2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo I2010-11 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cerceda8336265558176511
2Racing de Ferrol733622777929654
3Ourense6736214117131635
4Racing Villalbés6336171273925977
5Somozas60361612849321004
6Alondras5536141394738606
7Órdenes553615101142448312
8Negreira51361491341356811
9Villalonga49361213114245685
10Rápido de Bouzas4436135184351895
11As Pontes44361111144153721
12Estradense443611111437411039
13Mesón do Bento40367191036487512
14Bergantiños40361010163345655
15Cultural Areas39369121540551017
16Pontevedra B3736910173046809
17Santa Comba3536811173052717
18Narón313687213356759
19Portonovo223657242371678
Promoció Ascens
Descens
Descenso por arrastre
Renuncia a la categoría

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Manu Barreiro
20 Cerceda
Felipe
17 Racing de Ferrol
Pablo Rey
16 Racing de Ferrol
Quintairos
16 Ourense
Nacho
15 Negreira
Guillermo
15 Órdenes
Rubén Gómez
13 Somozas
Machu
13 Villalonga
Hugo Soto
12 As Pontes
Edy
12 Somozas
Nom Pos Minuts Club
Rendo
3240 Negreira
José Ángel
3240 Racing Villalbés
Nacho
3172 Negreira
Fiuza
3150 Bergantiños
Ríos
3150 Órdenes
Samu Teixeira
3150 Cultural Areas
Adrián
3129 Racing Villalbés
Josu
3100 Ourense
Rubén Gómez
3080 Somozas
Paco
3060 Racing de Ferrol
Nom Pos Grogues Club
Julio Bayo
15 Mesón do Bento
Campillo
14 Rápido de Bouzas
Jorge Nano
14 Narón
Jesús Torres
14 Negreira
Sombri
13 Cultural Areas
Yebra
12 Ourense
Edy
12 Somozas
Trovo
12 Estradense
Angelo
12 Estradense
Jorge González
12 Estradense
  Nom Pos Vermelles Club
Sergio
3 Mesón do Bento
Jorge Nano
3 Narón
Dani Regos
3 Órdenes
Tubo
2 Pontevedra B
Sestelo
2 Alondras
Portela
2 Ourense
Toni
2 Santa Comba
Rodri
2 Cerceda
Roberto Prieto
2 Racing Villalbés
Mariño
2 Cerceda
Nom Pos Coef Club PJ G
Pablo Castro
0.4 Cerceda208
Christopher
0.53 Cerceda179
José Ángel
0.69 Racing Villalbés3625
José Ramón
0.75 Somozas2821
Paco
0.82 Racing de Ferrol3428
Berto
0.87 Ourense3026
Albor
0.93 Negreira2826
Roberto
1 Villalonga2020
Marcos Cortizo
1 Alondras2121
Iván Parada
1.08 Estradense2426
Gols:
814
Promig golejador:
2,38
Targetes Grogues:
1467
Targetes Grogues Per Partit:
4,29
Expulsions:
137
Expulsions Per Partit:
0,40
Victòries locals:
142
Victòries visitants:
106
Empats:
94
Màxima victòria local:
7 - 0 Rápido de Bouzas-As Pontes
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Órdenes-Ourense

Progrés

Matriu