Ranking Temporades - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Temporada
1
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 22
2
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 22
3
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 21
4
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 21
5
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 21
6
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 20
7
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 20
8
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 20
9
Lezama Raimundo Pérez Lezama
29/11/1922 Barakaldo 20
10
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 20
11
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 20
12
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 20
13
Manuel Pablo Manuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 20
14
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 20
15
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 20
16
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 20
17
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 20
18
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 20
19
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz
16/01/1961 Donostia/San Sebastián 19
20
Lopo Alberto Lopo García
05/05/1980 Barcelona 19
21
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 19
22
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 19
23
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 19
24
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 19
25
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 19
26
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 19
27
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 19
28
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 19
29
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 19
30
Javi Fuego Javier Fuego Martínez
04/01/1984 Pola de Siero 19
31
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 19
32
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 19
33
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 19
34
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 19
35
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 19
36
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 19
37
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 19
38
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 19
39
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 19
40
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 19
41
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 18
42
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 18
43
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 18
44
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 18
45
Emilín Emilio García Martínez
12/10/1912 San Román de Candamo 18
46
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 18
47
Chendo Miguel Porlán Noguera
12/10/1961 Totana 18
48
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 18
49
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 18
50
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 18
51
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 18
52
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 18
53
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 18
54
Urrutia Josu Urrutia Tellería
14/04/1968 Lekeitio 18
55
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 18
56
Martí Josep Lluís Martí Soler
28/04/1975 Palma 18
57
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 18
58
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 18
59
Doménech Manuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 18
60
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 18
61
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 18
62
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 18
63
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 18
64
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 18
65
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 18
66
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 18
67
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 18
68
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 18
69
Belenguer David Belenguer Reverter
17/12/1972 Vilassar de Mar 18
70
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 18
71
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 18
72
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 18
73
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 18
74
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 18
75
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 18
76
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 18
77
Sergio Fernández Sergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 18
78
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 18
79
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 18
80
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 18
81
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 18
82
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 18
83
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 18
84
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 18
85
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 18
86
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 18
87
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 18
88
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 18
89
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 18
90
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 18
91
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 18
92
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 18
93
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 18
94
Jaime Molina Jaime Ramón Molina Mata
15/06/1969 Estepona 18
95
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 18
96
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 17
97
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 17
98
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 17
99
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 17
100
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 17
101
Salguero José Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 17
102
Garitano Ander Garitano Urkizu
28/02/1969 Derio 17
103
Giner Fernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 17
104
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 17
105
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 17
106
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 17
107
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 17
108
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 17
109
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 17
110
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 17
111
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 17
112
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 17
113
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 17
114
Vivar Dorado Ángel Manuel Vivar Dorado
12/02/1974 Madrid 17
115
Toni Cuervo José Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 17
116
Ferreira Francisco Ferreira Colmenero
22/05/1967 Saucelle 17
117
Herrerita Eduardo Herrera Bueno
05/07/1914 Gijón 17
118
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 17
119
Gaspar Gaspar Gálvez Burgos
07/07/1979 Córdoba 17
120
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 17
121
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 17
122
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 17
123
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 17
124
Lesmes Francisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 17
125
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 17
126
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 17
127
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 17
128
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 17
129
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 17
130
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 17
131
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 17
132
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 17
133
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 17
134
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 17
135
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 17
136
Ansola Fernando Ansola San Martín
27/01/1940 Elgoibar 17
137
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 17
138
Cano Carlos David Cano Marín
17/12/1969 Berja 17
139
Merino Juan Merino Ruiz
24/08/1970 La Línea de la Concepción 17
140
Marañón Ramón de Pablo Marañón
21/04/1938 San Román de la Llanilla 17
141
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 17
142
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Sotrondio 17
143
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 17
144
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 17
145
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 17
146
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 17
147
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 17
148
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 17
149
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17
150
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 17
151
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 17
152
David Navarro David Navarro Pedrós
25/05/1980 Sagunt 17
153
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 17
154
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17
155
Carreras Lluís Carreras Ferrer
24/09/1972 Sant Pol de Mar 17
156
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 17
157
Alberto Alberto Fernández Fernández
19/11/1943 Candás 17
158
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 17
159
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 17
160
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 17
161
Pinto José Manuel Pinto Colorado
08/11/1975 El Puerto de Santa María 17
162
Palacios César Palacios Chocarro
19/10/1974 Pamplona 17
163
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 17
164
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 17
165
Alexis Alexis Ruano Delgado
04/08/1985 Málaga 17
166
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 17
167
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 17
168
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 17
169
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 17
170
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 17
171
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 17
172
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 17
173
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 16
174
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 16
175
Colsa Gonzalo Colsa Albendea
02/04/1979 Santander 16
176
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 16
177
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 16
178
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 16
179
Sendra Francisco Sendra Corbera
05/02/1931 Sueca 16
180
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 16
181
Calo Ricardo Rodríguez Álvarez
12/10/1918 León 16
182
Ponte Enrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 16
183
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 16
184
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 16
185
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 16
186
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 16
187
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 16
188
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 16
189
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 16
190
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 16
191
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 16
192
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 16
193
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 16
194
Rogelio Rogelio Sosa Ramírez
15/04/1943 Coria del Río 16
195
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 16
196
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 16
197
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 16
198
Lorenzo Jacinto Lorenzo Alcantarilla
14/02/1940 Madrid 16
199
Pineda José Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 16
200
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 16
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error