Ranking Partits Substituit - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PX
1
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 208
2
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 204
3
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 195
4
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 190
5
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 182
6
Momo Jerónimo Figueroa Cabrera
15/07/1982 Las Palmas de Gran Canaria 177
7
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 176
8
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 175
9
Moha Mohammed El Yaagoubi Youbi
12/09/1977 Taourirt 175
10
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 173
11
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 171
12
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 169
13
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 167
14
Benzema Karim Mostafa Benzema
19/12/1987 Lyon 167
15
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 167
16
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 159
17
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 156
18
Villa David Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 155
19
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 155
20
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 154
21
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 151
22
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 150
23
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 150
24
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 150
25
Griezmann Antoine Griezmann
21/03/1991 Mâcon 150
26
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 149
27
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 149
28
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 148
29
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 148
30
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 148
31
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 147
32
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 147
33
Diego Castro Diego Castro Jiménez
02/07/1982 Pontevedra 145
34
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 145
35
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 144
36
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 144
37
De Pedro Francisco Javier de Pedro Falque
04/08/1973 Logroño 143
38
Fernando Sales Fernando Sales de los Cobos
12/09/1977 Sevilla 141
39
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 140
40
Óscar González Óscar Javier González Marcos
12/11/1982 Salamanca 140
41
Susaeta Markel Susaeta Laskurain
14/12/1987 Eibar 139
42
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 139
43
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 139
44
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 139
45
Yeste Francisco Javier Yeste Navarro
06/12/1979 Basauri 138
46
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 137
47
Josico José Joaquín Moreno Verdú
06/01/1975 Hellín 136
48
De las Cuevas Miguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 134
49
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 134
50
Kome Daniel Armand Ngom Kome
17/05/1980 Bangou 134
51
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 133
52
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 133
53
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 133
54
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 132
55
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 132
56
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 132
57
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 132
58
Nauzet Alemán Nauzet Alemán Viera
25/02/1985 Las Palmas de Gran Canaria 132
59
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 131
60
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 130
61
Piatti Pablo Daniel Piatti
31/03/1989 Ucacha 130
62
Juan Sánchez Juan Ginés Sánchez Romero
15/05/1972 Aldaia 130
63
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 130
64
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 129
65
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 129
66
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 129
67
Fidel Fidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 129
68
Cejudo Álvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 128
69
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 128
70
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 127
71
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 127
72
Carmelo Carmelo José González Jiménez
09/07/1983 Las Palmas de Gran Canaria 127
73
Salva Sevilla Salvador Sevilla López
18/03/1984 Berja 126
74
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 126
75
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 126
76
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 126
77
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 125
78
Moya Gabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 125
79
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 124
80
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 124
81
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 124
82
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 123
83
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 123
84
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 123
85
Zurutuza David Zurutuza Veillet
19/07/1986 Rochefort 122
86
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 122
87
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 122
88
Craioveanu Gheorghe Craioveanu
14/02/1968 Hunedoara 122
89
Ezquerro Santiago Ezquerro Marín
14/12/1976 Calahorra 122
90
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 121
91
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 121
92
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 121
93
Borja García Borja García Freire
02/11/1990 Madrid 121
94
Piti Francisco Medina Luna
26/05/1981 Reus 121
95
Diego Tristán Diego Tristán Herrera
05/01/1976 La Algaba 120
96
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 120
97
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 120
98
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 120
99
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 120
100
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 119
101
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 119
102
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 119
103
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 119
104
Óscar Plano Óscar Plano Pedreño
11/02/1991 Móstoles 118
105
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 117
106
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 117
107
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 117
108
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 116
109
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 116
110
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 116
111
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 116
112
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 116
113
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 115
114
Juanma Juan Manuel Gómez Sánchez
29/05/1981 Don Benito 115
115
Aragón Santiago Aragón Martínez
03/04/1968 Málaga 114
116
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 114
117
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 114
118
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 114
119
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 112
120
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 112
121
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 112
122
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 112
123
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 112
124
Chori Castro Gonzalo Castro Irizábal
14/09/1984 Trinidad 112
125
Moreno Juan Carlos Moreno Rodríguez
14/04/1975 Barcelona 112
126
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 112
127
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 112
128
Duré Carlos Alejandro Duré Baltar
17/12/1970 Gualeguaychú 111
129
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 111
130
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 111
131
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 111
132
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 111
133
Núñez Antonio Núñez Tena
15/01/1979 Madrid 111
134
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 111
135
Carlos Vela Carlos Alberto Vela Garrido
01/03/1989 Cancún 111
136
Jorge López Jorge López Montaña
19/09/1978 Logroño 111
137
Arroyo Carlos Arroyo Ayala
16/02/1966 Alcorcón 110
138
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 110
139
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 110
140
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 110
141
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 110
142
Alfredo Alfredo Sánchez Benito
03/12/1972 Madrid 110
143
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 109
144
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 109
145
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 109
146
Capi Jesús Capitán Prada
26/03/1977 Camas 108
147
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 108
148
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 108
149
Pedro Pedro Antonio Sánchez Moñino
12/12/1986 Aspe 107
150
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 107
151
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 107
152
Calderón Antonio Calderón Burgos
02/06/1967 Cádiz 107
153
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 107
154
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre
18/02/1979 Azpeitia 107
155
Trejo Óscar Guido Trejo
26/04/1988 Santiago del Estero 106
156
Mista Miguel Ángel Ferrer Martínez
12/11/1978 Caravaca de la Cruz 106
157
Sisi Sisinio González Martínez
22/04/1986 Albacete 106
158
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 106
159
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 106
160
Soldado Roberto Soldado Rillo
27/05/1985 Valencia 106
161
Camuñas Javier Camuñas Gallego
17/07/1980 Parla 106
162
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 106
163
Quique Estebaranz Juan Enrique Estebaranz López
06/10/1965 Madrid 106
164
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 105
165
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 105
166
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 105
167
Xisco Francisco Javier Muñoz Llompart
05/09/1980 Manacor 104
168
Cuéllar Ángel Manuel Cuéllar Llanos
13/09/1972 Villafranca de los Barros 104
169
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 104
170
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 104
171
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 104
172
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 104
173
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 104
174
Adriano Adriano Correia Claro
26/10/1984 Curitiba 104
175
Juanlu Hens Juan Luis Hens Lorite
07/02/1984 Fuente Palmera 104
176
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 103
177
Luis Gil Luis Gil Torres
28/01/1976 La Pobla de Vallbona 103
178
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 103
179
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 103
180
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 102
181
Javi Guerra Javier Guerra Rodríguez
15/03/1982 Vélez-Málaga 102
182
Beñat Beñat Etxebarria Urkiaga
19/02/1987 Igorre 101
183
Òscar Serrano Òscar Serrano Rodríguez
30/09/1981 Girona 101
184
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 101
185
Garitano Ander Garitano Urkizu
28/02/1969 Derio 101
186
Tote Jorge López Marco
23/11/1978 Madrid 100
187
Farinós Francisco Javier Farinós Zapata
29/03/1978 Valencia 100
188
Marcos García Marcos García Barreno
21/03/1987 Sant Antoni de Portmany 100
189
Aganzo David Aganzo Méndez
10/01/1981 Leganés 100
190
Orellana Fabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 100
191
Stanković Jovan Stanković
04/03/1971 Beograd 99
192
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 98
193
Sergi Enrich Sergi Enrich Ametller
26/02/1990 Ciutadella de Menorca 98
194
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 98
195
Natxo Insa Ignacio Insa Bohigues
09/06/1986 Cocentaina 98
196
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo
10/02/1979 Donostia/San Sebastián 98
197
Carlos Carlos Antonio Muñoz Cobo
25/08/1961 Úbeda 98
198
Guti José María Gutiérrez Hernández
31/10/1976 Torrejón de Ardoz 98
199
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 97
200
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 97
201
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 97
202
Iván Ania Iván Ania Cadavieco
24/10/1977 Oviedo 97
203
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 97
204
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 97
205
Simão Simão Pedro Fonseca Sabrosa
31/10/1979 Constantim 97
206
Pablo Álvarez Pablo Álvarez Núñez
14/05/1980 Oviedo 97
207
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 96
208
Guayre Antonio Guayre Betancor Perdomo
23/04/1980 Las Palmas de Gran Canaria 96
209
Alkiza Bittor Alkiza Fernández
26/10/1970 Donostia/San Sebastián 96
210
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 96
211
Pier Pier Luigi Cherubino Loggi
15/10/1971 Roma 95
212
Iván Alonso Iván Daniel Alonso Vallejo
10/04/1979 Montevideo 95
213
Kike Mateo Enrique Mateo Montoya
30/12/1979 Murcia 95
214
Gavilán Jaime Gavilán Martínez
12/05/1985 Valencia 95
215
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 95
216
Víctor Salas Víctor Salas Baños
16/06/1980 Morón de la Frontera 95
217
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón
19/05/1970 Santísima Trinidad 95
218
Banega Éver Maximiliano David Banega Hernández
29/06/1988 Rosario 95
219
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 95
220
Urrutia Josu Urrutia Tellería
14/04/1968 Lekeitio 95
221
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 94
222
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 94
223
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 94
224
Moi Gómez Moisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 94
225
Juanfran Juan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 94
226
Juanlu Juan Luis Gómez López
18/05/1980 Málaga 94
227
Salva Salvador Ballesta Vialcho
22/05/1975 Zaragoza 94
228
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 94
229
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 94
230
Suso Jesús Manuel Santana Abreu
02/03/1985 San Cristóbal de La Laguna 93
231
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 93
232
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 93
233
Granero Esteban Félix Granero Molina
02/07/1987 Pozuelo de Alarcón 93
234
Aimar Pablo César Aimar Giordano
03/11/1979 Rio Cuarto 93
235
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 93
236
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 93
237
Merino Ángel Miguel Merino Torres
02/10/1966 Madrid 92
238
Míchel Miguel Alfonso Herrero Javaloyas
29/07/1988 Valencia 92
239
Luis García Luis Javier García Sanz
24/06/1978 Badalona 92
240
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 92
241
Morales José Luis Morales Nogales
23/07/1987 Madrid 92
242
Cazorla Santiago Cazorla González
13/12/1984 Lugo de Llanera 92
243
Javi Fuego Javier Fuego Martínez
04/01/1984 Pola de Siero 92
244
Iborra Vicente Iborra de la Fuente
16/01/1988 Moncada 92
245
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 92
246
Joselu José Luis Moreno Barroso
03/03/1991 Huelva 92
247
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 92
248
Diop Papakouli Diop
19/03/1986 Kaolack 91
249
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 91
250
Esteban Torre Esteban Torre Ontañón
03/09/1971 Santander 91
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error