Ranking Jugats Consecutius No Guanyant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Dot Oriol Dot Codina
15/03/1988 Gironella 39 2016-18
2
Mariano Mariano González Casillas
07/01/1979 Segovia 37 1999-12
3
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 36 1997-00
4
Álex Godoy Alejandro Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 35 1996-98
5
Álex Ruiz Alejandro Ruiz Cañada
29/03/1982 Madrid 34 2001-04
6
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 32 2005-07
7
Acosta Antonio Acosta Rivera
22/11/1971 Madrid 32 1993-95
8
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 31 1996-98
9
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 31 1997-98
10
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez
17/06/1978 Almería 31 2007-09
11
Gallardo Pablo José Gallardo Zurera
19/02/1986 Sevilla 30 2008-09
12
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 30 1997-98
13
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 30 1997-98
14
Pedrosa Daniel Pedrosa Loureiro
04/09/1996 Ribadeo 30 2017-19
15
Mazón Adolfo Mazón López
04/11/1960 Iruz 30 1981-89
16
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 30 1997-98
17
Herrero Juan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 29 1992-97
18
Mario Pérez Mario Pérez Rojo
13/12/1983 Los Barrios 29 2005-10
19
Teto Héctor Nogués Valien
28/02/1983 Zaragoza 29 2002-14
20
Galán Jorge Galán Anaut
22/01/1989 Pamplona 29 2009-12
21
Jon González Jon Aingeru González Díez
31/12/1973 Sestao 29 1995-97
22
Sivera Antoni Sivera Peris
13/04/1978 Gandia 29 1997-98
23
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 29 1994-97
24
Camochu Javier López Iglesias
13/04/1989 Boal 29 2017-18
25
Cordero Miguel Ángel Cordero Sánchez
10/09/1987 Lebrija 29 2008-10
26
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 28 1996-99
27
Espasandín Víctor Manuel Espasandín Facal
16/03/1985 Santa Comba 28 2014-16
28
Pipaón Jorge Pipaón del Val
19/06/1974 Alicante 28 1995-99
29
Virgilio Virgilio Fumero Reverón
23/12/1972 Santa Cruz de Tenerife 28 1991-93
30
Cristian Cristian Ferreiro Argüelles
23/01/1987 Sama de Langreo 28 2017-18
31
Bračun Milivoj Bračun
22/04/1958 Zagreb 28 1988-89
32
Catú Sergio González Quintans
06/07/1990 Santiago de Compostela 28 2017-18
33
Boli Ismael Largo Pascual
07/12/1976 Zaragoza 28 2003-04
34
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 28 2017-18
35
Lucendo Jesús Julián Lucendo Heredia
19/04/1970 Pedro Muñoz 27 1997-98
36
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 27 2010-12
37
Dani Fernández Daniel Fernández Iglesias
01/11/1972 Avilés 27 1993-97
38
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 27 1992-93
39
Curro Miguel Gómez Burgos
31/12/1943 Mérida 27 1969-72
40
Vicen Vicente Gómez Fernández
09/09/1971 Santurtzi 27 1990-93
41
Rafa Rafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 27 2013-14
42
Villaca Marcelo Villaca Casares
14/12/1994 Jerez de la Frontera 27 2015-17
43
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 27 2006-08
44
Suso Jesús Manuel Cuervo González
13/07/1964 Naveces-Castrillón 26 1981-84
45
Matute Roberto Matute Puras
26/08/1972 San Asensio 26 1993-95
46
Raúl Pareja Raúl Pareja León
12/11/1974 Palma 26 1998-03
47
Vergara Iñaki Vergara Iríbar
26/01/1962 Ondarroa 26 1991-95
48
Saavedra Luis Felipe Saavedra Rodríguez
02/11/1962 La Orotava 26 1988-90
49
Josete José Abarca Martínez
22/12/1990 Huesca 26 2010-12
50
Nacho del Moral Ignacio del Moral Juez
09/10/1981 Sant Jordi de Cercs 26 2010-12
51
Paquito Francisco Hernández Expósito
03/09/1968 Lorca 26 1993-95
52
Fortunato Juan José Fortunato Cozar
10/01/1965 Palma 26 1988-90
53
Marković Dejan Marković
26/05/1973 Zemun 26 1994-95
54
Kike Pérez Enrique Pérez Muñoz
14/02/1997 Gálvez 26 2017-19
55
Espejo Alfonso Espejo Navajas
27/04/1972 Córdoba 26 1993-94
56
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 26 2017-18
57
Keko Alberto Vilariño Sobrado
20/04/1996 A Pobra de San Xiao 26 2016-18
58
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 26 2001-03
59
Gual Marc Gual Huguet
13/03/1996 Badalona 25 2016-18
60
Canario
1979 25 1997-99
61
Cabal Ignacio Cabal Díaz
25/06/1975 Oviedo 25 2003-04
62
Torrejón Claudio Torrejón Tineo
14/04/1993 Lima 25 2017-18
63
Héctor Héctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 25 2003-04
64
Borja Navarro Borja Navarro García
14/05/1990 Gijón 25 2017-18
65
Ricky Ricardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 25 2003-04
66
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 25 1995-98
67
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 25 1987-88
68
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 25 2009-11
69
Iturra Manuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 25 2014-15
70
Moustapha Mouhamadou Moustapha Gning
21/01/1989 Dakar 25 2012-14
71
Gunino Adrián Javier Gunino Duque
03/02/1989 Montevideo 25 2013-15
72
Robles Félix Robles Ramos
15/03/1979 Madrid 25 2001-06
73
Varela Daniel Varela Keilholz
07/02/1964 Palma 25 1983-89
74
Mario Ruyales Mario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 25 2007-10
75
Calles Juan José Calles Castellano
27/12/1963 Madrid 25 1987-89
76
Botana Alfonso Grandal Botana
19/04/1962 Ferrol 25 1983-89
77
Santi Santiago Fernández Torres
07/02/1968 San Cristobo de Ribadavia 25 1994-95
78
Miguélez Daniel Miguélez Martínez
23/04/1985 Cádiz 25 2010-12
79
Javier Campos Antonio Javier Campos Cabrera
13/05/1963 Las Palmas de Gran Canaria 24 1993-94
80
Andrés Andrés Lucero González
03/08/1964 Brunete 24 1996-98
81
Perarnau Ramón Perarnau Morera
26/08/1978 Campdevànol 24 1997-98
82
Saavedra José Manuel Saavedra Barro
07/12/1964 Ferrol 24 1983-84
83
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 24 2004-07
84
Nikiforov Yuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 24 1996-98
85
Calahorro Juan Calahorro Bares
12/05/1988 Torredonjimeno 24 2017-19
86
Copi Isaac Luis Chico
15/10/1982 Algeciras 24 2004-09
87
Armada Andrés Armada Pozo
21/11/1979 El Carpio 24 2007-09
88
Urigoitia José Luis García Urigoitia
04/08/1965 Zaragoza 24 1995-96
89
De Dios David de Dios García
03/03/1975 Sevilla 24 1995-04
90
Bericat Carlos Fernández Bericat
30/03/1965 Ourense 24 1994-95
91
Ortiz Fernando Ortiz Martínez
10/08/1969 Zaragoza 24 1997-98
92
Pep Biel Pep Biel Mas Jaume
05/09/1996 Sant Joan 24 2015-18
93
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 24 2008-10
94
Ricky Ricardo Fernández Revuelta
24/04/1983 Santander 24 2013-14
95
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 24 2003-04
96
Maldonado José Antonio Maldonado Medrano
03/10/1973 San José de la Rinconada 24 2002-04
97
Barla José Manuel Barla García
01/01/1967 Cádiz 24 1992-94
98
Lito José Manuel Freire Chapela
13/09/1966 Moaña 24 1992-93
99
Carlos Fernández Carlos Fernández Luna
22/05/1996 Castilleja de Guzmán 24 2016-18
100
Manzambi Neftali Benedic Manzambi
23/04/1997 Luanda 24 2018-20
101
Gomila Antonio Gomila Galmés
23/03/1970 Manacor 24 1990-94
102
Sergio Sergio Serrano Sopeña
07/05/1976 Madrid 24 1995-98
103
Serra Alfons Serra Fabra
10/12/1990 Tarragona 24 2013-16
104
Jarabo Alberto Jarabo Ramiro
17/10/1973 24 1995-98
105
Iván Navarro Iván Navarro Mateos
26/04/1997 Sevilla 24 2017-18
106
Enguita Víctor Enguita García
04/09/1977 Zaragoza 24 1996-98
107
Alonso José Ramón Alonso Pérez
19/08/1966 Madrid 23 1991-93
108
Tata Felipe Hernández Álvarez
11/05/1964 Arrecife 23 1992-93
109
Nenu Luis Alberto Martínez Peláez
30/07/1980 Puente San Miguel 23 2013-14
110
Chea
23 1987-88
111
Ollora Jon Ollora Ezenarro
31/07/1983 Vitoria-Gasteiz 23 2006-07
112
Valencia Pedro Valencia Carballo
06/04/1954 Lora del Río 23 1986-87
113
Riaño Rafael Riaño Torrecilla
03/09/1976 Zaragoza 23 1995-97
114
Martínez Cea José Manuel Martínez Cea
22/12/1972 Valencia 23 1996-97
115
Alberto Alberto González Marín
14/03/1993 Gijón 23 2017-18
116
Eneko Eneko Rubio Hernández
11/04/1987 Barakaldo 23 2010-13
117
Evaristo Evaristo Felipe Alfonso Expósito
1962 San Cristóbal de La Laguna 23 1989-90
118
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 23 1997-99
119
Guinea Carlos Guinea Royo
25/02/1930 Miranda de Ebro 23 1955-58
120
Irureta Pedro Iruretagoyena Echániz
18/06/1912 Azkoitia 23 1932-35
121
Pablo Pablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 23 1996-98
122
Gili Gabriel Gili Palou
08/02/1991 Manacor 23 2011-13
123
Toro Francisco Toro Frontera
29/01/1972 Palma 23 1992-94
124
Chiqui Juan José Núñez Bautista
06/05/1974 Madrid 23 1995-96
125
Blesa Tomás Ismael Blesa Noé
21/02/1962 Ariño 23 1989-91
126
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 23 2010-11
127
Marc Pérez Marc Pérez Pérez
07/05/1983 Barcelona 23 2004-08
128
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola
28/02/1973 Ibarra 23 1995-97
129
Beinat Beinat Arregi Uriarte
11/10/1976 Amorebieta-Etxano 23 2004-07
130
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
131
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 23 2005-07
132
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 23 1989-90
133
Sánchez Francesc Xavier Martín Sánchez
21/12/1975 Barcelona 23 1997-98
134
Kepa Kepa Blanco González
13/01/1984 Marbella 23 2007-11
135
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 23 1992-93
136
Teto Eusebio Elvira Cabrera
01/03/1963 Santa Cruz de Tenerife 23 1992-93
137
Fran Minaya Francisco José Fernández González
16/02/1990 Murcia 23 2009-13
138
Manolo Manuel Muñoz Cordero
31/08/1973 Madrid 22 1997-98
139
Nacho Gómez Ignacio Gómez Pérez
20/11/1987 Zaragoza 22 2012-14
140
Gonzalo Gonzalo Eraso Salanueva
14/05/1981 Pamplona 22 2013-14
141
Boutobba Bilal Boutobba
29/08/1998 Marseille 22 2016-18
142
Yosu Camporro José Manuel Camporro Sánchez
04/10/1991 Langreo 22 2017-18
143
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 22 1996-99
144
Melo Carmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 22 1980-83
145
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 22 2017-18
146
Ian Uranga Ian Uranga Chong
22/06/1987 Durango 22 2010-11
147
Porcar Lucas Porcar Teixidó
18/02/1990 Sant Cugat del Vallès 22 2012-13
148
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 22 2017-18
149
Fali Rafael Brieva Primo
18/09/1983 Sevilla 22 2008-09
150
Higinio Higinio Barrante Rodríguez
16/09/1959 Cáceres 22 1979-82
151
Nico Hidalgo Nicolás Hidalgo García
30/04/1992 Motril 22 2019-20
152
Guerra Carlos Alberto Guerra López
15/10/1981 La Línea de la Concepción 22 2006-09
153
Javi Sánchez Javier Sánchez Núñez
19/04/1981 Madrid 22 2003-04
154
Maldonado Francisco José Maldonado Collante
02/06/1981 San Fernando 22 2012-13
155
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 22 2007-09
156
Azpilikueta Ignacio Azpilikueta Rodríguez
28/10/1981 Donostia/San Sebastián 22 2009-11
157
Pablo Juan Pablo Ávila Pablos
18/06/1976 Madrid 22 2003-04
158
Maya Anastasio Maya Olaiz
Irun 22 1930-34
159
Iñaki José Ignacio Bollaín Ochoa
05/10/1974 Santander 22 2013-14
160
Gonzalo Rico Gonzalo Francisco Rico de Toledo
28/02/1982 Madrid 22 2002-04
161
Jaime Jaime Romero Gómez
31/07/1990 Valdeganga 22 2015-18
162
Cristian Cristian Javier Arcega Rivera
10/06/1986 Zaragoza 22 2012-14
163
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada
01/03/1962 Bilbao 22 1984-85
164
Teo Teófilo Castedo Escudero
16/05/1962 Andratx 22 1988-89
165
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 22 1989-91
166
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 22 2016-18
167
Bastida Jesús María Bastida Montoya
01/04/1968 Basauri 22 1991-94
168
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 22 2001-03
169
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 22 2017-18
170
Luisja Luis Javier Santamaría González
29/01/1984 Málaga 22 2006-07
171
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 22 2010-11
172
Barrio Carlos Alberto Barrio Rodio
14/05/1964 Ourense 22 1994-96
173
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 22 2016-18
174
Sergio Sergio Serrano Sopeña
07/05/1976 Madrid 22 2000-04
175
Bosco Juan Bosco Betancor Zreik
21/04/1968 Las Palmas de Gran Canaria 22 1993-94
176
Ibáñez Alberto Ibáñez Granda
04/10/1976 Madrid 22 1999-04
177
Hugo Rama Hugo José Rama Calviño
22/11/1996 Oroso 22 2017-18
178
Fran Pérez Francisco Pérez Caso
03/01/1986 Santander 22 2010-11
179
Lei Wu Lei
19/11/1991 Pinyin 22 2019-20
180
Julio Huertas Julio José Huertas Cifo
12/04/1981 Manacor 22 2011-12
181
Koldo Koldo Garcés Velasco
14/10/1979 Bilbao 22 2010-11
182
Manu Ramírez Manuel Ramírez Hurtado
08/03/1996 Lepe 22 2015-16
183
Rubén García Rubén García Martínez
06/12/1981 O Barco de Valdeorras 22 2013-14
184
Antonio Antonio Maya Gabarri
21/03/1963 Valdepeñas 22 1987-89
185
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 22 1995-97
186
Sila Juan María Hernández Roldán
10/08/1977 Tobarra 22 1999-04
187
Javi Francisco Javier Pérez Serichol
11/07/1962 Santa Cruz de Tenerife 22 1989-90
188
Pukki Teemu Pukki
29/03/1990 Kotka 22 2008-10
189
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 22 2011-13
190
Armenteros Emiliano Daniel Armenteros
18/01/1986 Monte Grande 22 2008-09
191
Alzola Sergio Alzola Sáenz
16/07/1983 Vitoria-Gasteiz 22 2006-07
192
Gustavo Merino Gustavo Merino González
07/04/1981 Bilbao 22 2004-05
193
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Martínez
19/10/1978 Zaragoza 22 2006-14
194
Valls Antonio Valls Carratalá
12/10/1967 Alicante 22 1992-94
195
Goñi Josu Goñi Baquero
09/03/1983 Vitoria-Gasteiz 22 2006-07
196
Cléber Cléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 21 1992-93
197
Vázquez José Vázquez
21 1998-99
198
Caiado David Caiado Dias
02/05/1987 Luxembourg 21 2015-17
199
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 21 1998-99
200
Llano Vicente Llano
21 1998-99
201
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa
12/03/1973 Barakaldo 21 1998-99
202
Adri Cuevas Adrián Cuevas Algeciras
10/01/1990 Jerez de la Frontera 21 2012-14
203
Pons Mateo Pons Santandreu
10/12/1965 Palma 21 1988-89
204
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 21 1998-99
205
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 21 2004-05
206
Soriano Francisco Julián Villena Soriano
21/03/1979 Casas de Ves 21 1999-01
207
Toni Antonio García Fernández
16/05/1976 Madrid 21 1997-98
208
César César González González
16/11/1968 Ponferrada 21 1994-95
209
Raúl Raúl Santa Disla
09/05/1979 Yecla 21 2010-11
210
Tonete Antonio Martínez Tormos
08/10/1983 Yecla 21 2010-13
211
Miguel Díaz Miguel Díaz Montes
24/01/1994 Estella 21 2019-20
212
Pascual Francisco Pascual Bermejo
27/01/1955 Madrid 21 1979-81
213
Ajuriagoikoa Txaber Ajuriagoikoa García
27/03/1999 Amorebieta-Etxano 21 2018-19
214
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 21 2017-18
215
Markel Robles Markel Robles Zugadi
12/06/1979 Lekeitio 21 2010-12
216
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 21 2013-16
217
Fran Francisco Gonzalo Brito
19/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-91
218
Juan Pedro Juan Pedro Montesdeoca Gutiérrez
22/06/1965 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-90
219
Melquiades Melquiades Candelario Gómez
23/02/1983 Sevilla 21 2003-04
220
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 21 2017-19
221
Vera José Juan Vera García
1970 Santa Cruz de Tenerife 21 1989-90
222
Cuevas Javier Cuevas Montañés
18/01/1980 Castelló de la Plana 21 2003-04
223
Borja Borja Rafael del Rosario Ramos
14/01/1985 Las Palmas de Gran Canaria 21 2005-09
224
Dimas Dimas Jiménez González
19/02/1979 Madrid 21 1997-04
225
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 21 2010-13
226
Alfaro Juan José Alfaro Ligero
11/08/1981 La Palma del Condado 21 2007-08
227
Yeyo Sergio Márquez Macías
30/10/1983 Sevilla 21 2010-12
228
Roberto Roberto Rodríguez Tejera
13/02/1962 Las Palmas de Gran Canaria 21 1992-93
229
Carrasco Juan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 21 1992-93
230
Thaer Tha'er Fayez Al Bawab
01/03/1985 Amman 21 2007-09
231
Suay Juan Claudio Suay Larzabal
08/04/1974 Bahía Blanca 21 1996-97
232
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 21 1998-99
233
Cruz Juan José Cruz López
03/10/1969 Córdoba 21 1992-94
234
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 21 1980-82
235
Galán Sergio Galán Jurado
30/09/1984 Pamplona 21 2007-08
236
Víctor Díaz Víctor David Díaz Miguel
12/06/1988 Sevilla 21 2014-15
237
Álvaro Novo Álvaro Novo Ramírez
16/05/1978 Córdoba 21 1997-98
238
Cristian Cristian Andrés Sánchez Soriano
22/11/1980 Cuenca 21 1999-04
239
Manolo Jiménez Manuel Jiménez Soria
12/08/1976 Andorra la Vella 21 1997-98
240
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 21 1998-99
241
Frau Jaime Frau Moreno
14/10/1966 Felanitx 21 1988-90
242
León Antonio Ruiz León
29/12/1972 Mareeba 21 1994-96
243
Rodas Héctor Rodas Ramírez
07/03/1988 Valencia 21 2007-08
244
Casals José Luis Casals Salas
12/08/1969 Manacor 21 1990-91
245
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 21 2011-12
246
Veny Gaspar Veny Galmés
06/01/1981 Manacor 21 2011-13
247
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 21 2011-13
248
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 21 2011-12
249
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 21 2009-11
250
Atilano Atilano Vecino Escuadra
18/08/1958 Coreses 21 1989-90
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error