2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1955-56

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Burgos35221633642101
2Cultural Durango28221165372600
3Arenas26221066382400
4Guecho26228104352700
5Erandio26221147393100
6Basconia2322877464100
7Portugalete2022688354100
8Valmaseda20229211354500
9Padura1822589273901
10Begoña16225611344400
11Villosa14225413305000
12Bermeo12224414356600

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Mon
16 Burgos
Aznar
15 Burgos
Hernando
10 Burgos
Arriarán
7 Burgos
Errasti
7 Burgos
Gorostiza
5 Arenas
Domingo
4 Padura
Ríos
4 Arenas
Izaguirre
4 Arenas
Lafita
3 Arenas
Nom Pos Minuts Club
Villalabeitia
1980 Burgos
Castillo
1980 Burgos
Mon
1980 Burgos
Cantón
1980 Burgos
Arriarán
1890 Burgos
Guti
1710 Burgos
Basarte
1620 Burgos
Ríos
1620 Arenas
Aznar
1616 Burgos
Urquiola
1530 Burgos
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Aznar
1 Burgos
Garrastazu
1 Padura
Nom Pos Coef Club PJ G
Ispizua
14 Arenas1414
Olivares
7 Portugalete137
Guti
10 Burgos1910
Villachica
3 Guecho133
Gómez
2 Begoña122
Nom P TG TV
Zubimendi600
Gorroño500
Marigómez500
Lezama500
Casal400
Arana400
Arraibi Blanco400
Riñones400
Sanz400
Maruri400
Ortiz Ruiz300
Sánchez300
Orrantia300
Idígoras300
González Rojí200
Fernández200
García Pérez leonés200
Guerricabeitia200
Román salmantino200
Santiago cántabro200
Gutiérrez Mier100
Mauri100
Múgica guipuzcoano100
Carracedo vallisoletano100
San Emeterio100
Pantin100
Mañueco palentino100
Yagüe100
Reñones100
Lavín100
Palmera100
Barrenechea vallisoletano100
García Orbegozo guipuzcoano100
Ariño100
Crespo santanderino100
Carrasquedo100
Pérez López100
Sanz Cirés100
Clemente Fernández100
Maruru102
Gols:
455
Promig golejador:
3,45
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
2
Expulsions Per Partit:
0,02
Victòries locals:
63
Victòries visitants:
35
Empats:
34
Màxima victòria local:
10 - 2 Burgos-Bermeo
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Bermeo-Valmaseda

Progrés

Matriu