Ranking Jugats Consecutius Substituit - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX Temporada
1
Serafín Juan Serafín Méndez González
03/01/1960 Padrón 26 1979-80
2
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo
29/10/1959 Elgoibar 23 1979-82
3
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 21 1995-96
4
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 19 2011-12
5
Pedraza Alfonso Pedraza Sag
09/04/1996 San Sebastián de los Ballesteros 18 2016-17
6
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 18 2008-09
7
Iotov Velko Nikolaev Iotov
26/08/1970 Sofía 17 1993-94
8
Tomás José Martínez Tomás
14/04/1963 Badalona 16 1980-82
9
Cazaurang Antonio Cazaurang Company
20/06/1961 Benetússer 16 1979-81
10
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 15 2015-16
11
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 15 2001-02
12
Carrazoni Juan Parres Carrazoni
01/11/1960 Elx 15 1980-81
13
Paquito Francisco Fernández Sánchez
10/10/1961 Sabadell 15 1979-80
14
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 15 2011-12
15
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 14 2009-10
16
Vicente Vicente Álvarez Núñez
30/04/1960 Ourense 14 1979-80
17
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 14 2005-06
18
Rípodas Francisco José Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 14 1979-80
19
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 14 2013-14
20
Adriano Adriano Correia Claro
26/10/1984 Curitiba 14 2006-08
21
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 14 2008-09
22
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 14 2009-10
23
Javi Peña Francisco Javier González Peña
16/09/1972 Jerez de la Frontera 14 1999-00
24
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 14 2009-10
25
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 13 2002-03
26
Cadete Jorge Paulo Cadete Santos Reis
27/08/1968 Porto Amelia 13 1997-98
27
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 13 2007-10
28
Patiño Javier Patiño Lachica
14/02/1988 Madrid 13 2011-12
29
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 13 1980-81
30
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 13 1980-81
31
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 13 2012-13
32
Gómez José Gómez Rodríguez
21/08/1960 Granada 13 1979-82
33
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 13 1998-99
34
Miguel Ángel Miguel Ángel del Pino Gómez
05/05/1961 Huelva 12 1980-81
35
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 12 2018-19
36
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 12 2013-15
37
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 12 1989-90
38
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 12 1995-96
39
Inui Takashi Inui
02/06/1988 Ōmihachiman 12 2016-17
40
Kubalita José Antonio Berenguer de Haro
03/09/1961 Ceuta 12 1980-81
41
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 12 1996-97
42
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 12 2012-13
43
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 12 2004-05
44
Ifrán Diego Ifrán Sala
08/06/1987 Cerro Chato 11 2013-15
45
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 11 2009-10
46
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón
07/01/1964 Eibar 11 1995-96
47
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 11 2008-10
48
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 11 2011-12
49
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 11 2011-13
50
Renaldo Renaldo Lopes da Cruz
19/03/1970 Cotagipe 11 1999-01
51
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 11 1988-89
52
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 11 2017-18
53
Campillo Antonio Campillo Medina
16/12/1990 Madrid 11 2016-17
54
Arteaga David Pérez Arteaga
01/12/1981 Sevilla 11 2011-13
55
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 11 1997-98
56
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2013-14
57
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 11 1979-80
58
Rochina Rubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 11 2018-19
59
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 11 2010-11
60
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 11 2003-04
61
Olabe Roberto Olabe del Arco
05/05/1996 Salamanca 11 2019-20
62
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 11 2017-18
63
Mijatović Predrag Mijatović
19/01/1969 Podgorica 11 2002-03
64
Budimir Ante Budimir
22/07/1991 Zenica 11 2018-20
65
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 11 2000-01
66
Jamelli Paulo Roberto Jamelli Júnior
22/07/1974 São Paulo 11 2000-01
67
Juankar Juan Carlos Pérez López
30/03/1990 Boadilla del Monte 11 2012-13
68
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 11 2008-09
69
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 11 1995-96
70
Unanue Roberto Unanue Barrenechea
17/08/1960 Bilbao 11 1980-81
71
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 11 2006-07
72
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 11 1979-80
73
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2013-14
74
Sardinero Adrián Sardinero Corpa
13/10/1990 Leganés 11 2013-14
75
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 11 2014-15
76
Samu Delgado Samuel Delgado Serna
02/07/1993 Belmonte 11 2014-15
77
Revivo Michail Haim Revivo
22/02/1972 Ashdod 11 1997-98
78
Andrijašević Stjepan Andrijašević
07/02/1967 Split 11 1996-97
79
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 11 2016-17
80
Jarni Robert Jarni
26/10/1968 Cakovec 10 1997-98
81
Ojeda Pedro Rafael Ojeda Bustos
15/11/1972 San Luis 10 1999-01
82
Serena Antonio Pérez Aza
12/04/1961 Madrid 10 1979-80
83
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez
04/04/1971 Gernika-Lumo 10 1997-98
84
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 10 2007-08
85
Dopico Manuel Ángel Dopico Blanco
13/07/1962 O Grove 10 1980-81
86
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 10 2000-01
87
Čop Duje Čop
01/02/1990 Vinkovci 10 2015-16
88
Fran Carnicer Francisco José Carnicer Magán
30/03/1991 Linares 10 2014-15
89
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 10 2018-19
90
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 10 1999-00
91
Lozano Raúl Lozano Marcos
25/01/1977 Salamanca 10 2002-03
92
Toni Villa Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2017-19
93
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 10 2004-05
94
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 10 2016-17
95
Robert Roberto Piñar Ortega
01/06/1960 Granada 10 1979-80
96
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 10 1993-95
97
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 10 1984-85
98
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 10 2009-10
99
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 10 1999-00
100
Ramón Juan Alberto Ramón Escalas
02/12/1976 Palma 10 1999-00
101
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 10 2010-11
102
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 10 1996-97
103
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 10 2005-06
104
Manolín Francisco Manuel Álvarez Sánchez
30/09/1959 Oviedo 10 1979-80
105
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 10 1985-87
106
Borja Francisco de Borja Pérez-Peñas Díaz-Mauriño
01/04/1982 Madrid 10 2010-11
107
Arroyo Carlos Arroyo Ayala
16/02/1966 Alcorcón 10 1997-98
108
Hagi Gheorghe Hagi
05/02/1965 Săcele 10 1991-92
109
Toti Daniel García Rodríguez
27/09/1987 Salamanca 10 2013-14
110
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 10 1996-97
111
Tabares José Carlos Tabares
28/05/1978 San Gustavo 10 2006-08
112
Lobato Cristian Lobato Villegas
07/03/1989 Esparreguera 10 2015-16
113
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 10 2019-20
114
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 10 2001-02
115
Polaco Francisco David Fydriszewski
13/04/1993 Rosario 10 2017-18
116
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 10 1995-98
117
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 10 2001-03
118
Esteban Torre Esteban Torre Ontañón
03/09/1971 Santander 10 1993-95
119
Ezquerro Santiago Ezquerro Marín
14/12/1976 Calahorra 10 2002-04
120
Toni Villa Laureano Antonio Villa Suárez
07/01/1995 Lorquí 10 2018-19
121
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 10 1998-99
122
Pedro Pedro Santa Cecilia García
10/03/1984 Gijón 10 2007-09
123
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 10 2008-09
124
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 10 1995-96
125
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 10 2012-13
126
Manu Fuster Manuel Fuster Lázaro
22/10/1997 Valencia 10 2019-20
127
Malonga Dominique Sossorobia Malonga
08/01/1989 Châtenay-Malabry 10 2013-14
128
Musampa Kizito Musampa
20/07/1977 Kinshasa 10 2002-04
129
Juan Carlos Juan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 10 2013-14
130
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 10 2002-03
131
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 10 1995-96
132
Òscar Serrano Òscar Serrano Rodríguez
30/09/1981 Girona 10 2006-07
133
Javi Javier Roado
10 1979-80
134
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 10 2009-10
135
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 10 1999-00
136
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 10 2003-04
137
Cléber Cléber Eduardo Arado
11/10/1972 São José do Rio Preto 9 1997-98
138
Barbarić Ivica Barbarić
23/02/1962 Metković 9 1994-96
139
Raba Daniel Raba Antolín
29/10/1995 Santander 9 2019-20
140
Ouédec Nicolas Pierre Ouédec
20/10/1971 Lorient 9 1996-98
141
Arthuro Arthuro Henrique Bernhardt
27/08/1982 Florianópolis 9 2007-08
142
Marioni Bruno Giménez Marioni
15/06/1975 Paraná 9 2000-01
143
Aitor García Aitor García Flores
25/03/1994 Gibraleón 9 2018-19
144
Delibašić Andrija Delibašić
24/04/1981 Nikšić 9 2007-08
145
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 9 2004-05
146
Jandro Alejandro Calvo García
01/01/1972 Ordizia 9 1995-96
147
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 9 2003-04
148
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 9 2002-03
149
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 9 2006-07
150
Alberto Saavedra Alberto Saavedra Brazo
15/11/1971 Sevilla 9 1999-00
151
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-04
152
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 9 2012-13
153
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 9 2012-13
154
Boufal Sofiane Boufal
17/09/1993 Paris 9 2018-19
155
Cristo Martín Cristo Martín Hernández
18/06/1987 Santa Cruz de Tenerife 9 2014-15
156
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 9 2001-02
157
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 9 2011-12
158
Sousa Francisco David Sousa Franquelo
03/02/1980 Málaga 9 2004-05
159
Romeo Bernardo Daniel Romeo
10/09/1977 Tandil 9 2005-06
160
Álex López Alejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 9 2012-14
161
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 9 2013-14
162
Nené José Ángel Rodríguez de la Peña
05/02/1975 Los Corrales de Buelna 9 1996-02
163
Óscar Óscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 9 1980-81
164
Portillo Francisco Portillo Soler
13/06/1990 Málaga 9 2016-17
165
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 9 2001-02
166
Kostić Zlatko Kostić
09/08/1973 Podgorica 9 1995-96
167
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 9 2004-05
168
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 9 2007-08
169
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 9 2014-15
170
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
171
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 9 1979-80
172
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 9 1997-98
173
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
174
Vadillo Álvaro Vadillo Cifuentes
12/09/1994 Puerto Real 9 2018-19
175
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 9 2018-19
176
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 9 2005-06
177
Tomić Djordje Tomić
11/11/1972 Zemun 9 1997-98
178
Diawara Kaba Diawara
16/12/1975 Toulon 9 2001-02
179
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 9 2002-04
180
Chori Castro Gonzalo Castro Irizábal
14/09/1984 Trinidad 9 2014-15
181
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 9 2002-03
182
Chuti Alberto Jurado Caba
19/09/1960 Algeciras 9 1979-80
183
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1986-88
184
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 9 1984-85
185
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2002-03
186
Serrano Isaac Jiménez Serrano
11/09/1962 Albacete 9 1980-81
187
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 9 1989-90
188
Delporte Ludovic Delporte
06/02/1980 Sainte-Catherine-lès-Arras 9 2002-03
189
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 9 2001-02
190
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2002-03
191
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 9 1985-86
192
Fernández José Antonio Fernández Fernández
22/08/1960 Madrid 9 1979-80
193
Braulio Braulio Jesús Vázquez Benítez
14/03/1972 Pontevedra 9 1998-99
194
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 9 2010-11
195
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 9 2007-08
196
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 9 2019-20
197
Carreras Jordi Carreras Serrano
29/12/1959 Barcelona 9 1979-80
198
Pirri Gregorio Ruiz García
08/04/1961 Palencia 9 1979-80
199
Santamaría Gorka Santamaría Nos
03/07/1995 Bilbao 9 2015-16
200
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 9 1998-99
201
El Zhar Nabil El Zhar
27/08/1986 Alès 9 2012-13
202
Keko Sergio Gontán Gallardo
27/12/1991 Brunete 9 2017-18
203
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 9 2017-18
204
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 9 2006-07
205
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 9 2015-16
206
Podbrożny Jerzy Piotr Podbrożny
17/12/1966 Przemyśl 9 1996-97
207
Bacca Carlos Arturo Bacca Ahumada
08/09/1986 Puerto Colombia 9 2014-15
208
Chando Alejandro Torres Román
18/06/1982 Palma 9 2009-10
209
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 9 1987-88
210
Mark González Mark Dennis González Hoffman
10/07/1984 Durban 9 2007-09
211
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 9 2015-16
212
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 9 2010-11
213
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado
18/02/1983 Santurtzi 9 2009-10
214
Raúl Sánchez Raúl Sánchez Soler
01/12/1976 Almería 9 2002-03
215
Pacheco Daniel Pacheco Lobato
05/01/1991 Pizarra 9 2015-16
216
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 8 2012-13
217
Puntas José Puntas Hidalgo
11/09/1976 Córdoba 8 1999-01
218
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 8 2012-13
219
Castronovo Raúl Osvaldo Castronovo Zanón
11/01/1949 Rosario 8 1977-78
220
Manolo Pérez Manuel Pérez Rodrigo
31/08/1976 Barcelona 8 2003-04
221
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 8 2009-10
222
Luque Jorge Luque García
08/03/1981 Córdoba 8 2006-07
223
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 8 2015-16
224
Astorga Francisco Astorga Medrano
04/10/1960 Archidona 8 1979-81
225
Álex López Alejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 8 2013-15
226
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 8 1979-80
227
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 8 1995-96
228
Chema Núñez José Manuel Núñez Martín
16/09/1997 La Puebla del Río 8 2019-20
229
Aitor Goñi Aitor Goñi Barazábal
21/01/1979 Pamplona 8 2006-07
230
Özil Mesut Özil
15/10/1988 Gelsenkirchen 8 2010-11
231
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz
05/01/1979 Gijón 8 2001-02
232
Peregrín Peregrín Monzó Dorado
18/08/1961 Valencia 8 1979-81
233
Jeisson Jeisson Enrique Martínez Aranibar
28/12/1994 Lima 8 2019-20
234
Peñaranda Adalberto Peñaranda Maestre
31/05/1997 El Vigía 8 2015-16
235
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 8 2011-12
236
Djalminha Djalma Feitosa Dias
09/12/1970 Santos 8 1998-99
237
Ebert Patrick Ebert
17/03/1987 Potsdam 8 2016-17
238
Hadžić Eldin Hadžić Osmanović
14/10/1991 Ključ 8 2013-14
239
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 8 2013-14
240
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 8 2019-20
241
Augusto Augusto Matías Fernández
10/04/1986 Pergamino 8 2013-14
242
Baiano João Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 8 2004-05
243
Yeste Francisco Javier Yeste Navarro
06/12/1979 Basauri 8 2001-02
244
Melchor Melchor López Martínez
06/11/1961 Linares 8 1980-81
245
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 8 2008-09
246
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 8 1994-95
247
Unai López Unai López Cabrera
30/10/1995 Donostia/San Sebastián 8 2019-20
248
Azcona Mariano Azcona Murugarren
17/07/1960 Andosilla 8 1988-89
249
Ramón Ramón Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 8 1979-80
250
Geli Ángel de Juana García
15/02/1968 Santander 8 1998-00
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error