2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1982-83 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cultural Durango5538221157229191
2Eibar533824595831401
3Amorebieta513821985233303
4Basconia4738181194935231
5Aurrera Ondarroa43381611114732312
6Anaitasuna4038168144746250
7Getxo3938159144140394
8Real Unión3938167155147271
9Touring38381312133845351
10Santutxu37381311144251352
11Santurtzi3638156177066402
12Deusto36381114134457483
13Lemona35381113144956371
14Tolosa3338915144048352
15Ilintxa33381111163949291
16Bergara32381012163049323
17Gernika3138127193848336
18Zorroza3138127195262433
19Lagun Onak3138913163550432
20Alavés Aficionados2038412223454402
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Toño
27 Santurtzi
Iraurgi
19 Cultural Durango
Feijóo
16 Basconia
Iñigo Elosegui
16 Aurrera Ondarroa
Echave
15 Eibar
Castro
15 Zorroza
Lasa
13 Cultural Durango
Guti
13 Santurtzi
Fernando
12 Anaitasuna
Sagarzazu
11 Lagun Onak
Nom Pos Minuts Club
Garmendia
3420 Eibar
Iglesias I
3420 Deusto
Sagües
3375 Real Unión
Sagarzazu
3330 Lagun Onak
Guruceta
3330 Eibar
Garro
3320 Cultural Durango
Errasti
3285 Aurrera Ondarroa
Aseguinolaza
3285 Ilintxa
Iglesias II
3282 Deusto
Meléndez
3240 Basconia
Nom Pos Grogues Club
Lucio Aizpuru
10 Lagun Onak
Toño
8 Santurtzi
Carlos
8 Deusto
Madariaga
7 Bergara
Uzquiano
7 Lemona
Mardaras
7 Getxo
Valeriano
7 Deusto
Dueñas
6 Santutxu
Guruceta
6 Eibar
Guevara
6 Alavés Aficionados
  Nom Pos Vermelles Club
Undagoitia
2 Gernika
Valeriano
2 Deusto
López Rekarte
1 Alavés Aficionados
Atucha
1 Amorebieta
Antolín
1 Santurtzi
Iturregui
1 Getxo
Gabiola
1 Amorebieta
Olaizola
1 Eibar
Guevara
1 Alavés Aficionados
Chopitea
1 Gernika
Nom Pos Coef Club PJ G
Bastida
21 Lagun Onak1221
Redondo
59 Santurtzi3559
Lorenzo
36 Zorroza2236
Santi
36 Alavés Aficionados2336
Urrusolo
21 Real Unión1421
Trojaola
23 Zorroza1623
Lastra
35 Lemona2535
Arana
22 Gernika1622
Juaristi
26 Tolosa1926
Estévez
19 Touring1419
Nom P TG TV
Beguiristain Iceta13314
Mangado Navarlaz12221
Isturiz Martínez12102
Zuñiga Miguel12241
Beldarrain12230
Martínez Moraza12140
Magdaleno Gutiérrez12374
Aranceta12282
Neila Bermúdez12280
Osoro Garay12190
Pérez Álvarez12173
Llantada Gil11210
Marquinez Irazu11171
Echarte Lada11272
Zabalo Renes11201
Santos López11141
Estévez Berasategui11200
Añorga Auzmendi11110
Montoya Moreno11161
Galindo Vergara11231
Martín Nieto11213
Urrutia Astigarraga11296
Zarraga Pérez1150
Terán Torre11100
Aguirregomezcorta Urquijo10231
San Nicolás Cuadrado10120
Fernández Vidaurrazaga10221
Alzola Magallón10260
Dimas Ródriguez10120
Sáez Rubio10211
Del Palacio Sánchez10330
Contador Crespo9192
Chacón Selas9152
Palino100
Miguel Martín120
López Cuadrado100
Frechoso Pérez130
Tresaco Gracia150
Gutiérrez Barco131
Teja Cimiano110
Gols:
928
Promig golejador:
2,44
Targetes Grogues:
684
Targetes Grogues Per Partit:
1,80
Expulsions:
41
Expulsions Per Partit:
0,11
Victòries locals:
196
Victòries visitants:
82
Empats:
102
Màxima victòria local:
7 - 1 Santurtzi-Lemona
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Tolosa-Cultural Durango

Progrés

Matriu