2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I (A)2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Bergantiños381711513012351
2Somozas331710343418361
3Polvorín29178542516423
4Villalbés25167452722371
5Viveiro24167362030433
6Arzúa23176562618342
7Deportivo Fabril22166462619334
8Silva19154741514471
9Fisterra16164481824410
10As Pontes15173681425456
11Estudiantil13172781735535
12Paiosaco-Hierros10171791332491
Clasificación Grupo Ascenso Directo 2ª RFEF
Clasificación Grupo Promoción Ascenso 2ª RFEF
Fase Permanencia 3ª RFEF

Resultats

06/02/2021
Deportivo Fabril
Villalbés
-
-
07/02/2021
Fisterra
Silva
-
-
24/02/2021
28/02/2021
Deportivo Fabril
Bergantiños
-
-
Estudiantil
As Pontes
-
-
Fisterra
Villalbés
-
-
Viveiro
Arzúa
-
-
Somozas
Silva
-
-
Paiosaco-Hierros
Polvorín
-
-
07/03/2021
Polvorín
Deportivo Fabril
-
-
Bergantiños
Estudiantil
-
-
As Pontes
Fisterra
-
-
Villalbés
Viveiro
-
-
Arzúa
Somozas
-
-
Silva
Paiosaco-Hierros
-
-
14/03/2021
Estudiantil
Deportivo Fabril
-
-
Fisterra
Bergantiños
-
-
Viveiro
As Pontes
-
-
Somozas
Villalbés
-
-
Paiosaco-Hierros
Arzúa
-
-
Silva
Polvorín
-
-
21/03/2021
Estudiantil
Polvorín
-
-
Deportivo Fabril
Fisterra
-
-
Bergantiños
Viveiro
-
-
As Pontes
Somozas
-
-
Villalbés
Paiosaco-Hierros
-
-
Arzúa
Silva
-
-
28/03/2021
Fisterra
Estudiantil
-
-
Viveiro
Deportivo Fabril
-
-
Somozas
Bergantiños
-
-
Paiosaco-Hierros
As Pontes
-
-
Silva
Villalbés
-
-
Polvorín
Arzúa
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Pablo Rey
12 Somozas
Christian Martínez
11 Polvorín
Nuño
9 Somozas
Remeseiro
7 Bergantiños
Santi
7 Villalbés
Cuadrado
7 Villalbés
Iker
6 Arzúa
Rojo
5 Somozas
Mitogo
5 As Pontes
Tarí
5 Bergantiños
Nom Pos Minuts Club
Manu
1530 Estudiantil
Álex Cabarcos
1530 Somozas
Novo
1525 Polvorín
Garrido
1498 Somozas
Vidal
1498 Polvorín
Christian Martínez
1457 Polvorín
Juanma
1456 Paiosaco-Hierros
Marqueta
1440 Arzúa
Cedrón
1440 Viveiro
Dani Fernández
1440 As Pontes
Nom Pos Grogues Club
Edu Dias
8 Paiosaco-Hierros
Beto
7 Paiosaco-Hierros
Pablo Rey
6 Somozas
Kata
6 Silva
Nuño
6 Somozas
Iván
6 Viveiro
Brais Lema
6 Silva
Aarón
6 Fisterra
Antonio López
5 Silva
Queiruga
5 Arzúa
  Nom Pos Vermelles Club
Álex López
2 As Pontes
Paco
2 Estudiantil
Catú
1 Estudiantil
Gerardo
1 Viveiro
Pedro Delgado
1 Arzúa
Edu Dias
1 Paiosaco-Hierros
Adrián Ríos
1 Silva
Mitogo
1 As Pontes
Muiña
1 Villalbés
Manu Moya
1 As Pontes
Nom Pos Coef Club PJ G
Óscar Santiago
26 Estudiantil1126
Cedrón
30 Viveiro1630
Rama
26 Paiosaco-Hierros1426
Paco
16 As Pontes1116
Rumbo
18 Villalbés1318
Marqueta
18 Arzúa1618
Souto
14 Somozas1314
Julen
9 Polvorín119
Brais Pereiro
10 Bergantiños1510
Gols:
265
Promig golejador:
2,68
Targetes Grogues:
495
Targetes Grogues Per Partit:
5,00
Expulsions:
28
Expulsions Per Partit:
0,28
Victòries locals:
45
Victòries visitants:
24
Empats:
30
Màxima victòria local:
6 - 1 Arzúa-Estudiantil
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Viveiro-Somozas

Progrés

Matriu

ArzAsBerEstFabFisPaiPolSilSomVilViv
Arzúa2-01-26-11-00-13-01-20-04-0
As Pontes1-10-14-03-21-12-10-31-11-3
Bergantiños2-00-02-12-12-21-11-12-03-1
Estudiantil2-21-31-13-01-11-40-11-1
Deportivo Fabril0-12-03-15-01-40-02-03-0
Fisterra1-12-01-23-11-10-32-3
Paiosaco-Hierros1-11-12-11-20-21-12-20-0
Polvorín0-00-10-02-01-01-01-22-04-1
Silva2-10-02-11-11-10-00-2
Somozas2-21-05-10-02-12-01-43-0
Villalbés2-05-10-20-23-33-25-12-02-1
Viveiro0-42-02-02-10-03-21-52-0
Jornada 16LocalVisitant
06/02/2021
Deportivo Fabril
Villalbés
07/02/2021
07/02/2021
07/02/2021
Fisterra
Silva
07/02/2021
24/02/2021
Jornada 18LocalVisitant
28/02/2021
Deportivo Fabril
Bergantiños
28/02/2021
Estudiantil
As Pontes
28/02/2021
Fisterra
Villalbés
28/02/2021
Viveiro
Arzúa
28/02/2021
Somozas
Silva
28/02/2021
Paiosaco-Hierros
Polvorín
Jornada 19LocalVisitant
07/03/2021
Polvorín
Deportivo Fabril
07/03/2021
Bergantiños
Estudiantil
07/03/2021
As Pontes
Fisterra
07/03/2021
Villalbés
Viveiro
07/03/2021
Arzúa
Somozas
07/03/2021
Silva
Paiosaco-Hierros
Jornada 20LocalVisitant
14/03/2021
Estudiantil
Deportivo Fabril
14/03/2021
Fisterra
Bergantiños
14/03/2021
Viveiro
As Pontes
14/03/2021
Somozas
Villalbés
14/03/2021
Paiosaco-Hierros
Arzúa
14/03/2021
Silva
Polvorín
Jornada 21LocalVisitant
21/03/2021
Estudiantil
Polvorín
21/03/2021
Deportivo Fabril
Fisterra
21/03/2021
Bergantiños
Viveiro
21/03/2021
As Pontes
Somozas
21/03/2021
Villalbés
Paiosaco-Hierros
21/03/2021
Arzúa
Silva
Jornada 22LocalVisitant
28/03/2021
Fisterra
Estudiantil
28/03/2021
Viveiro
Deportivo Fabril
28/03/2021
Somozas
Bergantiños
28/03/2021
Paiosaco-Hierros
As Pontes
28/03/2021
Silva
Villalbés
28/03/2021
Polvorín
Arzúa