Ranking Partits Suplent - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS
1
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero
31/05/1975 Durango 195
2
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 192
3
Antoñito Antonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 189
4
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 186
5
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 185
6
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 182
7
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 170
8
Sabas Juan Sabas Huertas Lorente
13/04/1967 Madrid 170
9
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 169
10
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 169
11
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 168
12
Guzmán Guzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 167
13
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 166
14
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 165
15
Guti José María Gutiérrez Hernández
31/10/1976 Torrejón de Ardoz 163
16
Carlitos Carlos Domínguez Domínguez
18/09/1976 Mairena del Aljarafe 162
17
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 160
18
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 160
19
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 159
20
Bermejo Mario Bermejo Castanedo
07/10/1978 Santander 159
21
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 157
22
Corona Miguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 154
23
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 154
24
Collantes Juan José Collantes Guerrero
07/01/1983 San Fernando 153
25
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 153
26
Manu del Moral Manuel del Moral Fernández
25/02/1984 Jaén 153
27
Arriaga Joseba Arriaga Dosantos
28/07/1982 Ermua 152
28
Alberto Alberto López Moreno
25/02/1967 Madrid 152
29
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 151
30
Antonio Hidalgo Antonio Hidalgo Morilla
06/02/1979 Granollers 151
31
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 150
32
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 150
33
Perera José Jesús Perera López
12/04/1980 Olivenza 150
34
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 150
35
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 149
36
Miguel Miguel Ángel López-Cedrón Freije
03/06/1978 Oviedo 149
37
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 149
38
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 149
39
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 148
40
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 148
41
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 147
42
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 147
43
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 146
44
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 146
45
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 146
46
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 146
47
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 146
48
Juanjo Juan José Expósito Ruiz
28/10/1985 Santander 145
49
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 144
50
Óscar Díaz Óscar Díaz González
24/04/1984 Madrid 143
51
Barbarà Joan Barbarà Mata
23/07/1966 Barcelona 143
52
Katxorro Francisco Javier Cachorro González
07/08/1978 Barakaldo 142
53
Xisco Francisco Javier Muñoz Llompart
05/09/1980 Manacor 142
54
Azkorra Gorka Azkorra Trueba
25/01/1983 Bilbao 142
55
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 142
56
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 141
57
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 141
58
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 141
59
Chito Fernando Miguel Cebrián Alarcón
11/01/1976 Quintanar del Rey 140
60
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 140
61
Héctor Font Héctor Font Romero
15/06/1984 Vila-real 140
62
Jonatan Valle Jonatan Valle Trueba
30/12/1984 Santander 140
63
Deus José Luis Deus Rodríguez
12/01/1977 Lausanne 139
64
Riki Iván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 139
65
Tevenet Luis García Tevenet
08/05/1974 Sevilla 139
66
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 138
67
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 138
68
Ion Vélez Ion Vélez Martínez
17/02/1985 Tafalla 138
69
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso
05/03/1974 Bilbao 137
70
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 137
71
Iván Ania Iván Ania Cadavieco
24/10/1977 Oviedo 137
72
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 136
73
Quique Estebaranz Juan Enrique Estebaranz López
06/10/1965 Madrid 136
74
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 136
75
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 136
76
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 135
77
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 135
78
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 135
79
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 135
80
Míchel Miguel Carrilero González
03/08/1977 Madrid 135
81
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 134
82
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 134
83
Jonathan Pereira Jonathan Pereira Rodríguez
12/05/1987 Vigo 134
84
Javi González Javier González Gómez
22/03/1974 Barakaldo 133
85
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 133
86
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 133
87
Pina Jorge Pina Roldán
28/02/1983 Zaragoza 133
88
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 132
89
Juan Sánchez Juan Ginés Sánchez Romero
15/05/1972 Aldaia 132
90
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti
24/02/1987 Usurbil 132
91
Calle Antonio Sánchez de la Calle
14/10/1978 Madrid 132
92
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 131
93
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 131
94
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 131
95
Cascón Diego Cascón Sandoval
07/06/1984 León 131
96
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 131
97
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 131
98
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 131
99
Pallarès Pablo Pallarès Marzo
12/01/1987 Gandia 131
100
Borja Borja Francisco García Martín
19/04/1976 Madrid 130
101
David López David López Moreno
10/09/1982 Logroño 130
102
Igor Martínez Igor Martínez Caseras
19/07/1989 Vitoria-Gasteiz 130
103
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 130
104
Paco Esteban Francisco Esteban Granado
21/08/1981 Loja 130
105
Jokin Jokin Arcaya Esparza
15/06/1988 Pamplona 129
106
Codina Lluís Codina Codina
17/02/1973 Taradell 129
107
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 129
108
Nakor Nakor Bueno Gómez
04/03/1978 Barcelona 129
109
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 129
110
José Vega José Vega Díez
10/04/1981 Jerez de la Frontera 129
111
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 129
112
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 128
113
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 128
114
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 128
115
Luis Castro Luis José Castro García
03/11/1966 Avilés 128
116
Antonio Antonio Roberto Marcos Sánchez
07/06/1969 Salamanca 128
117
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 127
118
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 127
119
Gabri Gabriel Gómez Román
03/09/1985 Barcelona 127
120
Caballero Carlos Caballero Pérez
05/10/1984 Madrid 127
121
Ubis Eduardo Ubis Alesanco
10/04/1988 Logroño 127
122
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 126
123
Mista Miguel Ángel Ferrer Martínez
12/11/1978 Caravaca de la Cruz 126
124
Guillermo Guillermo Fernández Hierro
23/05/1993 Bilbao 126
125
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 126
126
Jorge Larena Jorge Larena-Avellaneda Roig
29/09/1981 Las Palmas de Gran Canaria 126
127
Txiki Daniel Rodríguez Pérez
27/03/1977 Donostia/San Sebastián 125
128
Carlos Valverde Carlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 125
129
Juvenal Juvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 125
130
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 125
131
Mariano Mariano Sanz Novillo
11/11/1989 Benidorm 124
132
Basti Sebastián Fernández Reyes
21/06/1974 Málaga 124
133
Gorka Brit Gorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 124
134
Toquero Gaizka Toquero Pinedo
09/08/1984 Vitoria-Gasteiz 123
135
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 123
136
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 123
137
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 123
138
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 123
139
Jandro Alejandro Castro Fernández
27/02/1979 Mieres 123
140
Cani Rubén Gracia Calmache
03/08/1981 Zaragoza 123
141
Sabino Sabino Sánchez Parra
14/02/1978 Los Santos de Maimona 123
142
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 122
143
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 122
144
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 122
145
Moisés Moisés Miguel Rodríguez Carrión
27/04/1961 Sevilla 122
146
Solaun Jon Solaun Akarregi
03/12/1974 Bilbao 122
147
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 122
148
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 122
149
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 121
150
Onésimo Onésimo Sánchez González
14/08/1968 Valladolid 121
151
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Alberto
24/01/1983 Cádiz 121
152
Casquero Francisco Javier Casquero Paredes
11/03/1976 Talavera de la Reina 121
153
Antonio Antonio Martín Rubio
22/05/1964 Getafe 121
154
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 121
155
Uche Ikechukwu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
05/01/1984 Aba 121
156
Paunović Veljko Paunović
21/08/1977 Strumica 121
157
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 120
158
Portillo Javier García Portillo
30/03/1982 Aranjuez 120
159
Villa Pablo Villanueva Fernández
12/04/1976 Alcorcón 120
160
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 120
161
Lluís Lluís González Pujol
30/06/1969 Sallent 120
162
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 120
163
Muñoz Iñaki Muñoz Oroz
02/07/1978 Pamplona 120
164
Jurado Francisco Jurado Molina
20/03/1976 Lorca 120
165
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 119
166
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 119
167
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 119
168
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 119
169
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 119
170
Aitor Aitor Tornavaca Fernández
24/03/1976 Vitoria-Gasteiz 119
171
Pineda Julio Pineda Romero
17/07/1972 Camas 119
172
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 119
173
Rojas Antonio Domingo Rojas Melero
22/03/1984 Villarrobledo 119
174
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez
20/02/1968 Barakaldo 118
175
Alfaro Alejandro Alfaro Ligero
23/11/1986 La Palma del Condado 118
176
Geli Ángel de Juana García
15/02/1968 Santander 118
177
De Lucas Enrique de Lucas Martínez
17/08/1978 L'Hospitalet de Llobregat 118
178
Barbarin Jorge Barbarin Gárriz
07/05/1971 Pamplona 118
179
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 117
180
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 117
181
Gabilondo Igor Gabilondo del Campo
10/02/1979 Donostia/San Sebastián 117
182
Epitié Juan Ramón Epitié-Dyowe Roig
12/10/1976 Manresa 117
183
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 117
184
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 117
185
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 117
186
David Karanka David Karanka de la Hoz
20/04/1978 Vitoria-Gasteiz 116
187
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 116
188
Javi García Javier García Almendro
01/10/1969 Sabadell 116
189
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 116
190
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 116
191
Cristo Marrero Cristo Marrero Henríquez
10/11/1978 Las Zocas 116
192
Tello Cristian Tello Herrera
11/08/1991 Barcelona 116
193
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 116
194
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 116
195
Ismael Ismael Santiago López López
27/02/1978 Jaén 115
196
Abel Gómez Abel Gómez Moreno
20/02/1982 Sevilla 115
197
Iván Alonso Iván Daniel Alonso Vallejo
10/04/1979 Montevideo 115
198
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz
24/10/1975 Bilbao 115
199
Tiko Roberto Martínez Rípodas
15/09/1976 Pamplona 115
200
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 115
201
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 115
202
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz
17/12/1972 Donostia/San Sebastián 115
203
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 115
204
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 115
205
Alfredo Alfredo Santa Elena Aguado
13/10/1967 Madrid 115
206
Quero Juan Quero Barraso
17/10/1984 Madrid 115
207
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 115
208
Gato Manuel Gato Thomason
28/01/1984 Alicante 115
209
Aitor Agirre Aitor Agirre Carro
23/09/1973 Barakaldo 114
210
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 114
211
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 114
212
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 114
213
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 113
214
Soriano Fernando Soriano Marco
24/09/1979 Zaragoza 113
215
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 113
216
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 113
217
Serrano Manuel Serrano Pulido
10/09/1972 El Masnou 113
218
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 113
219
Mujika Juan María Mujika Izaguirre
12/05/1963 Donostia/San Sebastián 113
220
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 113
221
Orlando Orlando Suárez Azofra
21/11/1972 Las Palmas de Gran Canaria 113
222
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 113
223
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 112
224
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 112
225
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 112
226
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 112
227
Luismi Luis Miguel Gracia Julián
17/08/1983 Cáceres 112
228
Aranda Carlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 112
229
Webó Pierre Achille Webó Kouamo
20/01/1982 Bafoussam 112
230
Craioveanu Gheorghe Craioveanu
14/02/1968 Hunedoara 112
231
Charles Charles Dias de Oliveira
04/04/1984 Belém 112
232
Sergio Marcos Sergio Marcos González
03/02/1992 Sacedón 111
233
Lafita Ángel Imanol Lafita Castillo
07/08/1984 Zaragoza 111
234
Nico Francisco José Nicolás González
06/11/1988 Molina de Segura 111
235
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 111
236
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 111
237
Sutil Francisco Sutil Tirado
21/12/1984 Jaén 111
238
Salva Sevilla Salvador Sevilla López
18/03/1984 Berja 111
239
Machado Francisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 111
240
Dani Daniel Martín Alexandre
16/09/1981 Sevilla 111
241
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 111
242
Curto Víctor Curto Ortiz
17/06/1982 Tortosa 110
243
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 110
244
Alexandre Alexandre José de Oliveira Albuquerque
26/05/1977 Recife 110
245
Omar Omar Sampedro Bernardo
05/06/1985 Avilés 110
246
Garitano Asier Garitano Agirrezabal
06/12/1969 Bergara 110
247
Chupe Jonathan Álvarez Blázquez
13/01/1986 Madrid 110
248
Juan Jesús Juan Jesús Cabrera Rubio
31/03/1977 Marbella 110
249
Juli Juli Sunyer Serrat
11/02/1969 Girona 110
250
Cheryshev Denis Dmitriyevich Cheryshev
26/12/1990 Nizhni Nóvgorod 110
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error