2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I (2ª Fase (E))2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Viveiro3221104370
2Arzúa3221011180
3Ourense CF3121013210
4Barco3120110160
5Ribadumia2911002121
6UD Ourense2610103340
7Fisterra2322003140
8Atios2321011160
9Agrupación Estudiantil2000000000
10As Pontes1920021491
11Paiosaco-Hierros1320111340
12Pontellas1221013240
Descens

Resultats

04/04/2021
Agrupación Estudiantil
UD Ourense
-
-
10/04/2021
11/04/2021
Ribadumia
Agrupación Estudiantil
-
-
18/04/2021
Paiosaco-Hierros
Atios
-
-
UD Ourense
Arzúa
-
-
Ribadumia
Viveiro
-
-
Agrupación Estudiantil
Ourense CF
-
-
As Pontes
Barco
-
-
Fisterra
Pontellas
-
-
25/04/2021
Atios
Fisterra
-
-
UD Ourense
Paiosaco-Hierros
-
-
Ribadumia
Arzúa
-
-
Ourense CF
Viveiro
-
-
Barco
Agrupación Estudiantil
-
-
Pontellas
As Pontes
-
-
02/05/2021
Fisterra
UD Ourense
-
-
Paiosaco-Hierros
Ribadumia
-
-
Arzúa
Ourense CF
-
-
Viveiro
Barco
-
-
Agrupación Estudiantil
Pontellas
-
-
As Pontes
Atios
-
-
09/05/2021
UD Ourense
As Pontes
-
-
Ribadumia
Fisterra
-
-
Ourense CF
Paiosaco-Hierros
-
-
Barco
Arzúa
-
-
Pontellas
Viveiro
-
-
Atios
Agrupación Estudiantil
-
-
16/05/2021
Pontellas
Arzúa
-
-
Atios
Viveiro
-
-
UD Ourense
Agrupación Estudiantil
-
-
Ribadumia
As Pontes
-
-
Ourense CF
Fisterra
-
-
Barco
Paiosaco-Hierros
-
-
23/05/2021
Paiosaco-Hierros
Pontellas
-
-
Arzúa
Atios
-
-
Viveiro
UD Ourense
-
-
Agrupación Estudiantil
Ribadumia
-
-
As Pontes
Ourense CF
-
-
Fisterra
Barco
-
-
30/05/2021
Atios
Paiosaco-Hierros
-
-
UD Ourense
Arzúa
-
-
Ribadumia
Viveiro
-
-
Ourense CF
Agrupación Estudiantil
-
-
Barco
As Pontes
-
-
Pontellas
Fisterra
-
-
06/06/2021
Fisterra
Atios
-
-
Paiosaco-Hierros
UD Ourense
-
-
Arzúa
Ribadumia
-
-
Viveiro
Ourense CF
-
-
Agrupación Estudiantil
Barco
-
-
As Pontes
Pontellas
-
-
13/06/2021
UD Ourense
Fisterra
-
-
Ribadumia
Paiosaco-Hierros
-
-
Ourense CF
Arzúa
-
-
Barco
Viveiro
-
-
Pontellas
Agrupación Estudiantil
-
-
Atios
As Pontes
-
-
20/06/2021
As Pontes
UD Ourense
-
-
Fisterra
Ribadumia
-
-
Paiosaco-Hierros
Ourense CF
-
-
Arzúa
Barco
-
-
Viveiro
Pontellas
-
-
Agrupación Estudiantil
Atios
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Nando
2 Pontellas
Borja Domingo
2 Ourense CF
Hugo Soto
2 Ribadumia
Adrián Mackay
2 Fisterra
Raúl Melo
2 UD Ourense
Herbert
1 Fisterra
Iván
1 Arzúa
Amin
1 UD Ourense
Tafa
1 Ourense CF
Xaime
1 Viveiro
Nom Pos Minuts Club
Queiruga
180 Arzúa
Edu Dias
180 Paiosaco-Hierros
Óscar Martín
180 Barco
Oviedo
180 Barco
Calvo
180 Barco
Rubio
180 Barco
Braganza
180 Ourense CF
Manu Moya
180 As Pontes
Cedrón
180 Viveiro
Bilal
180 Fisterra
Nom Pos Grogues Club
Manu Casal
2 Arzúa
Marquitos
2 Atios
Bazo
1 Barco
Taboada
1 Arzúa
Herbert
1 Fisterra
Vieytes
1 UD Ourense
Borjita
1 Arzúa
Pedro Delgado
1 Arzúa
Beto
1 Paiosaco-Hierros
Otero
1 Paiosaco-Hierros
  Nom Pos Vermelles Club
Óscar Martínez
1 As Pontes
Iglesias
1 Ribadumia
Nom Pos Coef Club PJ G
Gols:
22
Promig golejador:
2,20
Targetes Grogues:
55
Targetes Grogues Per Partit:
5,50
Expulsions:
2
Expulsions Per Partit:
0,20
Victòries locals:
6
Victòries visitants:
2
Empats:
2
Màxima victòria local:
3 - 1 Pontellas-Paiosaco-Hierros
Màxima victòria visitant:
1 - 2 As Pontes-Ribadumia

Progrés

Matriu

AgrArzAsAtiBarFisOurPaiPonRibUDViv
Agrupación Estudiantil
Arzúa1-0
As Pontes1-2
Atios1-0
Barco0-1
Fisterra2-1
Ourense CF2-0
Paiosaco-Hierros0-0
Pontellas3-1
Ribadumia
UD Ourense3-3
Viveiro1-0
Jornada 3LocalVisitant
18/04/2021
Paiosaco-Hierros
Atios
18/04/2021
UD Ourense
Arzúa
18/04/2021
Ribadumia
Viveiro
18/04/2021
Agrupación Estudiantil
Ourense CF
18/04/2021
As Pontes
Barco
18/04/2021
Fisterra
Pontellas
Jornada 4LocalVisitant
25/04/2021
Atios
Fisterra
25/04/2021
UD Ourense
Paiosaco-Hierros
25/04/2021
Ribadumia
Arzúa
25/04/2021
Ourense CF
Viveiro
25/04/2021
Barco
Agrupación Estudiantil
25/04/2021
Pontellas
As Pontes
Jornada 5LocalVisitant
02/05/2021
Fisterra
UD Ourense
02/05/2021
Paiosaco-Hierros
Ribadumia
02/05/2021
Arzúa
Ourense CF
02/05/2021
Viveiro
Barco
02/05/2021
Agrupación Estudiantil
Pontellas
02/05/2021
As Pontes
Atios
Jornada 6LocalVisitant
09/05/2021
UD Ourense
As Pontes
09/05/2021
Ribadumia
Fisterra
09/05/2021
Ourense CF
Paiosaco-Hierros
09/05/2021
Barco
Arzúa
09/05/2021
Pontellas
Viveiro
09/05/2021
Atios
Agrupación Estudiantil
Jornada 7LocalVisitant
16/05/2021
Pontellas
Arzúa
16/05/2021
Atios
Viveiro
16/05/2021
UD Ourense
Agrupación Estudiantil
16/05/2021
Ribadumia
As Pontes
16/05/2021
Ourense CF
Fisterra
16/05/2021
Barco
Paiosaco-Hierros
Jornada 8LocalVisitant
23/05/2021
Paiosaco-Hierros
Pontellas
23/05/2021
Arzúa
Atios
23/05/2021
Viveiro
UD Ourense
23/05/2021
Agrupación Estudiantil
Ribadumia
23/05/2021
As Pontes
Ourense CF
23/05/2021
Fisterra
Barco
Jornada 9LocalVisitant
30/05/2021
Atios
Paiosaco-Hierros
30/05/2021
UD Ourense
Arzúa
30/05/2021
Ribadumia
Viveiro
30/05/2021
Ourense CF
Agrupación Estudiantil
30/05/2021
Barco
As Pontes
30/05/2021
Pontellas
Fisterra
Jornada 10LocalVisitant
06/06/2021
Fisterra
Atios
06/06/2021
Paiosaco-Hierros
UD Ourense
06/06/2021
Arzúa
Ribadumia
06/06/2021
Viveiro
Ourense CF
06/06/2021
Agrupación Estudiantil
Barco
06/06/2021
As Pontes
Pontellas
Jornada 11LocalVisitant
13/06/2021
UD Ourense
Fisterra
13/06/2021
Ribadumia
Paiosaco-Hierros
13/06/2021
Ourense CF
Arzúa
13/06/2021
Barco
Viveiro
13/06/2021
Pontellas
Agrupación Estudiantil
13/06/2021
Atios
As Pontes
Jornada 12LocalVisitant
20/06/2021
As Pontes
UD Ourense
20/06/2021
Fisterra
Ribadumia
20/06/2021
Paiosaco-Hierros
Ourense CF
20/06/2021
Arzúa
Barco
20/06/2021
Viveiro
Pontellas
20/06/2021
Agrupación Estudiantil
Atios