Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Nadal

Nom complet
Miquel Àngel Nadal Homar
Data de naixement
28/07/1966 (60 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Migcampista
Altura
187 cm
Pes
83 kg
Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 (60 anys)
Central
Migcampista
187 cm
83 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 18(#17)1319(#27)21(#19)19(#11)18(#151)10
Temporades seguides al mateix equip 8-2-8687
Equips 21224422
Partits Jugats 463(#25)3081493(#50)574(#41)73(#78)46371
Partits complets 381(#29)2868409(#42)477(#37)58(#141)38157
Partits titular 413(#38)2974442(#52)516(#36)67(#90)41362
Partits suplent 501751586509
Partits substituit 241525308243
Partits incomplets 742117687147412
Partits convocat 560056563567
Partits convocat total 519(#27)3081549(#56)630(#52)76(#72)519(#214)78
Guanyats 208(#51)1926227(#55)253(#36)37(#126)20836
Empatats 124(#23)514129(#97)143(#215)17(#85)12414
Perduts 131(#93)641137178(#121)19(#248)13121
Minuts 37601(#29)2585670840186(#41)46894(#27)6074(#90)376015619
Gols 34714415511343
Gols de suplent 10011110
Partits Marcant algun Gol 31611374811313
Promig golejador 0,070,230,170,080,100,150,070,04
Doblets 31347030
Gols pròpia porta 00000000
Targetes grogues 66(#178)2868768668
Targetes vermelles 8(#49)028(#201)1018(#140)2
Edat primer partit 2022182018182025
Edat últim partit 38(#51)222038(#99)38383837
Edat primer partit en marcar 2022182018202026
Edat últim partit en marcar 37(#34)222037(#77)3736(#74)3733
Enfrontaments amb més equips 40(#18)1936487634(#66)4037
Gols a més equips 2061025359203
Gols amb més equips 21224322
Gols en una temporada 7711711471
Promig golejador en una temporada 0,210,230,460,230,460,50(#152)0,210,25
Amonestacions en una temporada 82488283
Partits substituit en una temporada 51355351
Partits suplent en una temporada 71577275
Partits incomplets en una temporada 82888385
Ascensos -1011---
Descensos 10213-1-
Jornades consecutives jugat 6013366060---
Jornades consecutives titular 5513205555---
Jornades consecutives complet 2913192929---
Jornades consecutives suplent 31233---
Jornades consecutives substituit 21122---
Jornades consecutives partit incomplet 51355---
Jornades consecutives guanyant 76277---
Jornades consecutives empatant 54255---
Jornades consecutives perdent 43646---
Jornades consecutives no guanyant 10481010---
Jornades consecutives no empatant 1110121112---
Jornades consecutives no perdent 11981111---
Jornades consecutives marcant 22222---
Jornades consecutives sense marcar 275302730---
Jugats consecutius titular 1331844133133301333
Jugats consecutius complet 781330787817783
Jugats consecutius suplent 41244240
Jugats consecutius substituit 21122320
Jugats consecutius partit incomplet 51355350
Jugats consecutius guanyant 78(#157)2887(#248)71
Jugats consecutius empatant 54255251
Jugats consecutius perdent 53656250
Jugats consecutius no guanyant 104810105101
Jugats consecutius no empatant 172213222213171
Jugats consecutius no perdent 1598151513(#212)153
Jugats consecutius marcant 22222320
Jugats consecutius sense marcar 73830737315733

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1988-89 04/09/1988 Mallorca - Real Burgos

Gol

# Temporada Data Partit
1 1988-89 02/10/1988 Mallorca - Sabadell

Doblet

# Temporada Data Partit
1 1988-89 16/04/1989 Mallorca - Sestao

Gol

# Temporada Data Partit
1 1984-85 23/09/1984 Orihuela - Manacor

Doblet

# Temporada Data Partit
1 1985-86 26/01/1986 Manacor - Orihuela

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1991-92 18/09/1991 Barcelona - Hansa Rostock

Gol

# Temporada Data Partit
1 1992-93 04/11/1992 Barcelona - CSKA Moskva

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1995-96 12/09/1995 Hapoel Be'er Sheva - Barcelona

Gol

# Temporada Data Partit
1 1999-00 04/11/1999 Mallorca - Teplice

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1992-93 13/12/1992 São Paulo - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1992-93 10/02/1993 Werder Bremen - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1 13/11/1991 España - Checoslovaquia
50 1 25/04/2001 España - Japón

Gol

# Temporada Data Partit
1 1 16/11/1994 España - Dinamarca
Col·labora amb BDFutbol!