Onésimo: Onésimo Sánchez González

Dades
Nom complet:Onésimo Sánchez González
Data de naixement:14/08/1968 (50 anys)
Lloc de naixement:Valladolid (Valladolid)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'73 m / 72 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Internacional
Equip TemporadaEdat PJPTPCPS Min

España Sub-21
 1988 Eurocopa20100119000
Títols
1 Copa del Rei:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades9321213
Equips52257
Partits Jugats2219733318351
Partits Complets884710135145
Partits Titular1297229201230
Partits Suplent92254117121
Partits Substituit3824186280
Guanyats594818107125
Empatats6528893101
Perduts97217118125
Partits Marcant algun Gol201343337
Minuts13341663322161997422190
Gols211343438
Gols Pròpia Porta00000
Doblets10011
Gols Penalty04044
Targetes Grogues551867379
Targetes Vermelles42268
Edat primer partit1824211818
Edat últim partit2829302930
Edat primer partit en marcar1824211818
Edat últim partit en marcar2829212929
Gols en una temporada75477
Amonestacions en una temporada15751515
Partits substituit en una temporada911111111
Partits suplent en una temporada181341818
Ascensos-2022
Descensos30033
Jornades Consecutives Jugat212384444
Jornades Consecutives Titular121581616
Jornades Consecutives Complet86488
Jornades Consecutives Suplent10421010
Jornades Consecutives Substituit44848
Jornades Consecutives Guanyant36366
Jornades Consecutives Empatant33333
Jornades Consecutives Perdent52255
Jornades Consecutives No Guanyant10441010
Jornades Consecutives No Empatant97699
Jornades Consecutives No Perdent58488
Jornades Consecutives Marcant22222
Jugats Consecutius Titular2015182222
Jugats Consecutius Complet86588
Jugats Consecutius Suplent11421111
Jugats Consecutius Substituit44949
Jugats Consecutius Guanyant36466
Jugats Consecutius Empatant33333
Jugats Consecutius Perdent56266
Jugats Consecutius No Guanyant12641111
Jugats Consecutius No Empatant1313101313
Jugats Consecutius No Perdent61861717
Jugats Consecutius Marcant22222
Estadístiques Selecció espanyola
Sub-21
Partits Jugats1
Partits Complets0
Partits Titular0
Partits Suplent1
Partits Substituit0
Guanyats0
Empatats0
Perduts1
Partits Marcant algun Gol0
Gols0
Gols Pròpia Porta0
Targetes Grogues0
Targetes Vermelles0
Edat primer partit18
Edat últim partit18
Edat primer partit en marcar
Edat últim partit en marcar
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 13/11/2018
Notificar error