2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I2017-18 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1SD Compostela863827567834561
2Bergantiños813825677729390
3Arosa6738171656533230
4Alondras6738191095934140
5Barco613818713594210
6Boiro5839184175456230
7Somozas5735169105739140
8Ourense CF56381414104736271
9Silva5538167154448311
10Ribadumia47351211124448121
11Celtiga4639144213359111
12Arenteiro453713618405631
13Racing Villalbes43271278322530
14Choco392512310312900
15Laracha393810919334462
16Negreira28347720255750
17Cultural Áreas262875163558120
18Barbadas202755172146151
19Villalonga15252914194710
20Noia13273420255851

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Primo
19 SD Compostela
Rodrigo Alonso
11 Bergantiños
Cañi
9 Silva
Baleato
8 Bergantiños
Lamelas
8 Ourense CF
Santi
8 SD Compostela
Josiño
8 Ribadumia
Rober
8 SD Compostela
Cano
7 Boiro
Zanelli
7 Ourense CF
Nom Pos Minuts Club
Fajardo
3610 Boiro
Bugy
3420 Bergantiños
Baleato
3330 Bergantiños
Táboas
3330 Celtiga
Chema
3330 Laracha
Sáez
3309 Bergantiños
Justo
3275 Ourense CF
Portela
3240 Arenteiro
Casas
3150 SD Compostela
Germán Novoa
3150 Ourense CF
Nom Pos Grogues Club
Cañi
11 Silva
Borja
9 Bergantiños
Rober
8 SD Compostela
Antas
7 Bergantiños
Primo
7 SD Compostela
Marcos Rodríguez
7 Arosa
Uña
6 SD Compostela
De Paz
6 Ourense CF
Aarón
6 Bergantiños
Diego
6 Silva
  Nom Pos Vermelles Club
Justo
1 Ourense CF
Diego
1 Silva
Ubeira
1 SD Compostela
Cerqueiras
1 Ribadumia
Uru
1 Celtiga
Adrián Padrón
1 Arenteiro
David García
1 Laracha
Migui
1 Laracha
Iago Quintairos
1 Barbadas
Abelenda
1 Noia
Nom Pos Coef Club PJ G
Lucas Díaz
14 SD Compostela2014
Táboas
21 Celtiga3721
Martín
5 Alondras175
Chema
7 Laracha377
Bugy
3 Bergantiños383
Nom P TG TV
Pereira Ferreiro6130
López Parga6162
Casal Fernández6140
Fariña Biasi551
Caamaño Vázquez591
García Martín590
Davila Fernández5101
Ferreiro Méndez4130
García Villaverde480
García Rodríguez460
Pérez Prado4130
Lois Carro490
Villanueva Carballo3121
Castro Alarcón380
Vilar Álvarez320
López Vila310
Hernández González330
Rodríguez Campos380
Del Río Amor381
González Franco371
Extremadura Hernández340
Calvelo Iglesias390
Vidal Fonseca330
Álvarez Calderón2162
Abel Bruzos210
González Sobrado230
López Fernández230
González González290
Iglesias Melón230
Pastoriza Iglesias220
Cives Enjo200
Méndez Castro130
Garcia Lesta190
Ferrol Muñiz110
Gómez Lameiro100
Martínez Barral110
Gols:
878
Promig golejador:
2,57
Targetes Grogues:
301
Targetes Grogues Per Partit:
0,88
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0,03
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
110
Empats:
74
Màxima victòria local:
6 - 0 Barco-Barbadas
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Celtiga-SD Compostela

Progrés

Matriu