Ranking Jornades Consecutives Guanyant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
2
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 14 1948-50
3
Mariano Mariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 13 1949-50
4
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
5
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 13 1949-50
6
Herrero Horacio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 13 1949-50
7
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 13 1949-50
8
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 11 1957-59
9
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 11 1949-50
10
Sitges Juan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 11 1957-59
11
Irazoqui Manuel Irazoqui Gainza
10 1957-59
12
Orive Jesús Orive Iñiguez
03/06/1932 Logroño 10 1957-59
13
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 9 2011-12
14
Borja Francisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 9 2011-12
15
Colotto Diego Daniel Colotto
10/03/1981 Río Cuarto 9 2011-12
16
Carrillo Félix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 9 1956-58
17
Rubio Eduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 9 1956-58
18
Balaguer Juan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 9 1996-97
19
Canabal Manuel Canabal Fiestras
10/11/1974 Forcarei 9 1996-97
20
Momparlet Manuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 9 1996-97
21
Correa Carlos Gabriel Correa Viana
13/01/1968 Montevideo 9 1996-97
22
Borredá Gonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 9 1956-58
23
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 9 1996-97
24
Cebrián Esteban Cebrián Navarro
28/03/1936 Málaga 9 1956-58
25
Sinval José Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 9 1996-97
26
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 9 2011-12
27
Guardado José Andrés Guardado Hernández
28/09/1986 Guadalajara 9 2011-12
28
Juan Domínguez Juan Domínguez Lamas
08/01/1990 Pontedeume 9 2011-12
29
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 9 1996-97
30
Pipi Suárez Alberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 9 1956-58
31
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 9 2011-12
32
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 9 1956-58
33
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 8 1949-50
34
Madariaga Francisco Madariaga Arizmendi
21/08/1930 Basauri 8 1956-58
35
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 8 1949-51
36
Herrero José Ramón Herrero Pérez
17/07/1953 Águilas 8 1972-73
37
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 8 1949-50
38
Gringo Lorenzo Fernández Gómez
30/01/1939 Puebla de Don Fadrique 8 1968-69
39
Ojeda Manuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 8 1972-73
40
Pellicer Luis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 8 1953-54
41
Sagrera Salvador Sagrera Pedret
15/08/1921 Barcelona 8 1953-54
42
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 8 1953-54
43
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 8 1949-51
44
Félix Félix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 8 1953-54
45
Tatono Juan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
46
Moreno Francisco Moreno Rodríguez
20/06/1947 Rus 8 1972-73
47
Pitarch Pascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1949-50
48
Canito Mariano Cano Martínez
04/12/1947 Murcia 8 1972-73
49
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 8 2006-08
50
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 8 1956-57
51
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 8 1955-56
52
Cabillo Juan Mas Molina
09/02/1928 Elx 8 1949-50
53
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 8 2017-18
54
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 8 1968-69
55
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 8 1945-47
56
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1956-57
57
Méndez Domingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
58
Salvador Antonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 8 1959-61
59
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 8 1968-69
60
Canella Roberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 8 2017-18
61
Calavera Jordi Calavera Espinach
02/08/1995 Cabra del Camp 8 2017-18
62
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 8 2006-08
63
Perella José Perella y Sainz
08/02/1927 Monzón 8 1953-54
64
Múgica José García Múgica
15/10/1914 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
65
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1956-57
66
Mathiesen Børge Carlo Mathiesen
16/05/1918 København 8 1949-50
67
Castro Antonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 8 1939-40
68
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 8 2006-08
69
Serrano Luis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 8 1955-56
70
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 8 1949-50
71
Babot Juan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 8 1945-47
72
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 8 1955-56
73
Mundo Edmundo Juan Bosch
06/05/1926 Alginet 8 1949-50
74
Barceló Luis Barceló Ginesta
12/01/1917 Marçà 8 1945-47
75
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 8 2017-18
76
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 8 2017-18
77
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
78
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
79
José López José López Rodríguez
22/03/1943 Ferrol 8 1972-73
80
Griera José Griera Farreras
1910 Sabadell 8 1939-40
81
Nano Alexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2017-18
82
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 8 1949-50
83
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 8 1949-51
84
Pitarch Francisco Pitarch Dellà
21/10/1928 El Prat de Llobregat 8 1953-54
85
Cholo Dindurra José Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 8 1949-51
86
Vinuesa Miguel Vinuesa Alcaine
07/03/1924 Alhama de Granada 8 1949-50
87
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1956-57
88
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
89
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 8 1949-50
90
Oro Manuel Oro Comas
26/01/1910 Sagrera 8 1939-40
91
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1949-50
92
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1956-57
93
Rubén García Rubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 8 2017-18
94
Biempica Rafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 8 1956-57
95
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1955-56
96
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 8 1956-57
97
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1949-51
98
Armengol Francisco Armengol Ramió
12/09/1928 Girona 8 1956-57
99
Moro Martiniano Moro del Barrio
8 1934-35
100
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1949-50
101
Lorenzo Antonio Lorenzo Cuevas
11/12/1934 Marbella 8 1956-58
102
Avelino Avelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 8 1953-54
103
Vega Antonio Manuel Vega Villatoro
28/12/1914 Málaga 8 1939-40
104
Bermúdez José Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 8 1955-56
105
Julio González Julio González Bernabéu
21/07/1908 Barcelona 8 1939-40
106
Irles Ramón Irles Vicente
11/01/1911 Elx 8 1934-35
107
Cástulo Cástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-51
108
Huete Félix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 8 1939-40
109
Guillermo
8 1939-40
110
Carlos Carlos García Saiz
11/06/1934 Torrelavega 7 1960-61
111
Montero Francisco Javier Montero Rubio
14/01/1999 Sevilla 7 2019-20
112
Pepiño José Blanco Armesto
23/01/1941 Vigo 7 1968-69
113
Erezuma José María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 7 1953-54
114
Jonathan Sesma Jonathan Sesma González
14/11/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
115
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 7 1953-54
116
Armandín Armando Bezold González
19/07/1929 Bilbao 7 1953-54
117
Mercader Josep Mercader Bosch
06/08/1957 Vidreres 7 1981-82
118
Eloy Eloy Matute Urbano
06/04/1944 Armilla 7 1964-66
119
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 7 2011-13
120
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 7 1953-54
121
Arbaizar Emilio Arbaizar Oregui
01/04/1932 Miranda de Ebro 7 1953-54
122
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Ortega
03/04/1986 Mataró 7 2018-19
123
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 7 2011-12
124
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 7 1953-54
125
Rossato Adriano Fabiano Rossato
27/08/1977 Vila Velha 7 2007-08
126
Not Joaquín Not Farriol
23/06/1939 Barcelona 7 1963-64
127
Álex Alejandro Fernández Iglesias
15/10/1992 Alcalá de Henares 7 2017-18
128
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 7 2007-08
129
García Cortés Rafael García Cortés
18/01/1958 Madrid 7 1978-79
130
Bauzá David Bauzá Francés
29/05/1976 Alicante 7 2001-02
131
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 7 2004-05
132
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 7 1953-54
133
Natxo Insa Ignacio Insa Bohigues
09/06/1986 Cocentaina 7 2011-12
134
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 7 2006-07
135
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
136
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
137
Baines Adolfo Baines Pilart
15/02/1972 Isaba 7 2001-02
138
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 7 1981-82
139
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña
24/12/1915 Deba 7 1942-43
140
Gorospe Juan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 7 1953-54
141
Carlos Carlos García Saiz
11/06/1934 Torrelavega 7 1963-64
142
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 7 1964-66
143
Giner José Giner Bleda
07/11/1931 L'Olleria 7 1953-54
144
Buendía Pedro Buendía López
29/08/1933 Madrid 7 1954-55
145
Pinto José Manuel Pinto Colorado
08/11/1975 El Puerto de Santa María 7 2004-05
146
Podbrożny Jerzy Piotr Podbrożny
17/12/1966 Przemyśl 7 1996-97
147
Meri Francisco Mérida Ponce
14/12/1915 Málaga 7 1939-40
148
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 7 1960-61
149
Sanz Julián Sanz Pérez
20/03/1924 Valladolid 7 1953-54
150
Garrido Jon Ander Garrido Moracia
09/10/1989 Bilbao 7 2017-18
151
Espinosa José Manuel Espinosa Gómez
28/07/1959 San Bartolomé 7 1978-79
152
Garrido Jon Ander Garrido Moracia
09/10/1989 Bilbao 7 2018-19
153
Rovira José Rovira Queralt
27/06/1927 Badalona 7 1955-56
154
Botella José García García
04/10/1932 Granada 7 1954-55
155
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 7 2008-09
156
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 7 1978-79
157
Santos Mariano Santos Francés
18/10/1941 Cabezón de Pisuerga 7 1964-66
158
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 7 1933-35
159
Izaga José María Izaga Guereta
08/09/1916 Deba 7 1942-43
160
Primi Primitivo Ruiz Díez
13/12/1928 Beasain 7 1953-54
161
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 7 1960-61
162
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 7 2007-08
163
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 7 1960-61
164
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2011-12
165
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 7 2004-05
166
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 7 2006-07
167
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 7 1978-79
168
Mateo Ángel Andrés Mateo Vilches
15/12/1918 Algeciras 7 1939-41
169
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 7 2008-09
170
Bueno Manuel Bueno Fernández
20/01/1910 Alcalá de Guadaíra 7 1939-41
171
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 7 1939-41
172
Gallardo José Gallardo López
10/02/1928 La Línea de la Concepción 7 1954-55
173
Miguel Miguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 7 1964-66
174
Oliván Brian Oliván Herrero
01/04/1994 Barcelona 7 2018-19
175
Francis Francisco Jesús Pérez Malia
17/12/1981 Barbate 7 2008-09
176
Salvi Salvador Sánchez Ponce
30/03/1991 Sanlúcar de Barrameda 7 2017-18
177
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 7 2001-02
178
Zárraga José María Zárraga Zárraga
7 1939-40
179
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 7 1963-64
180
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 7 1942-43
181
Mitje Francisco Herrera
Sevilla 7 1939-40
182
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 7 2001-02
183
Silvestre Enrique Silvestre David
04/11/1941 Barcelona 7 1963-64
184
Rufo Rufino Suárez Rodríguez
7 1935-36
185
Loureda Manuel Loureda Calvete
11/11/1941 A Coruña 7 1963-64
186
Pedreño José Pedreño Miranda
22/11/1936 Cartagena 7 1960-61
187
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 7 2001-02
188
Chaves Avelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 7 1954-56
189
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 7 1960-61
190
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
191
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 7 2011-12
192
Del Cura Juan José Gómez del Cura
26/04/1953 Madrid 7 1981-82
193
Lesmes Francisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 7 1958-59
194
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 7 2006-07
195
Laure Laureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 7 2011-12
196
Sergio Sergio Moya Avilés
16/03/1949 Murcia 7 1972-73
197
Aketxe Ager Aketxe Barrutia
30/12/1993 Getxo 7 2019-20
198
Soto Luis Soto Valverde
14/12/1919 San Fernando 7 1939-41
199
Garbayo Francisco Javier Garbayo Abascal
02/09/1933 Tudela 7 1956-57
200
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 7 2018-19
201
José Luis José Luis Hernández Martínez
11/01/1942 Melilla 7 1963-64
202
Patricio José Patricio Villarrubia
30/07/1929 Málaga 7 1953-54
203
Pegaso Francisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 7 1963-64
204
Pedro López Pedro López Muñoz
01/11/1983 Valencia 7 2006-07
205
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 7 1979-80
206
Soler José Soler Caparrós
05/12/1936 Al Hoceima 7 1960-61
207
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 7 1954-55
208
Valentín Valentín Álvarez Trabanco
Gijón 7 1933-35
209
Anchía Sabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 7 1955-56
210
Pozo Santiago Pozo Alonso
21/04/1954 Madrid 7 1978-79
211
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 7 2011-13
212
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
213
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
214
Mirlo José Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 7 1958-59
215
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 7 1966-67
216
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 7 2004-05
217
Pontoni Abel Morán Puente
29/01/1930 Fortín Olavarría 7 1958-59
218
Bóveda Eneko Bóveda Altube
14/12/1988 Durango 7 2019-20
219
Coromina David Coromina Pararols
09/09/1974 Santa Pau 7 2004-05
220
Goyo Gregorio González de Miguel
1932 Muskiz 7 1953-54
221
Mori Antonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Barbate 7 1981-82
222
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 7 2004-05
223
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 7 1997-99
224
Marcos Mauro Marcos Mauro López Gutiérrez
09/01/1991 Claypole 7 2018-19
225
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 7 1954-55
226
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 7 1955-56
227
Orellana Fabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 7 2011-12
228
Orellana Fabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 7 2011-12
229
Ilundain José María Ilundain Muguiro
31/05/1942 Pamplona 7 1963-64
230
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 7 1953-54
231
Juaneda Juan Juaneda Saurina
04/12/1926 Ciutadella de Menorca 7 1953-54
232
Ruiz Juan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 7 1979-80
233
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2018-19
234
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
235
Cheli José Manuel González Ortiz
29/01/1979 Lepe 7 2007-08
236
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
237
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 7 1966-67
238
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 7 1978-79
239
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 7 1957-59
240
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 7 1955-56
241
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 7 1960-61
242
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
243
Torrent Juan Torrent Solé
06/01/1941 Barcelona 7 1963-64
244
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 7 1966-67
245
Santiago Santiago Núñez Sánchez
1909 Sevilla 7 1939-41
246
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 7 1981-82
247
Astrain Luis María Astrain Egozkue
29/10/1943 Pamplona 7 1963-64
248
García Juan José García Elorduy
17/03/1935 Sestao 7 1958-59
249
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 7 2006-07
250
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 7 1960-61
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error