2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo I2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Barco622006320
2Deportivo Fabril421103040
3Somozas421103140
4Juvenil Ponteareas421102130
5Villalbés421103211
6Silva321012221
7Alondras321012220
8Noia321013450
9Rápido de Bouzas220202210
10Viveiro220201170
11Choco110101130
12Atlético Arnoia1201123111
13Sofán120113430
14Ourense CF120111360
15Polvorín000000000
16Arzúa010010240
17Estradense020022531
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

25/09/2021
Ourense CF
Polvorín
-
-
26/09/2021
Arzúa
Atlético Arnoia
-
-
Somozas
Silva
-
-
Alondras
Estradense
-
-
Barco
Rápido de Bouzas
-
-
Juvenil Ponteareas
Villalbés
-
-
Sofán
Noia
-
-
Deportivo Fabril
Viveiro
-
-
03/10/2021
Silva
Arzúa
-
-
Estradense
Somozas
-
-
Rápido de Bouzas
Alondras
-
-
Villalbés
Barco
-
-
Noia
Juvenil Ponteareas
-
-
Viveiro
Sofán
-
-
Polvorín
Deportivo Fabril
-
-
Choco
Ourense CF
-
-
10/10/2021
Atlético Arnoia
Silva
-
-
Arzúa
Estradense
-
-
Somozas
Rápido de Bouzas
-
-
Alondras
Villalbés
-
-
Barco
Noia
-
-
Juvenil Ponteareas
Viveiro
-
-
Sofán
Polvorín
-
-
Deportivo Fabril
Choco
-
-
12/10/2021
Estradense
Atlético Arnoia
-
-
Rápido de Bouzas
Arzúa
-
-
Villalbés
Somozas
-
-
Noia
Alondras
-
-
Viveiro
Barco
-
-
Polvorín
Juvenil Ponteareas
-
-
Choco
Sofán
-
-
Ourense CF
Deportivo Fabril
-
-
17/10/2021
Silva
Estradense
-
-
Atlético Arnoia
Rápido de Bouzas
-
-
Arzúa
Villalbés
-
-
Somozas
Noia
-
-
Alondras
Viveiro
-
-
Barco
Polvorín
-
-
Juvenil Ponteareas
Choco
-
-
Sofán
Ourense CF
-
-
24/10/2021
Rápido de Bouzas
Silva
-
-
Villalbés
Atlético Arnoia
-
-
Noia
Arzúa
-
-
Viveiro
Somozas
-
-
Polvorín
Alondras
-
-
Choco
Barco
-
-
Ourense CF
Juvenil Ponteareas
-
-
Deportivo Fabril
Sofán
-
-
31/10/2021
Estradense
Rápido de Bouzas
-
-
Silva
Villalbés
-
-
Atlético Arnoia
Noia
-
-
Arzúa
Viveiro
-
-
Somozas
Polvorín
-
-
Alondras
Choco
-
-
Barco
Ourense CF
-
-
Juvenil Ponteareas
Deportivo Fabril
-
-
07/11/2021
Villalbés
Estradense
-
-
Noia
Silva
-
-
Viveiro
Atlético Arnoia
-
-
Polvorín
Arzúa
-
-
Choco
Somozas
-
-
Ourense CF
Alondras
-
-
Deportivo Fabril
Barco
-
-
Sofán
Juvenil Ponteareas
-
-
14/11/2021
Rápido de Bouzas
Villalbés
-
-
Estradense
Noia
-
-
Silva
Viveiro
-
-
Atlético Arnoia
Polvorín
-
-
Arzúa
Choco
-
-
Somozas
Ourense CF
-
-
Alondras
Deportivo Fabril
-
-
Barco
Sofán
-
-
21/11/2021
Noia
Rápido de Bouzas
-
-
Viveiro
Estradense
-
-
Polvorín
Silva
-
-
Choco
Atlético Arnoia
-
-
Ourense CF
Arzúa
-
-
Deportivo Fabril
Somozas
-
-
Sofán
Alondras
-
-
Juvenil Ponteareas
Barco
-
-
28/11/2021
Villalbés
Noia
-
-
Rápido de Bouzas
Viveiro
-
-
Estradense
Polvorín
-
-
Silva
Choco
-
-
Atlético Arnoia
Ourense CF
-
-
Arzúa
Deportivo Fabril
-
-
Somozas
Sofán
-
-
Alondras
Juvenil Ponteareas
-
-
05/12/2021
Viveiro
Villalbés
-
-
Polvorín
Rápido de Bouzas
-
-
Choco
Estradense
-
-
Ourense CF
Silva
-
-
Deportivo Fabril
Atlético Arnoia
-
-
Sofán
Arzúa
-
-
Juvenil Ponteareas
Somozas
-
-
Barco
Alondras
-
-
08/12/2021
Noia
Viveiro
-
-
Villalbés
Polvorín
-
-
Rápido de Bouzas
Choco
-
-
Estradense
Ourense CF
-
-
Silva
Deportivo Fabril
-
-
Atlético Arnoia
Sofán
-
-
Arzúa
Juvenil Ponteareas
-
-
Somozas
Barco
-
-
12/12/2021
Polvorín
Noia
-
-
Choco
Villalbés
-
-
Ourense CF
Rápido de Bouzas
-
-
Deportivo Fabril
Estradense
-
-
Sofán
Silva
-
-
Juvenil Ponteareas
Atlético Arnoia
-
-
Barco
Arzúa
-
-
Alondras
Somozas
-
-
19/12/2021
Viveiro
Polvorín
-
-
Noia
Choco
-
-
Villalbés
Ourense CF
-
-
Rápido de Bouzas
Deportivo Fabril
-
-
Estradense
Sofán
-
-
Silva
Juvenil Ponteareas
-
-
Atlético Arnoia
Barco
-
-
Arzúa
Alondras
-
-
09/01/2022
Arzúa
Somozas
-
-
Atlético Arnoia
Alondras
-
-
Silva
Barco
-
-
Estradense
Juvenil Ponteareas
-
-
Rápido de Bouzas
Sofán
-
-
Villalbés
Deportivo Fabril
-
-
Noia
Ourense CF
-
-
Viveiro
Choco
-
-
16/01/2022
Somozas
Atlético Arnoia
-
-
Alondras
Silva
-
-
Barco
Estradense
-
-
Juvenil Ponteareas
Rápido de Bouzas
-
-
Sofán
Villalbés
-
-
Deportivo Fabril
Noia
-
-
Ourense CF
Viveiro
-
-
Choco
Polvorín
-
-
23/01/2022
Atlético Arnoia
Arzúa
-
-
Silva
Somozas
-
-
Estradense
Alondras
-
-
Rápido de Bouzas
Barco
-
-
Villalbés
Juvenil Ponteareas
-
-
Noia
Sofán
-
-
Viveiro
Deportivo Fabril
-
-
Polvorín
Ourense CF
-
-
30/01/2022
Arzúa
Silva
-
-
Somozas
Estradense
-
-
Alondras
Rápido de Bouzas
-
-
Barco
Villalbés
-
-
Juvenil Ponteareas
Noia
-
-
Sofán
Viveiro
-
-
Deportivo Fabril
Polvorín
-
-
Ourense CF
Choco
-
-
06/02/2022
Silva
Atlético Arnoia
-
-
Estradense
Arzúa
-
-
Rápido de Bouzas
Somozas
-
-
Villalbés
Alondras
-
-
Noia
Barco
-
-
Viveiro
Juvenil Ponteareas
-
-
Polvorín
Sofán
-
-
Choco
Deportivo Fabril
-
-
13/02/2022
Atlético Arnoia
Estradense
-
-
Arzúa
Rápido de Bouzas
-
-
Somozas
Villalbés
-
-
Alondras
Noia
-
-
Barco
Viveiro
-
-
Juvenil Ponteareas
Polvorín
-
-
Sofán
Choco
-
-
Deportivo Fabril
Ourense CF
-
-
20/02/2022
Estradense
Silva
-
-
Rápido de Bouzas
Atlético Arnoia
-
-
Villalbés
Arzúa
-
-
Noia
Somozas
-
-
Viveiro
Alondras
-
-
Polvorín
Barco
-
-
Choco
Juvenil Ponteareas
-
-
Ourense CF
Sofán
-
-
27/02/2022
Silva
Rápido de Bouzas
-
-
Atlético Arnoia
Villalbés
-
-
Arzúa
Noia
-
-
Somozas
Viveiro
-
-
Alondras
Polvorín
-
-
Barco
Choco
-
-
Juvenil Ponteareas
Ourense CF
-
-
Sofán
Deportivo Fabril
-
-
06/03/2022
Rápido de Bouzas
Estradense
-
-
Villalbés
Silva
-
-
Noia
Atlético Arnoia
-
-
Viveiro
Arzúa
-
-
Polvorín
Somozas
-
-
Choco
Alondras
-
-
Ourense CF
Barco
-
-
Deportivo Fabril
Juvenil Ponteareas
-
-
13/03/2022
Estradense
Villalbés
-
-
Silva
Noia
-
-
Atlético Arnoia
Viveiro
-
-
Arzúa
Polvorín
-
-
Somozas
Choco
-
-
Alondras
Ourense CF
-
-
Barco
Deportivo Fabril
-
-
Juvenil Ponteareas
Sofán
-
-
20/03/2022
Villalbés
Rápido de Bouzas
-
-
Noia
Estradense
-
-
Viveiro
Silva
-
-
Polvorín
Atlético Arnoia
-
-
Choco
Arzúa
-
-
Ourense CF
Somozas
-
-
Deportivo Fabril
Alondras
-
-
Sofán
Barco
-
-
27/03/2022
Rápido de Bouzas
Noia
-
-
Estradense
Viveiro
-
-
Silva
Polvorín
-
-
Atlético Arnoia
Choco
-
-
Arzúa
Ourense CF
-
-
Somozas
Deportivo Fabril
-
-
Alondras
Sofán
-
-
Barco
Juvenil Ponteareas
-
-
03/04/2022
Noia
Villalbés
-
-
Viveiro
Rápido de Bouzas
-
-
Polvorín
Estradense
-
-
Choco
Silva
-
-
Ourense CF
Atlético Arnoia
-
-
Deportivo Fabril
Arzúa
-
-
Sofán
Somozas
-
-
Juvenil Ponteareas
Alondras
-
-
10/04/2022
Villalbés
Viveiro
-
-
Rápido de Bouzas
Polvorín
-
-
Estradense
Choco
-
-
Silva
Ourense CF
-
-
Atlético Arnoia
Deportivo Fabril
-
-
Arzúa
Sofán
-
-
Somozas
Juvenil Ponteareas
-
-
Alondras
Barco
-
-
14/04/2022
Viveiro
Noia
-
-
Polvorín
Villalbés
-
-
Choco
Rápido de Bouzas
-
-
Ourense CF
Estradense
-
-
Deportivo Fabril
Silva
-
-
Sofán
Atlético Arnoia
-
-
Juvenil Ponteareas
Arzúa
-
-
Barco
Somozas
-
-
17/04/2022
Noia
Polvorín
-
-
Villalbés
Choco
-
-
Rápido de Bouzas
Ourense CF
-
-
Estradense
Deportivo Fabril
-
-
Silva
Sofán
-
-
Atlético Arnoia
Juvenil Ponteareas
-
-
Arzúa
Barco
-
-
Somozas
Alondras
-
-
24/04/2022
Polvorín
Viveiro
-
-
Choco
Noia
-
-
Ourense CF
Villalbés
-
-
Deportivo Fabril
Rápido de Bouzas
-
-
Sofán
Estradense
-
-
Juvenil Ponteareas
Silva
-
-
Barco
Atlético Arnoia
-
-
Alondras
Arzúa
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Javi Pazos
3 Barco
Óscar Martín
3 Barco
Javicho
2 Estradense
Santi
2 Somozas
Davicín
2 Deportivo Fabril
Vela
1 Villalbés
Aitor Díaz
1 Alondras
João Paulo
1 Silva
Marcos
1 Somozas
Sanabria
1 Rápido de Bouzas
Nom Pos Minuts Club
Souto
180 Somozas
Pablo Rey
180 Somozas
Adrián Gómez
180 Rápido de Bouzas
Antonio López
180 Silva
Aitor Díaz
180 Alondras
Nacho
180 Ourense CF
Carabán
180 Estradense
Brais Vidal
180 Estradense
Borjita
180 Estradense
Martín Sánchez
180 Estradense
Nom Pos Grogues Club
Kolie
2 Sofán
Nico Madero
2 Viveiro
Pablo Roca
2 Atlético Arnoia
Rucho
2 Atlético Arnoia
Rogério Pinto
2 Ourense CF
Jacobo
2 Noia
Nacho
1 Ourense CF
Toño
1 Ourense CF
Iván
1 Arzúa
Martín
1 Estradense
  Nom Pos Vermelles Club
Coke
1 Estradense
Dani Arbo
1 Atlético Arnoia
López
1 Villalbés
Álex Sánchez
1 Silva
Nom Pos Coef Club PJ G
Gols:
36
Promig golejador:
2,40
Targetes Grogues:
61
Targetes Grogues Per Partit:
4,07
Expulsions:
4
Expulsions Per Partit:
0,27
Victòries locals:
6
Victòries visitants:
3
Empats:
6
Màxima victòria local:
2 - 0 Somozas-Arzúa
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Noia-Deportivo Fabril

Progrés

Matriu

AloArnArzBarChoEstFabJuvNoiOurPolRápSilSofSomVilViv
Alondras2-1
Atlético Arnoia1-1
Arzúa
Barco2-1
Choco1-1
Estradense2-4
Deportivo Fabril0-0
Juvenil Ponteareas1-0
Noia0-3
Ourense CF1-3
Polvorín
Rápido de Bouzas1-1
Silva1-0
Sofán1-1
Somozas2-0
Villalbés3-2
Viveiro0-0
Jornada 3LocalVisitant
25/09/2021
Ourense CF
Polvorín
26/09/2021
Arzúa
Atlético Arnoia
26/09/2021
Somozas
Silva
26/09/2021
Alondras
Estradense
26/09/2021
Barco
Rápido de Bouzas
26/09/2021
Juvenil Ponteareas
Villalbés
26/09/2021
Sofán
Noia
26/09/2021
Deportivo Fabril
Viveiro
Jornada 4LocalVisitant
03/10/2021
Silva
Arzúa
03/10/2021
Estradense
Somozas
03/10/2021
Rápido de Bouzas
Alondras
03/10/2021
Villalbés
Barco
03/10/2021
Noia
Juvenil Ponteareas
03/10/2021
Viveiro
Sofán
03/10/2021
Polvorín
Deportivo Fabril
03/10/2021
Choco
Ourense CF
Jornada 5LocalVisitant
10/10/2021
Atlético Arnoia
Silva
10/10/2021
Arzúa
Estradense
10/10/2021
Somozas
Rápido de Bouzas
10/10/2021
Alondras
Villalbés
10/10/2021
Barco
Noia
10/10/2021
Juvenil Ponteareas
Viveiro
10/10/2021
Sofán
Polvorín
10/10/2021
Deportivo Fabril
Choco
Jornada 6LocalVisitant
12/10/2021
Estradense
Atlético Arnoia
12/10/2021
Rápido de Bouzas
Arzúa
12/10/2021
Villalbés
Somozas
12/10/2021
Noia
Alondras
12/10/2021
Viveiro
Barco
12/10/2021
Polvorín
Juvenil Ponteareas
12/10/2021
Choco
Sofán
12/10/2021
Ourense CF
Deportivo Fabril
Jornada 7LocalVisitant
17/10/2021
Silva
Estradense
17/10/2021
Atlético Arnoia
Rápido de Bouzas
17/10/2021
Arzúa
Villalbés
17/10/2021
Somozas
Noia
17/10/2021
Alondras
Viveiro
17/10/2021
Barco
Polvorín
17/10/2021
Juvenil Ponteareas
Choco
17/10/2021
Sofán
Ourense CF
Jornada 8LocalVisitant
24/10/2021
Rápido de Bouzas
Silva
24/10/2021
Villalbés
Atlético Arnoia
24/10/2021
Noia
Arzúa
24/10/2021
Viveiro
Somozas
24/10/2021
Polvorín
Alondras
24/10/2021
Choco
Barco
24/10/2021
Ourense CF
Juvenil Ponteareas
24/10/2021
Deportivo Fabril
Sofán
Jornada 9LocalVisitant
31/10/2021
Estradense
Rápido de Bouzas
31/10/2021
Silva
Villalbés
31/10/2021
Atlético Arnoia
Noia
31/10/2021
Arzúa
Viveiro
31/10/2021
Somozas
Polvorín
31/10/2021
Alondras
Choco
31/10/2021
Barco
Ourense CF
31/10/2021
Juvenil Ponteareas
Deportivo Fabril
Jornada 10LocalVisitant
07/11/2021
Villalbés
Estradense
07/11/2021
Noia
Silva
07/11/2021
Viveiro
Atlético Arnoia
07/11/2021
Polvorín
Arzúa
07/11/2021
Choco
Somozas
07/11/2021
Ourense CF
Alondras
07/11/2021
Deportivo Fabril
Barco
07/11/2021
Sofán
Juvenil Ponteareas
Jornada 11LocalVisitant
14/11/2021
Rápido de Bouzas
Villalbés
14/11/2021
Estradense
Noia
14/11/2021
Silva
Viveiro
14/11/2021
Atlético Arnoia
Polvorín
14/11/2021
Arzúa
Choco
14/11/2021
Somozas
Ourense CF
14/11/2021
Alondras
Deportivo Fabril
14/11/2021
Barco
Sofán
Jornada 12LocalVisitant
21/11/2021
Noia
Rápido de Bouzas
21/11/2021
Viveiro
Estradense
21/11/2021
Polvorín
Silva
21/11/2021
Choco
Atlético Arnoia
21/11/2021
Ourense CF
Arzúa
21/11/2021
Deportivo Fabril
Somozas
21/11/2021
Sofán
Alondras
21/11/2021
Juvenil Ponteareas
Barco
Jornada 13LocalVisitant
28/11/2021
Villalbés
Noia
28/11/2021
Rápido de Bouzas
Viveiro
28/11/2021
Estradense
Polvorín
28/11/2021
Silva
Choco
28/11/2021
Atlético Arnoia
Ourense CF
28/11/2021
Arzúa
Deportivo Fabril
28/11/2021
Somozas
Sofán
28/11/2021
Alondras
Juvenil Ponteareas
Jornada 14LocalVisitant
05/12/2021
Viveiro
Villalbés
05/12/2021
Polvorín
Rápido de Bouzas
05/12/2021
Choco
Estradense
05/12/2021
Ourense CF
Silva
05/12/2021
Deportivo Fabril
Atlético Arnoia
05/12/2021
Sofán
Arzúa
05/12/2021
Juvenil Ponteareas
Somozas
05/12/2021
Barco
Alondras
Jornada 15LocalVisitant
08/12/2021
Noia
Viveiro
08/12/2021
Villalbés
Polvorín
08/12/2021
Rápido de Bouzas
Choco
08/12/2021
Estradense
Ourense CF
08/12/2021
Silva
Deportivo Fabril
08/12/2021
Atlético Arnoia
Sofán
08/12/2021
Arzúa
Juvenil Ponteareas
08/12/2021
Somozas
Barco
Jornada 16LocalVisitant
12/12/2021
Polvorín
Noia
12/12/2021
Choco
Villalbés
12/12/2021
Ourense CF
Rápido de Bouzas
12/12/2021
Deportivo Fabril
Estradense
12/12/2021
Sofán
Silva
12/12/2021
Juvenil Ponteareas
Atlético Arnoia
12/12/2021
Barco
Arzúa
12/12/2021
Alondras
Somozas
Jornada 17LocalVisitant
19/12/2021
Viveiro
Polvorín
19/12/2021
Noia
Choco
19/12/2021
Villalbés
Ourense CF
19/12/2021
Rápido de Bouzas
Deportivo Fabril
19/12/2021
Estradense
Sofán
19/12/2021
Silva
Juvenil Ponteareas
19/12/2021
Atlético Arnoia
Barco
19/12/2021
Arzúa
Alondras
Jornada 18LocalVisitant
09/01/2022
Arzúa
Somozas
09/01/2022
Atlético Arnoia
Alondras
09/01/2022
Silva
Barco
09/01/2022
Estradense
Juvenil Ponteareas
09/01/2022
Rápido de Bouzas
Sofán
09/01/2022
Villalbés
Deportivo Fabril
09/01/2022
Noia
Ourense CF
09/01/2022
Viveiro
Choco
Jornada 19LocalVisitant
16/01/2022
Somozas
Atlético Arnoia
16/01/2022
Alondras
Silva
16/01/2022
Barco
Estradense
16/01/2022
Juvenil Ponteareas
Rápido de Bouzas
16/01/2022
Sofán
Villalbés
16/01/2022
Deportivo Fabril
Noia
16/01/2022
Ourense CF
Viveiro
16/01/2022
Choco
Polvorín
Jornada 20LocalVisitant
23/01/2022
Atlético Arnoia
Arzúa
23/01/2022
Silva
Somozas
23/01/2022
Estradense
Alondras
23/01/2022
Rápido de Bouzas
Barco
23/01/2022
Villalbés
Juvenil Ponteareas
23/01/2022
Noia
Sofán
23/01/2022
Viveiro
Deportivo Fabril
23/01/2022
Polvorín
Ourense CF
Jornada 21LocalVisitant
30/01/2022
Arzúa
Silva
30/01/2022
Somozas
Estradense
30/01/2022
Alondras
Rápido de Bouzas
30/01/2022
Barco
Villalbés
30/01/2022
Juvenil Ponteareas
Noia
30/01/2022
Sofán
Viveiro
30/01/2022
Deportivo Fabril
Polvorín
30/01/2022
Ourense CF
Choco
Jornada 22LocalVisitant
06/02/2022
Silva
Atlético Arnoia
06/02/2022
Estradense
Arzúa
06/02/2022
Rápido de Bouzas
Somozas
06/02/2022
Villalbés
Alondras
06/02/2022
Noia
Barco
06/02/2022
Viveiro
Juvenil Ponteareas
06/02/2022
Polvorín
Sofán
06/02/2022
Choco
Deportivo Fabril
Jornada 23LocalVisitant
13/02/2022
Atlético Arnoia
Estradense
13/02/2022
Arzúa
Rápido de Bouzas
13/02/2022
Somozas
Villalbés
13/02/2022
Alondras
Noia
13/02/2022
Barco
Viveiro
13/02/2022
Juvenil Ponteareas
Polvorín
13/02/2022
Sofán
Choco
13/02/2022
Deportivo Fabril
Ourense CF
Jornada 24LocalVisitant
20/02/2022
Estradense
Silva
20/02/2022
Rápido de Bouzas
Atlético Arnoia
20/02/2022
Villalbés
Arzúa
20/02/2022
Noia
Somozas
20/02/2022
Viveiro
Alondras
20/02/2022
Polvorín
Barco
20/02/2022
Choco
Juvenil Ponteareas
20/02/2022
Ourense CF
Sofán
Jornada 25LocalVisitant
27/02/2022
Silva
Rápido de Bouzas
27/02/2022
Atlético Arnoia
Villalbés
27/02/2022
Arzúa
Noia
27/02/2022
Somozas
Viveiro
27/02/2022
Alondras
Polvorín
27/02/2022
Barco
Choco
27/02/2022
Juvenil Ponteareas
Ourense CF
27/02/2022
Sofán
Deportivo Fabril
Jornada 26LocalVisitant
06/03/2022
Rápido de Bouzas
Estradense
06/03/2022
Villalbés
Silva
06/03/2022
Noia
Atlético Arnoia
06/03/2022
Viveiro
Arzúa
06/03/2022
Polvorín
Somozas
06/03/2022
Choco
Alondras
06/03/2022
Ourense CF
Barco
06/03/2022
Deportivo Fabril
Juvenil Ponteareas
Jornada 27LocalVisitant
13/03/2022
Estradense
Villalbés
13/03/2022
Silva
Noia
13/03/2022
Atlético Arnoia
Viveiro
13/03/2022
Arzúa
Polvorín
13/03/2022
Somozas
Choco
13/03/2022
Alondras
Ourense CF
13/03/2022
Barco
Deportivo Fabril
13/03/2022
Juvenil Ponteareas
Sofán
Jornada 28LocalVisitant
20/03/2022
Villalbés
Rápido de Bouzas
20/03/2022
Noia
Estradense
20/03/2022
Viveiro
Silva
20/03/2022
Polvorín
Atlético Arnoia
20/03/2022
Choco
Arzúa
20/03/2022
Ourense CF
Somozas
20/03/2022
Deportivo Fabril
Alondras
20/03/2022
Sofán
Barco
Jornada 29LocalVisitant
27/03/2022
Rápido de Bouzas
Noia
27/03/2022
Estradense
Viveiro
27/03/2022
Silva
Polvorín
27/03/2022
Atlético Arnoia
Choco
27/03/2022
Arzúa
Ourense CF
27/03/2022
Somozas
Deportivo Fabril
27/03/2022
Alondras
Sofán
27/03/2022
Barco
Juvenil Ponteareas
Jornada 30LocalVisitant
03/04/2022
Noia
Villalbés
03/04/2022
Viveiro
Rápido de Bouzas
03/04/2022
Polvorín
Estradense
03/04/2022
Choco
Silva
03/04/2022
Ourense CF
Atlético Arnoia
03/04/2022
Deportivo Fabril
Arzúa
03/04/2022
Sofán
Somozas
03/04/2022
Juvenil Ponteareas
Alondras
Jornada 31LocalVisitant
10/04/2022
Villalbés
Viveiro
10/04/2022
Rápido de Bouzas
Polvorín
10/04/2022
Estradense
Choco
10/04/2022
Silva
Ourense CF
10/04/2022
Atlético Arnoia
Deportivo Fabril
10/04/2022
Arzúa
Sofán
10/04/2022
Somozas
Juvenil Ponteareas
10/04/2022
Alondras
Barco
Jornada 32LocalVisitant
14/04/2022
Viveiro
Noia
14/04/2022
Polvorín
Villalbés
14/04/2022
Choco
Rápido de Bouzas
14/04/2022
Ourense CF
Estradense
14/04/2022
Deportivo Fabril
Silva
14/04/2022
Sofán
Atlético Arnoia
14/04/2022
Juvenil Ponteareas
Arzúa
14/04/2022
Barco
Somozas
Jornada 33LocalVisitant
17/04/2022
Noia
Polvorín
17/04/2022
Villalbés
Choco
17/04/2022
Rápido de Bouzas
Ourense CF
17/04/2022
Estradense
Deportivo Fabril
17/04/2022
Silva
Sofán
17/04/2022
Atlético Arnoia
Juvenil Ponteareas
17/04/2022
Arzúa
Barco
17/04/2022
Somozas
Alondras
Jornada 34LocalVisitant
24/04/2022
Polvorín
Viveiro
24/04/2022
Choco
Noia
24/04/2022
Ourense CF
Villalbés
24/04/2022
Deportivo Fabril
Rápido de Bouzas
24/04/2022
Sofán
Estradense
24/04/2022
Juvenil Ponteareas
Silva
24/04/2022
Barco
Atlético Arnoia
24/04/2022
Alondras
Arzúa