2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1982-83 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cultural Durango5538221157229191
2Eibar533824595831401
3Amorebieta513821985233313
4Basconia4738181194935231
5Aurrera Ondarroa43381611114732312
6Anaitasuna4038168144746250
7Getxo3938159144140404
8Real Unión3938167155147271
9Touring38381312133845351
10Santutxu37381311144251352
11Santurtzi3638156177066432
12Deusto36381114134457483
13Lemona35381113144956381
14Tolosa3338915144048352
15Ilintxa33381111163949301
16Bergara32381012163049323
17Gernika3138127193848346
18Zorroza3138127195262453
19Lagun Onak3138913163550432
20Alavés Aficionados2038412223454402
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Toño
27 Santurtzi
Iraurgi
19 Cultural Durango
Feijóo
16 Basconia
Elosegui
16 Aurrera Ondarroa
Echave
15 Eibar
Castro
15 Zorroza
Guti
13 Santurtzi
Lasa
13 Cultural Durango
Isidoro
12 Amorebieta
Fernando
12 Anaitasuna
Nom Pos Minuts Club
Sagarzazu
3420 Lagun Onak
Garmendia
3420 Eibar
Iglesias I
3420 Deusto
Sagües
3375 Real Unión
Guruceta
3330 Eibar
Garro
3320 Cultural Durango
Larrañaga II
3315 Lagun Onak
Errasti
3285 Aurrera Ondarroa
Aseguinolaza
3285 Ilintxa
Iglesias II
3277 Deusto
Nom Pos Grogues Club
Lucio Aizpuru
10 Lagun Onak
Carlos
8 Deusto
Toño
8 Santurtzi
Madariaga
7 Bergara
Uzquiano
7 Lemona
Valeriano
7 Deusto
Mardaras
7 Getxo
Dueñas
6 Santutxu
Guruceta
6 Eibar
Guevara
6 Alavés Aficionados
  Nom Pos Vermelles Club
Undagoitia
2 Gernika
Valeriano
2 Deusto
López Rekarte
1 Alavés Aficionados
Atucha
1 Amorebieta
Antolín
1 Santurtzi
Iturregui
1 Getxo
Gabiola
1 Amorebieta
Olaizola
1 Eibar
Guevara
1 Alavés Aficionados
Chopitea
1 Gernika
Nom Pos Coef Club PJ G
Bastida
21 Lagun Onak1221
Lorenzo
39 Zorroza2339
Redondo
59 Santurtzi3559
Santi
36 Alavés Aficionados2336
Urrusolo
21 Real Unión1421
Arana
26 Gernika1826
Trojaola
23 Zorroza1623
Lastra
35 Lemona2535
Juaristi
26 Tolosa1926
Estévez
19 Touring1419
Gols:
928
Promig golejador:
2,44
Targetes Grogues:
694
Targetes Grogues Per Partit:
1,83
Expulsions:
41
Expulsions Per Partit:
0,11
Victòries locals:
196
Victòries visitants:
82
Empats:
102
Màxima victòria local:
7 - 1 Santurtzi-Lemona
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Tolosa-Cultural Durango

Progrés

Matriu