2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo I2014-15 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Pontevedra793824776525894
2Deportivo de La Coruña B713821896632431
3Cerceda64381810106437723
4Choco6238188125839593
5Bergantiños59381611114631805
6Alondras59381611114538575
7Ribadeo5838177145164635
8Arosa57381512115342775
9Racing Villalbes56381414104938545
10Ribadumia55381510135646662
11Rapido de Bouzas53381314114635637
12Barbadás5338158153940593
13Órdenes5338158154748723
14As Pontes52381313124850693
15Boiro51381312135148725
16Silva4838139164458614
17Xuventú Sanxenxo4138125214865535
18Cultural Areas343897224165676
19Laracha333889212861696
20Bertamiráns838153226109500
Descens
Promoció Ascens
Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Carnero
19 Pontevedra
Changui
17 Ribadumia
Uxío
16 Cerceda
Adrián Camiño
14 Arosa
Remeseiro
13 Deportivo de La Coruña B
Jorge Cano
13 Cerceda
Ramón
13 Xuventú Sanxenxo
Santi
12 Ribadeo
Miguel Cardoso
11 Deportivo de La Coruña B
Hugo
10 Choco
Nom Pos Minuts Club
Toni
4193 Bergantiños
David Portas
3330 Rapido de Bouzas
Julián López
3216 Órdenes
Suso Martínez
3157 Boiro
Uzal
3079 Silva
Iago López
3060 Deportivo de La Coruña B
David Rey
3060 Órdenes
Jorge Cano
3023 Cerceda
Roberto Piñeiro
2997 Bergantiños
Adrián
2987 Deportivo de La Coruña B
Nom Pos Grogues Club
Seijas
13 Arosa
Pedro
12 Pontevedra
Mouriño
11 Pontevedra
Marcos Rodríguez
11 Boiro
Nano
11 As Pontes
Sergio
10 Bergantiños
Granada
10 Cerceda
David García
10 Bergantiños
Yago Pérez
9 Arosa
Rubén Márquez
9 Boiro
  Nom Pos Vermelles Club
Santos
2 Rapido de Bouzas
Élmer
2 Laracha
Hugo Criado
2 Racing Villalbes
Seijas
2 Arosa
Leiro
2 Alondras
Brais
2 Ribadeo
David Campos
2 Cultural Areas
Outeiral
1 Boiro
Adrián Gómez
1 Pontevedra
Jacobo
1 Pontevedra
Nom Pos Coef Club PJ G
Martín
0.63 Alondras2717
Valín
0.64 Cerceda2516
Christopher
0.67 Bergantiños3322
Edu Sousa
0.68 Pontevedra3121
David Gómez
0.68 Deportivo de La Coruña B2215
Jorge Pérez
0.92 Arosa2422
Sergio Ríos
0.92 Rapido de Bouzas2624
Viusky
0.96 Racing Villalbes2524
Adrián
1 As Pontes1616
Lorenzo
1.03 Boiro3132
Nom P TG TV
Fernández Rodríguez11442
Abel Bruzos10533
Iglesias Melón9442
Del Río Amor9352
López Vila9421
Espasadín Cores9445
Loira Rodríguez9424
Calderón Pérez8302
Novas Benavides8395
López Parga8336
García Villaverde8382
Pererira Ferreiro8311
González Sobrado8441
Martínez Vila8352
Goyanes López8320
Castiñeira Blanco7322
Méndez Castro7353
Extremadura Hernández7281
García Martín7271
Formoso Sánchez7303
Rodríguez Campos7201
López Fernández7332
Vázquez García7270
Mazaira Rodríguez7315
Pérez Prado7381
Casanova Cudeiro6181
Villanueva Carballo6241
García Rodríguez6321
García Lesta6174
Cives Enjo6323
Arias Pena6191
Álvarez Calderón6373
Caamaño Vázquez6343
Martínez Barral6210
González Arévalo6372
Domínguez De Bernardi6343
Ventoso Noal5280
Leiras Martínez4211
Rodríguez Barreira280
Muñoz150
Mancera Antón150
Ferrero Mansilla100
Goyanes140
Carballo Vázquez170
Bertomeu García100
Conejo Rodríguez130
Gols:
971
Promig golejador:
2,56
Targetes Grogues:
1295
Targetes Grogues Per Partit:
3,41
Expulsions:
80
Expulsions Per Partit:
0,21
Victòries locals:
177
Victòries visitants:
109
Empats:
94
Màxima victòria local:
6 - 0 Deportivo de La Coruña B-Bertamiráns
Màxima victòria visitant:
0 - 8 Bertamiráns-Pontevedra

Progrés

Matriu