2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo III1946-47 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Arenas de Guecho30181341462202
2Indauchu25181215443200
3Erandio2118936292700
4Rayo Cantabria1818747304000
5Gimnástica Torrelavega1618648433402
6Barreda1618729383600
7Cultural Durango1518639303400
8Guecho1418468304400
9Sestao13185310283400
10Santoña12185211274202
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Arancibia
19 Indauchu
Arechavala
10 Arenas de Guecho
Gonzalez
9 Cultural Durango
Rejón
8 Guecho
Pedrín
8 Gimnástica Torrelavega
Román
8 Gimnástica Torrelavega
Valle
8 Sestao
Iriondo
7 Erandio
Baniandrés
7 Arenas de Guecho
Sevilla
7 Arenas de Guecho
Nom Pos Minuts Club
Pérez Zabala
1530 Guecho
Careaga
1530 Guecho
Gochi
1530 Sestao
Ugalde
1530 Guecho
Iglesias
1530 Sestao
Valle
1530 Sestao
Rejón
1440 Guecho
Mayo
1440 Sestao
Viar
1440 Indauchu
Ariznabarreta
1440 Cultural Durango
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Zugazagoitia
1 Arenas de Guecho
Ereñaga
1 Arenas de Guecho
Ameztoy
1 Gimnástica Torrelavega
Casuso
1 Gimnástica Torrelavega
San Emeterio
1 Santoña
Alfredo
1 Santoña
Nom Pos Coef Club PJ G
Mezo
1 Arenas de Guecho1111
Ares
1.53 Erandio1523
Jáuregui
1.69 Indauchu1627
Mayo
1.94 Sestao1631
Rubio
2 Gimnástica Torrelavega1122
Martínez
2 Barreda1122
Pérez Zabala
2.06 Guecho1735
Andonegui
2.2 Santoña1533
Nom P TG TV
Clemente Fernández400
Arraibi400
San Emeterio400
Bilbao400
Arce401
Orbañanos400
Incera300
Casal301
Zarzosa300
Isasi300
Achalandabaso300
Díaz Ortiz300
Arana300
Iturrioz200
Lecue200
Díez Rolland200
Marino López200
Gumb200
Gutiérrez Mier200
Casado200
García100
Crespo Orradre100
Mazagatos100
Sánchez100
Ochoa100
Sánchez Garrido100
Gutiérrez Mier astur-montañés101
Iturrio100
Cuesta100
Carmona100
San José100
Ochoa de Alda102
García Sánchez100
García Fernández100
Gols:
345
Promig golejador:
3,83
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,07
Victòries locals:
55
Victòries visitants:
19
Empats:
16
Màxima victòria local:
7 - 1 Gimnástica Torrelavega-Indauchu
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Rayo Cantabria-Arenas de Guecho

Progrés

Matriu