2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I2018-19 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Racing de Ferrol783823968035853
2Bergantiños743822885842996
3SD Compostela6838208108047933
4Alondras65381981147361084
5Ourense CF64381810105124915
6Barco64381971258431005
7Choco59381611115947835
8UD Ourense593816111145391026
9Arosa5738176155744894
10Polvorín52381571655531113
11Villalbés52381410144748975
12Silva483814618525613210
13Arenteiro4738121115415311611
14Somozas463812101645521229
15Paiosaco-Hierros45381291746591279
16Céltiga413812521366611310
17Laracha40381010184249714
18Ribadumia38389111841651053
19Boiro3138872334791058
20Porriño Industrial273876253774896
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Pablo Rey
26 Racing de Ferrol
Sylla
24 Arosa
Aythami Perera
22 SD Compostela
Escobar
20 Polvorín
Rivera
19 Bergantiños
Bazo
19 Barco
Juan Antonio
17 Racing de Ferrol
Félix
17 Choco
Aarón
15 Silva
Hugo
14 Arenteiro
Nom Pos Minuts Club
Antonio López
3420 Laracha
Pato Guillén
3420 UD Ourense
Rui Santos
3420 Arenteiro
Táboas
3420 Arosa
Cortegoso
3420 Choco
Buyo
3330 Villalbés
Germán Novoa
3303 Ourense CF
Parga
3291 Laracha
Nico
3287 Céltiga
Abel
3243 Alondras
Nom Pos Grogues Club
Adrián Pol
17 Arenteiro
Michi Leal
15 Silva
Mon
14 SD Compostela
Aythami
14 Paiosaco-Hierros
Aram
14 Céltiga
Vieytes
13 UD Ourense
Popi
13 Paiosaco-Hierros
Kata
13 Silva
Germán
13 UD Ourense
Verez
13 Villalbés
  Nom Pos Vermelles Club
Adrián Pol
3 Arenteiro
Javi Fuentes
3 Paiosaco-Hierros
Juan Antonio
2 Racing de Ferrol
Jacobo
2 Céltiga
Josu
2 UD Ourense
Manú
2 Boiro
Padrón
2 Arenteiro
Beto
2 Paiosaco-Hierros
Aythami
2 Paiosaco-Hierros
Boedo
2 Laracha
Nom Pos Coef Club PJ G
Miguel Fontán
34 Porriño Industrial1434
Rodri
58 Boiro3158
Roberto
38 Ribadumia2138
Marcos Bermúdez
62 Céltiga3562
Rama
36 Paiosaco-Hierros2236
Expósito
27 Ribadumia1727
Fernando López
39 Porriño Industrial2539
Cedrón
30 Somozas2030
Damián
52 Silva3552
Rui Santos
53 Arenteiro3853
Gols:
1011
Promig golejador:
2,66
Targetes Grogues:
2038
Targetes Grogues Per Partit:
5,36
Expulsions:
119
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
172
Victòries visitants:
123
Empats:
85
Màxima victòria local:
6 - 0 SD Compostela-Boiro
Màxima victòria visitant:
0 - 8 Céltiga-Ourense CF

Progrés

Matriu