Ranking Jornades Consecutives No Perdent - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 29 2006-07
2
Pedro López Pedro López Muñoz
01/11/1983 Valencia 28 2006-07
3
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 25 2013-15
4
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 25 2013-15
5
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 25 2013-15
6
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 24 2013-15
7
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 24 2013-15
8
Lora Alberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 23 2013-15
9
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 22 1993-94
10
Álex Menéndez Alejandro Menéndez Díez
15/07/1991 Gijón 21 2013-15
11
Cicović Željko Cicović
02/09/1970 Beograd 21 1997-98
12
Turu Flores José Óscar Flores Bringas
16/05/1971 Buenos Aires 21 1997-98
13
Nacho Cases Ignacio Cases Mora
22/12/1987 Gijón 20 2014-15
14
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1996-97
15
Octavio Octavio César Viñals González
19/08/1970 Castelló de la Plana 20 1997-99
16
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castelló de la Plana 20 1970-72
17
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 20 1996-97
18
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 20 1997-99
19
Víctor Afonso Víctor Manuel Afonso Mateo
27/08/1971 Las Palmas de Gran Canaria 20 1997-98
20
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Barco Covilha 20 1996-97
21
Quesada Manuel Carlos Quesada Candela
04/11/1959 Crevillent 20 1981-83
22
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 20 1996-97
23
Pauleta Pedro Miguel Carreiro Recendes
28/04/1973 Ponta Delgada 20 1996-97
24
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 19 1975-76
25
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 19 1975-76
26
Babiloni Jesús Pascual Babiloni Soler
13/11/1946 Castelló de la Plana 19 1970-72
27
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 19 1975-76
28
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 19 1981-83
29
Paqui Francisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 19 1997-98
30
Sanromán Ramón Sanromán Roade
04/10/1952 Saiáns 19 1975-76
31
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 19 2011-13
32
Montiel Óscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 18 2002-03
33
Copado Francisco Alberto Copado Álvarez
19/07/1974 Kiel 18 1995-97
34
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 18 2002-03
35
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Díaz
23/01/1992 Avilés 18 2013-15
36
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 17 1970-71
37
Irizar Jesús María Irizar Pardiña
01/01/1947 Bergara 17 1970-71
38
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 17 1952-54
39
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 17 1995-96
40
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1994-95
41
Portela José Manuel Rodríguez Portela
05/10/1962 A Coruña 17 1989-90
42
Agostinho Joaquim Agostinho da Silva Ribeiro
15/09/1975 Paços de Ferreira 17 1998-99
43
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 17 1989-90
44
Díaz Manuel Díaz Moreno
01/03/1948 Castilleja de la Cuesta 17 1970-71
45
Félix Félix Palomares Poveda
06/01/1955 Campello 17 1981-83
46
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 17 2008-09
47
Manolo Peña Manuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 17 1989-90
48
Remacha Julio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 17 1952-54
49
Palacios Julián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 17 1997-99
50
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 17 1994-95
51
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 17 1952-54
52
Ribera José Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 17 1989-90
53
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 17 1994-95
54
Bravo Francisco Javier López Bravo
06/04/1974 Málaga 17 1998-99
55
Primi Primitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 17 1952-54
56
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 17 1996-97
57
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
58
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 17 2008-09
59
Kientz Jochen Kientz
17/09/1972 Mannheim 17 1995-96
60
Leandro Leandro Sospedra Bas
26/02/1947 Benetússer 17 1970-72
61
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 17 1968-69
62
Arizmendi Ángel Javier Arizmendi de Lucas
03/03/1984 Madrid 17 2008-09
63
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 17 1998-99
64
Gabi Gabriel Fernández Arenas
10/07/1983 Madrid 17 2008-09
65
Juanito Juan José Carmona Bejarano
06/12/1966 Osuna 16 1989-91
66
Chomín Domingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 16 1981-83
67
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 16 2012-13
68
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 16 1989-91
69
Fidel Fidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 16 2012-13
70
Erezuma José María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika 16 1952-54
71
Tena Manuel Tena López
03/02/1978 Alcalá de Henares 16 2008-09
72
Txelis José Luis Fernández Prieto
15/05/1963 Bilbao 16 1989-90
73
Guillermo Guillermo Alcázar Ocaña
01/04/1966 Pozuelo de Calatrava 16 1987-89
74
Jorge López Jorge López Montaña
19/09/1978 Logroño 16 2008-09
75
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 16 1993-94
76
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 16 1948-50
77
Etxeita Xabier Etxeita Gorritxategi
31/10/1987 Amorebieta-Etxano 16 2012-13
78
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 16 2012-13
79
Ponzio Leonardo Daniel Ponzio
29/01/1982 Las Rosas 16 2008-09
80
Félix Félix Javier Carnero Correa
01/06/1948 Bouzas 16 1970-72
81
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 16 2008-09
82
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1998-99
83
Míchel Salgado Miguel Ángel Salgado Fernández
22/10/1975 As Neves 16 1996-97
84
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 16 2006-07
85
Cayuela Jorge Cayuela Peiró
15/09/1944 Badalona 16 1970-72
86
Arturo Arturo Otero Villar
26/10/1944 Betanzos 16 1968-69
87
Urquía Jorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 15 1973-74
88
Ruiz Miguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 15 1987-88
89
Luna Ezequiel Esteban Luna
19/11/1986 Villa Gobernador Gálvez 15 2008-09
90
Dani Ceballos Daniel Ceballos Fernández
07/08/1996 Utrera 15 2014-15
91
Karabeg Anel Karabeg
07/03/1962 Mostar 15 1989-90
92
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 15 2008-09
93
José Manuel José Manuel Santos Hernández
20/09/1961 Madrid 15 1983-85
94
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
95
Mendi Rafael Flores Pérez
30/11/1936 Málaga 15 1961-62
96
Jordi Figueras Jordi Figueras Montel
16/05/1987 Lleida 15 2014-15
97
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 15 1994-95
98
Ben Barek Abdallah Ben Barek El Antaki
02/02/1937 Rabat 15 1961-62
99
Niz Dionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 15 1973-74
100
Guerrero Miguel Ángel Guerrero Martín
12/07/1990 Borox 15 2014-15
101
Garbayo Francisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 15 1961-62
102
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 15 1973-74
103
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 15 1995-97
104
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 15 1990-91
105
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 15 1994-95
106
Bouso Fernando Bouso Caiña
11/02/1933 Madrid 15 1961-62
107
Valero Joaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1965-66
108
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 15 2013-15
109
Iñaki Bea Iñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 15 2006-07
110
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 15 2014-15
111
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 15 1985-86
112
Pipi Suárez Alberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 15 1961-62
113
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 15 2014-15
114
González José González González
06/12/1945 Tocina 15 1970-71
115
Macario Manuel Pérez Orihuela
01/01/1944 Rociana del Condado 15 1970-71
116
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
117
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 15 1987-88
118
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 15 1961-62
119
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 15 1965-66
120
Sande Evaristo Sande López
21/03/1934 Buenos Aires 15 1961-62
121
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 15 2008-09
122
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 15 1973-74
123
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 15 1961-62
124
Varela Francisco Miguel Varela Martín
26/10/1994 Atarfe 15 2014-15
125
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
126
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 15 1985-86
127
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
128
Eraña Iñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 15 1990-91
129
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 15 1965-66
130
Roger Roger García Junyent
15/12/1976 Sabadell 15 1994-95
131
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 15 1985-86
132
Cela Luis Alonso Poncela
02/08/1937 Zamora 15 1970-72
133
Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 15 1973-74
134
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 15 1985-86
135
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 15 1997-99
136
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 15 1961-62
137
Américo Américo Canas Martínez
12/01/1934 Ceuta 15 1961-62
138
Szendrei Jozsef Szendrei
25/04/1954 Karcag 15 1987-88
139
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 14 1998-99
140
Bustos Cristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 14 2010-11
141
Pascual Alfredo Pascual Sanz
09/06/1945 Chañe 14 1968-69
142
Caco Morán Alejandro Morán Santamaría
30/04/1973 Gijón 14 1998-99
143
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 14 1994-95
144
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 14 1985-86
145
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 14 1956-57
146
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 14 1983-84
147
Carlos Torres Carlos Luis Torres Martínez
20/03/1968 Asunción 14 1996-97
148
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 14 1998-99
149
Stanković Jovan Stanković
04/03/1971 Beograd 14 1995-96
150
Novo José Manuel Novo Rodríguez
15/11/1914 A Coruña 14 1940-41
151
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 14 2006-07
152
Mario Gaspar Mario Gaspar Pérez Martínez
24/11/1990 Novelda 14 2012-13
153
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 14 2010-11
154
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 14 1992-93
155
Comas Juan Ramón Comas Romero
02/10/1962 Paraná 14 1990-91
156
Huguet Jaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 14 1984-86
157
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 14 1996-97
158
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 14 1990-91
159
Víctor Pérez Víctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 14 2011-12
160
García Jiménez Jesús García Jiménez
27/12/1961 Madrid 14 1985-86
161
Català David Català Jiménez
03/05/1980 Barcelona 14 2010-11
162
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 14 2002-03
163
Ruz Manuel Ruz Baños
05/04/1986 Valencia 14 2005-06
164
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 14 2006-07
165
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 14 1985-86
166
Javi Guerra Javier Guerra Rodríguez
15/03/1982 Vélez-Málaga 14 2011-12
167
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 14 1983-84
168
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
169
Galiamin Dmitri Aleksandrovich Galiamin
08/01/1963 Moscú 14 1993-94
170
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2008-09
171
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 14 1956-57
172
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 14 2006-07
173
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 14 1998-99
174
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
175
Elicegui Julio Antonio Elícegui Cans
05/12/1910 Castejón 14 1940-41
176
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 14 1992-93
177
Reyes Antonio Reyes González
16/10/1964 Sevilla 14 1994-95
178
Iraola Luis María Iraola Alberdi
13/11/1958 Donostia/San Sebastián 14 1984-86
179
Gaspercic Ronald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 14 2003-04
180
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1996-97
181
Molaza Ramón Álvarez Sánchez
16/04/1917 Langreo 14 1940-41
182
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 14 1987-88
183
Prieto Juan Manuel Prieto Velasco
30/06/1971 Madrid 14 1994-95
184
Breijo Ramón Breijo Cajareville
15/08/1915 Vigo 14 1940-41
185
Dauder Amaro Dauder Guardiola
02/05/1932 Badalona 14 1956-57
186
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 14 1988-89
187
Paquito José Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 14 1987-88
188
Giovanella Everton Giovanella
13/09/1970 Caxias do Sul 14 1996-97
189
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 14 2014-15
190
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 14 1996-97
191
Musacchio Mateo Pablo Musacchio
26/08/1990 Rosario 14 2012-13
192
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 14 2005-06
193
Aguirre Ángel de Tomás Aguirre
01/03/1933 Irun 14 1956-57
194
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 14 2007-09
195
Ordaz Manuel Ordaz Rebollar
11/07/1939 Sevilla 14 1961-62
196
Abraham Paz Abraham Paz Cruz
29/06/1979 El Puerto de Santa María 14 2007-09
197
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 14 2011-12
198
Mauri Juan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 14 1990-91
199
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 14 1992-93
200
Zapater Alberto Zapater Arjol
13/06/1985 Ejea de los Caballeros 14 2008-09
201
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 14 2002-04
202
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 14 1992-93
203
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 14 1988-89
204
Gracia Javier Gracia Carlos
01/05/1970 Pamplona 14 1992-93
205
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 14 2011-12
206
Félix Félix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 13 1953-55
207
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 13 1994-95
208
Barragán Sergio Barragán Carrasco
17/03/1930 Madrid 13 1951-53
209
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 13 1988-89
210
Čakić Dragoslav Čakić
15/02/1965 Split 13 1988-89
211
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 13 1999-01
212
Alex Al-Lal Mohamed Amar
25/12/1957 Melilla 13 1988-89
213
López Ramos Daniel López Ramos
24/11/1976 Jerez de la Frontera 13 2007-08
214
Alberto Ruiz Alberto Ruiz Largo
27/12/1977 Madrid 13 2003-04
215
Pepiño José Blanco Armesto
23/01/1941 Vigo 13 1968-69
216
Francis Francisco Javier Rodríguez Hernández
18/12/1962 Tejina 13 1982-83
217
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 13 2007-08
218
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 13 1995-97
219
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 13 2011-12
220
Paquito Francisco Ortiz Rivas
12/08/1969 Granada 13 1997-98
221
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 13 2007-09
222
Juanín Juan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 13 1986-87
223
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
224
Salva Salvador Funet Sardina
02/06/1981 Madrid 13 2008-09
225
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
226
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga
21/06/1980 Tolosa 13 2003-04
227
Nunes Jorge Amado Nunes Infrán
18/10/1961 Berazategui 13 1986-87
228
Bernardo Alberto Bernardo Murcia
14/09/1960 Liège 13 1982-83
229
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 13 1957-59
230
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 13 1986-87
231
Cubillo David García Cubillo
06/01/1978 Madrid 13 2003-04
232
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
233
Castro Santiago Castro Anido
16/05/1947 Mugardos 13 1975-76
234
Martín Sáez Pablo Martín Sáez
17/08/1962 San Juan Encinilla 13 1988-89
235
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 13 2014-15
236
Bartolo Xavier Bartolo Moliné
07/10/1968 Bellvís 13 1992-93
237
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 13 2007-08
238
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 13 1996-98
239
Herrero Horacio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 13 1949-50
240
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 13 2010-11
241
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 13 1964-65
242
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 13 1949-50
243
Pitu Comadevall Josep Maria Comadevall Crous
24/11/1983 Salt 13 2014-15
244
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 13 2014-15
245
Gallo Eulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 13 1951-53
246
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
247
Dani Mallo Daniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 13 2011-13
248
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 13 1964-65
249
Sitges Juan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 13 1957-59
250
Dacosta Antonio Dacosta Iglesias
21/10/1958 Ourense 13 1982-83
En actiu la temporada 2019-20