2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo I2017-18 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1SD Compostela8638275678341041
2Bergantiños803825587729781
3Villalbés713821896030664
4Alondras693820996034744
5Arosa6738171656533772
6Somozas63381891163421145
7Barco6338196136344825
8Choco5938178135044784
9Ourense CF583815131048368710
10Boiro5838184165253808
11Silva55381671545461338
12Ribadumia473812111544551004
13Céltiga4438135203157967
14Arenteiro42381262039611217
15Laracha4138118193544779
16Cultural Areas34389722488112310
17Noia323888224272984
18Barbadás3238882229611088
19Negreira3138710213163828
20Villalonga273869232869854
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Javi Pazos
25 Arosa
Primo
21 SD Compostela
Rubén Rivera
19 Bergantiños
Alfaya
16 Cultural Areas
Gerardo
15 Somozas
David Álvarez
14 Barco
Arce
14 Arenteiro
Sergio
13 Villalbés
Cañi
13 Silva
Ivi
13 Barco
Nom Pos Minuts Club
Chema
3375 Laracha
Ivi
3372 Barco
Cristóbal
3330 Barco
Baleato
3330 Bergantiños
Táboas
3330 Céltiga
Rubén Rivera
3296 Bergantiños
Iago López
3289 Bergantiños
Nico Fraga
3274 Villalonga
Sidibe
3262 Arosa
Rocha
3258 Villalonga
Nom Pos Grogues Club
Adil
18 Arenteiro
Paco
15 Céltiga
Obama
15 Cultural Areas
Pacheco
14 Somozas
Bendaña
14 Noia
Diego
13 Silva
Movilla
13 Silva
Isi
13 Cultural Areas
Gerardo
12 Somozas
Cañi
12 Silva
  Nom Pos Vermelles Club
Zanelli
4 Ourense CF
Pablo Vidal
3 Negreira
Gerardo
2 Somozas
Vieytes
2 Boiro
Portela
2 Arenteiro
Javi Angeriz
2 Laracha
Mitogo
2 Barco
López
2 Villalbés
Pintos
2 Villalonga
Igor
2 Arenteiro
Nom Pos Coef Club PJ G
Christopher
0.78 Bergantiños3628
Imanol
0.79 Barco1411
Souto
0.79 Villalbés3326
Martín
0.82 Alondras1714
Lloves
0.87 Arosa3026
Lucas Díaz
0.93 SD Compostela2826
Michi
0.93 Ourense CF2927
Álex Vila
1 Alondras1313
Reguero
1.04 Boiro2324
Javi Seral
1.06 Somozas3133
Gols:
988
Promig golejador:
2,60
Targetes Grogues:
1863
Targetes Grogues Per Partit:
4,90
Expulsions:
113
Expulsions Per Partit:
0,30
Victòries locals:
174
Victòries visitants:
125
Empats:
81
Màxima victòria local:
6 - 0 Barco-Barbadás
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Céltiga-SD Compostela

Progrés

Matriu