Ranking Jornades Consecutives Guanyant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
2
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 14 1948-50
3
Herrero Horacio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 13 1949-50
4
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
5
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 13 1949-50
6
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 13 1949-50
7
Mariano Mariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 13 1949-50
8
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 11 1949-50
9
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 11 1957-59
10
Sitges Juan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 11 1957-59
11 Irazoqui Manuel Irazoqui Gainza
10 1957-59
12
Orive Jesús Orive Iñiguez
03/06/1932 Logroño 10 1957-59
13
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 9 2011-12
14
Balaguer Juan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 9 1996-97
15
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 9 2011-12
16
Correa Carlos Gabriel Correa Viana
13/01/1968 Montevideo 9 1996-97
17
Pipi Suárez Alberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 9 1956-58
18
Colotto Diego Daniel Colotto
10/03/1981 Río Cuarto 9 2011-12
19
Momparlet Manuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 9 1996-97
20
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 9 2011-12
21
Guardado José Andrés Guardado Hernández
28/09/1986 Guadalajara 9 2011-12
22
Juan Domínguez Juan Domínguez Lamas
08/01/1990 Pontedeume 9 2011-12
23
Carrillo Félix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 9 1956-58
24
Rubio Eduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 9 1956-58
25
Canabal Manuel Canabal Fiestras
10/11/1974 Forcarei 9 1996-97
26
Sinval José Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 9 1996-97
27
Cebrián Esteban Cebrián Navarro
28/03/1936 Málaga 9 1956-58
28
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 9 1996-97
29
Borja Francisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 9 2011-12
30
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 9 1996-97
31
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 9 1956-58
32
Borredá Gonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 9 1956-58
33
Biempica Rafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 8 1956-57
34
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
35
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 8 1955-56
36
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
37
Sagrera Salvador Sagrera Pedret
15/08/1921 Barcelona 8 1953-54
38
Cástulo Cástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-51
39
Pitarch Pascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1949-50
40
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1956-57
41
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 8 2017-18
42
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 8 2006-08
43
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 8 1953-54
44
Herrero José Ramón Herrero Pérez
17/07/1953 Águilas 8 1972-73
45
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1956-57
46
Canito Mariano Cano Martínez
04/12/1947 Murcia 8 1972-73
47
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 8 1956-57
48
Moreno Francisco Moreno Rodríguez
20/06/1947 Rus 8 1972-73
49
Lorenzo Antonio Lorenzo Cuevas
11/12/1934 Marbella 8 1956-58
50
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 8 2017-18
51
Bermúdez José Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 8 1955-56
52
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 8 2006-08
53
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 8 1949-51
54
Vinuesa Miguel Vinuesa Alcaine
07/03/1924 Alhama de Granada 8 1949-50
55
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1949-50
56
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
57
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1949-50
58
Ojeda Manuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 8 1972-73
59
Cholo Dindurra José Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 8 1949-51
60
Gringo Lorenzo Fernández Gómez
30/01/1939 Puebla de Don Fadrique 8 1968-69
61
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 8 1949-50
62
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 8 1953-54
63
Barceló Luis Barceló Ginesta
12/01/1917 Marçà 8 1945-47
64
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 8 2017-18
65
Méndez Domingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
66
Perella José Perella y Sainz
08/02/1927 Monzón 8 1953-54
67
Félix Félix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 8 1953-54
68
Nano Alexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2017-18
69
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1949-51
70
Mundo Edmundo Juan Bosch
06/05/1926 Alginet 8 1949-50
71
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1956-57
72
Salvador Antonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 8 1959-61
73
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 8 1945-47
74
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1956-57
75
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 8 1955-56
76
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 8 1949-50
77
Cabillo Juan Mas Molina
09/02/1928 Elx 8 1949-50
78
José López José López Rodríguez
22/03/1943 Ferrol 8 1972-73
79
Armengol Francisco Armengol Ramió
12/09/1928 Girona 8 1956-57
80
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1955-56
81
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
16/02/1918 Gijón 8 1949-51
82
Serrano Luis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 8 1955-56
83
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 8 1949-50
84
Madariaga Francisco Madariaga Arizmendi
21/08/1930 Basauri 8 1956-58
85
Mathiesen Børge Carlo Mathiesen
16/05/1918 København 8 1949-50
86
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 8 1949-50
87
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 8 1968-69
88
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 8 2006-08
89
Babot Juan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 8 1945-47
90
Pitarch Francisco Pitarch Dellà
21/10/1928 El Prat de Llobregat 8 1953-54
91
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 8 1956-57
92
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 8 1968-69
93
Avelino Avelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 8 1953-54
94
Calavera Jordi Calavera Espinach
02/08/1995 Cabra del Camp 8 2017-18
95
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 8 1949-50
96
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 8 2017-18
97
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 8 1949-51
98
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 8 2017-18
99
García Murcia José García Murcia
04/02/1952 Cartagena 7 1979-80
100
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2011-12
101
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 7 1960-61
102
Santos Mariano Santos Francés
18/10/1941 Cabezón de Pisuerga 7 1964-66
103
Abad Martín Máximo Abad Bartolomé
06/10/1954 Quintanar de la Sierra 7 1979-80
104
Pedro López Pedro López Muñoz
01/11/1983 Valencia 7 2006-07
105
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 7 1942-43
106
Eloy Eloy Lafuente Iturricha
20/10/1935 Vitoria-Gasteiz 7 1963-64
107
Loureda Manuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 7 1963-64
108
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 7 1979-80
109
Oubiña Borja Oubiña Meléndez
17/05/1982 Vigo 7 2004-05
110
Miguel Miguel Sánchez Rus
10/03/1937 Cádiz 7 1964-66
111
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 7 1954-55
112
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 7 1964-66
113
Montalvo Óscar Montalvo Finetti
20/03/1937 Puerto Pimental 7 1963-64
114
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 7 1978-79
115
Canobbio Néstor Fabián Canobbio Bentaberry
08/03/1980 Montevideo 7 2004-05
116
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2004-05
117
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 7 1978-79
118
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 7 2004-05
119
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 7 1955-56
120
Álvarez Emilio Álvarez Sánchez
27/03/1936 Sevilla 7 1960-61
121
Gallardo José Gallardo López
10/02/1928 La Línea de la Concepción 7 1954-55
122
Crespí Martí Crespí Pascual
15/06/1987 Palma 7 2008-09
123
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 7 2017-18
124
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 7 2004-05
125
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 7 1960-61
126
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 7 1960-61
127
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 7 1954-56
128
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 7 2011-13
129
Torrent Juan Torrent Solé
06/01/1941 Barcelona 7 1963-64
130
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 7 2006-07
131
Sebastià Jaime Vicente Sebastià Ribelles
23/07/1951 Puçol 7 1979-80
132
Prieto Juan Antonio Prieto Aguirre
02/12/1932 Bilbao 7 1953-54
133
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 7 2018-19
134
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 7 1953-54
135
Bezares Juan José Bezares Alarcón
17/05/1981 Guadiaro 7 2004-05
136
Patricio José Patricio Villarrubia
30/07/1929 Málaga 7 1953-54
137
Marcos Mauro Marcos Mauro López Gutiérrez
09/01/1991 Claypole 7 2018-19
138
Espinosa José Manuel Espinosa Gómez
28/07/1959 San Bartolomé 7 1978-79
139
Lora Manuel Lora Gancedo
02/03/1932 Sevilla 7 1960-61
140
Pozo Santiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 7 1978-79
141
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 7 1966-67
142
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 7 1966-67
143
Armandín Armando Bezold González
19/07/1929 Bilbao 7 1953-54
144
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
145
Ruiz Juan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 7 1979-80
146
Sanz Julián Sanz Pérez
20/03/1924 Valladolid 7 1953-54
147
Pepiño José Blanco Armesto
23/01/1941 Vigo 7 1968-69
148
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
149
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 7 1966-67
150
Baines Adolfo Baines Pilart
15/02/1972 Isaba 7 2001-02
151
Bauzá David Bauzá Francés
29/05/1976 Alicante 7 2001-02
152
Primi Primitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 7 1953-54
153
Ulloa José Leonardo Ulloa Fernández
26/07/1986 General Roca 7 2011-13
154
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 7 1953-54
155
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 7 1954-55
156
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga
19/01/1979 Lazkao 7 2004-05
157
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 7 1966-67
158
Lema José Luis Lema Sustaeta
23/08/1945 Mutriku 7 1966-67
159
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 7 2011-12
160
Garbayo Francisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 7 1956-57
161
Álex López Alejandro López Sánchez
11/01/1988 Ferrol 7 2011-12
162
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 7 1953-54
163
Oliván Brian Oliván Herrero
01/04/1994 Barcelona 7 2018-19
164
Pinto José Manuel Pinto Colorado
08/11/1975 El Puerto de Santa María 7 2004-05
165
Lesmes Francisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 7 1958-59
166
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 7 1960-61
167
Arturo Arturo Otero Villar
26/10/1944 Betanzos 7 1968-69
168
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 7 1992-93
169
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 7 1954-55
170
Nasio Ignacio Catalá Peris
18/07/1930 Alcoi 7 1949-50
171
Surribas José Surribas Coderch
1928 Sant Jaume de Llierca 7 1953-54
172
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 7 1963-64
173
Baroja José Luis Baroja Galán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 7 1996-97
174
Laure Laureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 7 2011-12
175
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 7 2011-13
176
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 7 1963-64
177
Arzak José Antonio Arzak Iriondo
12/01/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
178
Not Joaquín Not Farriol
23/06/1939 Barcelona 7 1963-64
179
Jonathan Sesma Jonathan Sesma González
14/11/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
180
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 7 2006-07
181
Botella José García García
04/10/1932 Granada 7 1954-55
182
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
08/02/1979 Granollers 7 2007-08
183
Vegazo Manuel Vegazo Bermejo
03/09/1933 Ávila 7 1963-64
184
Sebas Sebastián Sánchez Prado
31/01/1960 Espinardo 7 1979-80
185
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 7 1979-80
186
Muñoz Rafael Muñoz Martín
27/03/1926 Melilla 7 1953-54
187
Echeandia Vicente Echeandía Arregui
12/10/1931 Aretxabaleta 7 1953-54
188
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
189
Emilio Emilio Gómez Gallardo
14/01/1958 Tarragona 7 1981-82
190
Oregui Ignacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 7 1963-64
191
Varela Alejandro Varela López
05/10/1973 Alicante 7 2004-05
192
Mirlo José Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 7 1958-59
193
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 7 1953-54
194
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 7 1942-43
195
Navarrete Daniel Navarrete García
27/07/1976 Terrassa 7 2004-05
196
López Coll Antonio López Coll
23/07/1948 Zeneta 7 1972-73
197
Astrain Luis María Astrain Egozkue
29/10/1943 Pamplona 7 1963-64
198
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2018-19
199
Bijker Lucas Bijker
04/03/1993 São Paulo 7 2017-18
200
Juaneda Juan Juaneda Saurina
04/12/1926 Ciutadella de Menorca 7 1953-54
201
Gorospe Juan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 7 1953-54
202
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 7 2004-05
203
Sañudo Juan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 7 1992-93
204
Servando Servando Sánchez Barahona
02/06/1984 San Fernando 7 2017-18
205
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 7 1954-56
206
Arregui José Miguel Arregui Arancegui
27/03/1941 Tolosa 7 1966-67
207
Xavi Moro Xavier Moro León
22/05/1975 Paris 7 2001-02
208
Egaña Pedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 7 1960-61
209
Erezuma José María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika 7 1953-54
210
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 7 2001-02
211
Rossato Adriano Fabiano Rossato
27/08/1977 Vila Velha 7 2007-08
212
Silvestre Enrique Silvestre David
04/11/1941 Barcelona 7 1963-64
213
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 7 1960-61
214
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 7 2004-05
215
Echaniz Miguel Echaniz Ulacia
12/01/1934 Azkoitia 7 1953-54
216
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 7 1958-59
217
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 7 2004-05
218
Salvi Salvador Sánchez Ponce
30/03/1991 Sanlúcar de Barrameda 7 2017-18
219
Toni Dovale Antonio Rodríguez Dovale
04/04/1990 A Coruña 7 2011-12
220
Pepín José Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 7 2001-02
221
Carlos Carlos García Saiz
11/06/1934 Torrelavega 7 1963-64
222
Aniano Aniano Güembe Mañero
22/11/1954 Pamplona 7 1978-79
223
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
224
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
225
Villegas Pedro Villegas Nieto
05/02/1931 Madrid 7 1954-56
226
Natxo Insa Ignacio Insa Bohigues
09/06/1986 Cocentaina 7 2011-12
227
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 7 1963-64
228
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 7 1960-61
229
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 7 1957-59
230
Pedrín Pedro Eloy López Arteaga
01/12/1922 Barakaldo 7 1953-54
231
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 7 2011-13
232
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 7 1955-56
233
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
234
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
235
García Juan José García Elorduy
17/03/1935 Sestao 7 1958-59
236
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 7 1953-54
237
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 7 2001-02
238
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 7 2007-08
239
Giner José Giner Bleda
07/11/1931 L'Olleria 7 1953-54
240
Mercader Josep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 7 1981-82
241
Coromina David Coromina Pararols
09/09/1974 Santa Pau 7 2004-05
242
Weligton Weligton Robson Pena de Oliveira
26/08/1979 Fernandópolis 7 2007-08
243
Paulo Jorge Paulo Jorge Vieira Alves
05/05/1981 Porto 7 2007-08
244
Santi Santiago Arbaizagoitia Ugalde
27/07/1918 Donostia/San Sebastián 7 1942-43
245
Hélder Rosário Hélder Miguel do Rosário
08/03/1980 Lisboa 7 2007-08
246
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 7 1978-79
247
Telleria Marcelino Telleria Odriozola
16/06/1918 Azkoitia 7 1942-43
248
Pegaso Francisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 7 1963-64
249
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 7 1953-54
250
Ángel Ángel Domingo López Ruano
10/03/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
En actiu la temporada 2019-20