Ranking Jornades Consecutives No Perdent - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 29 2006-07
2
Pedro LópezPedro López Muñoz
01/11/1983 Valencia 28 2006-07
3
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 25 2013-15
4
JonyJonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 25 2013-15
5
Luis HernándezLuis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 25 2013-15
6
CarmonaCarlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 24 2013-15
7
BernardoBernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 24 2013-15
8
LoraAlberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 23 2013-15
9
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 22 1993-94
10
Álex MenéndezAlejandro Menéndez Díez
15/07/1991 Gijón 21 2013-15
11
Turu FloresJosé Óscar Flores Bringas
16/05/1971 Buenos Aires 21 1997-98
12
CicovićŽeljko Cicović
02/09/1970 Beograd 21 1997-98
13
OctavioOctavio César Viñals González
19/08/1970 Castelló de la Plana 20 1997-99
14
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 20 1996-97
15
Nacho CasesIgnacio Cases Mora
22/12/1987 Gijón 20 2014-15
16
CortijoAlfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 20 1997-99
17
César BritoCésar Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 20 1996-97
18
FerrerJosé Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 20 1970-72
19
Víctor AfonsoVíctor Manuel Afonso Mateo
27/08/1971 Las Palmas de Gran Canaria 20 1997-98
20
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1996-97
21
PauletaPedro Miguel Carreiro Recendes
28/04/1973 Ponta Delgada 20 1996-97
22
QuesadaManuel Carlos Quesada Candela
04/11/1959 Crevillent 20 1981-83
23
VelliscaMartín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 20 1996-97
24
ValleFrancisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 19 1981-83
25
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 19 1997-98
26
BabiloniJesús Pascual Babiloni Soler
13/11/1946 Castelló de la Plana 19 1970-72
27
SantoméJesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 19 1975-76
28
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 19 1975-76
29
IgartuaJosé María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 19 1975-76
30
SanrománRamón Sanromán Roade
04/10/1952 Saiáns 19 1975-76
31
CoroFerran Corominas Telechea
05/01/1983 Banyoles 19 2011-13
32
CopadoFrancisco Alberto Copado Álvarez
19/07/1974 Kiel 18 1995-97
33
MontielÓscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 18 2002-03
34
Sergio ÁlvarezSergio Álvarez Díaz
23/01/1992 Avilés 18 2013-15
35
RoaCarlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 18 2002-03
36
GabiGabriel Fernández Arenas
10/07/1983 Madrid 17 2008-09
37
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
38
AlfaroAlejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 17 2008-09
39
FélixFélix Palomares Poveda
06/01/1955 Campello 17 1981-83
40
ZuluagaPablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 17 1994-95
41
AgostinhoJoaquim Agostinho da Silva Ribeiro
15/09/1975 Paços de Ferreira 17 1998-99
42
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 17 1968-69
43
KientzJochen Kientz
17/09/1972 Mannheim 17 1995-96
44
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1994-95
45
RemachaJulio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 17 1952-54
46
IrizarJesús María Irizar Pardiña
01/01/1947 Bergara 17 1970-71
47
PrimiPrimitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 17 1952-54
48
PortelaJosé Manuel Rodríguez Portela
05/10/1962 A Coruña 17 1989-90
49
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 17 1989-90
50
MovillaJosé María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 17 1998-99
51
DíazManuel Díaz Moreno
01/03/1948 Castilleja de la Cuesta 17 1970-71
52
IbarraMiguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 17 1952-54
53
NinoJuan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 17 2008-09
54
AldalurIñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 17 1994-95
55
BerasaluceJavier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 17 1952-54
56
Manolo PeñaManuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 17 1989-90
57
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 17 2020-21
58
DaniDaniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 17 1995-96
59
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi de Lucas
03/03/1984 Madrid 17 2008-09
60
BravoFrancisco Javier López Bravo
06/04/1974 Málaga 17 1998-99
61
LorenLorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 17 1996-97
62
LeandroLeandro Sospedra Bas
26/02/1947 Benetússer 17 1970-72
63
RiberaJosé Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 17 1989-90
64
PalaciosJulián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 17 1997-99
65
FrígolsFrancisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 17 1970-71
66
ArturoArturo Otero Villar
26/10/1944 Abegondo 16 1968-69
67
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 16 1948-50
68
JofreJofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 16 2008-09
69
FidelFidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 16 2012-13
70
RafaRafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1998-99
71
Míchel SalgadoMiguel Ángel Salgado Fernández
22/10/1975 As Neves 16 1996-97
72
TxelisJosé Luis Fernández Prieto
15/05/1963 Bilbao 16 1989-90
73
PonzioLeonardo Daniel Ponzio
29/01/1982 Las Rosas 16 2008-09
74
ErezumaJosé María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 16 1952-54
75
FélixFélix Javier Carnero Correa
01/06/1948 Bouzas 16 1970-72
76
LardínJordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 16 1993-94
77
CoroFerran Corominas Telechea
05/01/1983 Banyoles 16 2012-13
78
JuanjoJuan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 16 1989-91
79
TenaManuel Tena López
03/02/1978 Alcalá de Henares 16 2008-09
80
ChomínDomingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 16 1981-83
81
EtxeitaXabier Etxeita Gorritxategi
31/10/1987 Amorebieta-Etxano 16 2012-13
82
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 16 2012-13
83
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 16 2006-07
84
CayuelaJorge Cayuela Peiró
15/09/1944 Badalona 16 1970-72
85
JuanitoJuan José Carmona Bejarano
06/12/1966 Osuna 16 1989-91
86
Jorge LópezJorge López Montaña
19/09/1978 Logroño 16 2008-09
87
GuillermoGuillermo Alcázar Ocaña
01/04/1966 Pozuelo de Calatrava 16 1987-89
88
GarbayoFrancisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 15 1961-62
89
ZambranoManuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 15 1990-91
90
Ben BarekAbdallah Ben Barek El Antaki
02/02/1937 Rabat 15 1961-62
91
MendiRafael Flores Pérez
30/11/1936 Málaga 15 1961-62
92
FrígolsFrancisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 15 1973-74
93
GuerreroMiguel Ángel Guerrero Martín
12/07/1990 Borox 15 2014-15
94
BlancoRamón Blanco Rodríguez
20/02/1952 Vimianzo 15 1973-74
95
RichiRicardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 15 2008-09
96
AméricoAmérico Canas Martínez
12/01/1934 Ceuta 15 1961-62
97
MacarioManuel Pérez Orihuela
01/01/1944 Rociana del Condado 15 1970-71
98
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
99
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
100
JuanitoJuan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 15 1987-88
101
ValeroJoaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1965-66
102
JuanjoJuan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 15 1995-97
103
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
104
SandeEvaristo Sande López
21/03/1934 Buenos Aires 15 1961-62
105
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 15 1973-74
106
PellicerLuis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 15 1961-62
107
RenéRené Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 15 2014-15
108
LunaEzequiel Esteban Luna
19/11/1986 Villa Gobernador Gálvez 15 2008-09
109
GonzálezJosé González González
06/12/1945 Tocina 15 1970-71
110
ErañaIñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 15 1990-91
111
CelaLuis Alonso Poncela
02/08/1937 Zamora 15 1970-72
112
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 15 1961-62
113
Antonio SánchezAntonio Sánchez Navarro
22/04/1997 Palma 15 2020-21
114
RuizMiguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 15 1987-88
115
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 15 1961-62
116
José ManuelJosé Manuel Santos Hernández
20/09/1961 Madrid 15 1983-85
117
NizDionisio Nuez Robaina
31/12/1945 Las Palmas de Gran Canaria 15 1973-74
118
Pablo PérezPablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 15 2013-15
119
EscuderoCristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 15 1965-66
120
SzendreiJózsef Szendrei
25/04/1954 Karcag 15 1987-88
121
Jordi FiguerasJordi Figueras Montel
16/05/1987 Lleida 15 2014-15
122
Dani CeballosDaniel Ceballos Fernández
07/08/1996 Utrera 15 2014-15
123
Ruiz de GalarretaIñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria
06/08/1993 Eibar 15 2020-21
124
JuanjoJuan José Díaz de Guereño Esquivel
15/06/1961 Eskoriatza 15 1985-86
125
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 15 2014-15
126
Dani RodríguezDaniel José Rodríguez Vázquez
06/06/1988 Betanzos 15 2020-21
127
PachónValentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 15 2008-09
128
EstéfanoEstéfano Izaguirre Godineau
02/01/1971 Usurbil 15 1994-95
129
Pérez GarcíaÁngel Pérez García
16/10/1957 Madrid 15 1985-86
130
VarelaFrancisco Miguel Varela Martín
26/10/1994 Atarfe 15 2014-15
131
NúñezManuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 15 1985-86
132
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
133
Ángel LuisÁngel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 15 1997-99
134
RogerRoger García Junyent
15/12/1976 Sabadell 15 1994-95
135
Toni VelamazánAntonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 15 1994-95
136
BousoFernando Bouso Caiña
11/02/1933 Madrid 15 1961-62
137
Pipi SuárezAlberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 15 1961-62
138
Iñaki BeaIñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 15 2006-07
139
ClaramuntJosé Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 15 1965-66
140
UrquíaJorge Urquía Elvir
19/09/1946 Comayagüela 15 1973-74
141
ManoloManuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 15 1985-86
142
KarabegAnel Karabeg
07/03/1962 Mostar 15 1989-90
143
Javi GuerraJavier Guerra Rodríguez
15/03/1982 Vélez-Málaga 14 2011-12
144
MoránFernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 14 2007-09
145
ComasJuan Ramón Comas Romero
02/10/1962 Paraná 14 1990-91
146
MauriJuan Manuel Mouriño Suárez
26/02/1963 A Coruña 14 1990-91
147
RubioMiguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 14 1992-93
148
Mario GasparMario Gaspar Pérez Martínez
24/11/1990 Novelda 14 2012-13
149
BreijoRamón Breijo Cajaraville
15/08/1915 Vigo 14 1940-41
150
Pablo PérezPablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 14 2014-15
151
RuzManuel Ruz Baños
05/04/1986 Valencia 14 2005-06
152
Víctor PérezVíctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 14 2011-12
153
VirgilioVirgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 14 1992-93
154
CatalàDavid Català Jiménez
03/05/1980 Barcelona 14 2010-11
155
ArtetxeÓscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 14 1996-97
156
SigüenzaJosé Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 14 1992-93
157
JandroAlejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 14 2002-03
158
JuanitoJuan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 14 1983-84
159
SandroCarlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 14 1998-99
160
StankovićJovan Stanković
04/03/1971 Beograd 14 1995-96
161
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1996-97
162
DoblasAntonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2008-09
163
HiginioHiginio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 14 1990-91
164
ReyesAntonio Reyes González
16/10/1964 Sevilla 14 1994-95
165
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 14 1998-99
166
SisiSisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 14 2006-07
167
SisiSisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 14 2006-07
168
OrdazManuel Ordaz Rebollar
11/07/1939 Sevilla 14 1961-62
169
BlancoVicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 14 1983-84
170
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 14 1956-57
171
AbelAbel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 14 1956-57
172
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 14 1996-97
173
GaspercicRonald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 14 2003-04
174
Carlos TorresCarlos Luis Torres Martínez
20/03/1968 Asunción 14 1996-97
175
RavnićMauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 14 1992-93
176
PrietoJuan Manuel Prieto Velasco
30/06/1971 Madrid 14 1994-95
177
MalloIgnacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 14 1985-86
178
PaquitoJosé Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 14 1987-88
179
NovoJosé Manuel Novo Rodríguez
15/11/1914 A Coruña 14 1940-41
180
Esteban VigoEsteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 14 1987-88
181
MolazaRamón Álvarez Sánchez
16/04/1917 Langreo 14 1940-41
182
FranciscoFrancisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 14 2002-04
183
HuguetJaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 14 1984-86
184
GaliaminDmitri Aleksandrovich Galiamin
08/01/1963 Moscú 14 1993-94
185
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
186
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
187
DauderAmaro Dauder Guardiola
02/05/1932 Badalona 14 1956-57
188
Caco MoránAlejandro Morán Santamaría
30/04/1973 Gijón 14 1998-99
189
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 14 1994-95
190
PascualAlfredo Pascual Sanz
09/06/1945 Chañe 14 1968-69
191
García JiménezJesús García Jiménez
27/12/1961 Madrid 14 1985-86
192
EliceguiJulio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 14 1940-41
193
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 14 1988-89
194
IraolaLuis María Iraola Alberdi
13/11/1958 Donostia/San Sebastián 14 1984-86
195
Abraham PazAbraham Paz Cruz
29/06/1979 El Puerto de Santa María 14 2007-09
196
GraciaJavier Gracia Carlos
01/05/1970 Pamplona 14 1992-93
197
BustosCristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 14 2010-11
198
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 14 2006-07
199
FrancisFrancisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 14 1988-89
200
AguirreÁngel de Tomás Aguirre
01/03/1933 Irun 14 1956-57
201
OrejuelaAntonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 14 1985-86
202
ZapaterAlberto Zapater Arjol
13/06/1985 Ejea de los Caballeros 14 2008-09
203
TrashorrasRoberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 14 2010-11
204
MusacchioMateo Pablo Musacchio
26/08/1990 Rosario 14 2012-13
205
GiovanellaEverton Giovanella
13/09/1970 Caxias do Sul 14 1996-97
206
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 14 2011-12
207
Javi MorenoJavier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 14 1998-99
208
Óscar GonzálezÓscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 14 2011-12
209
IrurzunIsmael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 14 2005-06
210
MarianoMariano Martín Clemente
09/04/1945 Madrid 13 1968-69
211
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 13 1964-65
212
MateoSalvador Mateo Esclápez
10/12/1960 Elx 13 1982-83
213
GalloEulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 13 1951-53
214
MendozaJesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 13 2005-06
215
MesaManuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 13 1988-89
216
FelinesFélix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 13 1971-72
217
AlfonsoAlfonso Rivero Pérez
15/04/1942 La Orotava 13 1971-72
218
PatriPatricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 13 1996-98
219
SanzJulián Sanz Pérez
20/03/1924 Valladolid 13 1953-54
220
FélixFélix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 13 1953-55
221
BarbaràJoan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 13 1996-97
222
José Félix GuerreroJosé Felix Guerrero López
23/08/1975 Portugalete 13 1996-97
223
Alberto RuizAlberto Ruiz Largo
27/12/1977 Madrid 13 2003-04
224
AriasJosé Bautista Acosta Lorenzo
08/09/1936 Tazacorte 13 1969-70
225
UcheIkechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 13 2003-04
226
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 13 1998-99
227
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
228
Julio IglesiasJulio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 13 2005-06
229
PoteleJosé González de la Vieja
01/01/1947 Madrid 13 1968-69
230
CastroSantiago Castro Anido
16/05/1947 Mugardos 13 1975-76
231
FandosVicente Fandos Doñate
26/08/1921 Betxí 13 1951-53
232
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
233
PepiñoJosé Blanco Armesto
23/01/1941 Vigo 13 1968-69
234
WilfredWilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 13 1994-95
235
QuerolDavid Querol Blanco
25/02/1989 Reus 13 2014-15
236
FelinesFélix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 13 1968-69
237
JonyJonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 13 2014-15
238
SánchezFrancisco Sánchez Lopera
27/01/1962 Sabadell 13 1990-91
239
ReboredoFrancisco Reboredo Mosquera
03/09/1914 Buenos Aires 13 1940-41
240
BartoloXavier Bartolo Moliné
07/10/1968 Bellvís 13 1992-93
241
Jon BakeroJon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 13 1994-95
242
BautistaJosé María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 13 1988-89
243
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 13 1969-70
244
VillarJosé Luis Villar Barreiro
24/02/1949 Vigo 13 1975-76
245
SalvatierraJesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 13 1951-53
246
CubilloDavid García Cubillo
06/01/1978 Madrid 13 2003-04
247
DacostaAntonio Dacosta Iglesias
21/10/1958 Ourense 13 1982-83
248
SitgesJuan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 13 1957-59
249
SalvaSalvador Funet Sardina
02/06/1981 Madrid 13 2008-09
250
SantamaríaRoberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 13 2007-08
En actiu la temporada 2020-21