Ranking Jugats Consecutius Substituit - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Serafín Juan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 26 1979-80
2
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 23 1979-82
3
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 21 1995-96
4
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 19 2011-12
5
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 18 2008-09
6
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
7
Iotov Velko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 17 1993-94
8
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 16 1979-81
9
Tomás José Martínez Tomás
14/04/1963 Badalona 16 1980-82
10
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
11
Paquito Francisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
12
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 15 2011-12
13
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 15 1980-81
14
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 15 2015-16
15
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
16
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
17
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 14 2009-10
18
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
19
Rípodas Patxi Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 14 1979-80
20
Adriano Adriano Correia Claro
26/10/1984 Curitiba 14 2006-08
21
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 14 2008-09
22
Vicente Vicente Álvarez Núñez
30/04/1960 Ourense 14 1979-80
23
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 14 2005-06
24
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 14 2009-10
25
Patiño Javier Patiño Lachica
14/02/1988 Madrid 13 2011-12
26
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 13 1980-81
27
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 13 2012-13
28
Gómez José Gómez Rodríguez
21/08/1960 Granada 13 1979-82
29
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 13 1980-81
30
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 13 2002-03
31
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
32
Cadete Jorge Paulo Cadete Santos Reis
27/08/1968 Porto Amelia 13 1997-98
33
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 13 2007-10
34
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
35
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 12 1980-81
36
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 12 1996-97
37
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 12 2004-05
38
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 12 2018-19
39
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
40
Inui Takashi Inui
02/06/1988 Ōmihachiman 12 2016-17
41
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 12 1989-90
42
Kubalita José Antonio Berenguer de Haro
03/09/1961 Ceuta 12 1980-81
43
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 12 1995-96
44
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 11 1988-89
45
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2016-17
46
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2013-14
47
Mijatović Predrag Mijatović
19/01/1969 Podgorica 11 2002-03
48
Revivo Michail Haim Revivo
22/02/1972 Ashdod 11 1997-98
49
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 11 2008-10
50
Juankar Juan Carlos Pérez López
30/03/1990 Boadilla del Monte 11 2012-13
51
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
52
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 11 2011-12
53
Budimir Ante Budimir
22/07/1991 Zenica 11 2018-20
54
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 11 1979-80
55
Jamelli Paulo Roberto Jamelli Júnior
22/07/1974 São Paulo 11 2000-01
56
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 11 2014-15
57
Sardinero Adrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 11 2013-14
58
Campillo Antonio Campillo Medina
16/12/1990 Madrid 11 2016-17
59
Renaldo Renaldo Lopes da Cruz
19/03/1970 Cotagipe 11 1999-01
60
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2018-19
61
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 11 2008-09
62
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 11 2017-18
63
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2013-14
64
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-13
65
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
66
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
67
Arteaga David Pérez Arteaga
01/12/1981 Sevilla 11 2011-13
68
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 11 2006-07
69
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 11 1995-96
70
Samu Delgado Samuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
71
Andrijašević Stjepan Andrijašević
07/02/1967 Split 11 1996-97
72
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 11 1997-98
73
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
74
Unanue Roberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
75
Ifrán Diego Ifrán Sala
08/06/1987 Cerro Chato 11 2013-15
76
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
77
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 11 2000-01
78
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 11 2009-10
79
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
80
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
81
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 10 2019-20
82
Ramón Juan Alberto Ramón Escalas
02/12/1976 Palma 10 1999-00
83
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 10 2002-03
84
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza
27/10/1976 Buenos Aires 10 1998-99
85
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 10 2000-01
86
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
87
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 10 2008-09
88
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 10 2009-10
89
Ezquerro Santiago Ezquerro Marín
14/12/1976 Calahorra 10 2002-04
90
Jarni Robert Jarni
26/10/1968 Cakovec 10 1997-98
91
Fran Carnicer Francisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
92
Ojeda Pedro Rafael Ojeda Bustos
15/11/1972 San Luis 10 1999-01
93
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
94
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 10 2007-09
95
Toti Daniel García Rodríguez
27/09/1987 Salamanca 10 2013-14
96
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
97
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
98
Musampa Kizito Musampa
20/07/1977 Kinshasa 10 2002-04
99
Toni Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2018-19
100
Tabares José Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
101
Manolín Francisco Manuel Álvarez Sánchez
30/09/1959 Oviedo 10 1979-80
102
Čop Duje Čop
01/02/1990 Vinkovci 10 2015-16
103
Fuster Manuel Fuster Lázaro
22/10/1997 Valencia 10 2019-20
104
Toni Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2017-19
105
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 10 2016-17
106
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
107
Malonga Dominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
108
Juan Carlos Juan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 10 2013-14
109
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 10 1995-98
110
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 10 2005-06
111
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 10 1995-96
112
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
113
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 10 1996-97
114
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 10 2010-11
115
Dopico Manuel Ángel Dopico Blanco
13/07/1962 O Grove 10 1980-81
116
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 10 2010-11
117
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika 10 1997-98
118
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 10 2004-05
119
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
120
Serena Antonio Pérez Aza
12/04/1961 Madrid 10 1979-80
121
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 10 1996-97
122
Òscar Serrano Òscar Serrano Rodríguez
30/09/1981 Girona 10 2006-07
123
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 10 1985-87
124
Arroyo Carlos Arroyo Ayala
16/02/1966 Alcorcón 10 1997-98
125
Esteban Torre Esteban Torre Ontañón
03/09/1971 Santander 10 1993-95
126
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
127
Javi Javier Roado
10 1979-80
128
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 10 1999-00
129
Hagi Gheorghe Hagi
05/02/1965 Săcele 10 1991-92
130
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 10 1995-96
131
Lozano Raúl Lozano Marcos
25/01/1977 Salamanca 10 2002-03
132
Polaco Francisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
133
Robert Roberto Piñar Ortega
01/06/1960 Granada 10 1979-80
134
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 10 1993-95
135
Lobato Cristian Lobato Villegas
07/03/1989 Esparreguera 10 2015-16
136
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-03
137
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 9 2017-18
138
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 9 2014-15
139
Raúl Sánchez Raúl Sánchez Soler
01/12/1976 Almería 9 2002-03
140
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 9 1985-86
141
Cléber Cléber Eduardo Arado
11/10/1972 São José do Rio Preto 9 1997-98
142
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 9 2006-07
143
Bacca Carlos Arturo Bacca Ahumada
08/09/1986 Puerto Colombia 9 2014-15
144
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 9 2007-08
145
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 9 2015-16
146
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 9 1998-99
147
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 9 2010-11
148
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 9 1984-85
149
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 9 2009-10
150
Boufal Sofiane Boufal
17/09/1993 Paris 9 2018-19
151
Mark González Mark Dennis González Hoffman
10/07/1984 Durban 9 2007-09
152
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 9 2012-13
153
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 9 2006-07
154
Chori Castro Gonzalo Castro Irizábal
14/09/1984 Trinidad 9 2014-15
155
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 9 2001-02
156
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 9 2007-08
157
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-04
158
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 9 2011-12
159
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2005-06
160
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 9 2013-14
161
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 9 2004-05
162
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 9 1987-88
163
Marioni Bruno Giménez Marioni
15/06/1975 Paraná 9 2000-01
164
Álex López Alejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 9 2012-14
165
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 9 2018-19
166
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 9 2015-16
167
Delporte Ludovic Delporte
06/02/1980 Sainte-Catherine-lès-Arras 9 2002-03
168
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 9 1999-00
169
Sousa Francisco David Sousa Franquelo
03/02/1980 Málaga 9 2004-05
170
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1989-90
171
Kostić Zlatko Kostić
09/08/1973 Podgorica 9 1995-96
172
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1986-88
173
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 9 1998-99
174
Ouédec Nicolas Pierre Ouédec
20/10/1971 Lorient 9 1996-98
175
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2002-03
176
Serrano Isaac Jiménez Serrano
11/09/1962 Albacete 9 1980-81
177
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 9 2001-02
178
Romeo Bernardo Daniel Romeo
10/09/1977 Tandil 9 2005-06
179
Pacheco Daniel Pacheco Lobato
05/01/1991 Pizarra 9 2015-16
180
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 9 2007-08
181
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 9 2015-16
182
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 9 2004-05
183
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 9 1979-80
184
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
185
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 9 2012-13
186
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 9 2002-04
187
Nené José Ángel Rodríguez de la Peña
05/02/1975 Los Corrales de Buelna 9 1996-02
188
Tomić Djordje Tomić
11/11/1972 Zemun 9 1997-98
189
Keko Sergio Gontán Gallardo
27/12/1991 Brunete 9 2017-18
190
Chuti Alberto Jurado Caba
19/09/1960 Algeciras 9 1979-80
191
Barbarić Ivica Barbarić
23/02/1962 Metković 9 1994-96
192
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 9 2018-19
193
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2001-02
194
Cristo Martín Cristo Martín Hernández
18/06/1987 Santa Cruz de Tenerife 9 2014-15
195
Óscar Óscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1980-81
196
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2002-03
197
Podbrożny Jerzy Piotr Podbrożny
17/12/1966 Przemyśl 9 1996-97
198
Fernández José Antonio Fernández Fernández
22/08/1960 Madrid 9 1979-80
199
Carreras Jordi Carreras Serrano
29/12/1959 Barcelona 9 1979-80
200
El Zhar Nabil El Zhar
27/08/1986 Alès 9 2012-13
201
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 9 2018-19
202
Diawara Kaba Diawara
16/12/1975 Toulon 9 2001-02
203
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 9 2010-11
204
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado
18/02/1983 Santurtzi 9 2009-10
205
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 9 2002-03
206
Pirri Martínez
9 1979-80
207
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Barco Covilha 9 1996-97
208
Portillo Francisco Portillo Soler
13/06/1990 Málaga 9 2016-17
209
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-98
210
Arthuro Arthuro Henrique Bernhardt
27/08/1982 Florianópolis 9 2007-08
211
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 9 2003-04
212
Jandro Alejandro Calvo García
01/01/1972 Ordizia 9 1995-96
213
Paulo Jorge Paulo Jorge Vieira Alves
05/05/1981 Porto 8 2007-08
214
Pereira Alberto López Palacio
27/03/1961 Madrid 8 1979-81
215
Bergdich Zakarya Bergdich
07/01/1989 Compiègne 8 2014-15
216
Lass Alhassane Bangoura
30/03/1992 Conakry 8 2014-15
217
Tomy Marcos Tomás Gutiérrez Duncanson
16/11/1965 La Orotava 8 1988-89
218
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 8 2000-01
219
Guille Donoso Guillermo Donoso Alonso
08/07/1995 Gijón 8 2016-17
220
Espinoza Cristian Omar Espinoza
03/04/1995 Buenos Aires 8 2016-17
221
Luque Jorge Luque García
08/03/1981 Córdoba 8 2006-07
222
Héctor Bosque Héctor Bosque Boix
16/08/1978 Alcañiz 8 2006-07
223
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 8 2011-13
224
Álex López Alejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 8 2013-15
225
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 8 2013-14
226
Aitor Goñi Aitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 8 2006-07
227
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 8 2011-12
228
Rivero Gerardo Damián Rivero
12/03/1975 Buenos Aires 8 2002-03
229
Miguélez David Miguélez Miguel
05/05/1981 Gijón 8 2012-13
230
Piatti Pablo Daniel Piatti
31/03/1989 Ucacha 8 2014-15
231
Stanković Jovan Stanković
04/03/1971 Beograd 8 2004-05
232
Baiano João Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 8 2004-05
233
Lanzarote Manuel Lanzarote Bruno
20/01/1984 Barcelona 8 2016-17
234
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 8 2011-12
235
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 8 2004-06
236
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 8 2015-16
237
Ebert Patrick Ebert
17/03/1987 Potsdam 8 2016-17
238
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1979-80
239
Limperger Zsolt Limperger
13/09/1968 Pápa 8 1993-95
240
Álvaro Rey Álvaro Rey Vázquez
11/07/1989 Sevilla 8 2015-16
241
Asencio Manuel Asencio Martínez
11/02/1962 Benamaurel 8 1979-81
242
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 8 2000-01
243
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 8 2010-11
244
David Pirri David Almazán Abril
12/02/1974 Sabadell 8 1995-96
245
Canobbio Néstor Fabián Canobbio Bentaberry
08/03/1980 Montevideo 8 2005-06
246
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 8 2012-13
247
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 8 1994-95
248
Mayo Juan Manuel Mayo Regán
07/06/1961 Madrid 8 1980-81
249
Raúl Molina Raúl Molina Alcocer
25/11/1976 Jerez de la Frontera 8 2002-03
250
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 8 1996-97
En actiu la temporada 2019-20