Ranking Partits Suplent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS
1
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 195
2
Antoñito Antonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 189
3
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 186
4
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 185
5
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 182
6
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 182
7
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 170
8
Sabas Juan Sabas Huertas Lorente
13/04/1967 Madrid 170
9
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 169
10
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 169
11
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 168
12
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 166
13
Guzmán Guzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 166
14
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 165
15
Guti José María Gutiérrez Hernández
31/10/1976 Torrejón de Ardoz 163
16
Carlitos Carlos Domínguez Domínguez
18/09/1976 Mairena del Aljarafe 162
17
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 160
18
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 160
19
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 159
20
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 157
21
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 157
22
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 154
23
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 154
24
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 153
25
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 153
26
Collantes Juan José Collantes Guerrero
07/01/1983 San Fernando 153
27
Arriaga Joseba Arriaga Dosantos
28/07/1982 Ermua 152
28
Alberto Alberto López Moreno
25/02/1967 Madrid 152
29
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 151
30
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 151
31
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 150
32
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 150
33
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 150
34
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 150
35
Miguel Miguel Ángel López-Cedrón Freije
03/06/1978 Oviedo 149
36
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 149
37
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 148
38
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 148
39
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 147
40
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 147
41
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 146
42
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 146
43
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 146
44
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 146
45
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 146
46
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 145
47
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 144
48
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 144
49
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 143
50
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 143
51
Xisco Francisco Javier Muñoz Llompart
05/09/1980 Manacor 142
52
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 142
53
Katxorro Francisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 142
54
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 141
55
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 141
56
Héctor Font Héctor Font Romero
15/06/1984 Vila-real 140
57
Jonatan Valle Jonatan Valle Trueba
30/12/1984 Santander 140
58
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 140
59
Chito Fernando Miguel Cebrián Alarcón
11/01/1976 Quintanar del Rey 140
60
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 139
61
Deus José Luis Deus Rodríguez
12/01/1977 Lausanne 139
62
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 139
63
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 139
64
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 138
65
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 138
66
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 138
67
Ion Vélez Ion Vélez Martínez
17/02/1985 Tafalla 138
68
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 137
69
Iván Ania Iván Ania Cadavieco
24/10/1977 Oviedo 137
70
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 137
71
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 137
72
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 136
73
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 136
74
Quique Estebaranz Juan Enrique Estebaranz López
06/10/1965 Madrid 136
75
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 136
76
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 135
77
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 135
78
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 135
79
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 135
80
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 135
81
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 134
82
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 134
83
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 133
84
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 133
85
Pina Jorge Pina Roldán
28/02/1983 Zaragoza 133
86
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 133
87
Javi González Javier González Gómez
22/03/1974 Barakaldo 133
88
Juan Sánchez Juan Ginés Sánchez Romero
15/05/1972 Aldaia 132
89
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti
24/02/1987 Usurbil 132
90
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 132
91
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 132
92
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 131
93
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 131
94
Cascón Diego Cascón Sandoval
07/06/1984 León 131
95
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 131
96
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 131
97
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 131
98
Borja Borja Francisco García Martín
19/04/1976 Madrid 130
99
Paco Esteban Francisco Esteban Granado
21/08/1981 Loja 130
100
Igor Martínez Igor Martínez Caseras
19/07/1989 Vitoria-Gasteiz 130
101
Pallarès Pablo Pallarès Marzo
12/01/1987 Gandia 130
102
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 130
103
David López David López Moreno
10/09/1982 Logroño 130
104
Nakor Nakor Bueno Gómez
04/03/1978 Barcelona 129
105
José Vega José Vega Díez
10/04/1981 Jerez de la Frontera 129
106
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 129
107
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 129
108
Jokin Jokin Arcaya Esparza
15/06/1988 Pamplona 129
109
Antonio Antonio Roberto Marcos Sánchez
07/06/1969 Salamanca 128
110
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 128
111
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 128
112
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 128
113
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 128
114
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 127
115
Caballero Carlos Caballero Pérez
05/10/1984 Madrid 127
116
Gabri Gabriel Gómez Román
03/09/1985 Barcelona 127
117
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 127
118
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 127
119
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 126
120
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 126
121
Mista Miguel Ángel Ferrer Martínez
12/11/1978 Caravaca de la Cruz 126
122
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 126
123
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 125
124
Txiki Daniel Rodríguez Pérez
27/03/1977 Donostia/San Sebastián 125
125
Ubis Eduardo Ubis Alesanco
10/04/1988 Logroño 125
126
Juvenal Juvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 125
127
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 124
128
Carlos Valverde Carlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 124
129
Gorka Brit Gorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 124
130
Mariano Mariano Sanz Novillo
11/11/1989 Benidorm 124
131
Basti Sebastián Fernández Reyes
21/06/1974 Málaga 124
132
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 123
133
Guillermo Guillermo Fernández Hierro
23/05/1993 Bilbao 123
134
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 123
135
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 123
136
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 123
137
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 123
138
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 123
139
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 123
140
Moisés Moisés Miguel Rodríguez Carrión
27/04/1961 Sevilla 122
141
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 122
142
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 122
143
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 122
144
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 122
145
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 122
146
Solaun Jon Solaun Akarregi
03/12/1974 Bilbao 122
147
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 121
148
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 121
149
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 121
150
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 121
151
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 121
152
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 121
153
Paunović Veljko Paunović
21/08/1977 Strumica 121
154
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 121
155
Antonio Antonio Martín Rubio
22/05/1964 Getafe 121
156
Lluís Lluís González Pujol
30/06/1969 Sallent 120
157
Villa Pablo Villanueva Fernández
12/04/1976 Alcorcón 120
158
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 120
159
Muñoz Iñaki Muñoz Oroz
02/07/1978 Pamplona 120
160
Jurado Francisco Jurado Molina
20/03/1976 Lorca 120
161
Portillo Javier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 120
162
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 119
163
Rojas Antonio Domingo Rojas Melero
22/03/1984 Villarrobledo 119
164
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 119
165
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 119
166
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 119
167
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 119
168
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 119
169
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 119
170
Barbarín Jorge Barbarín Gárriz
07/05/1971 Pamplona 118
171
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez
20/02/1968 Barakaldo 118
172
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 118
173
Geli Ángel de Juana García
15/02/1968 Santander 118
174
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 118
175
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 117
176
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 117
177
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 117
178
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo
10/02/1979 Donostia/San Sebastián 117
179
Epitié Juan Ramón Epitié-Dyowe Roig
12/10/1976 Manresa 117
180
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 116
181
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 116
182
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 116
183
David Karanka David Karanka de la Hoz
20/04/1978 Vitoria-Gasteiz 116
184
Cristo Marrero Cristo Marrero Henríquez
10/11/1978 Las Zocas 116
185
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 116
186
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 116
187
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 116
188
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 116
189
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz
17/12/1972 Donostia/San Sebastián 115
190
Gato Manuel Gato Thomason
28/01/1984 Alicante 115
191
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 115
192
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 115
193
Alfredo Alfredo Santa Elena Aguado
13/10/1967 Madrid 115
194
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 115
195
Tiko Roberto Martínez Rípodas
15/09/1976 Pamplona 115
196
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 115
197
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz
24/10/1975 Bilbao 115
198
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 115
199
Iván Alonso Iván Daniel Alonso Vallejo
10/04/1979 Montevideo 115
200
Quero Juan Quero Barraso
17/10/1984 Madrid 115
201
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 115
202
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 114
203
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 114
204
Aitor Agirre Aitor Agirre Carro
23/09/1973 Barakaldo 114
205
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 114
206
Mujika Juan María Mujika Izaguirre
12/05/1963 Donostia/San Sebastián 113
207
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 113
208
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 113
209
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 113
210
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 113
211
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 113
212
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 113
213
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 113
214
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 113
215
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 113
216
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 112
217
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 112
218
Craioveanu Gheorghe Craioveanu
14/02/1968 Hunedoara 112
219
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 112
220
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 112
221
Luismi Luis Miguel Gracia Julián
17/08/1983 Cáceres 112
222
Webó Pierre Achille Webó Kouamo
20/01/1982 Bafoussam 112
223
Sutil Francisco Sutil Tirado
21/12/1984 Jaén 111
224
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 111
225
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 111
226
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 111
227
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 111
228
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 111
229
Dani Daniel Martín Alexandre
16/09/1981 Sevilla 111
230
Machado Francisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 111
231
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 111
232
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 111
233
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 110
234
Juli Juli Sunyer Serrat
11/02/1969 Girona 110
235
Sergio Marcos Sergio Marcos González
03/02/1992 Sacedón 110
236
Juan Jesús Juan Jesús Cabrera Rubio
31/03/1977 Marbella 110
237
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 110
238
Garitano Asier Garitano Agirrezabal
06/12/1969 Bergara 110
239
Ortiz Juan Carlos Ortiz Padilla
28/06/1985 Córdoba 110
240
Chupe Jonathan Álvarez Blázquez
13/01/1986 Madrid 110
241
Alexandre Alexandre José de Oliveira Albuquerque
26/05/1977 Recife 110
242
Omar Omar Sampedro Bernardo
05/06/1985 Avilés 110
243
Manu Busto Manuel Adolfo Busto Loza
07/10/1980 Santander 109
244
Socorro Juan Carlos Socorro Vera
13/05/1972 Caracas 109
245
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 109
246
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 109
247
Carlos Merino Carlos Merino González
15/05/1980 Bilbao 109
248
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 109
249
Natalio Natalio Lorenzo Poquet
18/09/1984 Canals 109
250
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 109
En actiu la temporada 2019-20