Salillas: Francisco Javier García Ruiz

Dades
Nom complet:Francisco Javier García Ruiz
Data de naixement:07/01/1966 (52 anys)
Lloc de naixement:Alagón (Zaragoza)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'70 m / 70 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Títols
1 Lliga 2a divisió:
2 Lligues 2a divisió B:
1 Pichichi 2ª Divisió:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades6751316
Equips34357
Partits Jugats100249127349476
Partits Complets2515065175240
Partits Titular48239101287388
Partits Suplent5210266288
Partits Substituit228235104139
Guanyats3310662139201
Empatats287636104140
Perduts396729106135
Partits Marcant algun Gol9782987116
Minuts50282049289762552034496
Gols910040109149
Gols Pròpia Porta00000
Hat Tricks01112
Doblets021102131
Gols Penalty02142125
Targetes Grogues11682679105
Targetes Vermelles17189
Edat primer partit2225212221
Edat últim partit3235373537
Edat primer partit en marcar2325212321
Edat últim partit en marcar2735373537
Gols en una temporada420142020
Amonestacions en una temporada312101212
Partits substituit en una temporada1016141616
Partits suplent en una temporada166241624
Ascensos-2123
Descensos10011
Jornades Consecutives Jugat1732323232
Jornades Consecutives Titular923312331
Jornades Consecutives Complet31271212
Jornades Consecutives Suplent52656
Jornades Consecutives Substituit27577
Jornades Consecutives Guanyant56868
Jornades Consecutives Empatant37277
Jornades Consecutives Perdent33333
Jornades Consecutives No Guanyant57677
Jornades Consecutives No Empatant612201220
Jornades Consecutives No Perdent711191119
Jornades Consecutives Marcant23333
Jugats Consecutius Titular1877845578
Jugats Consecutius Complet321112121
Jugats Consecutius Suplent72878
Jugats Consecutius Substituit27577
Jugats Consecutius Guanyant510868
Jugats Consecutius Empatant47277
Jugats Consecutius Perdent34344
Jugats Consecutius No Guanyant68688
Jugats Consecutius No Empatant714201720
Jugats Consecutius No Perdent1011271127
Jugats Consecutius Marcant23333
Efemèrides

Comentaris

Públic
Usuaris Registrats
Privat
Última actualització: 03/12/2018
Notificar error