Ranking Jornades Consecutives Marcant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 10 1955-56
2
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 10 1956-57
3
Terán Fernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 10 1939-40
4
Lolo Gómez Manuel Gómez Martínez
01/04/1934 Madrid 9 1956-58
5
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 8 1932-33
6
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 8 1946-47
7
Del Toro Manuel del Toro Castro
28/07/1925 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-50
8
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 8 1931-33
9
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 8 2012-13
10
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1952-53
11
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 8 2004-05
12
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 8 1941-42
13
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 7 1931-32
14
Pipi José Luis García Álvarez
19/11/1914 Gijón 7 1940-41
15
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 7 1940-41
16
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 7 1949-50
17
Uceda Francisco Uceda Cabello
28/04/1928 La Línea de la Concepción 7 1953-54
18
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 7 1948-49
19
Cioffi José Juan Cioffi Morgillo
24/11/1950 Buenos Aires 7 1975-76
20
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 7 1983-84
21
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2014-15
22
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 7 2005-06
23
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2008-09
24
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 7 1949-50
25
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 7 1946-47
26
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 6 1949-50
27
Loureda Manuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 6 1963-64
28
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 6 1948-49
29
Martínez Català Vicente Martínez Català
31/01/1916 Manises 6 1946-47
30
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1969-70
31
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 6 1968-69
32
Quirro Francisco Criado Jurado
18/04/1933 Córdoba 6 1959-60
33
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1976-77
34
Tomasín Tomás Díez Aizpuru
18/09/1910 Buenos Aires 6 1934-36
35
Manel Manel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 6 1995-96
36
Castaño Heliodoro Castaño Pedrosa
05/04/1933 Alcazarquivir 6 1954-55
37
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 6 1954-55
38
Vicedo Enrique Vicedo Pascual
06/11/1938 Elda 6 1961-62
39
Sanz Carlos Sanz de la Huerga
Madrid 6 1941-42
40
Cachelo Albino Donado
Barakaldo 6 1935-36
41
Torres Manuel Torres Díaz
26/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 6 1952-53
42
Milojević Goran Milojević Radivojević
06/12/1964 Aranđelovac 6 1991-92
43
Castaños Ginés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 6 1958-60
44
Serratusell José Serratusell Abella
06/01/1924 Granollers 6 1947-48
45
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 6 2005-06
46
Saras José Saras Zubizarreta
20/03/1920 Deusto 6 1945-46
47
Coco Diego Rodríguez Sánchez
10/08/1938 Málaga 6 1957-59
48
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 6 1932-33
49
Escrivá Pascual Escrivá Alcayde
18/12/1923 Valencia 6 1946-47
50
León Francisco León Vega
1906 Sevilla 6 1930-31
51
Nannini Alejandro Nannini
13/06/1961 Buenos Aires 6 1988-89
52
Manolín Manuel Moreno Rodríguez
01/01/1926 Córdoba 6 1950-51
53
Orejuela Jesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958 La Luisiana 6 1981-82
54
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 6 1946-48
55
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo
24/11/1934 Donostia/San Sebastián 6 1960-61
56
Jona Jonathan Mejía Ruiz
07/01/1989 Málaga 6 2013-14
57
Aníbal Aníbal Zurdo Rodríguez
03/12/1982 Villahermosa 6 2013-14
58
Aquino Daniel Toribio Aquino Antúnez
09/06/1965 Chajarí 6 1993-94
59
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 6 1995-96
60
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 6 1981-82
61
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu
17/10/1942 Eibar 6 1960-62
62
Xanín Juan Dorronsoro Landa
02/11/1937 Bayonne 6 1957-58
63
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 6 1956-57
64
Nemes György Nemes Neufeld
17/06/1920 Budapest 6 1949-50
65
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
66
Pozo Santiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 6 1978-79
67
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
68
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 6 1949-50
69
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 6 1949-50
70
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 6 1939-40
71
Remacha Julio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 6 1951-52
72
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1946-47
73
Morales Juan Morales Rubio
02/02/1922 Cieza 5 1948-49
74
Palacios José Palacios Sotura
21/03/1909 Gijón 5 1930-31
75
Blázquez Emilio Blázquez Fuentes
17/08/1912 Girona 5 1934-35
76
Alvarito Álvaro Ferreira Rumbo
30/12/1929 Mugardos 5 1954-55
77
Djurdjević Uroš Djurdjević
02/03/1994 Beograd 5 2018-19
78
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1976-77
79
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1963-64
80
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 5 1947-48
81
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 5 1931-32
82
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 5 1932-33
83
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1947-48
84
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 5 1983-84
85
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 5 1957-59
86
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 5 1947-49
87
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
88
Manu Vallejo Manuel Javier Vallejo Galván
14/02/1997 Chiclana de la Frontera 5 2018-19
89
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
90
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1960-62
91
Doval Francisco Doval Mera
27/09/1932 Ponteareas 5 1956-57
92
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 5 2003-04
93
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1933-34
94
Gallardo José Gallardo López
10/02/1928 La Línea de la Concepción 5 1954-55
95
García Mulet Juan García Mulet
Benissa 5 1954-55
96
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1968-69
97
Cardona José Enrique Gutiérrez Cardona
27/02/1939 Potrerillos 5 1958-59
98
Asen Jaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 5 2009-11
99
Foro Telesforo Lorenzo Gama
09/01/1921 Pontevedra 5 1950-51
100
Lizarralde José María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 5 1968-69
101
Šćepović Stefan Šćepović
10/01/1990 Beograd 5 2013-14
102
Pedrín Pedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 5 1940-41
103
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 5 1940-41
104
Berruezo Pedro Berruezo Martín
22/05/1945 Melilla 5 1968-69
105
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 5 1949-50
106
Ewerthon Ewerthon Henrique de Souza
10/06/1981 São Paulo 5 2008-09
107
Paquirri Francisco González Rodríguez
13/08/1913 Sevilla 5 1941-42
108
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 5 1999-00
109
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
110
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1934-35
111
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
112
Marianín Mariano García García-Alcaraz
01/03/1924 Murcia 5 1947-48
113
Cheryshev Dmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 5 1999-00
114
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 5 1952-53
115
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 5 1951-52
116
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1932-34
117
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1940-41
118
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 5 1951-53
119
Mané Manuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 5 1976-77
120
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 5 2013-14
121
Álvarez Julián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1950-51
122
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 5 1994-95
123
Félix Félix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 5 1950-51
124
Pichi Alonso Àngel Alonso Herrera
17/12/1954 Benicarló 5 1977-78
125
Pino José Camacho Sigüenza
07/12/1923 Sevilla 5 1950-51
126
Vila Jordi Vila Soler
19/05/1929 Santpedor 5 1957-58
127
Álvarez Julián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1944-45
128
Vázquez Juan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 5 1952-53
129
Gastón Casas Gastón Ángel Casas Jorge
10/01/1978 Buenos Aires 5 2000-01
130
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 5 1992-93
131
Mateu José Luis Mateu Pinto
15/01/1966 Castelló de la Plana 5 1992-94
132
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 5 1954-55
133
Posada Ramón Posada Calleja
19/02/1942 Vigo 5 1966-67
134
Erasto Erasto León Acosta
26/09/1938 Los Llanos de Aridane 5 1965-66
135
Solabarrieta Francisco María Solabarrieta Arcocha
09/11/1940 Ondarroa 5 1964-65
136
Francisco Enrique Fernández Francisco
21/01/1950 Madrid 5 1976-77
137
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 5 2011-12
138
Gudelj Vladimir Gudelj
27/12/1966 Mostar 5 1991-92
139
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 5 1955-56
140
Viguera Borja Viguera Manzanares
26/03/1987 Logroño 5 2013-14
141
Sobrado Eduardo Sobrado Vázquez
20/04/1926 Madrid 5 1955-56
142
Agustí
5 1951-52
143
Ghilas Kamel Fathi Ghilas
09/03/1984 Marseille 5 2008-09
144
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 5 2019-20
145
Aloy Luis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 5 1955-56
146
Odair Odair Caetano de Andrade
09/01/1951 Guarullos 5 1977-78
147
Duran Mario Duran Rubíes
14/10/1933 Balaguer 5 1955-56
148
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 5 1955-56
149
Cabrera Luis Mario Cabrera Molina
09/07/1956 La Rioja 5 1979-80
150
Loren Lorenzo Navarro Sánchez
14/11/1925 Toledo 5 1949-50
151
Enrique Enrique Malo Gracia
05/09/1924 Caminreal 5 1952-53
152
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5 2004-05
153
Badal José Badal Quiles
1924 Villanueva de Castellón 5 1950-51
154
Herodes Faustino Romero Veloso
26/10/1911 Pontevedra 5 1940-41
155
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 5 1962-63
156
Pío Nicasio Jesús Pío Alonso García
16/03/1925 Gijón 5 1949-50
157
Samaniego Emilio Samaniego Sainz
1925 Ordizia 5 1953-54
158
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 5 1955-56
159
Bayo Francisco Diego Bayo Amodio
25/05/1936 La Plata 5 1959-60
160
Carlos Carlos Antonio Muñoz Cobo
25/08/1961 Úbeda 5 1987-88
161
Rosagro Jesús Rosagro Sánchez
02/12/1966 Murcia 5 1988-89
162
Guijarro Manuel Guijarro Navarro
25/09/1909 Madrid 5 1932-33
163
Botella José García García
04/10/1932 Granada 5 1955-56
164
Abel Abel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
165
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 5 1953-54
166
Marco Ruben Marco Gastón Ruben Rodríguez
26/10/1986 Capitán Bermúdez 5 2009-10
167
Uralde Pedro Uralde Hernáez
02/03/1958 Vitoria-Gasteiz 5 1990-91
168
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 5 1992-93
169
Morón Antonio Morón Alcaide
09/12/1949 Almendralejo 5 1974-75
170
Tomás Tomás Arnanz Arribas
29/12/1910 Villanueva de las Carretas 5 1934-35
171
Zabalza Pedro María Zabalza Inda
13/04/1944 Pamplona 5 1965-66
172
Pin José Manuel Benito Entrialgo
10/05/1925 Gijón 5 1948-49
173
Cholo Dindurra José Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 5 1949-51
174
Gijón Manuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 5 1960-61
175
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 5 1941-42
176
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 5 1944-45
177
Liz II Antonio Díaz Gil
10/05/1934 Sevilla 5 1956-57
178
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 5 2006-07
179
Murillo Joaquín Murillo Pascual
27/02/1932 Barcelona 5 1952-53
180
Satur Saturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1954-55
181
Alzugaray Jesús Noel Alzugaray Balin
11/05/1963 Quebracho 5 1986-87
182
Satur Saturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1950-51
183
Luzardo Roberto Arsenio Luzardo Correa
04/09/1959 Treinta y Tres 5 1987-88
184
Comas Juan Ramón Comas Romero
02/10/1962 Paraná 5 1990-91
185
Mamblona Francisco Mamblona Valverde
23/04/1922 Valencia 5 1948-49
186
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2009-10
187
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
188
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
189
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
190
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
191
Germán Germán Muiños Lamas
09/10/1943 Redondela 5 1967-69
192
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 5 1933-35
193
Abel Abel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
194
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 5 1961-62
195
Beci Antonio Eduardo López Beci
13/12/1943 Lugo 5 1966-67
196
Castro Manuel Castro Vázquez
26/12/1937 La Línea de la Concepción 5 1962-63
197
Villa Juan Manuel Villa Gutiérrez
26/09/1938 Sevilla 5 1959-60
198
Araujo Sergio Ezequiel Araujo
28/01/1992 Buenos Aires 5 2014-15
199
Paseiro José Fernández Sánchez
20/10/1928 Sada 5 1947-48
200
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 5 2012-13
201
Jiménez I Luis Jiménez López
1934 Almería 5 1956-57
202
Balsells Carlos Balsells Tarridas
29/10/1942 Barcelona 5 1964-65
203
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 5 1954-55
204
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 5 1951-52
205
Antonio Antonio Pedrero Rodríguez
24/02/1929 Santa Cruz de Tenerife 5 1955-56
206
Raphy René Raphy Adolphe
27/12/1920 Saint-Mandé 5 1952-53
207
Parés Jaime Parés Serradell
22/11/1932 Barcelona 5 1953-54
208
Rojas Agustín Rojas Moreno
18/08/1934 Córdoba 5 1956-57
209
Serrano Luis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 5 1955-56
210
San Emeterio Dionisio San Emeterio Gutiérrez
06/05/1909 Santander 4 1934-35
211
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 4 2006-07
212
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 4 1950-51
213
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 4 1960-61
214
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 4 2004-05
215
Losada Roberto Losada Rodríguez
25/10/1976 Vigo 4 1998-99
216
Sanz Carlos Sanz de la Huerga
Madrid 4 1941-43
217
Roberto Martínez Roberto Martínez Celigueta
21/02/1966 Pamplona 4 1993-95
218
Laguardia Pedro María Laguardia Álvarez de Eulate
27/06/1934 Donostia/San Sebastián 4 1959-60
219
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 4 1950-51
220
Rusky Antonio García Ramos
01/02/1953 Badalona 4 1978-79
221
Beitia Ignacio Beitia Goenaga
02/02/1939 Zarautz 4 1961-62
222
Antonio Antonio Pedrero Rodríguez
24/02/1929 Santa Cruz de Tenerife 4 1956-57
223
Abilio Rubio Abilio Rubio Sevilla
07/02/1926 Villarrobledo 4 1950-51
224
Montalbán Pedro Montalbán
4 1953-54
225
Allende Juan Allende Ondiz
19/02/1936 Getxo 4 1955-56
226
Biri Biri Alhaji Momodo Nije
30/03/1948 Banjul 4 1974-75
227
Cortazar José Miguel Cortazar Iriondo
29/09/1934 Ondarroa 4 1957-58
228
Tucho Sampedro Antonio Sampedro Núñez
18/09/1935 Ribeira 4 1956-57
229
Lera Marcelino Lera Delgado
05/02/1932 Terrassa 4 1956-57
230
José Juan José Juan Gutiérrez Déniz
12/05/1941 Santa Cruz de Tenerife 4 1963-64
231
Fanjul Alfonso Fanjul Fernández
24/06/1946 Pamplona 4 1966-67
232
Burguete Antonio Burguete Navarro
11/05/1948 Burjassot 4 1973-74
233
Zárraga José María Zárraga Zárraga
4 1939-40
234
Calvet Ángel Antonio Calvet Martí
24/05/1909 Barcelona 4 1933-34
235
Aylagas Máximo Aylagas Herrera
15/12/1916 El Burgo de Osma 4 1939-40
236
Alzugaray Jesús Noel Alzugaray Balin
11/05/1963 Quebracho 4 1985-86
237
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 4 2017-18
238
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 4 2017-18
239
Miku Nicolás Ladislao Fedor Flores
19/08/1985 Caracas 4 2008-09
240
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 4 1947-48
241
Ibáñez Ricardo Ibáñez Conde
05/10/1949 Barakaldo 4 1976-77
242
Javi Sanchis Francisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 4 1996-97
243
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 4 1959-60
244
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 4 1959-60
245
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 4 1958-59
246
Chacho Ramón Gaón Gordillo
Madrid 4 1939-41
247
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 4 1957-58
248
Wilson Wilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 4 1962-63
249
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 4 1968-69
250
Germán Germán Muiños Lamas
09/10/1943 Redondela 4 1968-69
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error