2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo III2017-18 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Escobedo76342374702860
2Racing B40201244291900
3Gimnástica de Torrelavega271283125970
4Laredo2712831211130
5Tropezón17752018650
6Rayo Cantabria713148122400
7Cayón642028600
8Solares4611451000
9Vimenor331022200
10Barreda351043900
11Sámano3410351400
12Santillana3603371600
13Selaya240221300
14Textil Escudo240224700
15Siete Villas140132600
16Velarde Camargo140132700
17Cultural Guarnizo130123900
18Albericia030034700
19Castro0600631500
20Bezana0600642000

Resultats

11/11/2017
21/10/2017
11/11/2017
11/11/2017
11/11/2017
19/11/2017
11/11/2017
20/01/2018
28/01/2018
11/11/2017
03/02/2018
11/11/2017
11/11/2017
04/03/2018
11/11/2017
18/03/2018
11/11/2017
24/03/2018
11/11/2017

Destacats

Jugador Pos G Club
Dani Álvarez
15 Escobedo
Tirado
9 Escobedo
Héctor Marcos
7 Escobedo
Luis Alberto
6 Gimnástica de Torrelavega
Montiel
5 Laredo
Borja Camus
4 Gimnástica de Torrelavega
Isuardi
3 Tropezón
Germán
3 Escobedo
Perry
3 Gimnástica de Torrelavega
Juan Fresno
2 Tropezón
Nom Pos Minuts Club
Rafa Pedrero
2880 Escobedo
Rumenov
1350 Racing B
Dani Álvarez
1260 Escobedo
Ruby
990 Rayo Cantabria
Moral
900 Laredo
Montiel
810 Laredo
Tirado
810 Escobedo
Luis Alberto
630 Gimnástica de Torrelavega
Borja Camus
630 Gimnástica de Torrelavega
Álex Ruiz
630 Gimnástica de Torrelavega
Nom Pos Grogues Club
Luis Alberto
2 Gimnástica de Torrelavega
Borja Camus
2 Gimnástica de Torrelavega
Isuardi
2 Tropezón
Palazuelos
1 Gimnástica de Torrelavega
Chamo
1 Tropezón
Juan Fresno
1 Tropezón
Nacho Rodríguez
1 Gimnástica de Torrelavega
Riki
1 Tropezón
Bubu
1 Escobedo
Rasines
1 Laredo
  Nom Pos Vermelles Club
Nom Pos Coef Club PJ G
Rumenov
0 Racing B150
Rafa Pedrero
0.22 Escobedo327
Nom P TG TV
Galván Ruiz120
Lazarunov Kalchev100
Pastor Fernández130
Álvarez Borbolla140
Valero Alonso100
Barcena Ruiz150
Zubillaga Serrano130
Gols:
228
Promig golejador:
2,85
Targetes Grogues:
21
Targetes Grogues Per Partit:
0,26
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0,00
Victòries locals:
37
Victòries visitants:
26
Empats:
17
Màxima victòria local:
6 - 0 Escobedo-Sámano
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Cultural Guarnizo-Gimnástica de Torrelavega

Progrés

Matriu

AlbBarBezCasCayCulEscGimLarRacRaySámSanSelSieSolTexTroVelVim
Albericia1-2
Barreda0-31-21-0
Bezana1-21-21-3
Castro0-20-40-1
Cayón5-10-2
Cultural Guarnizo1-20-5
Escobedo1-05-03-04-11-14-02-16-03-30-01-03-10-01-13-01-0
Gimnástica de Torrelavega0-01-12-02-01-0
Laredo2-13-03-12-03-12-11-0
Racing B5-12-00-30-23-01-03-11-11-02-01-13-21-1
Rayo Cantabria3-22-20-30-21-11-11-22-41-1
Sámano3-21-3
Santillana0-33-30-2
Selaya0-1
Siete Villas2-2
Solares0-10-1
Textil Escudo2-40-0
Tropezón3-13-14-0
Velarde Camargo0-1
Vimenor2-0
Jornada 10LocalVisitant
11/11/2017
Jornada 14LocalVisitant
11/11/2017
Jornada 15LocalVisitant
Jornada 21LocalVisitant
11/11/2017
Jornada 22LocalVisitant
20/01/2018
Jornada 23LocalVisitant
28/01/2018
Jornada 26LocalVisitant
11/11/2017
Jornada 36LocalVisitant
11/11/2017