Álex Bergantiños: Alejandro Bergantiños García

Dades
Nom complet:Alejandro Bergantiños García
Data de naixement:07/06/1985 (33 anys)
Lloc de naixement:A Coruña (A Coruña)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'76 m / 73 kg
Demarcació:
Migcampista
Títols
2 Lligues 2a divisió:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades5611112
Equips25156
Partits Jugats11820638324362
Partits Complets8315537238275
Partits Titular9918638285323
Partits Suplent192003939
Partits Substituit163114748
Guanyats2510417129146
Empatats37541191102
Perduts564810104114
Partits Marcant algun Gol453912
Minuts89931655633662554928915
Gols4631013
Gols Pròpia Porta00000
Doblets01011
Targetes Grogues173945660
Targetes Vermelles00000
Edat primer partit2423222322
Edat últim partit3133223333
Edat primer partit en marcar2725222522
Edat últim partit en marcar3133223333
Gols en una temporada23333
Amonestacions en una temporada59499
Partits substituit en una temporada59199
Partits suplent en una temporada71001010
Ascensos-4044
Descensos20022
Jornades Consecutives Jugat2447384848
Jornades Consecutives Titular2434383438
Jornades Consecutives Complet1417221722
Jornades Consecutives Suplent24044
Jornades Consecutives Substituit32133
Jornades Consecutives Guanyant29499
Jornades Consecutives Empatant53455
Jornades Consecutives Perdent63566
Jornades Consecutives No Guanyant14551414
Jornades Consecutives No Empatant619121919
Jornades Consecutives No Perdent611121112
Jornades Consecutives Marcant11111
Jugats Consecutius Titular2449384949
Jugats Consecutius Complet1427222727
Jugats Consecutius Suplent44044
Jugats Consecutius Substituit32133
Jugats Consecutius Guanyant39499
Jugats Consecutius Empatant54455
Jugats Consecutius Perdent63566
Jugats Consecutius No Guanyant14551414
Jugats Consecutius No Empatant819121919
Jugats Consecutius No Perdent1112121212
Jugats Consecutius Marcant11111
Efemèrides

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error