Ranking Jugats Consecutius Guanyant - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PG Temporada
1
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 17 1948-50
2
NemesGyörgy Nemes Neufeld
17/06/1920 Budapest 16 1949-50
3
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 15 1948-50
4
MarianoMariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 14 1946-50
5
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 14 1948-50
6
HerreroHoracio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 13 1949-50
7
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 13 1949-50
8
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 13 1949-50
9
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández
14/01/1981 Ourense 13 2011-12
10
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 13 1949-50
11
Ángel LuisÁngel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 12 1997-99
12
PinedaMichel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 12 1992-95
13
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 12 1993-99
14
PalauAntoni Palau Vila
04/09/1963 Torrefarrera 11 1992-95
15
SitgesJuan Sitges Molins
21/10/1934 Casserres 11 1957-59
16
OriveJesús Orive Iñiguez
03/06/1932 Logroño 11 1957-59
17
MéndezDomingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 11 1954-56
18
IrazoquiManuel Irazoqui Gainza
11 1957-59
19
GonzaloGonzalo Arguiñano Elezkano
12/08/1962 Lemona 11 1992-95
20
RuizJuan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 11 1979-80
21
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 11 1957-59
22
LemaJosé Luis Lema Sustaeta
23/08/1945 Mutriku 11 1966-67
23
AcostaBernardo Acosta Miranda
02/08/1944 Asunción 11 1974-75
24
TxemaJosé María Alonso Fernández
29/04/1971 Bilbao 11 1992-95
25
ChavesAvelino Chaves Couto
26/01/1931 Verín 11 1954-56
26
ArreguiJosé Miguel Arregui Arancegui
27/03/1941 Tolosa 11 1966-67
27
VirgilioVirgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 11 1992-95
28
CifuentesLuis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 10 1959-60
29
Gento IIIAntonio Gento López
25/10/1940 Guarnizo 10 1962-64
30
GenereloDavid Generelo Miranda
11/08/1982 Badajoz 10 2008-09
31
AstrainLuis María Astrain Egozkue
29/10/1943 Pamplona 10 1963-65
32
David de la HeraDavid de la Hera Baños
06/10/1966 Barakaldo 10 1992-95
33
NotJoaquín Not Farriol
23/06/1939 Barcelona 10 1963-65
34
CrespíMartí Crespí Pascual
15/06/1987 Palma 10 2008-09
35
RubioMiguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 10 1992-95
36
CanitoMariano Cano Martínez
04/12/1947 Murcia 10 1972-73
37
AlvarínÁlvaro Pérez Falcó
19/01/1930 Cocentaina 10 1959-60
38
Guillermo
10 1939-40
39
HerreroJosé Ramón Herrero Pérez
17/07/1953 Águilas 10 1972-73
40
Roberto LagoRoberto Lago Soto
30/08/1985 Vigo 10 2011-12
41
SalillasFrancisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 10 1991-95
42
TúñezAndrés José Túñez Arceo
15/03/1987 Caracas 10 2011-12
43
RocaDomingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 10 1957-59
44
RikiIván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 10 2011-12
45
GuardadoJosé Andrés Guardado Hernández
28/09/1986 Guadalajara 9 2011-12
46
CebriánEsteban Cebrián Navarro
28/03/1936 Málaga 9 1956-58
47
ColottoDiego Daniel Colotto
10/03/1981 Río Cuarto 9 2011-12
48
CanabalManuel Canabal Fiestras
10/11/1974 Forcarei 9 1996-97
49
KieszekPaweł Kieszek
16/04/1984 Warszawa 9 2017-19
50
Martín CastañosAntonio Martín Castaños
1940 Portugalete 9 1963-65
51
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 9 1942-45
52
RoldánManuel Roldán Núñez
11/04/1905 Sevilla 9 1930-35
53
SantiSantiago Arbaizagoitia Ugalde
27/07/1918 Donostia/San Sebastián 9 1942-45
54
ChemaJosé Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 9 1996-97
55
Mariano HoyasMariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 9 1996-97
56
BeascoecheaPedro María Beascoechea Bernaola
25/01/1939 Basauri 9 1958-59
57
PinJosé Manuel Benito Entrialgo
10/05/1925 Gijón 9 1948-50
58
SarrEl-Hadji Pape Sarr
07/12/1977 Dakar 9 2004-05
59
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1942-45
60
FloresAntonio Flores Pedraza
18/10/1944 Sevilla 9 1965-68
61
EspinosaJosé Manuel Espinosa Gómez
28/07/1959 San Bartolomé 9 1978-79
62
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 9 1996-00
63
Mikel AlonsoMikel Alonso Olano
17/05/1980 Tolosa 9 2003-09
64
CubilloDavid García Cubillo
06/01/1978 Madrid 9 2000-02
65
CarmonaCarlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 9 2017-18
66
MutiuAdepoju Mutiu
22/12/1970 Ibadan 9 1992-93
67
ManoloJosé Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Caravaca de la Cruz 9 1990-91
68
TrompiJosé Sánchez Pérez
16/04/1920 Madrid 9 1948-50
69
Juan DomínguezJuan Domínguez Lamas
08/01/1990 Pontedeume 9 2011-12
70
EspinosaJavier Espinosa González
19/09/1992 Talavera de la Reina 9 2016-17
71
EstruchSalvador Estruch Mañez
08/01/1927 Sueca 9 1946-54
72
CorreaCarlos Gabriel Correa Viana
13/01/1968 Montevideo 9 1996-97
73
BorredáGonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 9 1956-58
74
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 9 1995-97
75
Pipi SuárezAlberto Suárez Suárez
25/06/1938 San Frechoso 9 1956-58
76
CheliJosé Manuel González Ortiz
29/01/1979 Lepe 9 2005-08
77
CarrilloFélix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 9 1956-58
78
BijkerLucas Bijker
04/03/1993 São Paulo 9 2017-18
79
RubioEduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 9 1956-58
80
Ángel RodríguezÁngel Ildefonso Rodríguez Nebreda
02/01/1972 León 9 2004-05
81
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 9 1968-69
82
GuerreroFrancisco Guerrero Cárdenas
19/06/1934 Pozo Alcón 9 1955-57
83
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 9 1942-45
84
PeraltaFrancisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 9 1945-47
85
MomparletManuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 9 1996-97
86
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 9 2011-12
87
AchoteguiJosé Antonio Achotegui Arana
11/07/1937 Eibar 9 1959-61
88
SinvalJosé Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 9 1996-97
89
GiovanellaEverton Giovanella
13/09/1970 Caxias do Sul 9 1996-05
90
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 9 2011-12
91
Mario SuárezMario Suárez Mata
24/02/1987 Alcobendas 9 2006-07
92
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 9 2008-09
93
Del RíoDionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 9 1956-58
94
FleurquinJosé Andrés Fleurquin Rubio
02/08/1975 Montevideo 9 2004-05
95
BalaguerJuan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 9 1996-97
96
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 8 1949-51
97
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 8 1956-57
98
EgañaPedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 8 1955-61
99
UriaSeveriano Uria Cano
10/03/1911 Lasarte-Oria 8 1935-42
100
ValenzuelaEduardo Valenzuela Narváez
02/08/1945 Málaga 8 1972-73
101
BahaNabil Baha
12/08/1981 Remiremont 8 2006-08
102
Luis SierraJosé Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 8 1994-97
103
GermánJosé Germán Lucas Menéndez Gancedo
18/10/1924 Gijón 8 1949-51
104
BeobideJagoba Beobide Larrañaga
19/02/1987 Azpeitia 8 2015-16
105
ValerónJuan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 8 2011-12
106
LorenzoAntonio Lorenzo Cuevas
11/12/1934 Marbella 8 1956-58
107
UnamunoVicente Unamuno Ibarzabal
08/07/1917 Bergara 8 1942-45
108
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 8 2006-08
109
PodbrożnyJerzy Piotr Podbrożny
17/12/1966 Przemyśl 8 1996-97
110
PerellaJosé Perella y Sainz
08/02/1927 Monzón 8 1953-54
111
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 8 1949-51
112
TelleriaMarcelino Telleria Odriozola
16/06/1918 Azkoitia 8 1942-45
113
ArmengolFrancisco Armengol Ramió
12/09/1928 Girona 8 1956-57
114
CarrilloJosé Ángel Carrillo Casamayor
07/01/1994 Murcia 8 2017-18
115
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 8 1955-56
116
MúgicaJosé García Múgica
15/10/1914 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
117
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1956-57
118
BarcelóLuis Barceló Ginesta
12/01/1917 Marçà 8 1945-47
119
SalvadorAntonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 8 1959-61
120
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 8 1954-55
121
EscobarJosé Ricardo Escobar Palacios
13/06/1958 San Fernando 8 1982-85
122
FenollEmilio Ángel Fenoll Mora
02/08/1964 Torrent 8 1986-87
123
Cristian DíazCristian Fabián Díaz Sichi
18/05/1976 Buenos Aires 8 2003-04
124
GargalloMariano Gargallo Minguillón
03/01/1938 Samper de Calanda 8 1957-59
125
OroManuel Oro Comas
26/01/1910 Barcelona 8 1939-40
126
PahiñoManuel Joaquín Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 8 1944-57
127
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1956-57
128
ChechuJosé Antonio Sánchez Pascual de la Llana
30/11/1915 Irun 8 1933-40
129
MadariagaFrancisco Madariaga Arizmendi
21/08/1930 Basauri 8 1956-58
130
NadalMiquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 8 1988-89
131
MoroMartiniano Moro del Barrio
8 1934-35
132
IrlesRamón Irles Vicente
11/01/1911 Elx 8 1934-35
133
CejudoÁlvaro Cejudo Carmona
29/01/1984 Puente Genil 8 2014-15
134
BernardiBernardo Narváez González
06/12/1934 Málaga 8 1956-58
135
BolinchesJuan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1949-50
136
VegaAntonio Manuel Vega Villatoro
28/12/1914 Málaga 8 1939-40
137
Jesús GámezJesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 8 2006-08
138
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 8 1956-57
139
PitaJosé González Suárez
07/01/1927 Ourense 8 1955-57
140
MejíasJosé Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 8 1982-85
141
IrineyIriney Santos da Silva
23/04/1981 Humaitá 8 2009-11
142
PellicerLuis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 8 1953-54
143
BolinchesJuan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 8 1956-57
144
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1934-35
145
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1949-50
146
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 8 1955-56
147
JaviFrancisco Javier Menéndez Frechilla
12/09/1956 Gijón 8 1981-84
148
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez
27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 8 1955-56
149
PitarchFrancisco Pitarch Dellà
21/10/1928 El Prat de Llobregat 8 1953-54
150
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 8 1949-51
151
SantiagoSantiago Núñez Sánchez
1909 Sevilla 8 1939-40
152
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 8 1949-51
153
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 8 1960-61
154
CástuloCástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 8 1949-51
155
BeitiaGonzalo Díaz Beitia
17/11/1936 Sestao 8 1964-66
156
VinuesaMiguel Vinuesa Alcaine
07/03/1924 Alhama de Granada 8 1949-50
157
David PirriDavid Almazán Abril
12/02/1974 Sabadell 8 1996-97
158
ViteriRafael María Viteri Chavarri
11/07/1952 Bilbao 8 1975-76
159
FélixFélix García Rodrigo
06/11/1925 Villabáñez 8 1953-54
160
ZárragaJosé María Zárraga Zárraga
8 1939-41
161
CámaraÁlvaro Cámara Rey
09/07/1978 Madrid 8 2008-09
162
GringoLorenzo Fernández Gómez
30/01/1939 Puebla de Don Fadrique 8 1968-69
163
Sergio FernándezSergio Fernández González
23/05/1977 Avilés 8 1998-05
164
CallejaJavier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 8 2006-08
165
Samuel LlorcaSamuel Llorca Ripoll
26/04/1985 Alicante 8 2010-11
166
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1949-50
167
OlíasTomás Olías Gutiérrez
04/02/1969 Madrid 8 1993-00
168
Del BarrioLuis Alfonso del Barrio Michelena
23/09/1957 Barakaldo 8 1985-86
169
MonrealAntonio Monreal Rodríguez
04/04/1969 Estepona 8 1996-97
170
ZuloagaGregorio Zuloaga
8 1934-36
171
IglesiasJosé Luis Iglesias Lago
23/11/1934 Vigo 8 1964-65
172
Luis HernándezLuis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 8 2014-19
173
BabotJuan Babot Xaus
19/09/1918 Sant Joan Despí 8 1945-47
174
Zé CastroJosé Eduardo Rosa Vale Castro
13/01/1983 Coimbra 8 2011-12
175
LaureLaureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 8 2011-12
176
Rubén GarcíaRubén García Santos
14/07/1993 Xàtiva 8 2017-18
177
OjedaManuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 8 1972-73
178
BodelónAlberto Bodelón Alfonso
25/09/1968 A Coruña 8 1993-94
179
AlbertoAlberto Martín-Romo García-Adámez
31/03/1989 Don Benito 8 2015-16
180
BellésJosé Bellés Royo
24/01/1932 Camarles 8 1953-55
181
SabinoSabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 8 1955-61
182
BarrachinaJosé Carlos Barrachina Martín
25/04/1955 Zaragoza 8 1982-83
183
MundoEdmundo Juan Bosch
06/05/1926 Alginet 8 1949-50
184
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 8 1949-50
185
ZubiaurreJuan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 8 1956-61
186
GermánGermán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 8 1949-50
187
GilJulio Gil Rubio
14/04/1932 Tarazona 8 1954-56
188
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 8 2017-18
189
CarvalloFernando Carvallo Muñoz
24/09/1948 Santiago de Chile 8 1973-74
190
LongoSamuele Longo
12/01/1992 Valdobbiadene 8 2016-17
191
AzcuetaJosé Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 8 1957-59
192
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 8 1955-56
193
Alexis SuárezJosé Alejandro Suárez Martín
06/03/1974 Las Palmas de Gran Canaria 8 2003-06
194
AmengualAntonio Amengual Salom
28/04/1942 Binissalem 8 1967-71
195
SagreraSalvador Sagrera Pedret
15/08/1921 Barcelona 8 1953-54
196
PedrazaÁngel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 8 1988-89
197
CatalàAndrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 8 1945-47
198
HueteFélix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 8 1939-40
199
MathiesenBørge Carlo Mathiesen
16/05/1918 København 8 1949-50
200
MathiesenBørge Carlo Mathiesen
16/05/1918 København 8 1949-50
201
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 8 1955-56
202
AridaneAridane Hernández Umpiérrez
23/03/1989 Tuineje 8 2018-19
203
SerranoLuis Serrano Ocaña
03/12/1934 Almería 8 1955-56
204
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite
07/02/1984 Fuente Palmera 8 2013-15
205
Julio GonzálezJulio González Bernabéu
21/07/1908 Barcelona 8 1939-40
206
BrežančićRajko Brežančić
21/08/1989 Vlasenica 8 2017-18
207
MorenoFrancisco Moreno Rodríguez
20/06/1947 Rus 8 1972-73
208
MontielÓscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 8 1993-95
209
AythamiAythami Artiles Oliva
02/04/1986 Arguineguín 8 2011-12
210
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
211
ErastoErasto León Acosta
26/09/1938 Los Llanos de Aridane 8 1963-65
212
CabilloJuan Mas Molina
09/02/1928 Elx 8 1949-50
213
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 8 1949-50
214
Cholo DindurraJosé Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 8 1949-51
215
CastroAntonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 8 1939-40
216
RicardoRicardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 8 1956-57
217
CalaveraJordi Calavera Espinach
02/08/1995 Cabra del Camp 8 2017-18
218
CuéllarCrescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 8 1994-96
219
BaenaEmilio Ruiz Baena
16/04/1933 Pinos Puente 8 1956-57
220
RiveraCesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 8 1968-69
221
HerreroEnrique Herrero Cuartango
31/10/1959 Miranda de Ebro 8 1980-82
222
JonyJonathan Rodríguez Menéndez
09/07/1991 Cangas del Narcea 8 2017-18
223
CástuloCástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 8 1948-50
224
BiempicaRafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 8 1956-57
225
AvelinoAvelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 8 1953-54
226
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 8 1949-50
227
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 8 1960-73
228
RibellesEnric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 8 1953-54
229
FélixFeliciano Llamazares Martínez
16/01/1939 León 8 1963-64
230
NanoAlexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2017-18
231
Panizo IIÓscar López Panizo
03/09/1926 Sestao 8 1953-54
232
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 8 1949-50
233
Bruno GamaBruno Alexandre Vilela Gama
15/11/1987 Vila Verde 8 2011-12
234
BotellaJosé García García
04/10/1932 Granada 8 1954-55
235
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 8 1957-60
236
LorenLorenzo Morón Vizcaíno
16/02/1970 Marbella 8 1999-01
237
GrieraJosé Griera Farreras
1910 Sabadell 8 1939-40
238
LizCamilo Liz Salgado
17/03/1913 Ourense 8 1942-44
239
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 8 2003-06
240
VulićZoran Vulić
04/10/1961 Split 8 1988-89
241
CanellaRoberto Canella Suárez
07/02/1988 Pola de Laviana 8 2017-18
242
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 8 1949-50
243
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 8 1968-69
244
Iñaki HurtadoJosé Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 8 1997-99
245
GuedesJuan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 8 1963-64
246
José LópezJosé López Rodríguez
22/03/1943 Ferrol 8 1972-73
247
AlexisHumberto Alexis Trujillo Oramas
30/07/1965 Las Palmas de Gran Canaria 8 1993-94
248
XanínJuan Dorronsoro Landa
02/11/1937 Bayonne 8 1957-59
249
JuanJuan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 7 2003-04
250
GagoQuiliano Gago Benayas
03/02/1928 San Martín de Valderaduey 7 1955-57
En actiu la temporada 2020-21