Ranking Jugats Consecutius No Guanyant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 31 2007-09
2
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 30 2008-09
3
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 29 1994-97
4
Cordero Miguel Ángel Cordero Sánchez
10/09/1987 Lebrija 27 2008-09
5
Carlos Fernández Carlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 26 2016-18
6
Gual Marc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 25 2016-18
7
Arzuaga Juan Manuel Arzuaga Esquiño
25/06/1965 Ciudad de México 25 1988-90
8
Santi Santiago Fernández Torres
07/02/1968 San Cristobo de Ribadavia 25 1994-95
9
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 24 2008-13
10
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 24 2003-04
11
Bericat Carlos Fernández Bericat
30/03/1965 Ourense 24 1994-95
12
Luque José Juan Luque Jiménez
16/10/1977 Cantillana 24 2007-10
13
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 23 1989-91
14
Valencia Pedro Valencia Carballo
06/04/1954 Lora del Río 23 1986-87
15
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 23 2005-08
16
Manolo Sánchez Manuel Sánchez Ramírez
12/12/1969 Sabadell 23 1992-04
17
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 23 2010-11
18
Guinea Carlos Guinea Royo
25/02/1930 Miranda de Ebro 23 1955-58
19
Porcar Lucas Porcar Teixidó
18/02/1990 Sant Cugat del Vallès 22 2012-13
20
Fali Rafael Brieva Primo
18/09/1983 Sevilla 22 2008-09
21
Boutobba Bilal Boutobba
29/08/1998 Marseille 22 2016-18
22
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 22 1995-98
23
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 22 2012-13
24
Melo Carmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 22 1980-83
25
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 21 1999-02
26
Ismael Ismael Barragán Ruiz
06/02/1986 Sevilla 21 2007-09
27
Antelo Jorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 21 1985-88
28
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 21 1988-98
29
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 21 1998-99
30
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 21 1998-99
31
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 21 2014-15
32
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 21 1995-96
33
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 21 2007-13
34
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 21 1999-02
35
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 21 1998-99
36
Marc Valiente Marc Valiente Hernández
29/03/1987 Granollers 21 2008-09
37
Martínez Miguel Ángel Martínez Fernández
03/02/1954 Santibáñez de la Isla 21 1974-78
38
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 21 2002-03
39
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 21 1990-95
40
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 21 2007-11
41
Boro Salvador Alegre Mena
20/08/1960 Puerto Real 21 1983-87
42
Sarmiento Antonio Manuel Sarmiento García
27/07/1979 Villarrubia 20 2002-05
43
Antonio Antonio Maya Gabarri
21/03/1963 Valdepeñas 20 1988-89
44
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 20 1991-92
45
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 20 2010-11
46
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 20 1955-57
47
Pont Bartolomé Pont Serra
05/11/1930 Palma 20 1953-54
48
Poli Juan José García Cordero
03/09/1965 Peñaflor 20 1993-94
49
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 20 2009-11
50
Quique Medina Enrique Juan Medina Rodríguez
25/09/1967 Santa Cruz de Tenerife 20 1994-96
51
Marcos García Marcos García Barreno
21/03/1987 Sant Antoni de Portmany 20 2012-13
52
Armenteros Emiliano Daniel Armenteros
18/01/1986 Monte Grande 20 2008-09
53
Antonio López Antonio López Álvarez
12/05/1980 Madrid 20 2010-11
54
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 20 2004-06
55
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 20 1998-00
56
Espínola Miguel Ángel Espínola Jiménez
05/04/1974 Guadix 20 2003-04
57
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 20 2008-13
58
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 19 2012-13
59
Caiado David Caiado Dias
02/05/1987 Luxembourg 19 2015-16
60
Joaquín Joaquín Alonso Vázquez
23/05/1964 Oviedo 19 1985-91
61
Djurdjević Ivan Djurdjević
05/02/1977 Beograd 19 1997-99
62
Rafa García Rafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 19 2011-13
63
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 19 2012-13
64
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 19 1993-94
65
Boselli Mauro Boselli
22/05/1985 Buenos Aires 19 2005-06
66
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 19 1956-57
67
Velázquez José Antonio Velázquez García
01/06/1963 Oviedo 19 1982-91
68
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 19 1988-89
69
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 19 2013-14
70
Cabello Antonio Cabello Velasco
1946 19 1965-68
71
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 19 2003-04
72
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 19 1998-99
73
Blanco Vila José Benito Blanco Vila
04/09/1963 Maceda 19 1984-87
74
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 19 1998-00
75
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 19 2019-20
76
Vitor Silva Vítor Manuel dos Santos Silva
15/10/1968 Oliveira Azeméis 19 1997-99
77
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 19 2007-09
78
Marcelino Marcelino García Toral
14/08/1965 Careñes 19 1989-91
79
Gómez de Segura Juan Carlos Gómez de Segura Serna
05/09/1957 Elorrio 19 1988-89
80
Francis Santana Francisco Javier Santana Suárez
10/05/1970 Las Palmas de Gran Canaria 19 1991-01
81
Kortina Jon Kortina Bertol
15/05/1972 Bilbao 19 1998-99
82
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 19 1998-00
83
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 19 1998-00
84
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 19 1995-96
85
Barranco Francisco Javier Barranco Lucas
03/02/1987 Utrera 19 2008-09
86
Mur Ángel Mur Ferrer
25/08/1941 Barcelona 19 1968-70
87
De la Bella Alberto de la Bella Madueño
02/12/1985 Santa Coloma de Gramenet 19 2008-09
88
Keita Sidi Yaya Keita
20/03/1985 Bamako 19 2012-13
89
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 19 1994-97
90
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre
26/03/1980 Donostia/San Sebastián 19 2005-06
91
Ríos Reina José Antonio Ríos Reina
10/05/1990 Sevilla 18 2008-13
92
Mario Ruyales Mario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 18 2008-09
93
José Carlos José Carlos Fernández Vázquez
17/07/1987 Minas de Riotinto 18 2008-09
94
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 18 2004-05
95
Ovalle Manuel Ovalle Vidal
15/10/1949 Villafranca del Bierzo 18 1974-75
96
Álex Muñoz Alejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 18 2016-18
97
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 18 2003-04
98
Delgado Jorge Luis Delgado Rueda
30/09/1975 Montevideo 18 2000-03
99
De Palmas Laurent de Palmas
29/10/1977 Miramas 18 2004-07
100
Teixeira Nuno Manuel Sousa Dias
27/11/1974 Vilar de Andorinho 18 1998-00
101
Trigueros Jesús Martín Fernández
03/05/1976 Barcelona 18 1998-00
102
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 18 1993-94
103
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 18 1996-97
104
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 18 1996-98
105
Oliver Oliver Cuadrado Martín
12/07/1977 Madrid 18 2000-03
106
Roteta Joseba Roteta Lopetegi
22/08/1968 Oiartzun 18 1988-98
107
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 18 1993-94
108
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 18 2019-20
109
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 18 2004-05
110
David Prieto David Prieto Gálvez
02/01/1983 Sevilla 18 2012-13
111
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 18 2004-05
112
Prado Santiago Martín Prado
21/03/1955 Madrid 18 1980-82
113
Ayarza Andoni Ayarza Zallo
12/09/1965 Madrid 18 1995-96
114
Galán José Galán Barba
26/07/1973 Sanlúcar de Barrameda 18 1997-98
115
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 18 1979-81
116
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 18 1973-78
117
Ricardo Moreno Ricardo Juan Moreno Gutiérrez
27/08/1943 Barakaldo 18 1964-68
118
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 18 1998-99
119
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga
09/04/1964 Elgoibar 18 1988-89
120
Ayarza Ignacio Ayarza Tierra
21/05/1938 Bilbao 18 1961-64
121
Grande Antonio García Grande
27/05/1961 Sevilla 17 1987-88
122
Cayuela Alberto Cayuela Peiró
02/07/1953 Badalona 17 1972-75
123
Tarantino Francisco Javier Tarantino Uriarte
26/06/1984 Bermeo 17 2010-11
124
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 17 1988-89
125
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 17 1993-94
126
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 17 2019-20
127
Adrià Adrià Granell Artal
13/03/1986 Valencia 17 2010-11
128
Cabrera José Luis de la Rosa Cabrera
14/03/1946 Santa Cruz de Tenerife 17 1974-75
129
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 17 1974-75
130
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 17 2004-05
131
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 17 2007-10
132
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1988-89
133
Pouga Christian Pouga
19/06/1986 Douala 17 2008-09
134
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 17 1997-98
135
Canabal Manuel Canabal Fiestras
10/11/1974 Forcarei 17 2004-05
136
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 17 1981-83
137
Pomares Carlos Pomares Rayo
05/12/1992 Valencia 17 2017-18
138
Quiroga Mauro Daniel Quiroga
07/12/1989 Concepción del Uruguay 17 2013-14
139
Iago Bouzón Iago Bouzón Amoedo
16/06/1983 Redondela 17 2012-13
140
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 17 2013-14
141
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 17 2002-03
142
Aketxe Ager Aketxe Barrutia
30/12/1993 Getxo 17 2019-20
143
Olivas Andrés Olivas Rubio
17/03/1967 Jaén 17 1990-95
144
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 17 1997-98
145
Jaime Ramos Jaime Ramos Hernández
09/01/1973 Madrid 17 2003-04
146
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 17 1954-55
147
Simó Jaime Simó Piñol
09/09/1935 Puigverd de Lleida 17 1954-55
148
Arturo Arturo Pérez Medina
27/07/1962 Terrassa 17 1989-91
149
Poyatos Antonio Poyatos Medina
19/02/1966 Jerez de la Frontera 17 1986-88
150
Lalo Maradona Raúl Alfredo Maradona Franco
29/11/1966 Lanús 17 1987-88
151
Posse Martín Andrés Posse Paz
02/08/1975 Morón 17 2003-04
152
Cavas Ricardo Cavas Merino
31/07/1974 Cáceres 17 2003-09
153
Raúl Raúl Procopio Baizán
10/07/1968 Cádiz 17 1993-94
154
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 17 1997-98
155
Luis Merino Luis Moreno Merino
20/08/1968 Málaga 17 1995-96
156
Capón Alberto José Díaz Capón
19/02/1963 Madrid 17 1990-92
157
Òscar Rubio Òscar Rubio Fauria
14/05/1984 Lleida 17 2007-09
158
Queco José García Pacheco
22/08/1964 Jerez de la Frontera 17 1986-87
159
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 17 2010-12
160
Gorostiaga Juan Domingo Gorostiaga Basaguren
17/11/1948 Basauri 17 1974-75
161
Lamatina Fabien Lamatina
03/07/1985 La Seyne 17 2007-08
162
Méndez Antonio Méndez Méndez
07/02/1970 Sevilla 17 1997-98
163
José Ramón José Ramón González Pérez
20/05/1968 Carreira 17 1987-88
164
Natxo Insa Ignacio Insa Bohigues
09/06/1986 Cocentaina 17 2008-10
165
Elorduy Gonzalo Elorduy Colinas
Sestao 17 1959-64
166
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 17 1993-94
167
Ventura Javier Ventura Faulon
31/07/1950 Barcelona 17 1979-80
168
Rueda José Manuel Rueda Sampedro
30/01/1988 Linares 17 2012-13
169
Céspedes Pedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 17 1956-57
170
Herrero Juan Herrero Cabello
08/02/1950 Nerja 17 1978-80
171
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 17 2007-08
172
Mesa Rubén Mesa Visiga
16/01/1992 Badajoz 17 2014-15
173
Pepe Alcaide José Alcaide Muñoz
08/02/1979 Madrid 17 2010-11
174
Santamaría Julio Santamaría Izquierdo
22/11/1944 Pamplona 16 1972-74
175
Mugüerza Luis Alberto Blanco Mugüerza
05/12/1964 Ourense 16 1994-95
176
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 16 2007-08
177
Mollejo Víctor Mollejo Carpintero
21/01/2001 La Villa de Don Fadrique 16 2019-20
178
Pedraza Antonio Pedraza Anguita
18/07/1950 Écija 16 1973-78
179
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 16 2018-19
180
López Martín Juan Carlos López Martín
06/07/1968 Madrid 16 1988-90
181
Luis Pérez Luis Jesús Pérez Maqueda
04/02/1995 Utrera 16 2017-19
182
Pukki Teemu Pukki
29/03/1990 Kotka 16 2008-09
183
Requena Manuel Requena Mulero
12/03/1969 Cartagena 16 1995-96
184
Martín Santos Fernando Martín Santos
25/02/1948 Medina del Campo 16 1975-76
185
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 16 1981-83
186
Villegas Pedro Villegas Nieto
05/02/1931 Madrid 16 1957-59
187
Abalo Daniel Abalo Paulos
29/09/1987 Vilagarcía de Arousa 16 2008-09
188
Esparza Nemesio Esparza Sagüés
01/07/1933 Pamplona 16 1957-59
189
Cuc Ovidiu Lucian Cuc
14/01/1973 Timișoara 16 1994-96
190
Niño Fernando Niño Bejarano
16/09/1974 Rota 16 1997-98
191
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 16 1995-96
192
Tucho de la Torre Antonio de la Torre Muñoz
04/07/1937 Marín 16 1965-67
193
Juan Carlos Juan Carlos Calvo Almunia
05/05/1957 Milagro 16 1982-83
194
Manolo Sánchez Manuel Sánchez Murias
27/11/1976 Gijón 16 2005-08
195
Vicente Vicente Celeiro Leal
30/05/1962 Vilalba 16 1987-88
196
Morro Juan Morro Albertí
03/02/1933 Selva 16 1953-54
197
Hugo Hugo Rodríguez Romero
30/12/1989 Jerez de la Frontera 16 2008-09
198
José Luis José Luis Rodríguez Pérez
11/02/1972 Badajoz 16 1997-98
199
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 16 1998-99
200
Moragues Josep Lluís Moragues Bonet
16/07/1967 L'Albi 16 1988-91
201
Whelliton Whelliton Augusto Silva
23/07/1972 São Paulo 16 2002-03
202
Ricky Ricardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 16 1995-97
203
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 16 1979-80
204
Chuli Manuel Jesús Vázquez Florido
25/01/1991 Huelva 16 2015-16
205
Llorente Joseba Llorente Etxarri
24/11/1979 Hondarribia 16 2003-04
206
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 16 2017-18
207
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 16 2006-08
208
Nono David González Plata
28/05/1991 Badajoz 16 2018-20
209
Juan Jesús Juan Jesús Cabrera Rubio
31/03/1977 Marbella 16 2003-05
210
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 16 1998-00
211
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz
24/10/1975 Bilbao 16 2003-04
212
Raúl Pareja Raúl Pareja León
12/11/1974 Palma 16 1998-00
213
Rey José Manuel Rey Cortegoso
20/05/1975 Caracas 16 2004-05
214
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 16 1998-99
215
Buñuel Aitor Buñuel Redrado
10/02/1998 Tafalla 16 2019-20
216
Roberto Roberto Olaizola Bikandi
17/04/1961 Azpeitia 16 1988-89
217
Matos José Joaquín Matos García
06/05/1995 Sevilla 16 2016-18
218
Guillén Aurelio Guillén García
16/09/1961 Barcelona 16 1986-89
219
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola
14/08/1964 Urrestilla 16 1997-99
220
Oyón José Luis Oyón Bujanda
25/10/1925 Logroño 16 1955-57
221
Iván Rosado Juan Manuel Rosado Mojarro
24/04/1974 Huelva 16 2005-07
222
Donowa Brian Louie Donowa
24/09/1964 Ipswich 16 1987-88
223
Iantchev Kostadin Iantchev
19/03/1963 Sofia 16 1991-92
224
Rubén Rubén García Arnal
14/07/1980 Zaragoza 16 2005-08
225
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 16 2008-10
226
Cayuela Vicente Cayuela Gómez
1950 16 1970-71
227
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 16 2016-18
228
Nacho Ignacio Fernández Rodríguez
10/02/1980 Oviedo 16 2005-07
229
Quino Francisco Cabrera Guinovart
05/03/1971 Málaga 16 1993-94
230
Esteban Esteban Trujillo Moreno
19/08/1968 Algodonales 16 1995-96
231
Jarque Isidro Jarque Bofill
27/05/1934 Barcelona 16 1954-55
232
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 16 2003-04
233
Sornichero Ángel Sornichero Castro
29/11/1938 Alcantarilla 16 1961-63
234
Cruz Carrascosa Manuel Cruz Ortega
11/09/1948 Jaén 16 1976-78
235
García Barrero Santiago García Barrero
24/08/1961 Oviedo 16 1983-85
236
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 16 1992-96
237
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 16 1999-01
238
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 16 1998-02
239
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 16 2010-11
240
Torres Antonio Jiménez Torres
23/02/1964 Jerez de la Frontera 16 1986-87
241
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 1990-92
242
Mas Francesc Mas Bellart
24/09/1936 Verdú 16 1958-61
243
Rivero Gerardo Damián Rivero
12/03/1975 Buenos Aires 15 2004-05
244
Munuce José Joaquín Munuce Larrea
15/10/1942 Pamplona 15 1966-69
245
Gâlcă Constantin Gâlcă
08/03/1972 București 15 2002-04
246
Modesto Modesto López Novoa
21/01/1965 Ourense 15 1987-88
247
Trigueros Manuel Trigueros Iglesias
30/06/1961 Herreruela de Oropesa 15 1987-88
248
Ibáñez José Alberto Ibáñez Martín
16/11/1963 Pinilla Trasmonte 15 1987-89
249
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 15 1994-96
250
Reyes Lorenzo Enrique Reyes Vicencio
13/06/1991 Santiago de Chile 15 2014-16
En actiu la temporada 2019-20