Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Sequeiros

Nom complet
Marcos Sequeiros Estévez
Data de naixement
12/12/1973 (52 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
180 cm
Pes
76 kg
Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 (52 anys)
Davanter centre
180 cm
76 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 277915612
Temporades seguides al mateix equip -24-42--
Equips 264710412
Partits Jugats 1717015018733711317
Partits complets 243444589112
Partits titular 38610089189533
Partits suplent 1484(#62)5098(#211)148(#70)6014
Partits substituit 1445645101421
Partits incomplets 15127(#197)106142248(#235)10215
Partits convocat 1312125261013
Partits convocat total 3018215121236312330
Guanyats 2596661127422
Empatats 651365793106
Perduts 9604869117619
Minuts 51987439165926218427511248519
Gols 156(#173)385795101
Gols de suplent 08(#99)58(#231)13(#230)100
Partits Marcant algun Gol 140(#234)354176101
Promig golejador 0,060,330,250,310,280,090,000,06
Doblets 013(#78)31316000
Hat-tricks 02022000
Gols pròpia porta 01011000
Gols penalty 092911100
Targetes grogues 112171330001
Targetes vermelles 00000000
Edat primer partit 2122182118223221
Edat últim partit 2830333033303228
Edat primer partit en marcar 212319211927-21
Edat últim partit en marcar 213033303327-21
Enfrontaments amb més equips 154674531148315
Gols a més equips 125302653(#176)101
Gols amb més equips 16(#75)37(#39)9(#155)101
Gols en una temporada 125(#54)1725(#135)25(#156)101
Promig golejador en una temporada 0,330,69(#106)0,520,690,690,500,000,33
Amonestacions en una temporada 13535001
Partits substituit en una temporada 118161818221
Partits suplent en una temporada 1328(#20)1528(#27)28(#37)2013
Partits incomplets en una temporada 1433(#135)2033(#163)33(#175)3214
Ascensos -1011---
Descensos 13044--1
Jornades consecutives jugat 441184141---
Jornades consecutives titular 212161216---
Jornades consecutives complet 27577---
Jornades consecutives suplent 49(#95)59(#157)9---
Jornades consecutives substituit 14747---
Jornades consecutives partit incomplet 41071010---
Jornades consecutives guanyant 15455---
Jornades consecutives empatant 23434---
Jornades consecutives perdent 25455---
Jornades consecutives no guanyant 41051010---
Jornades consecutives no empatant 21191111---
Jornades consecutives no perdent 38888---
Jornades consecutives marcant 13434---
Jornades consecutives sense marcar 412101212---
Jugats consecutius titular 223262326232
Jugats consecutius complet 27577112
Jugats consecutius suplent 816(#94)516(#181)16408
Jugats consecutius substituit 14747221
Jugats consecutius partit incomplet 14171221228214
Jugats consecutius guanyant 15656121
Jugats consecutius empatant 33434103
Jugats consecutius perdent 45455214
Jugats consecutius no guanyant 1124(#12)1124(#40)24(#107)2111
Jugats consecutius no empatant 613131313836
Jugats consecutius no perdent 39899223
Jugats consecutius marcant 13434101
Jugats consecutius sense marcar 14182021215314
Col·labora amb BDFutbol!