Ranking Jugats Consecutius Suplent - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 40 2000-07
2
Cristo Marrero Cristo Marrero Henríquez
10/11/1978 Las Zocas 39 2007-09
3
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 32 2011-14
4
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 26 2009-10
5
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 25 2005-06
6
Arriki Owusu Afriyie Martin
01/09/1980 Accra 24 1997-99
7
Ernesto Ernesto Gómez Gómez
26/04/1985 Madrid 24 2005-07
8
Mendy Formose Mendy
23/03/1989 Guédiawaye 23 2012-14
9
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 23 2018-19
10
Urko Vera Urko Vera Mateos
14/05/1987 Barakaldo 23 2012-14
11
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 22 2007-09
12
Kiko Francisco de Borja Lacasa Sánchez
21/04/1978 Gandia 22 2003-06
13
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 21 2008-11
14
Ángel Ángel Luis Rodríguez Díaz
26/04/1987 San Cristóbal de La Laguna 21 2006-09
15
Jonathan Jonathan Sundy Zongo
16/04/1989 Ouagadougou 20 2011-13
16
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga
21/06/1980 Tolosa 20 2007-08
17
Primi Primitivo Soto Sáez
24/08/1955 Portugalete 20 1988-89
18
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 20 2018-19
19
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 20 2010-11
20
Mauricio López Mauricio Rodolfo López
22/02/1974 Quilmes 20 1998-01
21
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 19 2016-18
22
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 19 2000-01
23
Tonín Antonio Navarro Manzanares
29/10/1948 Almassora 19 1979-80
24
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 19 1981-83
25
Robert Roberto Rodríguez Encinas
27/12/1979 Salamanca 19 2003-05
26
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero
23/06/1988 Encarnación 19 2016-18
27
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 19 2018-20
28
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 19 2013-15
29
Armada Andrés Armada Pozo
21/11/1979 El Carpio 18 2001-04
30
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 18 2012-13
31
Xisco Nadal Fernando Sebastián Nadal Martorell
27/06/1986 Palma 18 2009-10
32
Jonathan Soriano Jonathan Soriano Casas
24/09/1985 Pont de Vilomara i Rocafort 18 2006-09
33
Molinero Abel Molinero Pons
28/04/1989 Madrid 18 2011-16
34
Calderón Joaquín Calderón Vicente
10/10/1988 Elx 18 2006-08
35
Mella Gonzalo Mella Liñares
18/12/1967 Rarís 18 1989-90
36
Llamas Sergio Llamas Pardo
06/03/1993 Vitoria-Gasteiz 18 2015-16
37
Abalo Daniel Abalo Paulos
29/09/1987 Vilagarcía de Arousa 18 2010-11
38
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 17 2003-04
39
Arpón Óscar Arpón Ochoa
09/04/1975 Calahorra 17 2003-04
40
Epitié Juan Ramón Epitié-Dyowe Roig
12/10/1976 Manresa 17 2001-02
41
Miguel Ángel Miguel Ángel Blas Garrido
14/01/1968 Barcelona 17 1992-93
42
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 17 1996-98
43
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 17 2014-15
44
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 17 2009-10
45
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 17 2007-12
46
Sobrino Rubén Sobrino Pozuelo
01/06/1992 Daimiel 17 2013-15
47
Sandro Carlos Alejandro Sierra Fumero
14/10/1974 Las Galletas 17 2006-08
48
Cámara Álvaro Cámara Rey
09/07/1978 Madrid 17 2007-09
49
David Sanz David Sanz Pascual
23/04/1977 Madrid 17 2010-11
50
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 17 2007-09
51
Ibrahima Ibrahima Baldé
04/09/1989 Dakar 17 2018-20
52
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 16 2005-06
53
Serrano Emilio Serrano Bayón
16/10/1957 Ciudad Real 16 1979-82
54
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 16 1994-95
55
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 16 2011-12
56
Mayoral David Mayoral Lastras
05/04/1997 Ávila 16 2016-19
57
Aday Francisco Aday Benítez Caraballo
16/12/1987 Santmenat 16 2013-15
58
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 16 1980-81
59
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 16 1995-96
60
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 16 2011-12
61
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 16 2010-12
62
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 16 1999-00
63
Héctor Figueroa Héctor Figueroa Cabrera
30/10/1988 Las Palmas de Gran Canaria 16 2013-15
64
Goiria Asier Goiria Etxebarria
19/09/1980 Amorebieta-Etxano 16 2010-11
65
Quero Juan Quero Barraso
17/10/1984 Madrid 16 2007-08
66
Omar José Omar Perdomo Machado
03/07/1993 Las Palmas de Gran Canaria 16 2016-17
67
Fito Miranda Adolfo Miranda Araujo
14/10/1989 Barcelona 16 2011-13
68
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 16 2005-07
69
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 16 2000-07
70
Txiki Daniel Rodríguez Pérez
27/03/1977 Donostia/San Sebastián 16 2006-08
71
Emaná Stéphane Onesime Emaná Edzimbi
17/06/1994 Yaoundé 16 2012-17
72
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 16 2003-04
73
Villalba Manuel Villalba Arana
09/01/1954 Rota 16 1973-75
74
Diego Diego David Jiménez Martínez
29/05/1979 Alcoi 15 2013-14
75
Pelayo Pelayo Novo García
01/11/1990 Oviedo 15 2012-13
76
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 15 2010-11
77
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 15 2009-11
78
Enrique Enrique Fernando Ortiz Moruno
02/07/1977 Zafra 15 2003-05
79
Moha Traoré Mohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 15 2015-18
80
Hormiga Julio Alberto González Hormiga
30/03/1985 Santa Cruz de Tenerife 15 2004-07
81
Gómez de Segura Juan Carlos Gómez de Segura Serna
05/09/1957 Elorrio 15 1980-81
82
Rubio Jesús Rubio Martín
04/02/1987 Plasencia 15 2012-13
83
Rodri Rodrigo Veiga Alonso
22/06/1977 O Barco de Valdeorras 15 2000-03
84
Parri Líbero Parri Romero
18/01/1982 Valencia 15 2008-10
85
Pekhart Tomáš Pekhart
26/05/1989 Sušice 15 2018-20
86
Flores Robert Mario Flores Bistolfi
13/05/1986 Canelones 15 2009-10
87
Fran Moreno Francisco Javier Moreno Jiménez
07/05/1984 Pamplona 15 2007-08
88
Pedro Vega Pedro Antonio Vega Rodríguez
19/07/1979 Vega de San Mateo 15 2003-04
89
Kiko Ratón Francisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 15 2003-05
90
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 15 2011-12
91
Zárate Ariel Silvio Zárate Riga
13/07/1973 Buenos Aires 14 1998-00
92
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 14 1997-98
93
Quiroga Mauro Daniel Quiroga
07/12/1989 Concepción del Uruguay 14 2013-14
94
Godino Juan Antonio Godino Martín
24/02/1978 Sevilla 14 2003-04
95
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 14 2005-09
96
Mir Miquel Mir Genes
24/03/1956 Sant Adrià de Besòs 14 1974-75
97
Potele José González de la Vieja
01/01/1947 Madrid 14 1976-77
98
Babunski David Babunski Hristovski
01/03/1994 Skopje 14 2014-15
99
Martín Pérez Martín Pérez Mellado
23/08/1962 Coria del Río 14 1990-91
100
Igor Martínez Igor Martínez Caseras
19/07/1989 Vitoria-Gasteiz 14 2008-09
101
Sotelo Juan Manuel Sotelo Lorenzo
28/03/1956 Buenos Aires 14 1979-80
102
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 14 2014-15
103
Leguizamón Félix Luciano Leguizamón
01/07/1982 Entre Ríos 14 2003-04
104
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 14 1997-99
105
Mutiu Adepoju Mutiu
22/12/1970 Ibadan 14 2001-02
106
Tinín Jesús Agustín González Sánchez
25/12/1946 Granada 14 1974-75
107
Sergio Marcos Sergio Marcos González
03/02/1992 Sacedón 14 2015-17
108
Quintero Alberto Abdiel Quintero Medina
18/12/1987 El Chorrillo 14 2009-10
109
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 14 2000-01
110
Julio Francisco Julio Monerri
29/05/1963 Alzira 14 1987-88
111
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 14 1983-88
112
Xavi Moré Xavier Moré Roca
07/06/1982 L'Ametlla del Vallès 14 2004-05
113
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 14 2007-08
114
Javi II Francisco Javier Melián Sánchez
14/02/1966 Las Palmas de Gran Canaria 14 1984-92
115
Maia Severino Do Ramo Maia
06/07/1975 João Pessoa 14 1999-00
116
Hurtado Miguel Ángel Hurtado Godoy
24/04/1967 Valle de la Serena 14 1987-88
117
Llabrés Arnaldo Llabrés Picó
22/07/1964 Muro 14 1989-90
118
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 14 2003-04
119
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 14 2008-09
120
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 14 2012-13
121
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 14 2006-07
122
Willy Luis Alfonso Ledesma Galán
23/01/1989 Torremejía 14 2018-19
123
Alexandre Alexandre José de Oliveira Albuquerque
26/05/1977 Recife 14 2006-07
124
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 14 2011-12
125
Pepe Domingo José Domingo Juárez Ramiro
03/07/1977 Madrid 14 2002-03
126
Mirosavljević Nenad Mirosavljević
04/09/1977 Požega 14 2004-05
127
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 14 2003-05
128
Vega Óscar Vega Salinas
27/01/1987 Pamplona 14 2010-12
129
Javi González Javier González Gómez
22/03/1974 Barakaldo 14 1993-94
130
Muñoz Juan Muñoz Cerdà
13/02/1945 Valencia 14 1973-74
131
Nono José Antonio Delgado Villar
30/03/1993 El Puerto de Santa María 13 2014-16
132
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 13 2001-02
133
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 13 2001-02
134
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 13 1996-98
135
Franco Franco Borràs Pellicer
28/05/1962 Bellreguard 13 1981-91
136
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 13 2000-01
137
Koné Mamadou Koné
25/12/1991 Bingerville 13 2012-13
138
Lawal Abass Muyiwa Lawal
13/09/1980 Ibadan 13 1997-99
139
Abad Martín Máximo Abad Bartolomé
06/10/1954 Quintanar de la Sierra 13 1974-75
140
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 13 2013-14
141
Lluís Lluís González Pujol
30/06/1969 Sallent 13 1993-94
142
Barahona Asier Barahona Bregón
18/11/1992 Miranda de Ebro 13 2014-15
143
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 13 2006-07
144
Marcelo Marcelo dos Santos Cipriano
11/10/1969 Niterói 13 1996-97
145
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 13 2000-02
146
Olivar Luis Miguel Olivar García
23/01/1973 Madrid 13 1996-97
147
Chumillas David Chumillas Villalba
13/06/1976 Vila-real 13 1994-97
148
Kepa Kepa Blanco González
13/01/1984 Marbella 13 2012-13
149
Guille Donoso Guillermo Donoso Alonso
08/07/1995 Gijón 13 2016-20
150
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 13 1999-01
151
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez
02/08/1993 Gijón 13 2017-18
152
Chuchi García Jesús Sánchez García
11/09/1955 Murcia 13 1981-83
153
Edgar Hernández Edgar Hernández Marcé
02/02/1987 Barcelona 13 2017-18
154
Perea Brayan Andrés Perea Vargas
25/02/1993 Cali 13 2016-17
155
Tuni Antoni Lluis Adrover Colom
14/06/1982 Sóller 13 2011-12
156
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 13 1988-89
157
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 13 2019-20
158
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 13 2006-07
159
Albarracín Nicolás Gabriel Albarracín Basil
11/06/1993 Montevideo 13 2017-18
160
Gerardo Gerardo Noriega Santoveña
10/03/1982 Llanes 13 2008-10
161
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 13 1993-94
162
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 13 1993-94
163
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 13 1981-82
164
Hidalgo Jesús Hidalgo Bermejo
18/06/1962 Eibar 13 1987-89
165
Ibon Gutiérrez Ibon Gutiérrez Fernández
10/07/1984 Bilbao 13 2006-08
166
Tomás Tomás Jiménez Álvarez
11/05/1979 Salamanca 13 1999-00
167
Ezequiel Ezequiel Calvente Criado
12/01/1991 Melilla 13 2010-12
168
José Vega José Vega Díez
10/04/1981 Jerez de la Frontera 13 2008-10
169
Savoia Gustavo Humberto Savoia Gallo
21/08/1981 Reconquista 13 2009-10
170
Rubio Javier Gómez Cifuentes
29/07/1981 Albacete 13 2001-02
171
Ramírez Antonio Ramírez Ramos
25/06/1979 Gargáligas 13 1999-02
172
Rodri Rodrigo Suárez Peña
07/03/1986 Utrera 13 2009-11
173
Zárate Cristian José Zárate
29/09/1979 Córdoba 13 2003-04
174
Kike García Enrique García Martínez
25/11/1989 Motilla del Palancar 13 2009-10
175
Šaran Murat Šaran
24/10/1949 Sarajevo 13 1979-81
176
Pintado Gorka Pintado del Molino
24/03/1978 Donostia/San Sebastián 13 2002-04
177
Babangida Haruna Babangida
01/10/1982 Kaduna 13 2003-04
178
Pendín Daniel Alberto Pendín Sánchez
29/10/1974 Rosario 13 2006-08
179
Jorge López Jorge López Montaña
19/09/1978 Logroño 13 1999-00
180
Cristian Cristian Hidalgo González
21/09/1983 Barcelona 13 2009-12
181
Astiazaran José Luis Astiazaran Iriondo
31/10/1963 Ciudad de México 13 1987-88
182
Caballero Pablo Nicolás Caballero Santos
21/07/1986 Totoras 12 2017-19
183
Óscar José Óscar Monedero Marín
01/06/1960 Linares 12 1981-83
184
Losada Roberto Losada Rodríguez
25/10/1976 Vigo 12 2005-06
185
Lafita Juan Ángel Lafita Garrido
12/09/1958 Barcelona 12 1984-85
186
Manolo Manuel Moyá Atencia
21/11/1973 Palma 12 1993-96
187
Jesuli Jesús Mora Nieto
24/01/1978 Sevilla 12 1997-98
188
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 12 2009-11
189
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 12 2017-18
190
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 12 2015-16
191
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 12 2010-11
192
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 12 1997-98
193
Guerrero Miguel Ángel Guerrero Martín
12/07/1990 Borox 12 2013-14
194
Tarrío Antonio Tarrío Couceiro
24/04/1974 Viveiro 12 1997-98
195
Yelko Pino Yelko Pino Caride
30/10/1996 Vigo 12 2016-17
196
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 12 2002-03
197
Polo Salustiano Polo Lázaro
24/10/1952 Nacimiento 12 1974-79
198
Juani Juan Porras Pérez
05/11/1958 Priego de Córdoba 12 1982-83
199
Kiko Ratón Francisco José González Expósito
19/09/1976 Puerto de la Cruz 12 2003-04
200
Dongou Jean Marie Dongou Tsafack
20/04/1995 Douala 12 2011-12
201
Carlos Merino Carlos Merino González
15/05/1980 Bilbao 12 2003-04
202
Adolfo Muñoz Adolfo Muñoz Mora
01/12/1961 Pueblonuevo del Guadiana 12 1986-87
203
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 12 1995-96
204
Mario Mario Martínez Rubio
25/03/1985 Soria 12 2006-08
205
Miguel Ángel Miguel Ángel Muñoz Benítez
22/02/1970 Madrid 12 2003-04
206
Pelegrín Patricio Pelegrín Nicolás
14/10/1958 Beniaján 12 1977-78
207
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 12 2002-03
208
Carmona Carlos Carmona Bonet
05/07/1987 Palma 12 2012-13
209
Calvet Pol Calvet Planellas
19/04/1994 Sant Cugat del Vallès 12 2013-15
210
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 12 2011-12
211
Sestelo Sergio Sestelo Guijarro
19/08/1978 Madrid 12 2003-04
212
Amorós José Antonio Amorós Roda
13/09/1959 Murcia 12 1980-82
213
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 12 1999-00
214
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 12 2013-14
215
Del Olmo Joseba del Olmo García
20/06/1981 Barakaldo 12 2007-10
216
José Carlos José Carlos Rodríguez Valero
10/05/1969 Elx 12 1997-98
217
Samu Saiz Samuel Saiz Alonso
22/01/1991 Madrid 12 2015-16
218
Žugić Radosav Žugić
06/03/1961 Beograd 12 1990-91
219
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 12 2004-05
220
Jofre Jofre Mateu González
24/01/1980 Alpicat 12 2011-12
221
Vergos Nikolaos Vergos
13/01/1996 Kilkis 12 2015-16
222
Gila Eloy Gila Marín
21/06/1988 Sabadell 12 2010-11
223
Pineda Jean Paul Jesús Pineda Cortés
24/02/1989 Santiago de Chile 12 2015-16
224
Calderón Antonio Calderón Burgos
02/06/1967 Cádiz 12 1999-00
225
Chema Núñez José Manuel Núñez Martín
16/09/1997 La Puebla del Río 12 2018-19
226
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 12 2008-09
227
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 12 1975-76
228
Santís César Elías Santís Santander
05/02/1979 Santiago de Chile 12 2000-01
229
Rodilla José Fernando Martínez Rodilla
03/03/1950 Vigo 12 1975-77
230
Šćepović Stefan Šćepović
10/01/1990 Beograd 12 2016-17
231
Chumbi Rafael Fernández Martínez
05/05/1989 Águilas 12 2012-13
232
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 12 1999-02
233
Asdrúbal Félix Asdrúbal Padrón Hernández
13/03/1991 Las Palmas de Gran Canaria 12 2013-14
234
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti
24/02/1987 Usurbil 12 2006-09
235
Mellado José María Mellado Resina
19/03/1948 Sevilla 12 1969-71
236
Mel José Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 12 1984-85
237
Javi Lara Javier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 12 2009-14
238
Toril José Alberto Toril Rodríguez
07/07/1973 Peñarroya-Pueblonuevo 12 1999-00
239
Isach Carlos Isach Ramos
24/11/1978 Vila-real 12 2002-03
240
Milinković Nikola Milinković
19/03/1968 Sanski Most 12 1997-99
241
Manaj Rey Manaj
24/02/1997 Lushnjë 12 2017-18
242
Uco José Manuel López Rodríguez
25/01/1954 Santander 12 1979-81
243
Adri Adrián Ruiz Ortiz
21/08/1988 Málaga 12 2012-13
244
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 12 2003-04
245
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 12 2008-09
246
Kike López Enrique López Delgado
12/01/1988 Salamanca 12 2009-10
247
Calandria Pablo Ignacio Calandria
15/03/1982 Ituzaingó 12 2002-03
248
Borja Valle Borja Valle Balonga
09/07/1992 Ponferrada 12 2010-16
249
Pedro León Pedro León Sánchez Gil
24/11/1986 Mula 12 2004-06
250
Héctor Figueroa Héctor Figueroa Cabrera
30/10/1988 Las Palmas de Gran Canaria 12 2015-16
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error