Bueno: Alberto Bueno Calvo

Dades
Nom complet:Alberto Bueno Calvo
Data de naixement:20/03/1988 (31 anys)
Lloc de naixement:Madrid (Madrid)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'78 m / 65 kg
Demarcació:
Davanter
Trajectòria
config
Categoria
Equip
Trofeus
Temporada
Divisió
Edat
PJ
PC
PT
PS
Minuts
TG
TV
Gols
Competicions
Dorsal
Convocat
Gols Penal
Gols Pròpia Porta
Gols Encaixats
Guanyats
Perduts
Empatats
Partits Substituit
Total Convocat
Internacional
Equip TemporadaEdat PJPTPCPS Min

España Sub-19
2006 Eurocopa187631487008
España Sub-19
2007 Eurocopa196610418103
España Sub-20
 2007 Mundial194202192001
España Sub-21
 2009 Eurocopa21100122000
Títols
1 Eurocopa Sub-19:
Estadístiques Lliga
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªBPrimeira
Temporades7229102
Equips621772
Partits Jugats164636622729319
Partits Complets4381751683
Partits Titular96224711816511
Partits Suplent6841191091288
Partits Substituit53143067978
Guanyats4229317110212
Empatats31121543582
Perduts9122201131335
Partits Marcant algun Gol2861534492
Minuts8889247040951135915454985
Gols3692045652
Gols Pròpia Porta000000
Hat Tricks100110
Doblets6359140
Gols Penalty302350
Targetes Grogues125717241
Targetes Vermelles010110
Edat primer partit201819181827
Edat últim partit302421303031
Edat primer partit en marcar211819181830
Edat últim partit en marcar282421282831
Enfrontaments amb més equips323529557817
Gols a més equips1861324372
Gols en una temporada1771617172
Amonestacions en una temporada434441
Partits substituit en una temporada18101718187
Partits suplent en una temporada19261626265
Ascensos-1011-
Descensos310440
Jornades Consecutives Jugat371820373715
Jornades Consecutives Titular2441324247
Jornades Consecutives Complet423442
Jornades Consecutives Suplent643664
Jornades Consecutives Substituit627673
Jornades Consecutives Guanyant367674
Jornades Consecutives Empatant224241
Jornades Consecutives Perdent634663
Jornades Consecutives No Guanyant736773
Jornades Consecutives No Empatant23812232312
Jornades Consecutives No Perdent59189184
Jornades Consecutives Marcant322331
Jornades Consecutives Sense Marcar8148141412
Jugats Consecutius Titular3441334347
Jugats Consecutius Complet423442
Jugats Consecutius Suplent1114414144
Jugats Consecutius Substituit627673
Jugats Consecutius Guanyant367674
Jugats Consecutius Empatant224241
Jugats Consecutius Perdent654663
Jugats Consecutius No Guanyant165816163
Jugats Consecutius No Empatant291513292912
Jugats Consecutius No Perdent5131813188
Jugats Consecutius Marcant322331
Jugats Consecutius Sense Marcar192119252112
Estadístiques Selecció espanyola
Sub-21Sub-20Sub-19Total
Partits Jugats141318
Partits Complets0044
Partits Titular021214
Partits Suplent1214
Partits Substituit02810
Guanyats021214
Empatats0213
Perduts1001
Partits Marcant algun Gol01910
Gols011112
Gols Pròpia Porta0000
Doblets0022
Targetes Grogues0011
Targetes Vermelles0000
Edat primer partit201918
Edat últim partit201919
Edat primer partit en marcar191836
Edat últim partit en marcar191836
Efemèrides

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 17/06/2019
Notificar error