2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo III2018-19 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Escobedo713620115723130
2Tropezón693520966732160
3Laredo592718545217210
4Racing B5631141435221231
5Atlético Albericia2520677272800
6Bezana12833291000
7Ribamontán al Mar11832371100
8Textil Escudo7821571100
9Cayón691355850
10Revilla5612331400
11Rinconeda Polanco5712442000
12Solares460423700
13Siete Villas4711561800
14Torina4904551700
15Sámano3703441100
16Cultural Guarnizo3610581600
17Velarde Camargo3610531400
18Barreda38107102400
19Vimenor2702531300
20Naval Reinosa1901852900

Resultats

15/12/2018
23/03/2019
24/03/2019

Destacats

Jugador Pos G Club
Jorge Rodríguez
7 Tropezón
Dani Álvarez
7 Escobedo
Siverio
6 Racing B
Nacho Altadill
5 Atlético Albericia
Argos
4 Laredo
Tirado
4 Racing B
Íñigo
4 Racing B
Jony
3 Laredo
Setién
3 Tropezón
Juan Fresno
2 Tropezón
Nom Pos Minuts Club
Rafa Pedrero
2880 Escobedo
Setién
2603 Tropezón
Dani Álvarez
2377 Escobedo
Montiel
2250 Laredo
Tirado
2196 Racing B
Jorge Rodríguez
1716 Tropezón
Nacho Altadill
1440 Atlético Albericia
Zorrilla
1080 Tropezón
Íñigo
1080 Racing B
Luis Gómez
1077 Tropezón
Nom Pos Grogues Club
Tirado
5 Racing B
San Emeterio
4 Laredo
Luis Gómez
4 Tropezón
Íñigo
4 Racing B
Jerin
3 Racing B
Asier
3 Laredo
Resines
2 Cayón
Montiel
2 Laredo
Dani Álvarez
2 Escobedo
Juan Gutiérrez
2 Racing B
  Nom Pos Vermelles Club
Jerin
1 Racing B
Nom Pos Coef Club PJ G
Rafa Pedrero
0.19 Escobedo326
Nom P TG TV
Cobo Torres130
Sáenz de Buruaga120
García García100
González Crespo151
Moroso Medialdea160
Bolivar Rodríguez120
Galván Ruiz150
Bolado Palencia140
Fernández Rojo120
Gols:
352
Promig golejador:
2,71
Targetes Grogues:
68
Targetes Grogues Per Partit:
0,52
Expulsions:
1
Expulsions Per Partit:
0,01
Victòries locals:
50
Victòries visitants:
43
Empats:
37
Màxima victòria local:
8 - 0 Escobedo-Rinconeda Polanco
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Naval Reinosa-Tropezón

Progrés

Matriu

AlbBarBezCayCulEscLarNavRacRevRibRinSámSieSolTexTorTroVelVim
Atlético Albericia3-20-00-32-11-11-22-02-23-11-1
Barreda1-20-40-51-23-2
Bezana1-11-12-11-1
Cayón3-11-20-10-00-1
Cultural Guarnizo5-00-20-1
Escobedo3-24-20-11-13-01-13-11-26-00-18-01-14-12-15-02-02-11-1
Laredo1-11-01-01-20-05-04-12-12-13-10-01-31-0
Naval Reinosa0-40-11-31-10-6
Racing B2-24-33-00-05-02-02-17-01-10-10-02-01-00-04-03-0
Revilla0-20-0
Ribamontán al Mar2-00-10-22-2
Rinconeda Polanco1-10-11-6
Sámano0-01-21-11-3
Siete Villas0-51-11-3
Solares0-00-00-0
Textil Escudo0-11-02-01-3
Torina2-20-21-11-3
Tropezón2-00-11-05-31-12-11-14-01-10-12-01-23-01-11-02-0
Velarde Camargo1-01-40-20-30-3
Vimenor0-31-11-2
Jornada 17LocalVisitant
15/12/2018
Jornada 38LocalVisitant
18/05/2019