Temporada 1974-75 Tercera División - Grupo I

Resultats
07/09/1974
Racing de Ferrol
Lemos
2
0
Bilbao Athletic
Deportivo Gijón
0
0
Guecho
Lugo
1
1
Gran Peña Celtista
Caudal
0
0
08/09/1974
Basconia
Turón
0
0
Palencia CF
Ensidesa
2
0
Langreo
Astillero
4
0
Pontevedra
Gimnástica de Torrelavega
3
0
Atlético Universitario
Sestao
0
2
Guernica
Deportivo de La Coruña
1
3
14/09/1974
Deportivo Gijón
Racing de Ferrol
2
1
Turón
Bilbao Athletic
1
1
Caudal
Atlético Universitario
1
0
15/09/1974
Lemos
Guernica
3
1
Lugo
Basconia
3
1
Ensidesa
Guecho
1
0
Astillero
Palencia CF
1
2
Gimnástica de Torrelavega
Langreo
1
1
Sestao
Pontevedra
1
0
Deportivo de La Coruña
Gran Peña Celtista
2
1
22/09/1974
Lemos
Deportivo Gijón
1
0
Racing de Ferrol
Turón
1
0
Bilbao Athletic
Lugo
3
1
Basconia
Ensidesa
2
1
Guecho
Astillero
0
0
Palencia CF
Gimnástica de Torrelavega
4
1
Langreo
Sestao
2
0
Pontevedra
Caudal
2
0
Atlético Universitario
Deportivo de La Coruña
0
0
Guernica
Gran Peña Celtista
1
0
28/09/1974
Ensidesa
Bilbao Athletic
2
2
Caudal
Langreo
0
1
Gran Peña Celtista
Atlético Universitario
0
1
29/09/1974
Turón
Lemos
3
0
Lugo
Racing de Ferrol
2
0
Astillero
Basconia
0
2
Gimnástica de Torrelavega
Guecho
0
0
Sestao
Palencia CF
1
1
Deportivo de La Coruña
Pontevedra
1
0
Guernica
Deportivo Gijón
2
2
05/10/1974
Guecho
Sestao
2
0
06/10/1974
Deportivo Gijón
Turón
1
2
Lemos
Lugo
1
2
Racing de Ferrol
Ensidesa
1
0
Bilbao Athletic
Astillero
4
1
Basconia
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Palencia CF
Caudal
2
0
Langreo
Deportivo de La Coruña
3
0
Pontevedra
Gran Peña Celtista
0
0
Guernica
Atlético Universitario
1
0
13/10/1974
Turón
Guernica
3
1
Lugo
Deportivo Gijón
1
0
Ensidesa
Lemos
1
0
Astillero
Racing de Ferrol
2
1
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
2
1
Sestao
Basconia
2
1
Caudal
Guecho
4
0
Deportivo de La Coruña
Palencia CF
3
0
Gran Peña Celtista
Langreo
0
0
Atlético Universitario
Pontevedra
0
0
20/10/1974
Turón
Lugo
1
1
Deportivo Gijón
Ensidesa
0
1
Lemos
Astillero
1
0
Racing de Ferrol
Gimnástica de Torrelavega
2
1
Bilbao Athletic
Sestao
1
2
Basconia
Caudal
1
1
Guecho
Deportivo de La Coruña
1
1
Palencia CF
Gran Peña Celtista
2
0
Langreo
Atlético Universitario
1
1
Guernica
Pontevedra
1
1
26/10/1974
Ensidesa
Turón
1
0
27/10/1974
Lugo
Guernica
1
0
Astillero
Deportivo Gijón
1
2
Gimnástica de Torrelavega
Lemos
3
1
Sestao
Racing de Ferrol
0
0
Caudal
Bilbao Athletic
2
2
Deportivo de La Coruña
Basconia
5
0
Gran Peña Celtista
Guecho
0
2
Atlético Universitario
Palencia CF
0
1
Pontevedra
Langreo
1
1
03/11/1974
Lugo
Ensidesa
0
0
Turón
Astillero
2
1
Deportivo Gijón
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Lemos
Sestao
0
0
Racing de Ferrol
Caudal
1
0
Bilbao Athletic
Deportivo de La Coruña
1
1
Basconia
Gran Peña Celtista
1
0
Guecho
Atlético Universitario
2
0
Palencia CF
Pontevedra
3
1
Guernica
Langreo
2
1
10/11/1974
Ensidesa
Guernica
3
1
Astillero
Lugo
3
4
Gimnástica de Torrelavega
Turón
1
2
Sestao
Deportivo Gijón
2
0
Caudal
Lemos
4
2
Deportivo de La Coruña
Racing de Ferrol
1
0
Gran Peña Celtista
Bilbao Athletic
4
1
Atlético Universitario
Basconia
3
1
Pontevedra
Guecho
2
0
Langreo
Palencia CF
2
1
24/11/1974
Ensidesa
Astillero
3
1
Lugo
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Turón
Sestao
1
1
Deportivo Gijón
Caudal
2
1
Lemos
Deportivo de La Coruña
0
1
Racing de Ferrol
Gran Peña Celtista
3
0
Bilbao Athletic
Atlético Universitario
3
1
Basconia
Pontevedra
2
3
Guecho
Langreo
0
0
Guernica
Palencia CF
1
2
01/12/1974
Astillero
Guernica
1
1
Gimnástica de Torrelavega
Ensidesa
1
2
Sestao
Lugo
2
2
Caudal
Turón
1
2
Deportivo de La Coruña
Deportivo Gijón
2
0
Gran Peña Celtista
Lemos
3
1
Atlético Universitario
Racing de Ferrol
0
0
Pontevedra
Bilbao Athletic
1
1
Langreo
Basconia
1
1
Palencia CF
Guecho
3
0
08/12/1974
Astillero
Gimnástica de Torrelavega
1
2
Ensidesa
Sestao
7
1
Lugo
Caudal
3
0
Turón
Deportivo de La Coruña
1
2
Deportivo Gijón
Gran Peña Celtista
1
0
Lemos
Atlético Universitario
1
0
Racing de Ferrol
Pontevedra
3
2
Bilbao Athletic
Langreo
0
0
Basconia
Palencia CF
1
1
Guernica
Guecho
1
0
15/12/1974
Gimnástica de Torrelavega
Guernica
4
1
Sestao
Astillero
4
0
Caudal
Ensidesa
0
0
Deportivo de La Coruña
Lugo
2
1
Gran Peña Celtista
Turón
2
0
Atlético Universitario
Deportivo Gijón
0
2
Pontevedra
Lemos
0
0
Langreo
Racing de Ferrol
2
0
Palencia CF
Bilbao Athletic
1
1
Guecho
Basconia
2
1
22/12/1974
Gimnástica de Torrelavega
Sestao
2
0
Astillero
Caudal
2
0
Ensidesa
Deportivo de La Coruña
1
1
Lugo
Gran Peña Celtista
1
1
Turón
Atlético Universitario
0
0
Deportivo Gijón
Pontevedra
1
1
Lemos
Langreo
2
1
Racing de Ferrol
Palencia CF
5
0
Bilbao Athletic
Guecho
0
3
Guernica
Basconia
0
0
29/12/1974
Sestao
Guernica
3
1
Caudal
Gimnástica de Torrelavega
0
2
Deportivo de La Coruña
Astillero
4
0
Gran Peña Celtista
Ensidesa
0
1
Atlético Universitario
Lugo
0
0
Pontevedra
Turón
1
0
Langreo
Deportivo Gijón
0
0
Palencia CF
Lemos
1
1
Guecho
Racing de Ferrol
0
0
Basconia
Bilbao Athletic
2
4
05/01/1975
Sestao
Caudal
3
0
Gimnástica de Torrelavega
Deportivo de La Coruña
1
0
Astillero
Gran Peña Celtista
2
2
Ensidesa
Atlético Universitario
3
2
Lugo
Pontevedra
1
1
Turón
Langreo
2
0
Deportivo Gijón
Palencia CF
1
1
Lemos
Guecho
2
2
Racing de Ferrol
Basconia
2
2
Guernica
Bilbao Athletic
1
1
12/01/1975
Guernica
Caudal
1
0
Deportivo de La Coruña
Sestao
3
1
Gran Peña Celtista
Gimnástica de Torrelavega
4
2
Atlético Universitario
Astillero
5
0
Pontevedra
Ensidesa
1
1
Langreo
Lugo
1
1
Palencia CF
Turón
1
0
Guecho
Deportivo Gijón
0
0
Basconia
Lemos
4
2
Bilbao Athletic
Racing de Ferrol
1
2
19/01/1975
Caudal
Deportivo de La Coruña
1
2
Sestao
Gran Peña Celtista
2
1
Gimnástica de Torrelavega
Atlético Universitario
2
1
Astillero
Pontevedra
0
1
Ensidesa
Langreo
2
2
Lugo
Palencia CF
0
1
Turón
Guecho
3
0
Deportivo Gijón
Basconia
2
2
Lemos
Bilbao Athletic
0
0
Racing de Ferrol
Guernica
2
1
26/01/1975
Lemos
Racing de Ferrol
0
0
Deportivo Gijón
Bilbao Athletic
2
0
Turón
Basconia
1
1
Lugo
Guecho
3
2
Ensidesa
Palencia CF
2
0
Astillero
Langreo
3
5
Gimnástica de Torrelavega
Pontevedra
2
0
Sestao
Atlético Universitario
1
0
Caudal
Gran Peña Celtista
1
0
Deportivo de La Coruña
Guernica
1
0
02/02/1975
Guernica
Lemos
1
0
Racing de Ferrol
Deportivo Gijón
2
1
Bilbao Athletic
Turón
3
0
Basconia
Lugo
2
0
Guecho
Ensidesa
0
4
Palencia CF
Astillero
3
0
Langreo
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Pontevedra
Sestao
1
2
Atlético Universitario
Caudal
2
2
Gran Peña Celtista
Deportivo de La Coruña
0
0
12/04/1975
Caudal
Pontevedra
0
0
13/04/1975
Deportivo Gijón
Lemos
0
0
Turón
Racing de Ferrol
1
2
Lugo
Bilbao Athletic
2
1
Ensidesa
Basconia
1
0
Astillero
Guecho
3
1
Gimnástica de Torrelavega
Palencia CF
1
1
Sestao
Langreo
2
1
Deportivo de La Coruña
Atlético Universitario
5
0
Gran Peña Celtista
Guernica
1
2
09/02/1975
Deportivo Gijón
Guernica
0
1
Lemos
Turón
1
0
Racing de Ferrol
Lugo
1
1
Bilbao Athletic
Ensidesa
0
2
Basconia
Astillero
3
1
Guecho
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Palencia CF
Sestao
2
1
Langreo
Caudal
1
0
Pontevedra
Deportivo de La Coruña
0
3
Atlético Universitario
Gran Peña Celtista
2
2
15/02/1975
Sestao
Guecho
2
0
16/02/1975
Turón
Deportivo Gijón
1
1
Lugo
Lemos
1
0
Ensidesa
Racing de Ferrol
1
1
Astillero
Bilbao Athletic
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Basconia
2
2
Caudal
Palencia CF
0
0
Deportivo de La Coruña
Langreo
4
0
Gran Peña Celtista
Pontevedra
0
1
Atlético Universitario
Guernica
1
1
22/02/1975
Guecho
Caudal
0
0
Pontevedra
Atlético Universitario
0
1
23/02/1975
Guernica
Turón
2
0
Deportivo Gijón
Lugo
1
1
Lemos
Ensidesa
1
0
Racing de Ferrol
Astillero
2
0
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
1
2
Basconia
Sestao
3
1
Palencia CF
Deportivo de La Coruña
2
1
Langreo
Gran Peña Celtista
0
1
01/03/1975
Sestao
Bilbao Athletic
2
3
02/03/1975
Lugo
Turón
1
0
Ensidesa
Deportivo Gijón
2
2
Astillero
Lemos
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Ferrol
0
1
Caudal
Basconia
2
2
Deportivo de La Coruña
Guecho
2
0
Gran Peña Celtista
Palencia CF
2
0
Atlético Universitario
Langreo
0
2
Pontevedra
Guernica
2
1
09/03/1975
Guernica
Lugo
1
0
Turón
Ensidesa
0
2
Deportivo Gijón
Astillero
4
1
Lemos
Gimnástica de Torrelavega
2
1
Racing de Ferrol
Sestao
1
1
Bilbao Athletic
Caudal
2
0
Basconia
Deportivo de La Coruña
2
2
Guecho
Gran Peña Celtista
2
1
Palencia CF
Atlético Universitario
4
1
Langreo
Pontevedra
1
2
16/03/1975
Ensidesa
Lugo
4
1
Astillero
Turón
2
1
Gimnástica de Torrelavega
Deportivo Gijón
2
1
Sestao
Lemos
2
0
Caudal
Racing de Ferrol
0
2
Deportivo de La Coruña
Bilbao Athletic
3
2
Gran Peña Celtista
Basconia
1
0
Atlético Universitario
Guecho
2
1
Pontevedra
Palencia CF
3
0
Langreo
Guernica
1
0
23/03/1975
Guernica
Ensidesa
1
0
Lugo
Astillero
3
0
Turón
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Deportivo Gijón
Sestao
1
2
Lemos
Caudal
0
0
Racing de Ferrol
Deportivo de La Coruña
0
0
Bilbao Athletic
Gran Peña Celtista
4
1
Basconia
Atlético Universitario
2
1
Guecho
Pontevedra
1
1
Palencia CF
Langreo
2
1
30/03/1975
Astillero
Ensidesa
2
4
Gimnástica de Torrelavega
Lugo
2
1
Sestao
Turón
5
1
Caudal
Deportivo Gijón
1
1
Deportivo de La Coruña
Lemos
4
1
Gran Peña Celtista
Racing de Ferrol
0
1
Atlético Universitario
Bilbao Athletic
2
0
Pontevedra
Basconia
3
0
Langreo
Guecho
0
0
Palencia CF
Guernica
1
0
06/04/1975
Guernica
Astillero
7
0
Ensidesa
Gimnástica de Torrelavega
2
1
Lugo
Sestao
2
0
Turón
Caudal
2
0
Deportivo Gijón
Deportivo de La Coruña
2
1
Lemos
Gran Peña Celtista
1
1
Racing de Ferrol
Atlético Universitario
0
0
Bilbao Athletic
Pontevedra
3
2
Basconia
Langreo
3
1
Guecho
Palencia CF
2
0
19/04/1975
Caudal
Lugo
1
2
20/04/1975
Gimnástica de Torrelavega
Astillero
2
1
Sestao
Ensidesa
1
2
Deportivo de La Coruña
Turón
1
0
Gran Peña Celtista
Deportivo Gijón
2
0
Atlético Universitario
Lemos
0
0
Pontevedra
Racing de Ferrol
2
1
Langreo
Bilbao Athletic
0
2
Palencia CF
Basconia
5
2
Guecho
Guernica
1
0
26/04/1975
Astillero
Sestao
1
0
Ensidesa
Caudal
1
0
27/04/1975
Guernica
Gimnástica de Torrelavega
3
0
Lugo
Deportivo de La Coruña
1
0
Turón
Gran Peña Celtista
2
1
Deportivo Gijón
Atlético Universitario
2
0
Lemos
Pontevedra
1
1
Racing de Ferrol
Langreo
1
0
Bilbao Athletic
Palencia CF
2
0
Basconia
Guecho
2
1
30/04/1975
Gran Peña Celtista
Lugo
1
1
01/05/1975
Sestao
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Caudal
Astillero
0
0
Deportivo de La Coruña
Ensidesa
1
0
Atlético Universitario
Turón
0
2
Pontevedra
Deportivo Gijón
1
1
Langreo
Lemos
2
2
Palencia CF
Racing de Ferrol
1
1
Guecho
Bilbao Athletic
3
1
Basconia
Guernica
1
2
04/05/1975
Guernica
Sestao
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Caudal
3
1
Astillero
Deportivo de La Coruña
0
3
Ensidesa
Gran Peña Celtista
3
0
Lugo
Atlético Universitario
2
0
Turón
Pontevedra
1
0
Deportivo Gijón
Langreo
2
0
Lemos
Palencia CF
3
0
Racing de Ferrol
Guecho
1
1
Bilbao Athletic
Basconia
2
0
08/05/1975
Bilbao Athletic
Guernica
2
2
10/05/1975
Caudal
Sestao
3
4
Pontevedra
Lugo
2
1
11/05/1975
Deportivo de La Coruña
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Gran Peña Celtista
Astillero
9
0
Atlético Universitario
Ensidesa
0
2
Langreo
Turón
2
1
Palencia CF
Deportivo Gijón
4
2
Guecho
Lemos
2
1
Basconia
Racing de Ferrol
0
0
18/05/1975
Caudal
Guernica
1
0
Sestao
Deportivo de La Coruña
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Gran Peña Celtista
2
1
Astillero
Atlético Universitario
0
0
Ensidesa
Pontevedra
0
1
Lugo
Langreo
0
1
Turón
Palencia CF
0
1
Deportivo Gijón
Guecho
1
0
Lemos
Basconia
2
1
Racing de Ferrol
Bilbao Athletic
1
1
25/05/1975
Deportivo de La Coruña
Caudal
3
0
Gran Peña Celtista
Sestao
1
3
Atlético Universitario
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Pontevedra
Astillero
4
0
Langreo
Ensidesa
0
1
Palencia CF
Lugo
0
2
Guecho
Turón
3
1
Basconia
Deportivo Gijón
2
1
Bilbao Athletic
Lemos
2
1
Guernica
Racing de Ferrol
1
0
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
        Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Deportivo de La Coruña563824866925271
2Ensidesa543823876329180
3Racing de Ferrol4838171474427302
4Palencia CF4838208105545115
5Sestao4638206125847242
6Lugo4638171295138212
7Pontevedra43381513104735304
8Bilbao Athletic40381412125952140
9Guernica3938167154542162
10Langreo3838131213424091
11Gimnástica de Torrelavega3738157164849121
12Deportivo Gijón37381213134241201
13Guecho36381212143644211
14Basconia3538111314536290
15Lemos34381112153546282
16Turón3338137183844155
17Gran Peña Celtista273899204348172
18Atlético Universitario263871219274891
19Caudal2238512212753190
20Astillero153855283097110
Ascens
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Destacats
  Nom Dem Gols Club
Sancayetano
25 Ensidesa
Castro
20 Deportivo de La Coruña
Muñoz
15 Deportivo de La Coruña
Vavá
15 Pontevedra
Bengoetxea
14 Bilbao Athletic
Ortego
14 Bilbao Athletic
Domínguez
14 Lugo
Teca
14 Ensidesa
Marcelo
13 Racing de Ferrol
Platas
13 Gimnástica de Torrelavega
Hidalgo
12 Lugo
Vega
12 Palencia CF
Javi Fernández
11 Ensidesa
Arraiz
11 Sestao
Bani
11 Deportivo Gijón
  Nom Dem Minuts Club
Burgueña
3420 Bilbao Athletic
Crespillo
3420 Racing de Ferrol
Lombardía
3420 Ensidesa
Esteban
3420 Ensidesa
Fernando
3420 Langreo
Torre
3381 Atlético Universitario
Teca
3360 Ensidesa
Canario
3339 Deportivo de La Coruña
Castro
3338 Deportivo de La Coruña
Urrutia
3330 Guecho
Josini
3330 Turón
Arteche I
3330 Guernica
Blanco
3330 Turón
Bastida
3300 Racing de Ferrol
Quirós
3285 Ensidesa
  Nom Dem Grogues Club
Arteche
7 Racing de Ferrol
Tucho de la Torre
5 Lemos
Barral
5 Pontevedra
Fariña
5 Lugo
Cucala
5 Lemos
Piño
4 Deportivo de La Coruña
José Collazo
4 Racing de Ferrol
Cortabitarte
4 Racing de Ferrol
Falín
4 Lugo
Vallina
4 Ensidesa
Basterrechea
4 Guernica
Germán
4 Guecho
Durango
4 Guecho
José Antonio
4 Lemos
Pedrera
4 Gran Peña Celtista
  Nom Dem Vermelles Club
Nozal
2 Palencia CF
Chatín
2 Turón
Tucho de la Torre
1 Lemos
Juan Carlos
1 Deportivo de La Coruña
Carnero
1 Gran Peña Celtista
Rivero
1 Deportivo Gijón
José Collazo
1 Racing de Ferrol
Marcelo
1 Racing de Ferrol
Braga
1 Langreo
Leis
1 Pontevedra
Albino
1 Pontevedra
Marque
1 Pontevedra
Castro Santos
1 Pontevedra
Freire
1 Lugo
Iriarte
1 Lugo
Nom P TG TV
Sánchez Carrasco19232
Urío Velázquez18213
Nieva Cobo17142
González Lamarca1780
Urturi Luzquiano16132
Díez Martínez16131
Martínez Hernando1550
Santos López15142
Chao Alonso15192
Sarasúa Olmedo14140
Lucas Meléndez13142
Pascual Martínez1110
Valencia Morato1092
Pérez Aranda1080
Extremo Coscolín10101
Canaleta780
Echevarría750
Sus Barluenga7171
Liras Rizo720
Martínez Peinado640
Socías610
Extremo530
Ceballos Benegas531
Ruano Enériz500
Esquerdo540
Condón Uriz4100
Español Viñas400
Tollar400
Hernández Quintana4142
Ceballos Borrego450
Martínez310
Junyent320
Millán Gao382
Pino Casado3101
Liras310
Ruano220
García Serrano240
Ramón Guitart230
Sosías200
Ceballos241
Gil Pintado280
Miguel220
Miguel Pérez200
Blas García211
Paz García200
Uría251
Sánchez Medina252
González Acosta240
Sosa200
Sosa Saavedra210
Pericot100
Caballero100
Galindo130
Bel Pérez110
Funchal Rojas120
Llorens100
García100
Pericet Hernández100
Coscolí100
Díaz Frías100
C150
Paz100
Manzano García130
Collar130
De Sosa Martín110
Canales Serna120
Sarasúa100
Coscolín100
Yerza del Campo100
Mayoral100
Álvarez100
Tuyal100
Lago100
Sánchez López130
Liras Rizos130
Betancourt130
Valle100
Román de Guitart100
Santos Rubio150
Valle Hernández100
Cazalla100
Alfonso120
Casañas Bethencourt110
Díaz Martín100
Llera del Campo100
Iruz100
Peruarte100
Gols:
912
Gols Per Partit:
2,40
Targetes Grogues:
361
Targetes Grogues Per Partit:
0,95
Expulsions:
32
Expulsions Per Partit:
0,08
Victòries locals:
211
Victòries visitants:
68
Empats:
101
Màxima victòria local:
9 - 0 Gran Peña Celtista-Astillero
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Guecho-Ensidesa
Progrés
Matriu
RacLemBilGijGueLugGraCauBasTurPalEnsLanAstPonGimUniSesGuerde
Racing de Ferrol-2-01-12-11-11-13-01-02-21-05-01-01-02-03-22-10-01-12-10-0
Lemos0-0-0-01-02-21-21-10-02-11-03-01-02-11-01-12-11-00-03-10-1
Bilbao Athletic1-22-1-0-00-33-14-12-02-03-02-00-20-04-13-21-23-11-22-21-1
Deportivo Gijón2-10-02-0-1-01-11-02-12-21-21-10-12-04-11-11-02-01-20-12-1
Guecho0-02-13-10-0-1-12-10-02-13-12-00-40-00-01-11-02-02-01-01-1
Lugo2-01-02-11-03-2-1-13-03-11-00-10-00-13-01-11-12-02-01-01-0
Gran Peña Celtista0-13-14-12-00-21-1-0-01-02-02-00-10-09-00-14-20-11-31-20-0
Caudal0-24-22-21-14-01-21-0-2-21-20-00-00-10-00-00-21-03-41-01-2
Basconia0-04-22-42-12-12-01-01-1-0-01-12-13-13-12-31-12-13-11-22-2
Turón1-23-01-11-13-01-12-12-01-1-0-10-22-02-11-01-00-01-13-11-2
Palencia CF1-11-11-14-23-00-22-02-05-21-0-2-02-13-03-14-14-12-11-02-1
Ensidesa1-11-02-22-21-04-13-01-01-01-02-0-2-23-10-12-13-27-13-11-1
Langreo2-02-20-20-00-01-10-11-01-12-12-10-1-4-01-21-01-12-01-03-0
Astillero2-10-10-11-23-13-42-22-00-22-11-22-43-5-0-11-20-01-01-10-3
Pontevedra2-10-01-11-12-02-10-02-03-01-03-01-11-14-0-3-00-11-22-10-3
Gimnástica de Torrelavega0-13-12-12-10-02-12-13-12-21-21-11-21-12-12-0-2-12-04-11-0
Atlético Universitario0-00-02-00-22-10-02-22-23-10-20-10-20-25-00-01-0-0-21-10-0
Sestao0-02-02-32-02-02-22-13-02-15-11-11-22-14-01-01-01-0-3-11-0
Guernica1-01-01-12-21-01-01-01-00-02-01-21-02-17-01-13-01-01-0-1-3
Deportivo de La Coruña1-04-13-22-02-02-12-13-05-01-03-01-04-04-01-01-15-03-11-0-
Última actualització: 18/02/2019