Ranking Jornades Consecutives Guanyant - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
2
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 14 1948-50
3
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 13 1949-50
4
MarianoMariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 13 1949-50
5
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
6
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 13 1949-50
7
HerreroHoracio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 13 1949-50
8
SitgesJuan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 11 1957-59
9
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 11 1949-50
10
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 11 1957-59
11
OriveJesús Orive Iñiguez
03/06/1932 Logroño 10 1957-59
12
IrazoquiManuel Irazoqui Gainza
12/02/1928 Bera 10 1957-59
13
CarrilloFélix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 9 1956-58
14
Juan DomínguezJuan Domínguez Lamas
08/01/1990 Pontedeume 9 2011-12
15
Mariano HoyasMariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 9 1996-97
16
MomparletManuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 9 1996-97
17
RubioEduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 9 1956-58
18
Pipi SuárezAlberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 9 1956-58
19
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 9 2011-12
20
CebriánEsteban Cebrián Navarro
28/03/1936 Málaga 9 1956-58
21
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 9 2011-12
22
SinvalJosé Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 9 1996-97
23
ColottoDiego Daniel Colotto
10/03/1981 Río Cuarto 9 2011-12
24
BalaguerJuan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 9 1996-97
25
ChemaJosé Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 9 1996-97
26
CanabalManuel Canabal Fiestras
10/11/1974 Forcarei 9 1996-97
27
RikiIván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 9 2011-12
28
GuardadoJosé Andrés Guardado Hernández
28/09/1986 Guadalajara 9 2011-12
29
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 9 2011-12
30
CorreaCarlos Gabriel Correa Viana
13/01/1968 Montevideo 9 1996-97
31
Del RíoDionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 9 1956-58
32
BorredáGonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 9 1956-58
33
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1956-57
34
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 8 1949-51
35
MadariagaFrancisco Madariaga Arizmendi
21/08/1930 Basauri 8 1956-58
36
GringoLorenzo Fernández Gómez
30/01/1939 Puebla de Don Fadrique 8 1968-69
37
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 8 1955-56
38
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1949-50
39
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
40
José LópezJosé López Rodríguez
22/03/1943 Ferrol 8 1972-73
41
CatalàAndrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 8 1945-47
42
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 8 2006-08
43
LorenzoAntonio Lorenzo Cuevas
11/12/1934 Marbella 8 1956-58
44
VinuesaMiguel Vinuesa Alcaine
07/10/1924 Alhama de Granada 8 1949-50
45
Nano MesaAlexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2017-18
46
MoroMartiniano Moro del Barrio
20/03/1905 Frechilla 8 1934-35
47
SagreraSalvador Sagrera Pedret
15/08/1921 Barcelona 8 1953-54
48
VegaAntonio Manuel Vega Villatoro
28/12/1914 Madrid 8 1939-40
49
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1949-51
50
BarcelóLuis Barceló Ginesta
12/01/1917 Marçà 8 1945-47
51
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1956-57
52
MathiesenBørge Carlo Mathiesen
16/05/1918 København 8 1949-50
53
MéndezDomingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
54
CanellaRoberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 8 2017-18
55
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
56
ArmengolFrancisco Armengol Ramió
12/09/1928 Girona 8 1956-57
57
HueteFélix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 8 1939-40
58
Rubén GarcíaRubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 8 2017-18
59
BiempicaRafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 8 1956-57
60
GuillermoGuillermo de Castells Adriaensens
06/10/1917 Valencia 8 1939-40
61
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 8 1968-69
62
CástuloCástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-51
63
Cholo DindurraJosé Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 8 1949-51
64
IrlesRamón Irles Vicente
11/01/1911 Elx 8 1934-35
65
CarmonaCarlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 8 2017-18
66
JonyJonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 8 2017-18
67
CallejaJavier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 8 2006-08
68
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1949-50
69
OroManuel Oro Comas
26/01/1910 Barcelona 8 1939-40
70
PitarchFrancisco Pitarch Dellà
21/10/1928 El Prat de Llobregat 8 1953-54
71
Julio GonzálezJulio González Bernabéu
21/07/1908 Barcelona 8 1939-40
72
MúgicaJosé García Múgica
15/10/1914 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
73
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 8 1949-50
74
RibellesEnric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 8 1953-54
75
OjedaManuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 8 1972-73
76
AvelinoAvelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 8 1953-54
77
MorenoFrancisco Moreno Rodríguez
20/06/1947 Rus 8 1972-73
78
RicardoRicardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 8 1956-57
79
BabotJuan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 8 1945-47
80
GermánGermán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 8 1949-50
81
SalvadorAntonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 8 1959-61
82
BolinchesJuan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1949-50
83
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 8 1955-56
84
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1955-56
85
Jesús GámezJesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 8 2006-08
86
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 8 1956-57
87
BolinchesJuan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1956-57
88
CalaveraJordi Calavera Espinach
02/08/1995 Cabra del Camp 8 2017-18
89
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 8 2017-18
90
CastroAntonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 8 1939-40
91
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 8 1949-50
92
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1956-57
93
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 8 1955-56
94
GrieraJosé Griera Farreras
12/05/1910 Sabadell 8 1939-40
95
PerellaJosé Perella Isaiz
08/02/1927 Monzón 8 1953-54
96
HerreroJosé Ramón Herrero Pérez
17/07/1953 Águilas 8 1972-73
97
CabilloJuan Mas Molina
09/02/1928 Elx 8 1949-50
98
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 8 1968-69
99
CanitoMariano Cano Martínez
04/12/1947 Murcia 8 1972-73
100
PellicerLuis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 8 1953-54
101
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
102
MundoEdmundo Juan Bosch
06/05/1926 Alginet 8 1949-50
103
FélixFélix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 8 1953-54
104
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 8 1949-50
105
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 8 1949-51
106
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 8 1949-50
107
SerranoLuis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 8 1955-56
108
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 8 1949-51
109
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
110
EgusquizaRafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 7 1935-36
111
EloyEloy Lafuente Iturricha
20/10/1935 Vitoria-Gasteiz 7 1963-64
112
AnianoAniano Güembe Mañero
22/11/1954 Pamplona 7 1978-79
113
ChachoRamón Gaón Gordillo
Madrid 7 1939-40
114
ArreguiJosé Miguel Arregui Arancegui
27/03/1941 Tolosa 7 1966-67
115
OubiñaBorja Oubiña Meléndez
17/05/1982 Vigo 7 2004-05
116
PrimiPrimitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 7 1953-54
117
García CortésRafael García Cortés
18/01/1958 Madrid 7 1978-79
118
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2018-19
119
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 7 1981-82
120
MendiluceRafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
121
MendiluceRafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
122
SánchezManuel Sánchez Gómez
22/10/1916 Sevilla 7 1939-41
123
GarridoJon Ander Garrido Moracia
09/10/1989 Bilbao 7 2017-18
124
AnchíaSabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 7 1955-56
125
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 7 1954-55
126
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
127
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 7 1954-56
128
OrmaetxeaAlberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
129
AppiahArvin Amoakoh Appiah
05/01/2001 Amsterdam 7 2021-22
130
JuanpeJuan Pedro Ramírez López
30/04/1991 Las Palmas de Gran Canaria 7 2020-21
131
SanzJulián Sanz Pérez
20/03/1924 Valladolid 7 1953-54
132
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 7 1964-66
133
García MurciaJosé García Murcia
04/02/1952 Cartagena 7 1979-80
134
OrmaetxeaAlberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
135
EloyEloy Matute Urbano
06/04/1944 Armilla 7 1964-66
136
NotJoaquín Not Farriol
23/06/1939 Barcelona 7 1963-64
137
Del CuraJuan José Gómez del Cura
26/04/1953 Madrid 7 1981-82
138
JuncoJosé Junco Torres
08/01/1916 Málaga 7 1939-40
139
MoriAntonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Barbate 7 1981-82
140
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 7 1960-61
141
ErezumaJosé María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 7 1953-54
142
Álex LópezAlejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 7 2011-12
143
ZubiaurreJuan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 7 1960-61
144
VryzasZisis Vryzas
09/11/1973 Kavala 7 2004-05
145
BárcenasEdgar Yoel Bárcenas Herrera
23/10/1993 Colón 7 2020-21
146
ArturoArturo Otero Villar
26/10/1944 Abegondo 7 1968-69
147
VidañaJosé Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 7 1979-80
148
AguirreÁngel de Tomás Aguirre
01/03/1933 Irun 7 1955-56
149
ZamaconaJosé María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 7 1963-64
150
Manu VallejoManuel Javier Vallejo Galván
14/02/1997 Chiclana de la Frontera 7 2018-19
151
RoberRoberto Antonio Correa Silva
20/09/1992 Badajoz 7 2018-19
152
Iván HernándezIván Hernández Soto
27/02/1980 Madrid 7 2006-07
153
MiguelMiguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 7 1964-66
154
DolzAgustín Santateresa Dolz
09/02/1915 Valencia 7 1940-42
155
Juan CarlosJuan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Marchamalo 7 2020-21
156
Antonio HidalgoAntonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 7 2007-08
157
AriznabarretaArmando Ariznabarreta Montes
09/04/1922 Barakaldo 7 1953-54
158
ChavesAvelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 7 1954-56
159
NavarreteDaniel Navarrete García
27/07/1976 Terrassa 7 2004-05
160
MateoÁngel Andrés Mateo Vilches
15/12/1918 Algeciras 7 1939-41
161
De LucasEnrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2011-12
162
IbarraMiguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 7 1953-54
163
De LucasEnrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2004-05
164
Jonathan SesmaJonathan Sesma González
14/11/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
165
ArbaizarEmilio Arbaizar Oregui
01/04/1932 Miranda de Ebro 7 1953-54
166
De QuintanaRamón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 7 2004-05
167
PérezEmilio Pérez Fernández
24/12/1907 Leioa 7 1935-36
168
BenegasJuan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 7 1958-59
169
PedrínPedro Eloy López Arteaga
01/12/1922 Barakaldo 7 1953-54
170
SilvestreEnrique Silvestre David
04/11/1941 Barcelona 7 1963-64
171
GorospeJuan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 7 1953-54
172
LoraManuel Lora Gancedo
02/03/1932 Sevilla 7 1960-61
173
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 7 2006-07
174
GurruchagaManuel Gurruchaga Lavín
07/05/1908 Ortuella 7 1935-36
175
FrancisFrancisco Jesús Pérez Malia
17/12/1981 Barbate 7 2008-09
176
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 7 1960-61
177
ÁngelÁngel Domingo López Ruano
10/03/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
178
BahaNabil Baha
12/08/1981 Remiremont 7 2007-08
179
RufoRufino Suárez Rodríguez
7 1935-36
180
OrellanaFabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 7 2011-12
181
PintoJosé Manuel Pinto Colorado
08/11/1975 El Puerto de Santa María 7 2004-05
182
SorianoFernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 7 2011-13
183
BijkerLucas Bijker
04/03/1993 São Paulo 7 2017-18
184
CheliJosé Manuel González Ortiz
29/01/1979 Lepe 7 2007-08
185
AbelAbel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 7 1955-56
186
AketxeAger Aketxe Barrutia
30/12/1993 Getxo 7 2019-20
187
VelosoJosé Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 7 1963-64
188
PeiróJoaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 7 1954-55
189
MercaderJosep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 7 1981-82
190
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
191
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
192
BoronatMarco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
193
RubioJosé Antonio Rubio Fernández
09/05/1934 Cieza 7 1954-55
194
PozoAlejandro Pozo Pozo
22/02/1999 Huévar del Aljarafe 7 2021-22
195
PortilloFrancisco Portillo Soler
13/06/1990 Málaga 7 2021-22
196
MuñozRafael Muñoz Martín
27/03/1926 Melilla 7 1953-54
197
Martín RoalesLorenzo Martín Roales
03/12/1955 Mieres 7 1978-79
198
GeloÁngel Castiñeiras Beiras
05/06/1959 Santiago de Compostela 7 1981-82
199
LemaJosé Luis Lema Sustaeta
23/08/1945 Mutriku 7 1966-67
200
BerasaluceJavier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 7 1953-54
201
SañudoJuan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 7 1992-93
202
ArzakJosé Antonio Arzak Iriondo
12/01/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
203
OrellanaFabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 7 2011-12
204
PatricioJosé Patricio Villarrubia
30/07/1929 Málaga 7 1953-54
205
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 7 2019-20
206
OierOier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
207
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 7 1942-43
208
InsaAntonio Insa Vidal
08/12/1924 Onda 7 1954-55
209
Ayala IIEduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 7 1960-61
210
FerrándizAntonio Rafael Ferrándiz Pérez
26/09/1930 Hondón de los Frailes 7 1954-55
211
De la HozCésar de la Hoz López
30/03/1992 Orejo 7 2021-22
212
GinerJosé Giner Bleda
07/11/1931 L'Olleria 7 1953-54
213
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 7 1966-67
214
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 7 1966-67
215
MonteroFrancisco Javier Montero Rubio
14/01/1999 Sevilla 7 2019-20
216
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 7 1966-67
217
EchezarretaJosé Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 7 1954-55
218
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 7 1966-67
219
Toni DovaleAntonio Rodríguez Dovale
04/04/1990 A Coruña 7 2011-12
220
Rubén NavarroRubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 7 2004-05
221
BóvedaEneko Bóveda Altube
14/12/1988 Durango 7 2019-20
222
TúñezAndrés José Túñez Arceo
15/03/1987 Caracas 7 2011-12
223
TúñezAndrés José Túñez Arceo
15/03/1987 Caracas 7 2011-12
224
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 7 1960-61
225
GarcíaJuan José García Elorduy
17/03/1935 Sestao 7 1958-59
226
CidonchaJosé María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 7 2001-02
227
SarriegiJosu Sarriegi Zumárraga
19/01/1979 Lazkao 7 2004-05
228
OlivánBrian Oliván Herrero
01/04/1994 Barcelona 7 2018-19
229
OierOier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
230
SisiSisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 7 2006-07
231
BidegainIgnacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 7 1942-43
232
SebasSebastián Sánchez Prado
31/01/1960 Espinardo 7 1979-80
233
Álex FernándezAlejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 7 2017-18
234
NasioIgnacio Catalá Peris
18/07/1930 Alcoi 7 1949-50
235
NemesGyörgy Nemes Neufeld
17/06/1920 Budapest 7 1949-50
236
SuárezJosé Carlos Suárez García
04/04/1957 Vigo 7 1981-82
237
SurribasJosé Surribas Coderch
03/05/1928 Sant Jaume de Llierca 7 1953-54
238
SánchezJuan Sánchez Giménez
27/03/1940 Almansa 7 1964-66
239
BezaresJuan José Bezares Alarcón
17/05/1981 Guadiaro 7 2004-05
240
GarbayoFrancisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 7 1956-57
241
MonchuRamón Rodríguez Jiménez
13/09/1999 Palma 7 2020-21
242
SalazarFrancisco Salazar Navarro
20/11/1914 Algeciras 7 1939-40
243
PozoSantiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 7 1978-79
244
SantosMariano Santos Francés
18/10/1941 Cabezón de Pisuerga 7 1964-66
245
RemachaJulio Remacha Aznar
25/02/1924 Casetas 7 1953-54
246
SergioSergio Moya Avilés
16/03/1949 Murcia 7 1972-73
247
VerzaJosé Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 7 2011-13
248
FernandoFernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 7 2021-22
249
LouredaManuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 7 1963-64
250
ManoloManuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 7 1981-82
En actiu la temporada 2021-22