Ranking Jornades Consecutives Suplent - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 15 2009-10
2
Oriol Riera Oriol Riera Magem
03/07/1986 Vic 15 2011-12
3
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 14 2014-15
4
Kike García Enrique García Martínez
25/11/1989 Motilla del Palancar 13 2009-10
5
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 13 1981-82
6
Bodipo Rodolfo Bodipo Díaz
25/10/1977 Dos Hermanas 13 2000-01
7
Samu Saiz Samuel Saiz Alonso
22/01/1991 Madrid 11 2015-16
8
Akinsola Kabiru Akinsola Olarewaju
21/01/1991 Imo State 11 2008-10
9
Joan Tomàs Joan Tomàs Campasol
17/05/1985 Girona 11 2009-10
10
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 11 2010-11
11
Albarracín Nicolás Gabriel Albarracín Basil
11/06/1993 Montevideo 11 2017-18
12
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 11 1999-00
13
Zárate Cristian José Zárate
29/09/1979 Córdoba 11 2003-04
14
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 11 2005-06
15
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga
25/05/1963 Lemona 11 1987-88
16
Miguel José Miguel Figueira Domínguez
16/04/1974 Mazaricos 11 1999-00
17
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 11 2015-16
18
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Frías
27/07/1956 Madrid 11 1980-81
19
Módigo Hugo Alberto Módigo Gordillo
31/07/1956 Córdoba 10 1982-83
20
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 10 2013-14
21
Lázaro Armando Napoleón García Lázaro
22/10/1967 Vitoria-Gasteiz 10 1986-87
22
Víctor Casadesús Víctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 10 2007-09
23
Luis Fernández Luis Fernández Teijeiro
27/09/1993 Burela 10 2013-14
24
Malsa Mickaël Ramon Malsa
12/10/1995 Paris 10 2018-19
25
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 10 2008-09
26
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2012-13
27
Chrisantus Macauley Chrisantus
20/08/1990 Abuja 10 2012-13
28
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 10 1999-00
29
Christian Santos Christian Robert Santos Kwasnieswki
24/03/1988 Ciudad Guayana 10 2019-20
30
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 10 1996-97
31
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 10 1984-85
32
Waldo Waldo Otero Fernández
30/01/1955 Sanxenxo 10 1976-77
33
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 10 1993-94
34
Biagini Leonardo Ángel Biagini
13/04/1977 Arroyo Seco 10 2006-07
35
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada
19/02/1979 Gijón 10 2003-04
36
Ibrahima Ibrahima Baldé
04/09/1989 Dakar 10 2018-19
37
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 10 1995-96
38
Hemed Tomer Hemed
02/05/1987 Haifa 10 2013-14
39
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 10 2010-11
40
Bayona Francisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 10 1979-80
41
Eliseu Eliseu Pereira dos Santos
01/10/1983 Angra do Heroísmo 10 2007-08
42
Gerardo Gerardo Carrera Piñera
05/03/1987 Gijón 10 2010-11
43
Chema Núñez José Manuel Núñez Martín
16/09/1997 La Puebla del Río 10 2018-19
44
Villalibre Asier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 10 2015-16
45
Medford Hernán Evaristo Medford Bryant
23/05/1968 San José 10 1991-92
46
Máyor Alfredo Juan Mayordomo
23/01/1984 Aspe 10 2014-15
47
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 10 1997-98
48
Ugartemendia José Ángel Ugartemendia Urdanpilleta
04/03/1969 Lizartza 9 1990-91
49
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 9 1999-00
50
Benito Alberto Benito Castañeda
17/06/1972 Madrid 9 1995-96
51
Bergdich Zakarya Bergdich
07/01/1989 Compiègne 9 2016-17
52
César Brito César Gonçalves de Brito Duarte
21/10/1964 Covilhã 9 1996-97
53
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 9 2001-02
54
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 9 2009-10
55
Palanca Miquel Palanca Fernández
18/12/1987 Tarragona 9 2013-14
56
Ortiz José Ortiz Bernal
04/08/1977 Almería 9 2003-04
57
Barata João Maria Menezes Becerra
05/06/1972 Carnaúbas 9 1999-00
58
Pauleta Pedro Miguel Carreiro Recendes
28/04/1973 Ponta Delgada 9 1996-97
59
Corredoira Francisco José Corredoira González
28/12/1979 Lugo 9 2002-03
60
Morales Richard Javier Morales Aguirre
21/02/1975 Montevideo 9 2006-07
61
Luis Martínez Luis Martínez Arasa
10/11/1975 Madrid 9 1995-96
62
Escalante José Tomás Escalante Bermejo
31/03/1950 Córdoba 9 1972-73
63
Willy Luis Alfonso Ledesma Galán
23/01/1989 Torremejía 9 2018-19
64
Losada Roberto Losada Rodríguez
25/10/1976 Vigo 9 2005-06
65
Peragón Roberto Peragón Lacalle
07/02/1978 Madrid 9 2000-01
66
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 9 1997-98
67
Pedro Vega Pedro Antonio Vega Rodríguez
19/07/1979 Vega de San Mateo 9 2003-04
68
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 9 1988-89
69
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur
17/11/1973 Bilbao 9 1997-98
70
Milinković Nikola Milinković
19/03/1968 Sanski Most 9 1994-95
71
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 9 1997-98
72
Nelson Cuevas Nelson Rafael Cuevas Amarilla
10/06/1980 Asunción 8 2010-11
73
Javi II Francisco Javier Melián Sánchez
14/02/1966 Las Palmas de Gran Canaria 8 1991-92
74
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 8 2007-08
75
Pepe Díaz José Díaz Sánchez
20/04/1980 Almodóvar del Río 8 2010-11
76
Víctor Víctor Manuel Diego Alvarado
31/10/1962 Santander 8 1987-88
77
Rueda Luis Enrique Rueda
11/01/1972 Santa Fe 8 1997-98
78
Bezares Juan José Bezares Alarcón
17/05/1981 Guadiaro 8 2004-05
79
Méndez Antonio Méndez Méndez
07/02/1970 Sevilla 8 1998-99
80
De Tomás Raúl de Tomás Gómez
17/10/1994 Madrid 8 2016-17
81
Koné Mamadou Koné
25/12/1991 Bingerville 8 2012-13
82
Joselu José Luis Moreno Barroso
03/03/1991 Huelva 8 2017-19
83
Alfonso Alfonso Martínez Mora
02/10/1980 Alzira 8 2001-03
84
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 8 2012-13
85
Pablo Díaz Pablo Díaz Vázquez
14/12/1981 Morcín 8 2001-02
86
Nano Alexander Mesa Travieso
05/02/1995 San Cristóbal de La Laguna 8 2015-16
87
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez
24/05/1986 Oviedo 8 2011-12
88
Guillermo Guillermo Fernández Hierro
23/05/1993 Bilbao 8 2019-20
89
Quiroga Mauro Daniel Quiroga
07/12/1989 Concepción del Uruguay 8 2010-11
90
Quiroga Mauro Daniel Quiroga
07/12/1989 Concepción del Uruguay 8 2011-12
91
Favret Rubén Omar Favret
16/04/1956 Tucumán 8 1982-83
92
Nando Fernando López Fernández
24/12/1957 Ferrol 8 1983-84
93
Brau Miguel Ángel Brau Puente
24/06/1975 Cartagena 8 1997-98
94
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 8 2003-04
95
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos
19/03/1979 Irun 8 2004-05
96
Kiko Femenía Francisco Femenía Far
02/02/1991 Sanet y Negrals 8 2009-10
97
Germán Beltrán Germán Beltrán Juárez
26/10/1979 Alcañiz 8 2009-10
98
Gila Eloy Gila Marín
21/06/1988 Sabadell 8 2010-11
99
Álex Blanco Alejandro Blanco Sánchez
16/12/1998 Benidorm 8 2019-20
100
Antonio Antonio Martín Rubio
22/05/1964 Getafe 8 1995-96
101
David Sánchez David Sánchez Rodríguez
25/07/1982 Sevilla 8 2010-11
102
Cuéllar Crescencio Cuéllar Tainta
02/01/1970 Pamplona 8 1995-97
103
Tote Jorge López Marco
23/11/1978 Madrid 8 2011-12
104
Fortune Quinton Fortune
21/05/1977 Cape Town 8 1996-97
105
Caballero Pablo Nicolás Caballero Santos
21/07/1986 Totoras 8 2016-17
106
Caballero Pablo Nicolás Caballero Santos
21/07/1986 Totoras 8 2017-18
107
Toché José Verdú Nicolás
01/01/1983 Santomera 8 2017-18
108
Epitié Juan Ramón Epitié-Dyowe Roig
12/10/1976 Manresa 8 2001-02
109
Ettien Félix Dja Ettien Yohou
26/09/1979 Abidjan 8 2002-03
110
Martín Pérez Martín Pérez Mellado
23/08/1962 Coria del Río 8 1990-91
111
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 8 2004-05
112
Changui Marcos Yáñez Fernández
10/04/1977 Boiro 8 2003-04
113
Ramos Gustavo Adrián Ramos Vásquez
22/01/1986 Santander de Quilichao 8 2018-19
114
Manolo Peña Manuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 8 1995-96
115
Luque Carlos Martin Luque
01/03/1993 Las Varillas 8 2016-17
116
Gabri Gabriel Gómez Román
03/09/1985 Barcelona 8 2006-07
117
Xisco Francisco Jiménez Tejada
26/06/1986 Santa Ponça 8 2018-19
118
Rodri Rodrigo Veiga Alonso
22/06/1977 O Barco de Valdeorras 8 2002-03
119
Édgar Méndez Édgar Antonio Méndez Ortega
02/01/1990 Arafo 8 2013-14
120
Abalo Daniel Abalo Paulos
29/09/1987 Vilagarcía de Arousa 8 2010-11
121
Mella Gonzalo Mella Liñares
18/12/1967 Rarís 8 1989-90
122
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1993-94
123
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 8 2001-02
124
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 8 2018-19
125
Pita Carlos Pita González
08/12/1984 A Coruña 8 2019-20
126
Quique Romero Enrique Romero Gil
09/01/1978 Gerena 8 2003-04
127
Abdón Prats Abdón Roger Prats Bastidas
07/12/1992 Artà 8 2018-19
128
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 8 1986-87
129
Armada Andrés Armada Pozo
21/11/1979 El Carpio 8 1999-00
130
Eneriz Enrique Eneriz Arriazu
29/04/1972 Ablitas 8 1996-97
131
Dani Daniel da Cruz Carvalho
02/11/1976 Lisboa 8 2000-02
132
Espejo Alfonso Espejo Navajas
27/04/1972 Córdoba 8 2000-01
133
Alex Cruz Alejandro Cruz Rodríguez
17/06/1990 Mogán 8 2009-10
134
Capdevila José Luis Sánchez Capdevila
12/02/1981 Zaragoza 8 2010-11
135
Cubillo David García Cubillo
06/01/1978 Madrid 8 2003-04
136
Tato Jesús Rodríguez Tato
12/07/1983 Murcia 8 2011-12
137
Juan Pablo Juan Pablo Ruiz Pérez
05/11/1982 La Puebla del Río 8 2007-08
138
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 8 2007-08
139
Albino Albino Piñeiro Rodríguez
24/06/1954 Sanxenxo 8 1979-80
140
Ángel Luis Ángel Luis Fernández Serrano
26/02/1970 Puertollano 7 1997-98
141
Marro José Ignacio Marro González
21/07/1961 Balmaseda 7 1982-83
142
Ángel Luis Ángel Luis Camacho Bautista
21/09/1973 Buenavista del Norte 7 1998-99
143
Vilaseca José Antonio Vilaseca Triviño
06/03/1972 Linares 7 1998-99
144
Vicente Pérez Vicente Pérez Madrid
11/07/1986 Aspe 7 2014-15
145
Babangida Haruna Babangida
01/10/1982 Kaduna 7 2003-04
146
Aarón Ñíguez Aarón Ñíguez Esclapez
26/04/1989 Elx 7 2018-19
147
Paquito Francisco Moreno Gómez
15/09/1942 Madrid 7 1973-74
148
Pedro Vega Pedro Antonio Vega Rodríguez
19/07/1979 Vega de San Mateo 7 2006-07
149
Iturraspe Gorka Iturraspe Derteano
03/05/1994 Abadiño 7 2015-16
150
Sotelo Juan Manuel Sotelo Lorenzo
28/03/1956 Buenos Aires 7 1979-80
151
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga
21/06/1980 Tolosa 7 2007-08
152
Castillo Juan Castillo Barba
23/04/1951 Riogordo 7 1975-76
153
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 7 2016-17
154
Gallardo Francisco Gallardo León
13/01/1980 Sevilla 7 2010-11
155
Lombardero Alejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 7 1999-00
156
Fininho Hugo Miguel Pereira Cardoso
20/03/1983 Lisboa 7 2004-05
157
Paco Esteban Francisco Esteban Granado
21/08/1981 Loja 7 2003-04
158
Ezequiel Ezequiel Calvente Criado
12/01/1991 Melilla 7 2010-11
159
Víctor Rodríguez Víctor Rodríguez Romero
23/07/1989 Barcelona 7 2013-14
160
Sequeiros Antonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 7 1994-95
161
Toedtli Mariano Ramón Toedtli Leones
23/03/1976 Córdoba 7 2003-04
162
Nando Fernando García Puchades
13/06/1994 Valencia 7 2018-19
163
Manuel Manuel Alfredo Mosquera Bastida
10/08/1968 A Coruña 7 2000-01
164
Omar Omar Sampedro Bernardo
05/06/1985 Avilés 7 2008-09
165
Bernad Juan Carlos Bernad Esteban
20/10/1960 Zaragoza 7 1982-83
166
Luis Alonso Luis Alonso Cebada
16/01/1955 Vigo 7 1982-83
167
Azuaga Juan Manuel Azuaga Jiménez
03/03/1965 Torre del Mar 7 1986-87
168
Rementería Joseba Iñaki Rementería Radigales
12/10/1965 Bilbao 7 1984-85
169
Gorka Brit Gorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 7 2006-07
170
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 7 2011-12
171
Elustondo Gorka Elustondo Urkola
18/03/1987 Beasain 7 2017-18
172
Sequeiros Marcos Sequeiros Estévez
12/12/1973 Sevilla 7 2003-04
173
Tonín Antonio Navarro Manzanares
29/10/1948 Almassora 7 1979-80
174
Ruiz Juan Pedro Ruiz Cámara
28/08/1957 Mula 7 1979-80
175
Maqueda Pablo José Maqueda Andrés
18/01/1971 Barcelona 7 1999-00
176
Tete Alberto Sansinena Chamorro
26/05/1985 Badajoz 7 2013-14
177
Juani Juan Porras Pérez
05/11/1958 Priego de Córdoba 7 1981-82
178
Calleja Javier Calleja Revilla
12/05/1978 Madrid 7 1999-00
179
Marić Zoran Marić
21/02/1960 Boka 7 1991-92
180
Eladio Eladio Pérez Elizaga
01/02/1968 Estella 7 1990-91
181
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 7 2004-05
182
Víctor Salvador Victoriano Salvador Salvador
04/04/1964 Castelló de la Plana 7 1986-87
183
Obiorah James Chibuzor Obiorah
24/08/1978 Jos 7 2003-04
184
Carlos Calvo Carlos Calvo Sobrado
18/09/1985 Madrid 7 2007-08
185
Borja Bastón Borja González Tomás
25/08/1992 Madrid 7 2013-14
186
Chumbi Rafael Fernández Martínez
05/05/1989 Águilas 7 2014-15
187
Guillermo Guillermo Fernández Hierro
23/05/1993 Bilbao 7 2017-18
188
Escoda Gerard Escoda Nogués
26/05/1972 Reus 7 2002-03
189
Paco Francisco Fernández Gómez
28/09/1967 Oviedo 7 1995-96
190
Carlos Merino Carlos Merino González
15/05/1980 Bilbao 7 2005-06
191
João Paulo Daniel João Paulo
12/01/1981 Araras 7 2004-05
192
Carlos Merino Carlos Merino González
15/05/1980 Bilbao 7 2003-04
193
Jokin Jokin Arcaya Esparza
15/06/1988 Pamplona 7 2008-09
194
Montañés Francesc Montañés Claverias
08/10/1986 Castelló de la Plana 7 2010-11
195
Pedro González Pedro González Llosa
12/05/1958 Villaviciosa 7 1984-85
196
Fontana Carlos Ernesto Fontana Bendahan
21/10/1958 Merlo 7 1985-86
197
Oyarzun Alain Oyarzun Aguilar
27/09/1993 Irun 7 2015-16
198
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 7 2000-01
199
Congo Edwin Arturo Congo Murillo
07/10/1976 Bogotá 7 2002-03
200
Mario Suárez Mario Suárez Mata
24/02/1987 Alcobendas 7 2006-07
201
Salvador Mejías Salvador Mejías López
26/04/1963 Cádiz 7 1990-91
202
Mario Mario Martínez Rubio
25/03/1985 Soria 7 2007-08
203
David González David González Borges
25/08/1981 Las Palmas de Gran Canaria 7 2008-09
204
Manu Barreiro Manuel Barreiro Bustelo
08/07/1986 Santiago de Compostela 7 2016-17
205
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 7 1980-81
206
Abarca Jesús Martínez Abarca
07/07/1950 Zarzuela 7 1978-79
207
Núñez Antonio Núñez Tena
15/01/1979 Madrid 7 2014-15
208
Moisés Moisés García León
10/07/1971 Sevilla 7 2006-07
209
Morán Fernando Morán Escudero
27/04/1976 Madrid 7 2012-13
210
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 7 2006-07
211
Pereira Ramón Pereira Gómez
12/09/1978 Mérida 7 2001-02
212
Bracamonte Héctor Andrés Bracamonte
16/02/1978 Río Cuarto 7 2001-02
213
Quiroga Mauro Daniel Quiroga
07/12/1989 Concepción del Uruguay 7 2011-12
214
Salcedo Asier Salcedo Borrega
09/04/1980 Vitoria-Gasteiz 7 2006-07
215
N'Gal Serge Charles N'Gal
13/01/1986 Nkongsamba 7 2008-09
216
Jorge Jorge Luis Díaz Gutiérrez
28/06/1989 Montevideo 7 2015-16
217
Wellington Wellington Alves da Silva
06/01/1993 Rio de Janeiro 7 2012-13
218
Tanabe Sōtan Tanabe
06/04/1990 Suginami 7 2014-15
219
Otaolea José Pablo Otaolea Revilla
12/01/1953 Bilbao 7 1980-81
220
Caco Morán Alejandro Morán Santamaría
30/04/1973 Gijón 7 2001-02
221
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 7 2008-09
222
Manaj Rey Manaj
24/02/1997 Lushnjë 7 2017-18
223
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 7 2008-09
224
Burgui Jorge Franco Alviz
29/10/1993 Burguillos del Cerro 7 2013-14
225
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 7 2016-17
226
Nano Adolfo Alejandro García del Pozo Sánchez
15/06/1977 Elx 7 2001-02
227
Omar Julián Omar Ramos Suárez
26/01/1988 San Cristóbal de La Laguna 7 2014-15
228
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez
08/07/1970 Bilbao 7 1997-98
229
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 7 1999-00
230
Muñoz Juan Muñoz Cerdà
13/02/1945 Valencia 7 1973-74
231
Plaza Bartolomé Plaza Muela
21/02/1949 La Carolina 7 1980-82
232
Diego Tristán Diego Tristán Herrera
05/01/1976 La Algaba 7 2009-10
233
Toni Dovale Antonio Rodríguez Dovale
04/04/1990 A Coruña 7 2011-12
234
Lucas Vázquez Lucas Vázquez Iglesias
01/07/1991 Curtis 7 2012-13
235
Rodri José Manuel Rodríguez Romeo
12/02/1976 Zaragoza 7 2002-03
236
Teixeira Nuno Manuel Sousa Dias
27/11/1974 Vilar de Andorinho 7 1999-00
237
Cristian Portilla Cristian Portilla Rodríguez
28/08/1988 Santander 7 2007-08
238
Cheli José Manuel González Ortiz
29/01/1979 Lepe 7 2007-08
239
Benítez Ignacio Benítez Castañeda
09/12/1979 Huelva 7 2000-01
240
Manolito Manuel Rodríguez Sotomayor
02/05/1954 Málaga 7 1977-79
241
Luis Morán Luis Morán Sánchez
26/07/1987 Luanco 7 2006-08
242
César Díaz César Díaz Martínez
05/01/1987 Villamalea 7 2014-15
243
Fukuda Kenji Fukuda
21/10/1977 Niihama 7 2006-07
244
Asier Benito Asier Benito Sasiain
11/02/1995 Amurrio 7 2019-20
245
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 7 1979-80
246
Lekić Dejan Lekić
07/06/1985 Kraljevo 7 2016-17
247
Javi Guerrero Francisco Javier García Guerrero
22/10/1976 Madrid 7 1996-97
248
Nakor Nakor Bueno Gómez
04/03/1978 Barcelona 7 2007-08
249
José Mari José María García Morcillo
17/01/1975 Barcelona 7 1997-98
250
Alexandre Alexandre José de Oliveira Albuquerque
26/05/1977 Recife 7 2005-06
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error