Ranking Jugats Consecutius No Perdent - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Sánchez Francisco Sánchez Lopera
27/01/1962 Sabadell 30 1985-91
2
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 30 2013-15
3
Delporte Ludovic Delporte
06/02/1980 Sainte-Catherine-lès-Arras 29 2001-11
4
Álex Menéndez Alejandro Menéndez Díez
15/07/1991 Gijón 29 2013-15
5
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 29 2006-07
6
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 28 2006-07
7
Pedro López Pedro López Muñoz
01/11/1983 Valencia 28 2006-07
8
Viberti Sebastián Humberto Viberti Irazoki
22/04/1944 El Crispín 28 1969-75
9
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 28 2006-07
10
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 28 1996-00
11
Siviero Gustavo Lionel Siviero
13/09/1969 Laguna Paiva 27 2002-03
12
Sigüenza José Francisco Sigüenza Soto
16/04/1966 Elx 27 1990-93
13
Benítez Antonio Benítez Fernández
02/06/1951 Jerez de la Frontera 27 1970-74
14
Taira José Américo Taira da Costa
18/11/1968 Lisboa 26 1996-00
15
Borja Francisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 26 2006-07
16
Elustondo Gorka Elustondo Urkola
18/03/1987 Beasain 26 2007-10
17
Arzura Joaquín Arzura
18/05/1993 Partido de Campana 26 2017-18
18
Iñaki Hurtado José Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 26 1997-99
19
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 26 1993-99
20
Telechia Francisco Labrado Telechia
15/08/1945 Sevilla 26 1970-74
21
Txomin Larrainzar Domingo José Larrainzar Santamaría
08/09/1969 Pamplona 25 1995-99
22
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 25 2006-07
23
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 25 2013-15
24
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 25 2013-15
25
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 25 1996-00
26
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 25 2013-15
27
Lora Alberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 24 2013-15
28
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 24 2006-07
29
Giovanella Everton Giovanella
13/09/1970 Caxias do Sul 24 1996-05
30
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 24 2013-15
31
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Díaz
23/01/1992 Avilés 24 2013-15
32
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 24 1990-93
33
Luso Luis Eduardo Delgado Pacheco
04/12/1984 Zaragoza 24 2016-18
34
Abel Aguilar Abel Enrique Aguilar Tapia
06/01/1985 Bogotá 23 2007-09
35
Iñaki Bea Iñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 23 2006-07
36
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 23 1996-00
37
Ezequiel Antonio Ezequiel Manaute Pinto
23/01/1944 Huelva 23 1968-71
38
Sánchez Candil Ángel Sánchez Candil
19/08/1962 Madrid 23 1983-85
39
Galiamin Dmitri Aleksandrovich Galiamin
08/01/1963 Moscú 23 1993-94
40
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 23 2006-07
41
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 23 1995-97
42
Arteaga Moisés García Fernández
01/06/1969 Cádiz 23 1993-94
43
Wanderley Wanderley Machado da Silva
03/06/1938 Niterói 23 1969-71
44
Cabral Pedro Antonio Cabral Filartiga
06/02/1940 Itauguá 22 1969-70
45
Lillo Manuel Castellano Castro
27/03/1989 Aspe 22 2013-18
46
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 22 1993-94
47
Xavi Torres Xavier Torres Buigues
21/11/1986 Xàbia 22 2014-19
48
Descarga Iñaki Descarga Retegui
25/08/1976 Irun 22 2005-06
49
David David Fernández Rodríguez
06/01/1972 Oviedo 22 1999-01
50
Prieto Juan Manuel Prieto Velasco
30/06/1971 Madrid 22 1994-98
51
Merino Ángel Miguel Merino Torres
02/10/1966 Madrid 22 1997-98
52
Zegarra Pablo César Zegarra Zamora
01/04/1973 Lima 22 1996-00
53
Nacho Cases Ignacio Cases Mora
22/12/1987 Gijón 22 2013-15
54
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 21 1996-97
55
Ferrer José Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 21 1970-72
56
Cicović Željko Cicović
02/09/1970 Beograd 21 1997-98
57
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 21 2010-17
58
García Soriano Juan Antonio García Soriano
06/04/1948 Santisteban del Puerto 21 1972-79
59
Cano José Cano Timoner
05/04/1916 Alcoi 21 1942-45
60
Mendonça Fernando Manuel de Mendonça Paulino
15/10/1932 Luanda 21 1957-62
61
Paqui Francisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 21 1997-98
62
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano
13/01/1971 Getaria 21 1995-97
63
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 21 1996-03
64
Turu Flores José Óscar Flores Bringas
16/05/1971 Buenos Aires 21 1997-98
65
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 21 2006-07
66
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 21 2003-05
67
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 21 2017-18
68
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 20 1996-97
69
Novo José Manuel Novo Rodríguez
15/11/1914 A Coruña 20 1939-41
70
Xavi Molina Francesc Xavier Molina Arias
19/07/1986 Tarragona 20 2015-17
71
Viqueira Emilio José Viqueira Moure
20/09/1974 Pontepedriña 20 2008-09
72
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 20 1993-94
73
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 20 1996-97
74
Korneev Igor Vladimirovich Korneev
04/09/1967 Moscú 20 1993-94
75
Javier Javier Álvarez Alonso
03/11/1949 Oviedo 20 1974-75
76
Rivas Antonio Rivas Sánchez
27/07/1944 Ceuta 20 1975-76
77
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 20 2013-15
78
Castro Santiago Castro Anido
16/05/1947 Mugardos 20 1975-76
79
Parri Líbero Parri Romero
18/01/1982 Valencia 20 2002-03
80
Octavio Octavio César Viñals González
19/08/1970 Castelló de la Plana 20 1997-99
81
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 20 1994-95
82
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 20 1949-60
83
Cortijo Alfonso Cortijo Cabrera
14/09/1966 Jerez de la Frontera 20 1997-99
84
Tiago Gomes Tiago Filipe Figueiras Gomes
18/08/1985 Vila Franca de Xira 20 2009-10
85
Marcelino Marcelino Elena Sierra
26/09/1971 Gijón 20 1995-97
86
Varela Francisco Miguel Varela Martín
26/10/1994 Atarfe 20 2014-15
87
Raúl Ferrer Raúl Ferrer Gayán
29/02/1972 Huesca 20 1998-00
88
Quesada Manuel Carlos Quesada Candela
04/11/1959 Crevillent 20 1981-83
89
Albesa Albert Albesa Gasulla
06/03/1965 Gavà 20 1993-94
90
Pauleta Pedro Miguel Carreiro Recendes
28/04/1973 Ponta Delgada 20 1996-97
91
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 20 1997-99
92
Manuel Pablo Manuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 20 1997-98
93
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 20 2000-02
94
Víctor Afonso Víctor Manuel Afonso Mateo
27/08/1971 Las Palmas de Gran Canaria 20 1997-98
95
Juan Muñiz Juan Muñiz Gallego
14/03/1992 Gijón 19 2014-15
96
Duré Carlos Alejandro Duré Baltar
17/12/1970 Gualeguaychú 19 2002-03
97
Palau Antoni Palau Vila
04/09/1963 Torrefarrera 19 1991-93
98
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 19 1994-95
99
Pagés Jaime Pagés Solé
19 1957-59
100
Molaza Ramón Álvarez Sánchez
16/04/1917 Langreo 19 1940-41
101
Jorge López Jorge López Montaña
19/09/1978 Logroño 19 2008-09
102
Míchel Salgado Miguel Ángel Salgado Fernández
22/10/1975 As Neves 19 1996-97
103
Óscar Óscar Luis Celada
09/03/1966 Luarca 19 1997-98
104
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 19 1993-94
105
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 19 1981-83
106
Iván Hernández Iván Hernández Soto
27/02/1980 Madrid 19 2006-07
107
Erice Ion Erice Domínguez
03/11/1986 Pamplona 19 2017-19
108
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 19 1995-97
109
Sanromán Ramón Sanromán Roade
04/10/1952 Saiáns 19 1975-76
110
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 19 1975-76
111
Díaz Manuel Díaz Moreno
01/03/1948 Castilleja de la Cuesta 19 1970-73
112
Luis Hernández Luis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 19 2014-19
113
Babiloni Jesús Pascual Babiloni Soler
13/11/1946 Castelló de la Plana 19 1970-72
114
José María José María López Duque
14/07/1965 Madrid 19 1994-98
115
Kuznetsov Dmitri Viktorovich Kuznetsov
28/08/1965 Moscú 19 1993-94
116
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 19 2008-09
117
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 19 1985-89
118
Otegui Antonio Islam Otegui Khalifi
07/03/1998 Mendavia 19 2015-20
119
Muñoz Pérez Francisco Enrique Muñoz Pérez
18/02/1960 Estepona 19 1981-82
120
Juanma Juan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 19 2006-07
121
Mino Bernardino Serrano Mori
29/01/1963 Antromero 19 1993-94
122
Saura José Joaquín Saura Garcia
09/06/1961 Sabadell 19 1984-86
123
Zapater Alberto Zapater Arjol
13/06/1985 Ejea de los Caballeros 19 2008-17
124
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 19 1975-76
125
Rachid Rachid Aït-Atmane
04/02/1993 Bobigny 19 2014-17
126
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 19 1993-94
127
Clares Manuel Clares García
23/02/1948 Madrid 19 1970-72
128
Cayuela Jorge Cayuela Peiró
15/09/1944 Badalona 19 1970-72
129
Moska Ángel Vélez Rojo
18/06/1965 Derio 19 1987-90
130
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 19 2011-13
131
Félix Félix Javier Carnero Correa
01/06/1948 Bouzas 19 1969-72
132
Santomé Jesús Santomé Gestido
31/03/1955 Moaña 19 1975-76
133
Álex Barrera Alejandro Barrera García
12/05/1991 Oviedo 18 2013-17
134
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 18 1956-63
135
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 18 2005-06
136
Santís Augusto Fernando Santís Ahumada
10/01/1956 Casa Blanca 18 1984-87
137
Palacios Julián Palacios San Millán
07/12/1970 Madrid 18 1997-99
138
Velázquez Jesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 18 2004-05
139
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 18 1992-95
140
Óscar Herreros Óscar Herreros Hernández
09/05/1972 Autol 18 1997-99
141
Lora Alberto Lora Ramos
25/03/1987 Móstoles 18 2014-18
142
González José González González
06/12/1945 Tocina 18 1970-78
143
Primi Primitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 18 1952-54
144
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 18 2017-19
145
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 18 2002-03
146
Castroverde José Castroverde Prieto
13/08/1957 Aspe 18 1981-83
147
Ricardo Ricardo León Brito
08/02/1983 Santa Cruz de Tenerife 18 2008-09
148
Francis Francisco José Abascal Alonso
10/10/1966 Noriega 18 1988-90
149
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 18 1968-69
150
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 18 2008-09
151
Luis Sierra José Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 18 1994-97
152
Ángel Rodríguez Ángel Ildefonso Rodríguez Nebreda
02/01/1972 León 18 1997-99
153
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 18 2006-07
154
Serna José Antonio Serna Santos
31/12/1961 Tomelloso 18 1980-85
155
Socorro Juan Carlos Socorro Vera
13/05/1972 Caracas 18 1996-98
156
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Díaz
23/01/1992 Avilés 18 2014-18
157
Arizmendi Ángel Javier Arizmendi de Lucas
03/03/1984 Madrid 18 2008-14
158
Copado Francisco Alberto Copado Álvarez
19/07/1974 Kiel 18 1995-97
159
Conejo Francisco Conejo Arroyo
14/10/1946 Málaga 18 1969-73
160
Jaime Quesada Jaime Quesada Chavarría
21/09/1971 Barcelona 18 1999-01
161
Txelis José Luis Fernández Prieto
15/05/1963 Bilbao 18 1989-90
162
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 18 1999-04
163
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 18 1994-98
164
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 18 1997-98
165
Herrera Sebastián Herrera Zamora
22/04/1969 København 18 1997-98
166
Natxo Insa Ignacio Insa Bohigues
09/06/1986 Cocentaina 18 2011-15
167
Chomín Domingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 18 1981-83
168
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 18 1998-99
169
Montiel Óscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 18 2002-03
170
Ricard Ricardo Pozo Gálvez
04/08/1967 Córdoba 18 1989-91
171
Pachi Francisco Ramón Alonso Solorzano
18/02/1966 Madrid 18 1987-89
172
Borja Lázaro Luis Borja Lázaro Fernández
05/04/1988 Madrid 18 2015-16
173
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 18 2003-13
174
José Manuel José Manuel Santos Hernández
20/09/1961 Madrid 18 1983-85
175
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 18 2003-09
176
Jurić Pedrag Jurić
05/11/1961 Čitluk 18 1989-90
177
Mario Suárez Mario Suárez Mata
24/02/1987 Alcobendas 17 2006-07
178
Vivar Dorado Ángel Manuel Vivar Dorado
12/02/1974 Madrid 17 2002-04
179
Samways Vincent Samways
27/10/1968 Bethnal Green 17 1996-98
180
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 17 1952-54
181
Stanković Jovan Stanković
04/03/1971 Beograd 17 1995-97
182
Pablo Ibáñez Pablo Ibáñez Tébar
03/08/1981 Madrigueras 17 2002-03
183
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 17 1953-54
184
Frígols Francisco Frígols Lila
05/12/1944 Chella 17 1970-71
185
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Marchena 17 1978-81
186
Portela José Manuel Rodríguez Portela
05/10/1962 A Coruña 17 1989-90
187
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1994-95
188
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 17 1998-99
189
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 17 1948-50
190
Irizar Jesús María Irizar Pardiña
01/01/1947 Bergara 17 1970-71
191
Díaz Manuel Díaz Moreno
01/03/1948 Castilleja de la Cuesta 17 1969-71
192
Julià Francesc Xavier Julià Fontané
11/07/1961 Sant Gregori 17 1983-85
193
Ortiz Francisco Ortiz Márquez
06/12/1961 Mieres 17 1983-85
194
Desio Hermes Aldo Desio
20/01/1970 Rosario 17 1996-98
195
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 17 2011-15
196
Jordi Figueras Jordi Figueras Montel
16/05/1987 Lleida 17 2014-15
197
Leandro Leandro Sospedra Bas
26/02/1947 Benetússer 17 1970-72
198
David David Fernández Rodríguez
06/01/1972 Oviedo 17 2001-02
199
Cobo Juan Manuel Cobo González
15/04/1948 Cabezón de la Sal 17 1970-74
200
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 17 1989-90
201
Manchev Vladimir Manchev
06/10/1977 Pazardjik 17 2005-07
202
Mellado José María Mellado Resina
19/03/1948 Sevilla 17 1969-72
203
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 17 2018-19
204
Višnjić Josip Višnjić Jozelčić
17/11/1966 Beograd 17 1995-96
205
Boria José Antonio Ñíguez Vicente
30/09/1962 Elx 17 1981-83
206
Félix Félix Palomares Poveda
06/01/1955 Campello 17 1981-83
207
Mikel González Mikel González de Martín Martínez
24/09/1985 Arrasate 17 2008-10
208
Barajas Alfonso Barajas Mohedano
14/02/1973 Fernán Núñez 17 1999-01
209
Zambrano Manuel Zambrano Díaz
08/03/1960 Huelva 17 1983-91
210
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 17 1995-97
211
Villar José Luis Villar Barreiro
24/02/1949 Vigo 17 1975-76
212
Lobato Cristian Lobato Villegas
07/03/1989 Esparreguera 17 2015-17
213
Monchu Ramón Suárez del Valle
28/11/1968 Luanco 17 1990-91
214
Maffeo Pablo Carmine Maffeo Becerra
12/07/1997 Sant Joan Despí 17 2015-17
215
Remacha Julio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 17 1952-54
216
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 17 1995-97
217
Kientz Jochen Kientz
17/09/1972 Mannheim 17 1995-96
218
Luna Ezequiel Esteban Luna
19/11/1986 Villa Gobernador Gálvez 17 2008-09
219
Sanz Julián Sanz Pérez
20/03/1924 Valladolid 17 1952-54
220
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 17 1995-96
221
Pacheco Juan Pacheco García
25/01/1926 Murcia 17 1951-52
222
Agostinho Joaquim Agostinho da Silva Ribeiro
15/09/1975 Paços de Ferreira 17 1997-98
223
Roger Roger García Junyent
15/12/1976 Sabadell 17 1994-96
224
Agostinho Joaquim Agostinho da Silva Ribeiro
15/09/1975 Paços de Ferreira 17 1998-99
225
Iván Rosado Juan Manuel Rosado Mojarro
24/04/1974 Huelva 17 1999-06
226
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 17 2008-09
227
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 17 1952-54
228
Erezuma José María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 17 1952-54
229
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 17 2008-09
230
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 17 1956-60
231
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 17 1998-05
232
Rodri Rodrigo Gimeno Molina
21/09/1979 Valencia 17 2008-10
233
Gabi Gabriel Fernández Arenas
10/07/1983 Madrid 17 2008-09
234
Terol Emilio Terol Valls
19/08/1944 La Llosa de Ranes 17 1965-67
235
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 17 2008-09
236
Carlos García Carlos García Badías
29/10/1984 Barcelona 17 2009-12
237
Bravo Francisco Javier López Bravo
06/04/1974 Málaga 17 1998-99
238
Manolo Peña Manuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 17 1989-90
239
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 17 2005-06
240
Benito Morales Benito Morales Viera
14/06/1952 Las Palmas de Gran Canaria 17 1984-85
241
Trobbiani Marcelo Antonio Trobbiani Ughetto
17/02/1955 Casilda 17 1978-80
242
Alfonso Vera Alfonso Vera Quintero
24/11/1973 El Aaiún 17 1997-00
243
Morales José Luis Morales Martín
02/08/1973 Madrid 17 1995-98
244
Abraham Paz Abraham Paz Cruz
29/06/1979 El Puerto de Santa María 17 2007-09
245
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 17 1994-95
246
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 17 2008-09
247
Mel José Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 17 1988-90
248
Damián Luis Miguel Martínez Damián
02/01/1966 Madrid 17 1992-93
249
Cejudo Álvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 17 2014-15
250
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 17 1968-69
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error