2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1981-82 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Eibar5138201175625381
2Aurrera Ondarroa5138201175630270
3Basconia4838191096236341
4Deusto4738199105941373
5Amorebieta4638171295641331
6Real Unión4338187136042170
7Lemona3938159145047252
8Lagun Onak3738157165469292
9Anaitasuna3638148164352313
10Alavés Aficionados3638148165056321
11Guernica3638164184445383
12Santutxu35381113143335201
13Zorroza35381015133544334
14Bergara3438138173339383
15Touring33381111163953161
16Tolosa33381111164149162
17Guecho3238144205061565
18Arenas3138913164460414
19Valmaseda2938109193961445
20Munguia2838124224260354
Descens
Promoció Ascens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Echave
24 Eibar
Ibáñez
21 Aurrera Ondarroa
Manterola
17 Real Unión
Salazar
14 Lemona
Miguel Iriarte
13 Lagun Onak
Núñez
12 Basconia
Hidalgo
12 Real Unión
Maguregui II
12 Guernica
Larrañaga
11 Alavés Aficionados
Palomar
11 Deusto
Nom Pos Minuts Club
Zabala
3420 Munguia
Garmendia
3420 Eibar
Baste
3420 Guernica
Iglesias I
3420 Deusto
Leiva
3376 Lemona
Guisasola
3375 Amorebieta
Aranguren
3351 Real Unión
Juaristi
3330 Bergara
Oteo
3330 Valmaseda
Arana
3330 Guernica
Nom Pos Grogues Club
Enrique
9 Arenas
Rivera
9 Guernica
Iru
8 Guecho
Bakero
7 Guecho
Lolo
7 Munguia
Aurre
6 Arenas
Corrales
6 Guecho
Mentxaka
6 Guecho
Olavarria
6 Bergara
Ciri
6 Zorroza
  Nom Pos Vermelles Club
Muriedas
2 Munguia
Gallarreta
2 Valmaseda
Bakero
1 Guecho
Hernández
1 Zorroza
Sota
1 Guecho
Barrenechea
1 Guernica
Gil
1 Tolosa
Larrea
1 Lemona
Echave
1 Eibar
Bilbao II
1 Amorebieta
Nom Pos Coef Club PJ G
Zamorano
30 Guecho1630
Javier
37 Munguia2137
Iturriza
43 Touring2643
Alberdi
29 Tolosa1829
Mané
24 Lagun Onak1524
Rioja
54 Valmaseda3554
Lasúen
45 Arenas3045
Santi
34 Alavés Aficionados2334
García Tarrio
22 Alavés Aficionados1522
Vicente
33 Zorroza2333
Gols:
946
Promig golejador:
2,49
Targetes Grogues:
640
Targetes Grogues Per Partit:
1,68
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0,12
Victòries locals:
201
Victòries visitants:
87
Empats:
92
Màxima victòria local:
6 - 0 Lagun Onak-Touring
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Lagun Onak-Aurrera Ondarroa

Progrés

Matriu