Ranking Jornades Consecutives Marcant - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
TeránFernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 10 1939-40
2
RafaRafael Delgado González
24/10/1932 Granada 10 1955-56
3
RicardoRicardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 10 1956-57
4
Lolo GómezManuel Gómez Martínez
01/04/1934 Madrid 9 1956-58
5
CharlesCharles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 8 2012-13
6
HerreraRamón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 8 1932-33
7
LángaraIsidro Lángara Galarraga
15/05/1912 Pasaia 8 1931-33
8
Del ToroManuel del Toro Castro
28/07/1925 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-50
9
MijaresJosé Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 8 1941-42
10
PeraltaFrancisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 8 1946-47
11
LlorenteJoseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 8 2004-05
12
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1952-53
13
MijaresJosé Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 7 1946-47
14
CioffiJosé Juan Cioffi Morgillo
24/11/1950 Buenos Aires 7 1975-76
15
UcheIkechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 7 2005-06
16
RoldánRamón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 7 1948-49
17
DuqueJosé Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 7 1949-50
18
BadenesManuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 7 1949-50
19
MomoJerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 7 2008-09
20
GualMiguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 7 1940-41
21
UcedaFrancisco Uceda Cabello
28/04/1928 La Línea de la Concepción 7 1953-54
22
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2014-15
23
Campanal IMarcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 7 1929-30
24
PipiJosé Luis García Álvarez
19/11/1914 Gijón 7 1940-41
25
Campanal IMarcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 7 1931-32
26
ButragueñoEmilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 7 1983-84
27
SanzCarlos Sanz de la Huerga
Madrid 6 1941-42
28
Pichi LucasArgimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 6 1981-82
29
AquinoDaniel Toribio Aquino Antúnez
09/06/1965 Chajarí 6 1993-94
30
PozoSantiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 6 1978-79
31
JorgeGabriel Jorge Sosa
06/02/1916 Santa Cruz de Tenerife 6 1949-50
32
XanínJuan Dorronsoro Landa
02/11/1937 Bayonne 6 1957-58
33
UrtiagaJosé Antonio Urtiaga Albizu
17/10/1942 Eibar 6 1960-62
34
EscriváPascual Escrivá Alcayde
18/12/1923 Valencia 6 1946-47
35
VicedoEnrique Vicedo Pascual
06/11/1938 Elda 6 1961-62
36
UcelayJosé Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 6 1954-55
37
SerratusellJosé Serratusell Abella
06/01/1924 Granollers 6 1947-48
38
LeónFrancisco León Vega
1906 Sevilla 6 1930-31
39
LeónFrancisco León Vega
1906 Sevilla 6 1928-30
40
UcheIkechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 6 2005-06
41
CacheloAlbino Donado Fernández
1912 Barakaldo 6 1935-36
42
OrejuelaJesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958 La Luisiana 6 1981-82
43
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 6 1995-96
44
ManolínManuel Moreno Rodríguez
01/01/1926 Córdoba 6 1950-51
45
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 6 1949-50
46
ManelManel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 6 1995-96
47
AníbalAníbal Zurdo Rodríguez
03/12/1982 Villahermosa 6 2013-14
48
VergaraJulián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 6 1932-33
49
JonaJonathan Mejía Ruiz
07/01/1989 Málaga 6 2013-14
50
CastañoHeliodoro Castaño Pedrosa
05/04/1933 Alcazarquivir 6 1954-55
51
CocoDiego Rodríguez Sánchez
10/08/1938 Málaga 6 1957-59
52
NanniniAlejandro Nannini
13/06/1961 Buenos Aires 6 1988-89
53
CastañosGinés Castaños Alarcón
08/10/1940 Sabadell 6 1958-60
54
TorresManuel Torres Díaz
26/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 6 1952-53
55
RemachaJulio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 6 1951-52
56
RoldánRamón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 6 1939-40
57
Ayala IJuan Ayala Callejón
01/03/1924 La Línea de la Concepción 6 1949-50
58
MilojevićGoran Milojević Radivojević
06/12/1964 Aranđelovac 6 1991-92
59
MontalvoJosé Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 6 1946-48
60
Martínez CatalàVicente Martínez Català
31/01/1916 Manises 6 1946-47
61
Campanal IMarcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
62
LouredaManuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 6 1963-64
63
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 6 1948-49
64
Campanal IMarcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6 1933-34
65
QuirroFrancisco Criado Jurado
18/04/1933 Córdoba 6 1959-60
66
SarasJosé Saras Zubizarreta
20/03/1920 Deusto 6 1945-46
67
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1969-70
68
QuinoJoaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 6 1968-69
69
BoleaAdolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 6 1956-57
70
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6 1976-77
71
NemesGyörgy Nemes Neufeld
17/06/1920 Budapest 6 1949-50
72
TomasínTomás Díez Aizpuru
18/09/1910 Buenos Aires 6 1934-36
73
PedrosaFrancisco Pedrosa Morillo
24/11/1934 Donostia/San Sebastián 6 1960-61
74
XirauMiguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 5 1953-54
75
AntonioAntonio Pedrero Rodríguez
24/02/1929 Santa Cruz de Tenerife 5 1955-56
76
CabreraLuis Mario Cabrera Molina
09/07/1956 La Rioja 5 1979-80
77
Ayala IJuan Ayala Callejón
01/03/1924 La Línea de la Concepción 5 1955-56
78
PinJosé Manuel Benito Entrialgo
10/05/1925 Gijón 5 1948-49
79
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 5 1954-55
80
RaphyRené Raphy Adolphe
27/12/1920 Saint-Mandé 5 1952-53
81
Manu VallejoManuel Javier Vallejo Galván
14/02/1997 Chiclana de la Frontera 5 2018-19
82
DuqueJosé Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 5 1949-50
83
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1947-48
84
VergaraJulián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
85
VergaraJulián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 5 1939-40
86
AloyLuis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 5 1955-56
87
MoralesJuan Morales Rubio
02/02/1922 Cieza 5 1948-49
88
AbelAbel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
89
GhilasKamel Fathi Ghilas
09/03/1984 Marseille 5 2008-09
90
Gastón CasasGastón Ángel Casas Jorge
10/01/1978 Buenos Aires 5 2000-01
91
LángaraIsidro Lángara Galarraga
15/05/1912 Pasaia 5 1930-32
92
BalsellsCarlos Balsells Tarridas
29/10/1942 Barcelona 5 1964-65
93
OdairOdair Caetano de Andrade
09/01/1951 Guarullos 5 1977-78
94
AbelAbel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 5 1965-66
95
BerruezoPedro Berruezo Martín
22/05/1945 Melilla 5 1968-69
96
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 5 1946-47
97
VelosoJosé Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1963-64
98
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1968-69
99
ComasJuan Ramón Comas Romero
02/10/1962 Paraná 5 1990-91
100
VelosoJosé Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 5 1960-62
101
SobradoEduardo Sobrado Vázquez
20/04/1926 Madrid 5 1955-56
102
UraldePedro Uralde Hernáez
02/03/1958 Vitoria-Gasteiz 5 1990-91
103
SolabarrietaFrancisco María Solabarrieta Arcocha
09/11/1940 Ondarroa 5 1964-65
104
Jiménez ILuis Jiménez López
1934 Almería 5 1956-57
105
JorgeGabriel Jorge Sosa
06/02/1916 Santa Cruz de Tenerife 5 1947-49
106
GualMiguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 5 1933-35
107
NoleteManuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1934-35
108
Liz IIAntonio Díaz Gil
10/05/1934 Sevilla 5 1956-57
109
Pichi AlonsoÀngel Alonso Herrera
17/12/1954 Benicarló 5 1977-78
110
VilaJordi Vila Soler
19/05/1929 Santpedor 5 1957-58
111
VigueraBorja Viguera Manzanares
26/03/1987 Logroño 5 2013-14
112
Marco RubenMarco Gastón Ruben Rodríguez
26/10/1986 Capitán Bermúdez 5 2009-10
113
ŠćepovićStefan Šćepović
10/01/1990 Beograd 5 2013-14
114
TomásTomás Arnanz Arribas
29/12/1910 Villanueva de las Carretas 5 1934-35
115
EnriqueEnrique Malo Gracia
05/09/1924 Caminreal 5 1952-53
116
GoiburuSeveriano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 5 1928-29
117
GuijarroManuel Guijarro Navarro
25/09/1909 Madrid 5 1932-33
118
LizarraldeJosé María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 5 1968-69
119
NoleteManuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
120
ErastoErasto León Acosta
26/09/1938 Los Llanos de Aridane 5 1965-66
121
MorónAntonio Morón Alcaide
09/12/1949 Almendralejo 5 1974-75
122
BayoFrancisco Diego Bayo Amodio
25/05/1936 La Plata 5 1959-60
123
PalaciosJosé Palacios Sotura
21/03/1909 Gijón 5 1930-31
124
PosadaRamón Posada Calleja
19/02/1942 Vigo 5 1966-67
125
ManéManuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 5 1976-77
126
RojasAgustín Rojas Moreno
18/08/1934 Córdoba 5 1956-57
127
NoleteManuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 5 1935-36
128
DuqueJosé Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 5 1940-41
129
CalsitaJosé Lloret Pérez
02/02/1923 La Vila Joiosa 5 1947-48
130
Rubén CanoRubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 5 1983-84
131
LekićDejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 5 2013-14
132
YuriYuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 5 2019-20
133
BotellaJosé García García
04/10/1932 Granada 5 1955-56
134
GudeljVladimir Gudelj
27/12/1966 Mostar 5 1991-92
135
HerodesFaustino Romero Veloso
26/10/1911 Pontevedra 5 1940-41
136
GualMiguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 5 1941-42
137
XiscoFrancisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 5 2006-07
138
EliceguiJulio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1932-34
139
SamaniegoEmilio Samaniego Sainz
1925 Ordizia 5 1953-54
140
BeciAntonio Eduardo López Beci
13/12/1943 Lugo 5 1966-67
141
MarianínMariano García García-Alcaraz
01/03/1924 Murcia 5 1947-48
142
CalleAntonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 5 2003-04
143
VillaJuan Manuel Villa Gutiérrez
26/09/1938 Sevilla 5 1959-60
144
De TomásRaúl de Tomás Gómez
17/10/1994 Madrid 5 2020-21
145
ChristiansenThomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 5 1992-93
146
DjurdjevićUroš Djurdjević
02/03/1994 Beograd 5 2018-19
147
AraujoSergio Ezequiel Araujo
28/01/1992 Buenos Aires 5 2014-15
148
CheryshevDmitri Nikolayevich Cheryshev
11/05/1969 Gorki 5 1999-00
149
BlázquezEmilio Blázquez Fuentes
17/08/1912 Girona 5 1934-35
150
DovalFrancisco Doval Mera
27/09/1932 Ponteareas 5 1956-57
151
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 5 1940-41
152
Iago AspasIago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 5 2011-12
153
AlvaritoÁlvaro Ferreira Rumbo
30/12/1929 Mugardos 5 1954-55
154
HerreraRamón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 5 1932-33
155
HerreraRamón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 5 1931-32
156
RosagroJesús Rosagro Sánchez
02/12/1966 Murcia 5 1988-89
157
CastroManuel Castro Vázquez
26/12/1937 La Línea de la Concepción 5 1962-63
158
MamblonaFrancisco Mamblona Valverde
23/04/1922 Valencia 5 1948-49
159
PozoRafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 5 1992-93
160
EliceguiJulio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1940-41
161
MateuJosé Luis Mateu Pinto
15/01/1966 Castelló de la Plana 5 1992-94
162
PíoNicasio Jesús Pío Alonso García
16/03/1925 Gijón 5 1949-50
163
VázquezJuan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 5 1952-53
164
GojenuriSantos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 5 1951-52
165
Cholo DindurraJosé Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 5 1949-51
166
Agustí
5 1951-52
167
FranciscoEnrique Fernández Francisco
21/01/1950 Madrid 5 1976-77
168
ParésJaime Parés Serradell
22/11/1932 Barcelona 5 1953-54
169
GüizaDaniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5 2004-05
170
ChavesAvelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 5 1954-55
171
MoisésMoisés García León
10/07/1971 Sevilla 5 1999-00
172
BoleaAdolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 5 1955-56
173
HaroManuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 5 1962-63
174
AsenJaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 5 2009-11
175
SerranoLuis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 5 1955-56
176
LorenLorenzo Navarro Sánchez
14/11/1925 Toledo 5 1949-50
177
MurilloJoaquín Murillo Pascual
27/02/1932 Barcelona 5 1952-53
178
SaturSaturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1950-51
179
SaturSaturnino Mateo Arellano
1926 Corella 5 1954-55
180
ÁlvarezJulián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1950-51
181
CerveraSalvador Cervera Dolz
Burjassot 5 1939-40
182
GallardoJosé Gallardo López
10/02/1928 La Línea de la Concepción 5 1954-55
183
FélixFélix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 5 1950-51
184
PaquirriFrancisco González Rodríguez
13/08/1913 Sevilla 5 1941-42
185
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 5 1976-77
186
ForoTelesforo Lorenzo Gama
09/01/1921 Pontevedra 5 1950-51
187
SabinoSabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 5 1955-56
188
PinoJosé Camacho Sigüenza
07/12/1923 Sevilla 5 1950-51
189
PaseiroJosé Fernández Sánchez
20/10/1928 Sada 5 1947-48
190
AlzugarayJesús Noel Alzugaray Balin
11/05/1963 Quebracho 5 1986-87
191
GermánGermán Muiños Lamas
09/10/1943 Redondela 5 1967-69
192
DuranMario Duran Rubíes
14/10/1933 Balaguer 5 1955-56
193
CardonaJosé Enrique Gutiérrez Cardona
27/02/1939 Potrerillos 5 1958-59
194
ZabalzaPedro María Zabalza Inda
13/04/1944 Pamplona 5 1965-66
195
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 5 1944-45
196
BadalJosé Badal Quiles
1924 Castelló 5 1950-51
197
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 5 1957-59
198
PauetVicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 5 1951-53
199
LuzardoRoberto Arsenio Luzardo Correa
04/09/1959 Treinta y Tres 5 1987-88
200
GijónManuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 5 1960-61
201
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 5 1951-52
202
CarlosCarlos Antonio Muñoz Cobo
25/08/1961 Úbeda 5 1987-88
203
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2020-21
204
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2009-10
205
Javi GuerreroFrancisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 5 2012-13
206
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
207
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
208
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
209
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 5 1952-53
210
García MuletJuan García Mulet
29/09/1933 Oliva 5 1954-55
211
EliceguiJulio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 5 1933-34
212
ÁlvarezJulián Álvarez Ricondo
06/01/1920 Erandio 5 1944-45
213
AmancioAmancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 5 1961-62
214
EwerthonEwerthon Henrique de Souza
10/06/1981 São Paulo 5 2008-09
215
Jon BakeroJon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 5 1994-95
216
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 5 2010-11
217
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez
08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 5 1928-30
218
OrtegaGerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 4 1969-70
219
TaviloMarcelino del Río Viejo
01/06/1914 Oviedo 4 1944-45
220
PortuguésJosé Vara Martínez
08/10/1913 Porto 4 1941-42
221
YuriYuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 4 2012-13
222
AganzoDavid Aganzo Méndez
10/01/1981 Leganés 4 2008-09
223
Diego TorresDiego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 4 2004-05
224
CioffiJosé Juan Cioffi Morgillo
24/11/1950 Buenos Aires 4 1974-75
225
YuriYuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 4 2012-13
226
ZegarraPablo César Zegarra Zamora
01/04/1973 Lima 4 1999-00
227
QuiscoFrancisco Fernández Serrano
23/01/1917 Molina de Segura 4 1943-45
228
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 4 1995-96
229
AmathAmath Ndiaye Diedhiou
16/07/1996 Dakar 4 2020-21
230
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 4 1964-65
231
LozanoAnthony Rubén Lozano Colón
25/04/1993 Yoro 4 2019-20
232
JandroAlejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 4 2010-11
233
MartínezJuan Manuel Martínez Cosin
16/02/1927 Badalona 4 1951-52
234
MoraJuan Mora Font
26/11/1930 Vic 4 1951-52
235
MakukulaAriza Makukula
04/03/1981 Kinshasa 4 2001-02
236
VilaltaErnesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 4 1953-54
237
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 4 1945-46
238
PerellaJosé Perella Isaiz
08/02/1927 Monzón 4 1957-58
239
PatriPatricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 4 1997-98
240
Sabin MerinoSabin Merino Zuloaga
04/01/1992 Urduliz 4 2019-20
241
AmaroNorberto Amaro Domínguez
27/12/1927 A Coruña 4 1950-51
242
IñigoIñigo Sáenz Jiménez
05/04/1971 Pamplona 4 1994-95
243
PowelBerry Leroy Powel
02/05/1980 Utrecht 4 2010-11
244
PlanellesRamón Sánchez Planelles
04/03/1961 La Vall d'Uixó 4 1987-88
245
Javi SanchisFrancisco Javier Sanchis Pascual
03/07/1972 Foios 4 1996-97
246
Juan CarlosJuan Carlos Real Ruiz
15/03/1991 A Coruña 4 2018-19
247
AldanaCecilio Aldana Yagüe
22/11/1922 Miedes de Aragón 4 1941-42
248
ChaoAntonio Villar Chao
26/03/1921 A Coruña 4 1940-41
249
UrrizalquiRamón Urrizalqui Soravilla
18/07/1910 Betelu 4 1928-29
250
RemachaJulio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 4 1953-54
En actiu la temporada 2021-22