2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I2016-17 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Deportivo B78362466772971
2Bergantiños7138201175330411
3Cerceda6838208106336181
4Rapido de Bouzas663818128492620
5Arosa643817138513870
6SD Compostela59371611105945310
7Silva5437141211515080
8Ribadumia5138131213415170
9Choco473513814535151
10Vilalonga463113711393110
11Barco4634121012464831
12Alondras4536111213474200
13Barbadas44341111123842120
14Celtiga393411617364480
15Racing Villalbes35231058242040
16Negreira2722697273100
17Castro23257216284810
18As Pontes12262618195400
19Órdenes11272520155810
20Dubra10272421226420

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Rober
13 Choco
Rodrigo Alonso
9 Bergantiños
Zanelli
9 Silva
Diego
6 Celtiga
Otero
5 Cerceda
Borja
4 Bergantiños
Aitor Díaz
4 Arosa
Julio Rey
4 Arosa
Mon
3 SD Compostela
Caridad
3 Cerceda
Nom Pos Minuts Club
Táboas
3420 Ribadumia
Cotilla
3330 Rapido de Bouzas
Sáez
3210 Bergantiños
Cristofer
3150 Bergantiños
Otero
3139 Cerceda
Caridad
3060 Cerceda
Borja
3047 Bergantiños
Suso Martínez
2975 Arosa
Saro
2971 SD Compostela
Rodrigo Alonso
2842 Bergantiños
Nom Pos Grogues Club
Borja
13 Bergantiños
Uña
7 SD Compostela
Sáez
7 Bergantiños
Cássio
7 Barbadas
Mon
6 SD Compostela
Germán Novoa
5 Barbadas
Otero
5 Cerceda
Aarón
5 Bergantiños
Rober
5 Choco
Taboada
4 SD Compostela
  Nom Pos Vermelles Club
Omar Navarro
1 Barco
Granada
1 Bergantiños
Rober
1 Choco
Lucas
1 Deportivo B
Javi Angueriz
1 Cerceda
Nom Pos Coef Club PJ G
Cristofer
9 Bergantiños359
Táboas
4 Ribadumia384
Diego García
3 Rapido de Bouzas313
Cortegoso
0 Choco110
Martín
0 Alondras150
Nom P TG TV
González Franco410
González González400
Rodríguez Barreira470
Rodrígez Campos460
Del Río Amor310
Abel Bruzos310
Ferreiro Méndez391
González Sobrado230
López Vila210
García Rodríguez220
Mazaira Rodríguez261
Domínguez Manteiga220
López Pargs200
Pereira Ferreiro291
Martínez Barral250
Ventoso Noal200
López Fernández220
Hernández González200
Cives Enjo210
Iglesias Melón240
Davila Fernández250
Villanueva Carballo240
Casanova Cudeiro200
Pastoriza Iglesias180
Vilar Álvarez100
Gómez Lameiro150
García Villaverde111
Álvarez Calcderón100
Méndez Castro140
Extremadura Hernández110
Castiñeira Blanco121
García Lesta100
Gols:
838
Promig golejador:
2,56
Targetes Grogues:
158
Targetes Grogues Per Partit:
0,48
Expulsions:
5
Expulsions Per Partit:
0,02
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
85
Empats:
85
Màxima victòria local:
8 - 0 Alondras-As Pontes
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Órdenes-Alondras

Progrés

Matriu