Ranking Partits Empatats - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE
1
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 231
2
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 230
3
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 210
4
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 193
5
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 191
6
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 184
7
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 182
8
Solaun Jon Solaun Akarregi
03/12/1974 Bilbao 182
9
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 182
10
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 182
11
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 181
12
Jesús Vázquez Antonio Jesús Vázquez Muñoz
18/01/1980 Santa Olalla del Cala 178
13
Quique Martín Enrique Martín Sánchez
29/12/1972 Avilés 177
14
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 177
15
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 176
16
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 175
17
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 175
18
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 173
19
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 173
20
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 172
21
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 172
22
Merino Ángel Miguel Merino Torres
02/10/1966 Madrid 171
23
Vellisca Martín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 171
24
Collantes Juan José Collantes Guerrero
07/01/1983 San Fernando 171
25
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 171
26
Llorens Carles Llorens Mestre
01/09/1969 Valencia 170
27
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 169
28
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 169
29
Alberto Merino Alberto Merino Sánchez
02/05/1975 La Línea de la Concepción 168
30
López Garai Aritz López Garai
06/11/1980 Barakaldo 167
31
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 167
32
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 167
33
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 167
34
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 167
35
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 166
36
José José Luis Vegar Tebar
22/02/1975 Alicante 165
37
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 165
38
Jonathan Jonathan Ruiz Llaga
02/04/1982 Écija 165
39
Moreno Vicente Moreno Peris
26/10/1974 Massanassa 164
40
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 164
41
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 164
42
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 164
43
Alexis Humberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 162
44
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 161
45
Alejo Alejo Indias Álvarez
14/10/1966 Don Benito 161
46
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 161
47
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 161
48
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 161
49
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 160
50
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 160
51
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 160
52
Migue Miguel Ángel González González
14/03/1980 Terrassa 159
53
Quique Enrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 159
54
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 159
55
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 159
56
Tito Vicente Blanco Sánchez
15/07/1971 Benidorm 159
57
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 158
58
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 158
59
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 158
60
Raúl Gañán Raúl Gañán Bermúdez
20/12/1974 Bilbao 158
61
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 158
62
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 157
63
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 157
64
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 157
65
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 157
66
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 156
67
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 156
68
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 156
69
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 156
70
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 156
71
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 155
72
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 155
73
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 155
74
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 155
75
Álvaro Rubio Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 155
76
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 155
77
Pita Carlos Pita González
08/12/1984 A Coruña 155
78
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 155
79
Berto Alberto Martínez Díaz
27/10/1962 Reiriz 155
80
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 155
81
Katxorro Francisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 154
82
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 154
83
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 154
84
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 154
85
Curro Francisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 154
86
Dani Borreguero Daniel Borreguero Reina
16/11/1975 Barcelona 154
87
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 153
88
Mauro Mauro García Juncal
21/05/1971 Moaña 153
89
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 152
90
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 152
91
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 152
92
Sanromán Juan Carlos Sanromán Elexpuru
23/11/1971 Vigo 152
93
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 152
94
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 152
95
Gil José Gil Gordillo
09/10/1960 Sanlúcar de Barrameda 152
96
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 152
97
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 151
98
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 151
99
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 151
100
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 151
101
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 151
102
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 151
103
Jesule Jesús Barbadilla Cervilla
26/05/1973 Málaga 150
104
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 150
105
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 150
106
Jonathan Sesma Jonathan Sesma González
14/11/1978 Las Palmas de Gran Canaria 150
107
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 150
108
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 150
109
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 149
110
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 149
111
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 149
112
Martí Josep Lluís Martí Soler
28/04/1975 Palma 149
113
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 149
114
Fabiano Fabiano Soares Pessoa
10/06/1966 Rio de Janeiro 149
115
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 149
116
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 149
117
Joaquín Joaquín Alonso Vázquez
23/05/1964 Oviedo 149
118
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 149
119
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 148
120
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 148
121
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 148
122
Òscar Rubio Òscar Rubio Fauria
14/05/1984 Lleida 148
123
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 148
124
Artetxe Óscar Artetxe Paskual
18/12/1966 Eibar 148
125
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 148
126
Pelegrín Sergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 148
127
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 148
128
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 148
129
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 147
130
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 147
131
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 147
132
Merino Juan Merino Ruiz
24/08/1970 La Línea de la Concepción 147
133
Sagarduy Alejandro Sagarduy Sarriá
17/05/1961 Erandio 147
134
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 147
135
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 147
136
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 147
137
Barbarín Jorge Barbarín Gárriz
07/05/1971 Pamplona 146
138
Bauzá David Bauzá Francés
29/05/1976 Alicante 146
139
Vizcaíno Juan Vizcaíno Morcillo
06/08/1966 La Pobla de Mafumet 146
140
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 146
141
Bellido Javier Bellido Plaza
09/03/1966 Bilbao 146
142
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 146
143
Loren Lorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 146
144
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 145
145
Larrainzar Iñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 145
146
Manolo Herrero Manuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 145
147
Javi Suárez Francisco Javier Suárez Lizano
31/01/1976 Zaragoza 145
148
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 145
149
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 145
150
Albiol Miquel Albiol Tortajada
02/09/1981 Vilamarxant 144
151
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 144
152
Orta Javier Orta Zaragoza
28/04/1972 Málaga 144
153
De Coz David Gutiérrez de Coz
06/02/1980 Sevilla 144
154
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 144
155
Aguilar José Manuel Aguilar González
28/01/1970 Madrid 144
156
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 144
157
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 144
158
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 144
159
Salcedo Asier Salcedo Borrega
09/04/1980 Vitoria-Gasteiz 144
160
Aira José Manuel Aira Lindoso
14/03/1976 Ponferrada 144
161
Garitano Gaizka Garitano Aguirre
09/07/1975 Derio 144
162
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 144
163
Cristian Cristian García Ramos
27/12/1981 Terrassa 144
164
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 144
165
Pedro Ríos Pedro Ríos Maestre
12/12/1981 Jerez de la Frontera 143
166
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 143
167
Nando Fernando Martínez Perales
31/05/1967 Valencia 143
168
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 143
169
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 143
170
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 143
171
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 143
172
Juanmi Juan Miguel Gelabert Margüello
26/09/1972 Capdepera 143
173
David David Fernández Rodríguez
06/01/1972 Oviedo 142
174
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 142
175
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 142
176
Nagore Txomin Nagore Arbizu
26/08/1974 Irurzun 142
177
Moyano Javier Moyano Lujano
23/02/1986 Jaén 142
178
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 142
179
Capi Jesús Capitán Prada
26/03/1977 Camas 142
180
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 142
181
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 142
182
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 141
183
Trashorras Roberto Trashorras Gayoso
28/02/1981 Rábade 141
184
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 141
185
Ballesteros Sergio Martínez Ballesteros
04/09/1975 Burjassot 141
186
Alkiza Bittor Alkiza Fernández
26/10/1970 Donostia/San Sebastián 141
187
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 141
188
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 141
189
Chaparro Benigno Chaparro Vera
03/04/1958 Itauguá 141
190
Verza José Antonio García Rabasco
29/09/1986 Orihuela 140
191
José Manuel José Manuel Santos Hernández
20/09/1961 Madrid 140
192
López Murga Ignacio Javier López Murga
27/03/1961 Urduña/Orduña 140
193
Dorca Albert Dorca Masó
23/12/1982 Olot 140
194
Geli Delfí Geli Roura
22/04/1969 Salt 140
195
Lanza José Jesús Lanza Morilla
10/08/1978 Córdoba 140
196
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 140
197
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 140
198
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 140
199
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 140
200
Gabarain Iker Gabarain González
21/05/1977 Tolosa 139
201
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 139
202
Marcos Márquez Marcos Márquez Lebrero
23/07/1977 Sevilla 139
203
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 139
204
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 139
205
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 139
206
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 139
207
Pablo Pablo Gómez Ortiz de Guzmán
21/05/1970 Vitoria-Gasteiz 139
208
Algar Julio Algar Pérez-Castilla
16/10/1969 Madrid 139
209
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 139
210
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 139
211
Mendilibar José Luis Mendilibar Etxebarria
14/03/1961 Zaldibar 139
212
Comas Arseni Comas Julià
28/06/1961 Sant Gregori 139
213
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 139
214
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 139
215
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 138
216
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 138
217
David Fernández David Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 138
218
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 138
219
Oliva Ángel Oliva Beltrán
08/08/1961 Zaragoza 138
220
Moya Gabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 138
221
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 138
222
Tocornal Fernando Tocornal Linares
20/06/1961 Laredo 138
223
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 137
224
Miguel Miguel Ángel López-Cedrón Freije
03/06/1978 Oviedo 137
225
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 137
226
Sierra Jesús Sierra Ruiz
10/03/1976 Pinos Puente 137
227
Quico Francisco Javier Rey García
14/06/1967 Viveiro 137
228
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 137
229
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 137
230
Raúl Aguilar Raúl Aguilar Félix
01/12/1981 Toledo 137
231
Vega Rubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 137
232
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 137
233
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 137
234
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 137
235
Fede Bahón Federico José Bahón López
09/02/1974 Colindres 137
236
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 137
237
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 137
238
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 137
239
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 137
240
Quique Setién Enrique Setién Solar
27/09/1958 Santander 137
241
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 137
242
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 137
243
Martins Mikel Martins Das Neves
28/05/1983 Donostia/San Sebastián 137
244
Lekumberri Ángel Lekumberri García
21/01/1970 Pamplona 137
245
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 137
246
Romero Enrique Fernández Romero
23/06/1971 Jerez de la Frontera 136
247
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 136
248
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 136
249
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 136
250
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 136
En actiu la temporada 2019-20