Ranking Jugats Consecutius No Guanyant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 32 1993-95
2
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 31 2007-09
3
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 30 2008-09
4
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 29 1994-97
5
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 28 1988-89
6
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 28 1996-99
7
Cordero Miguel Ángel Cordero Sánchez
10/09/1987 Lebrija 27 2008-09
8
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 27 1992-93
9
Curro Miguel Gómez Burgos
31/12/1943 Mérida 27 1969-72
10
Vergara Iñaki Vergara Iríbar
26/01/1962 Ondarroa 26 1991-95
11
Santi Santiago Fernández Torres
07/02/1968 San Cristobo de Ribadavia 26 1987-95
12
Saavedra Luis Felipe Saavedra Rodríguez
02/11/1962 La Orotava 26 1988-90
13
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 26 1994-95
14
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 25 1993-95
15
Gunino Adrián Javier Gunino Duque
03/02/1989 Montevideo 25 2013-15
16
Gual Marc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 25 2016-18
17
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 25 2014-15
18
Arzuaga Juan Manuel Arzuaga Esquiño
25/06/1965 Ciudad de México 25 1988-90
19
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 24 1992-94
20
Nikiforov Yuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 24 1996-98
21
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 24 1992-93
22
Carlos Fernández Carlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 24 2016-18
23
Bericat Carlos Fernández Bericat
30/03/1965 Ourense 24 1994-95
24
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 24 2003-04
25
Galán Jorge Galán Anaut
22/01/1989 Pamplona 24 2009-11
26
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 24 2008-13
27
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 23 1989-91
28
Kepa Kepa Blanco González
13/01/1984 Marbella 23 2007-11
29
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 23 2005-08
30
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 23 1997-99
31
Guinea Carlos Guinea Royo
25/02/1930 Miranda de Ebro 23 1955-58
32
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 23 1992-93
33
Pablo Pablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 23 1996-98
34
Irureta Pedro Iruretagoyena Echániz
18/06/1912 Azkoitia 23 1932-35
35
Valencia Pedro Valencia Carballo
06/04/1954 Lora del Río 23 1986-87
36
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 23 2010-11
37
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 23 1995-97
38
Manolo Sánchez Manuel Sánchez Ramírez
12/12/1969 Sabadell 23 1992-04
39
Boutobba Bilal Boutobba
29/08/1998 Marseille 22 2016-18
40
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 22 2007-12
41
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 22 1989-91
42
Jaime Jaime Romero Gómez
31/07/1990 Valdeganga 22 2015-18
43
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 22 2012-13
44
Reyes Antonio Reyes González
16/10/1964 Sevilla 22 1988-91
45
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 22 2011-13
46
Nico Hidalgo Nicolás Hidalgo García
30/04/1992 Motril 22 2019-20
47
Fali Rafael Brieva Primo
18/09/1983 Sevilla 22 2008-09
48
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 22 1991-94
49
Maya Anastasio Maya Olaiz
Irun 22 1930-34
50
Armenteros Emiliano Daniel Armenteros
18/01/1986 Monte Grande 22 2008-09
51
Melo Carmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 22 1980-83
52
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 22 1995-97
53
Lei Wu Lei
19/11/1991 Pinyin 22 2019-20
54
Porcar Lucas Porcar Teixidó
18/02/1990 Sant Cugat del Vallès 22 2012-13
55
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 21 1992-93
56
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 21 1995-96
57
Martínez Miguel Ángel Martínez Fernández
03/02/1954 Santibáñez de la Isla 21 1974-78
58
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 21 2014-15
59
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 21 1998-99
60
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 21 2007-11
61
Raúl López Raúl López Gutiérrez
17/09/1976 Jerez de la Frontera 21 2002-03
62
Pichi José Carlos Rodríguez Alonso
15/12/1968 Ourense 21 1990-95
63
Patri Patricio Rubio Bernal
04/09/1973 La Palma del Condado 21 1999-02
64
Antelo Jorge Antelo Liste
12/08/1964 Santiago de Compostela 21 1985-88
65
Pascual Francisco Pascual Bermejo
27/01/1955 Madrid 21 1979-81
66
Cañas David Cañas Fernández
26/08/1978 Castilleja de la Cuesta 21 1999-02
67
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 21 1996-98
68
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 21 2010-13
69
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 21 1998-99
70
Gerardo Gerardo García León
07/12/1974 Sevilla 21 2005-07
71
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 21 1989-90
72
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 21 1998-99
73
Marc Valiente Marc Valiente Hernández
29/03/1987 Granollers 21 2008-09
74
Boro Salvador Alegre Mena
20/08/1960 Puerto Real 21 1983-87
75
Geni Eugenio Martínez de las Heras
01/09/1965 Madrid 21 1988-98
76
Ismael Ismael Barragán Ruiz
06/02/1986 Sevilla 21 2007-09
77
Sastre Rafel Sastre Reus
22/10/1975 Palma 20 2009-11
78
Bernardo Bernardo José Espinosa Zúñiga
11/07/1989 Cali 20 2011-13
79
Sarmiento Antonio Manuel Sarmiento García
27/07/1979 Villarrubia 20 2002-05
80
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 20 2007-09
81
Arriola Iñigo Arriola Díez
03/10/1967 Elgoibar 20 1991-92
82
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 20 1999-01
83
Pont Bartolomé Pont Serra
05/11/1930 Palma 20 1953-54
84
Poli Juan José García Cordero
03/09/1965 Peñaflor 20 1993-94
85
Rubiales Luis Manuel Rubiales Béjar
23/08/1977 Las Palmas de Gran Canaria 20 2007-09
86
Iriome Iriome González González
22/06/1987 Icod de los Vinos 20 2009-11
87
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 20 1989-92
88
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 20 2010-11
89
Diop Papakouli Diop
19/03/1986 Kaolack 20 2011-13
90
Gálvez Alejandro Gálvez Jimena
06/06/1989 Granada 20 2017-19
91
Perico Pinazo Pedro José Pinazo Arias
18/01/1985 Málaga 20 2004-06
92
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 20 2009-15
93
Antonio Antonio Maya Gabarri
21/03/1963 Valdepeñas 20 1988-89
94
Narciso Narciso Manuel Rodríguez de Armas
05/10/1962 Cardones (Arucas) 20 1991-93
95
Julio Álvarez Julio Álvarez Mosquera
01/05/1981 Caracas 20 2002-05
96
Cartagena Juan Manuel Cartagena Travesedo
29/06/1958 Orihuela 20 1987-89
97
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 20 1998-00
98
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 20 1987-89
99
Fredi Alfredo Lobeiras Sánchez
07/05/1974 Gijón 20 2002-05
100
Portillo Javier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 20 2007-09
101
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 20 1968-70
102
Marcos García Marcos García Barreno
21/03/1987 Sant Antoni de Portmany 20 2012-13
103
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 20 2008-13
104
Espínola Miguel Ángel Espínola Jiménez
05/04/1974 Guadix 20 2003-04
105
Oier Oier Sanjurjo Maté
25/05/1986 Estella 20 2016-17
106
Kodro Kenan Kodro
19/08/1993 Donostia/San Sebastián 20 2016-17
107
Geromel Pedro Tonon Geromel
21/09/1985 São Paulo 20 2012-13
108
Delgado Jorge Luis Delgado Rueda
30/09/1975 Montevideo 20 2000-03
109
Antonio López Antonio López Álvarez
12/05/1980 Madrid 20 2010-11
110
Quique Medina Enrique Juan Medina Rodríguez
25/09/1967 Santa Cruz de Tenerife 20 1994-96
111
Fidel Fidel Chaves de la Torre
27/10/1989 La Dehesa de Riotinto 20 2013-15
112
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 20 1955-57
113
Parés Pere Parés Serradell
26/03/1935 L'Ametlla del Vallès 19 1956-57
114
Rafa García Rafael García García
14/01/1986 Ciudad Real 19 2011-13
115
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 19 2013-14
116
Óscar Sánchez Óscar Sánchez Fuentes
19/12/1979 Murcia 19 2008-10
117
Joaquín Joaquín Alonso Vázquez
23/05/1964 Oviedo 19 1985-91
118
Berenguer Alejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 19 2016-17
119
Bango Ricardo González Bango
18/09/1968 Gijón 19 1996-99
120
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 19 1998-99
121
Artucha Francisco Javier Artucha Iza
03/03/1967 Donostia/San Sebastián 19 1988-89
122
Raúl Cámara Raúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 19 2012-13
123
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 19 2014-18
124
Boselli Mauro Boselli
22/05/1985 Buenos Aires 19 2005-06
125
Bayo José Bayo Bernad
08/12/1917 Barcelona 19 1934-45
126
Lombán David Rodríguez Lombán
05/06/1987 Avilés 19 2016-18
127
Casado José Manuel Casado Bizcocho
09/08/1986 Coria del Río 19 2008-10
128
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 19 2008-10
129
Velázquez José Antonio Velázquez García
01/06/1963 Oviedo 19 1982-91
130
Kortina Jon Kortina Bertol
15/05/1972 Bilbao 19 1998-99
131
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 19 1998-00
132
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 19 1998-00
133
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 19 2007-09
134
Foro Telesforo Lorenzo Gama
09/01/1921 Pontevedra 19 1942-50
135
Jairo Jairo Samperio Bustara
11/07/1993 Cabezón de la Sal 19 2011-13
136
Keita Sidi Yaya Keita
20/03/1985 Bamako 19 2012-13
137
Gómez de Segura Juan Carlos Gómez de Segura Serna
05/09/1957 Elorrio 19 1988-89
138
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 19 1992-94
139
Luque Julián Luque Conde
27/03/1992 Torrelavega 19 2011-15
140
Dani Daniel González Sanz
08/07/1972 Madrid 19 2003-04
141
Bebé Tiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 19 2014-16
142
Djurdjević Ivan Djurdjević
05/02/1977 Beograd 19 1997-99
143
Francis Santana Francisco Javier Santana Suárez
10/05/1970 Las Palmas de Gran Canaria 19 1991-01
144
Barranco Francisco Javier Barranco Lucas
03/02/1987 Utrera 19 2008-09
145
De la Bella Alberto de la Bella Madueño
02/12/1985 Santa Coloma de Gramenet 19 2008-09
146
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 19 1998-00
147
Cabello Antonio Cabello Velasco
25/04/1946 Badajoz 19 1965-68
148
Blanco Vila José Benito Blanco Vila
04/09/1963 Maceda 19 1984-87
149
Clerc Carlos Clerc Martínez
21/02/1992 Badalona 19 2016-17
150
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 19 1987-89
151
Sergio León Sergio León Limones
06/01/1989 Palma del Río 19 2016-17
152
Julián Ronda Julián Ronda Cañaveras
07/06/1971 Carpentras 19 1998-00
153
Tomás Tomás Alberto Hervás Girón
25/11/1970 Ponferrada 19 1997-98
154
Piccini Cristiano Piccini
26/09/1992 Firenze 19 2016-19
155
Aquilani Alberto Aquilani
07/07/1984 Roma 19 2017-18
156
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 19 1994-97
157
Aráez Nicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 19 1976-77
158
Caiado David Caiado Dias
02/05/1987 Luxembourg 19 2015-16
159
Sarasúa Koldo Sarasúa Gamazo
18/03/1972 Durango 19 2001-03
160
Quino Francisco Cabrera Guinovart
05/03/1971 Málaga 19 1991-94
161
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre
26/03/1980 Donostia/San Sebastián 19 2005-06
162
Martín Ignacio Martín Solanas
10/07/1962 Logroño 19 1992-93
163
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 19 1995-96
164
Vitor Silva Vítor Manuel dos Santos Silva
15/10/1968 Oliveira de Azeméis 19 1997-99
165
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 19 2019-20
166
Montenegro Daniel Gastón Montenegro Casella
28/03/1979 Buenos Aires 19 2000-02
167
Mur Ángel Mur Ferrer
25/08/1941 Barcelona 19 1968-70
168
Marcelino Marcelino García Toral
14/08/1965 Careñes 19 1989-91
169
Vilanova Rodolfo Vilanova Romano
19/05/1948 Rosario 19 1976-77
170
Mendoza Jesús Mendoza Aguirre
23/02/1977 Jerez de la Frontera 19 2012-13
171
Erik Expósito Erik Alexander Expósito Hernández
23/06/1996 Santa Cruz de Tenerife 19 2016-19
172
Quique Medina Enrique Juan Medina Rodríguez
25/09/1967 Santa Cruz de Tenerife 19 1989-92
173
Embarba Adrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 19 2015-16
174
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 18 2004-05
175
Álex Muñoz Alejandro José Muñoz Miquel
30/07/1994 Alicante 18 2016-18
176
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 18 2019-20
177
Gabriel Fernández Gabriel Matías Fernández Leites
13/05/1994 Montevideo 18 2019-20
178
Aguilera Carlos Aguilera Martín
22/05/1969 Madrid 18 1999-01
179
Ciriaco Ciriaco Cano González
04/08/1948 Plasencia 18 1970-71
180
Emilio Emilio José Gutiérrez González
04/01/1971 Avilés 18 1994-96
181
Milanko Goran Milanko
30/10/1968 Split 18 1991-93
182
Trotta Roberto Luis Trotta
28/01/1969 Pigüé 18 1997-98
183
El-Arabi Youssef El-Arabi
03/02/1987 Caen 18 2014-15
184
Hernández José Hernández Aliaga
18/01/1944 Valencia 18 1970-71
185
Adrián Adrián González Morales
25/05/1988 Madrid 18 2011-12
186
Ubis II José Ubis Iriarte
Vitoria-Gasteiz 18 1941-46
187
Arechavaleta Jaime Arechavaleta Martínez de Quel
12/11/1960 Arnedo 18 1982-84
188
Yoda Abdoul Karim Yoda
25/10/1988 Annemasse 18 2015-17
189
Javi Rodríguez Javier Rodríguez Gonzalvo
06/10/1977 L'Hospitalet de Llobregat 18 2004-05
190
Nico Olivera Andrés Nicolás Olivera
30/05/1978 Montevideo 18 1999-00
191
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 18 2014-18
192
Clotet David Clotet Roca
01/12/1972 Granollers 18 1996-98
193
Roteta Joseba Roteta Lopetegi
22/08/1968 Oiartzun 18 1988-98
194
Prado Santiago Martín Prado
21/03/1955 Madrid 18 1980-82
195
Maestre Fernando Maestre Bolinches
04/12/1962 Ontinyent 18 1988-89
196
Ríos Reina José Antonio Ríos Reina
10/05/1990 Sevilla 18 2008-13
197
David Prieto David Prieto Gálvez
02/01/1983 Sevilla 18 2012-13
198
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 18 2004-05
199
Crespo José Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 18 2014-16
200
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga
09/04/1964 Elgoibar 18 1988-89
201
Ghilas Nabil Ghilas
20/04/1990 Marseille 18 2014-16
202
De Palmas Laurent de Palmas
29/10/1977 Miramas 18 2004-07
203
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 18 2017-18
204
Andone Florin Andone
11/04/1993 Joldești 18 2014-15
205
Ovalle Manuel Ovalle Vidal
15/10/1949 Villafranca del Bierzo 18 1974-75
206
Mario Ruyales Mario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 18 2008-09
207
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 18 1988-89
208
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 18 2006-08
209
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 18 1996-97
210
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 18 1988-89
211
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 18 1996-98
212
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 18 1992-93
213
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 18 2002-04
214
Ayarza Andoni Ayarza Zallo
12/09/1965 Madrid 18 1995-96
215
Torres Enrique García Torres
12/04/1949 Morón de la Frontera 18 1973-78
216
Piovaccari Federico Piovaccari
01/09/1984 Gallarate 18 2014-17
217
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 18 1996-98
218
Chema José Manuel García Payá
13/04/1970 Aspe 18 1998-99
219
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua
01/08/1968 Azpeitia 18 1993-94
220
Galán José Galán Barba
26/07/1973 Sanlúcar de Barrameda 18 1997-98
221
Álvaro Álvaro González Soberón
08/01/1990 Potes 18 2011-13
222
Luna Antonio Manuel Luna Rodríguez
17/03/1991 Son Servera 18 2016-18
223
Gudelj Nebojša Gudelj
23/09/1968 Trebinje 18 1994-95
224
Morales Richard Javier Morales Aguirre
21/02/1975 Montevideo 18 2005-06
225
Limperger Zsolt Limperger
13/09/1968 Pápa 18 1992-93
226
Trigueros Jesús Martín Fernández
03/05/1976 Barcelona 18 1998-00
227
Juan Carlos Juan Carlos Rodríguez Moreno
19/01/1965 Puente Castro 18 1994-96
228
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 18 1970-71
229
Pedraza Ángel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 18 1990-92
230
Oliver Oliver Cuadrado Martín
12/07/1977 Madrid 18 2000-03
231
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 18 2009-11
232
Mañuz José Francisco Mañuz Trigueros
29/12/1960 Alicante 18 1984-85
233
Javi Rey Francisco Javier Rey Galán
15/08/1968 Madrid 18 1988-90
234
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 18 1993-94
235
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 18 1959-61
236
Ivi Iván López Álvarez
29/06/1994 Collado Villalba 18 2017-18
237
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 18 1979-81
238
Villarroya Francisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 18 1996-99
239
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 18 2003-04
240
Teixeira Nuno Manuel Sousa Dias
27/11/1974 Vilar de Andorinho 18 1998-00
241
Popo Miguel López García
13/09/1957 Marbella 18 1976-77
242
Roberto Torres Roberto Torres Morales
07/03/1989 Arre 18 2016-17
243
Ricardo Moreno Ricardo Juan Moreno Gutiérrez
27/08/1943 Barakaldo 18 1964-68
244
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 17 1997-98
245
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 17 2003-04
246
Edu Bedia Eduardo Bedia Peláez
23/03/1989 Santander 17 2010-13
247
Lux Germán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 17 2007-09
248
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 17 1954-55
249
Soler José Ignacio Soler Bayona
30/10/1967 Zaragoza 17 1995-97
250
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 17 2002-03
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error