2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo I (1ª Fase (B))2020-21 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Arenteiro472213813313624
2Arosa412211832714556
3Alondras372291033115503
4Estradense31228773534683
5Rápido de Bouzas31228772525552
6Choco31228772822505
7Barco30228682627737
8Ourense CF282284103329614
9Ribadumia262275102436504
10UD Ourense252274112532765
11Atios202248101832524
12Pontellas92216151238654
Clasificación Grupo Ascenso Directo 2ª RFEF
Clasificación Grupo Promoción Ascenso 2ª RFEF
Fase Permanencia 3ª RFEF

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Borja Domingo
11 Ourense CF
Brais Calvo
10 Estradense
Luismi
10 Alondras
Pedro Beda
9 Arosa
Sylla
8 Arenteiro
Javi Pazos
8 Arenteiro
Juanín
7 Estradense
Amin
7 UD Ourense
Nando
7 Pontellas
Kiko
7 Atios
Nom Pos Minuts Club
Diego García
1980 Arenteiro
Iago Martínez
1980 Rápido de Bouzas
Oviedo
1980 Barco
David
1980 Choco
Brais Martínez
1980 Alondras
Diego Pérez
1980 Atios
Pablo García
1890 Alondras
Sombri
1890 Atios
Álex Fernández
1878 Arenteiro
Luismi
1873 Alondras
Nom Pos Grogues Club
Brais Vidal
9 Estradense
Omar Navarro
9 Barco
Campillo
8 Arosa
Segura
8 Barco
Rubén Durán
8 UD Ourense
Jerin
8 Ourense CF
Alfredo
8 UD Ourense
Jony
8 Atios
Adrián Pol
7 Arenteiro
Javicho
7 Estradense
  Nom Pos Vermelles Club
Adrián Pol
2 Arenteiro
Mauro
2 Alondras
Samu
2 Pontellas
Domingo
2 Ribadumia
Pablo
2 UD Ourense
Rodríguez
2 Barco
Champi
2 UD Ourense
Mon
1 Arosa
Pedro
1 Arosa
Campillo
1 Arosa
Nom Pos Coef Club PJ G
Adrián
22 Estradense1322
Aarón
32 Pontellas2032
Roberto
27 Ribadumia1827
Diego Pérez
32 Atios2232
Sampayo
28 UD Ourense2128
Oviedo
27 Barco2227
Paisa
13 Ourense CF1213
Rui Santos
16 Rápido de Bouzas1516
David
22 Choco2222
Diego García
13 Arenteiro2213
Gols:
317
Promig golejador:
2,40
Targetes Grogues:
717
Targetes Grogues Per Partit:
5,43
Expulsions:
51
Expulsions Per Partit:
0,39
Victòries locals:
58
Victòries visitants:
34
Empats:
40
Màxima victòria local:
4 - 0 Alondras-Ribadumia
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Atios-Alondras

Progrés

Matriu