDavid Zurutuza Veillet
19/07/1986 Rochefort 160
81
EspadasIban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 160
82
EtxeberriaJoseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 159
83
JuanJuan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 159
84
MíchelMiguel Ponte Sánchez
28/02/1977 A Coruña 159
85
OrlandoOrlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 159
86
XumetraJordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 159
87
De PedroFrancisco Javier de Pedro Falque
04/08/1973 Viniegra de Abajo 159
88
GalloDavid Gallo García
09/10/1975 Bilbao 158
89
Ander LafuenteAnder Lafuente Aguado
18/02/1983 Santurtzi 158
90
Mario RosasMario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 158
91
Iago AspasIago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 157
92
Roberto TorresRoberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 157
93
TamudoRaúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 157
94
ComéndezRubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 156
95
ChechuFrancisco Javier Flores Gómez
19/04/1982 Jaén 156
96
ChemaJosé Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 156
97
López SilvaJosé María López de Silva Sánchez
01/02/1983 Huelva 156
98
PinillaAntonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 155
99
NúñezAntonio Núñez Tena
15/01/1979 Madrid 155
100
ArroyoRubén Arroyo Lloret
22/11/1983 Madrid 154
101
Fernando SalesFernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 154
102
NegredoÁlvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 154
103
Víctor SánchezVíctor Sánchez Díaz
22/06/1982 Los Corrales de Buelna 154
104
SorianoFernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 154
105
PepínJosé Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 154
106
Jorge HernándezJorge Hernández Diéguez
06/02/1992 Zamora 154
107
UrzaizIsmael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 154
108
RaycoRayco García Dauta
23/03/1987 Las Palmas de Gran Canaria 154
109
Nacho AznarIgnacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 153
110
PinedaJulio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 153
111
Kali GarridoJosé Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 153
112
FranciscoFrancisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 153
113
JandroAlejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 153
114
MiguelMiguel Ángel López-Cedrón Freije
03/06/1978 Oviedo 152
115
SanchónFelipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 152
116
SierraJesús Sierra Ruiz
10/03/1976 Pinos Puente 152
117
GüizaDaniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 152
118
Juan CarlosJuan Carlos Sanz Cordón
21/06/1976 Sabadell 151
119
SerranoManuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 151
120
IbagazaAriel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 150
121
Álvaro PeñaÁlvaro Peña Herrero
24/10/1991 Bilbao 150
122
Diego TristánDiego Tristán Herrera
05/01/1976 La Algaba 150
123
RikiIván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 149
124
ClaudioClaudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 149
125
TrejoÓscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 149
126
MoisésMoisés García León
10/07/1971 Sevilla 149
127
QuiniJoaquín Álvarez Álvarez
04/07/1980 Madrid 148
128
ChupeSergio García Bordas
12/08/1980 Alicante 148
129
SusaetaMarkel Susaeta Laskurain
14/12/1987 Eibar 148
130
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro
06/12/1979 Basauri 148
131
Urko ArroyoUrko Arroyo Rivas
14/05/1987 Bilbao 148
132
Borja GarcíaBorja García Freire
02/11/1990 Madrid 148
133
JuanjoJuan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 148
134
Dani BouzasDaniel Bouzas Pan
21/01/1974 Arteixo 147
135
MíchelMiguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 147
136
Vicente PérezVicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 147
137
FranFrancisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 147
138
UbisEduardo Ubis Alesanco
10/04/1988 Logroño 147
139
KikínEnrique Álvarez González
25/07/1981 Madrid 146
140
IrurzunIsmael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 146
141
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 146
142
MáyorAlfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 146
143
MaikelMaikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 146
144
Alain ArroyoAlain Arroyo Martínez de la Cuadra
05/07/1982 Bilbao 146
145
Fran MorenoFrancisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 146
146
HuegunAitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 146
147
Mikel RicoMikel Rico Moreno
04/11/1984 Arrigorriaga 145
148
Rubén GarcíaRubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 145
149
Asier EizaguirreAsier Eizaguirre Rosa
10/07/1981 Irun 145
150
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 145
151
AzkorraGorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 145
152
David FasDavid Fas Rojo
16/08/1980 Valencia 145
153
RobainaAntonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 145
154
Sergi EnrichSergi Enrich Ametller
26/02/1990 Ciutadella de Menorca 144
155
GotiAsier Goti Llona
03/05/1989 Bilbao 144
156
NakorNakor Bueno Gómez
04/03/1978 Barcelona 144
157
Quique MartínEnrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 144
158
Luismi LoroLuis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 144
159
GuzmánGuzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 144
160
BarbaràJoan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 144
161
CoroFerran Corominas Telechea
05/01/1983 Banyoles 144
162
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 143
163
VillarJuan Villar Vázquez
19/05/1988 Cortegana 143
164
PachónValentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 143
165
GatoManuel Gato Thomason
28/01/1984 Alicante 143
166
ArriagaJoseba Arriaga Dosantos
28/07/1982 Ermua 143
167
César DíazCésar Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 143
168
Héctor PeláezHéctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 143
169
Óscar DíazÓscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 143
170
NolitoManuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 143
171
Manolo PérezManuel Pérez Rodrigo
31/08/1976 Barcelona 143
172
PadínCarlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 142
173
PereaAlberto Álvaro Perea Correoso
19/12/1990 Albacete 142
174
EizmendiEneko Eizmendi Blanco
10/06/1990 Donostia/San Sebastián 142
175
NonoDavid González Plata
28/05/1991 Badajoz 142
176
Nauzet AlemánNauzet Alemán Viera
25/02/1985 Las Palmas de Gran Canaria 142
177
Pedro VázquezPedro Vázquez Viñas
19/02/1989 Vigo 142
178
Roque MesaRoque Mesa Quevedo
07/06/1989 Telde 141
179
PedroPedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 141
180
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite
07/02/1984 Fuente Palmera 141
181
NinoJuan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 141
182
SalcedoAsier Salcedo Borrega
09/04/1980 Vitoria-Gasteiz 141
183
Diego RiberaDiego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 141
184
BarbarinJorge Barbarin Gárriz
07/05/1971 Pamplona 141
185
Raúl MartínRaúl Martín Rodríguez
16/08/1979 Sevilla 140
186
TarradellasPere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 140
187
RufeteFrancisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 140
188
PereraJosé Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 140
189
LosadaRoberto Losada Rodríguez
25/10/1976 Vigo 140
190
CanarioAlberto Castaño Luis
25/10/1989 Palencia 140
191
Óscar GonzálezÓscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 140
192
JitoJuan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 139
193
SalillasFrancisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 139
194
Aarón BuenoAarón Bueno Gómez
21/08/1983 Sabadell 139
195
Lago JuniorJunior Wakalible Lago
31/12/1990 Abidjan 139
196
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 138
197
EsparzaFernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 138
198
Javi FloresJavier Flores Santacruz
09/02/1986 Córdoba 138
199
ArandaCarlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 138
200
Juan DomínguezJuan Domínguez Otaegi
29/12/1983 Donostia/San Sebastián 138
201
Kike LópezEnrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 138
202
QasmiYacine Qasmi
03/01/1991 Pontoise 137
203
Javi GómezFrancisco Javier Gómez Torrijos
23/07/1982 Cuenca 137
204
PiattiPablo Daniel Piatti
31/03/1989 Ucacha 136
205
MoskaÁngel Vélez Rojo
18/06/1965 Derio 136
206
JosicoJosé Joaquín Moreno Verdú
06/01/1975 Hellín 136
207
HigueraFrancisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 136
208
ChandoAlejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 136
209
BarralDavid Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 135
210
Luis GarcíaLuis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 135
211
Óscar MartínÓscar Martín Hernández
09/09/1988 Arrecife 135
212
MovillaJosé María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 135
213
RebolloJuan Carlos Rebollo Tabero
13/01/1976 Mérida 134
214
CamachoJosé Ignacio Camacho Pavón
23/01/1974 Alameda 134
215
CristóbalCristóbal Márquez Crespo
21/04/1984 Madrid 134
216
Félix PrietoFélix Jacinto Prieto Partido
24/05/1975 Salamanca 134
217
VíctorVíctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 134
218
Del PinoJavier del Pino González
10/07/1980 Madrid 134
219
José MariJosé María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 134
220
Marc MartínezMarcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 134
221
MenaJosé María Mena García
28/09/1978 Talavera de la Reina 134
222
Nacho GarridoIgnacio Garrido Gallardo
16/10/1976 Córdoba 134
223
PitiFrancisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 134
224
KomeDaniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 134
225
KatxorroFrancisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 133
226
AdriánAdrián González Morales
25/05/1988 Madrid 133
227
MistaMiguel Ángel Ferrer Martínez
12/11/1978 Caravaca de la Cruz 133
228
IniestaAndrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 133
229
AlexisHumberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 133
230
RedondoJosé Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 133
231
RuedaAntonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 133
232
MoyaGabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 133
233
CurroFrancisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 133
234
BegiristainAitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 132
235
PuigdollersAlbert Puigdollers Saperas
30/10/1980 Granollers 132
236
Sergio GarcíaSergio García de la Iglesia
08/08/1989 Zamora 132
237
ValdoValmiro Lopes Rocha
23/04/1981 Villaseca de Laciana 132
238
Quique EstebaranzJuan Enrique Estebaranz López
06/10/1965 Madrid 132
239
AhumadaManuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 132
240
BorjaFrancisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 131
241
ÁngelÁngel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 131
242
FranciscoFrancisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 131
243
AguileraCarlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 131
244
Fran CarnicerFrancisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 131
245
Juan SánchezJuan Ginés Sánchez Romero
15/05/1972 Aldaia 131
246
Julio SalinasJulio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 131
247
Carlos RubénCarlos Rubén Esteban Rodríguez
26/03/1983 El Real de la Jara 131
248
TuniAntoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 131
249
CarmeloCarmelo José González Jiménez
09/07/1983 Las Palmas de Gran Canaria 131
250
EnriqueEnrique Fernando Ortiz Moruno
02/07/1977 Zafra 131
En actiu la temporada 2021-22