2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1979-80 next
III

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Sanse553824777626120
2Alavés Aficionados5138191365732322
3Aragón513821985841383
4Eibar4938217108438231
5Sabiñánigo4338187135948241
6Erandio42381512114839401
7Valmaseda4138169135452323
8Talavera3938167156149241
9Toledo39381411134846391
10Guernica37381213134449142
11Aurrera Ondárroa36381114134640213
12Lagun Onak3438138174052322
13Motrico3438146184056133
14Real Unión34381112154657197
15Munguía33381111163843211
16Deusto32381012164157316
17Tolosa2938911184161152
18Elorrio2838116215176397
19Ejea273899204479323
20Lemona2638810203368210
Ascens
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Echave
24 Eibar
Oteo
22 Valmaseda
Bakero
18 Sanse
Ortego
17 Real Unión
Cadarso
17 Eibar
Capdevila
16 Sabiñánigo
Gordillo
15 Toledo
Mandiola
14 Sanse
Paradís II
13 Sabiñánigo
Sabin Uriarte
11 Erandio
Nom Pos Minuts Club
Rauleaga
3420 Sanse
Ocaña
3420 Toledo
Zazo
3420 Talavera
Gallastegui
3420 Aurrera Ondárroa
Andonegui
3420 Motrico
Jokin
3420 Aurrera Ondárroa
Oteo
3370 Valmaseda
Frank
3344 Sabiñánigo
Azkargorta
3331 Sanse
Almandoz
3330 Real Unión
Nom Pos Grogues Club
Casajús
9 Aragón
Lizarazu
9 Lagun Onak
Calvo
7 Erandio
Martín Santos
7 Toledo
Maza
6 Aragón
Mancisidor
6 Erandio
Maixi
6 Erandio
Chomin Larrinaga
6 Deusto
Undagoitia
6 Guernica
Echeandia
6 Deusto
  Nom Pos Vermelles Club
Arocena
3 Real Unión
Aguirre
2 Motrico
Manu Segovia
2 Elorrio
Ornad
2 Ejea
Guti
1 Deusto
Sanz
1 Aragón
Maza
1 Aragón
Abad
1 Aragón
Óscar Aja
1 Munguía
Pepín
1 Talavera
Nom Pos Coef Club PJ G
Herrera
32 Elorrio1632
García
29 Ejea1529
Arteche II
57 Lemona3157
Marino
47 Ejea2647
Salaverria
39 Elorrio2239
Jáuregui
51 Tolosa3151
Alberdi
44 Real Unión3244
Bilbao
33 Guernica2433
Muñoz
33 Lagun Onak2433
Virgilio
36 Motrico2736
Nom P TG TV
Puebla Rabal1153
Andradas Asurmendi10171
Chacón Selas1080
Vallecillo Landa1090
Gutiérrez Barco10161
Goñi Imizcoz10160
Zuñiga Miguel9130
Ferrer Andión9183
Dimas Ródriguez9150
Ricardo Osés Gil982
Sáez Rubio9314
Vázquez Carballeda9172
Martínez Alunda9170
Mangado Navarlaz9161
Iraola Pérez8110
García Urbistondo884
Marquinez Irazu8191
Álvarez Bartolomé8100
Equiza Domínguez872
Salicio Montero720
Arce García7120
Osoro Garay760
Martinez Díez700
Beguiristain Iceta7241
Llavori Romalet7211
González Lecue710
Montoya Moreno650
Zarraga Pérez662
Moltó Calvo6153
Añorga Auzmendi600
Aguirregomezcorta Urquijo620
Isturiz Martínez550
López Calzada520
Castañedo Canales400
Saiz Zamanillo440
Salillas Pradillo472
Fernández Macho430
Marticorena411
Garasa Torrau481
Frechoso Pérez450
Sirera Gutiérrez422
Núñez320
Vicente Báez370
García Mochales360
Sánchez Pueyo310
García Gutiérrez250
Ortíz Marquina270
Caballero Reyes220
Valbuena Pérez200
Luján Villalba220
García Gallardo240
Artamendi251
Gordillo Gómez210
Teixidó Enrich231
José Torrisco271
González Álvarez210
Pérez Gómez210
Carcelén García260
Obregón de la Canal210
Jiménez de la Coca222
Pérez Jiménez120
Román Prieto110
Fernández Placer110
Sánchez Moreno110
Fernández Fuentes100
Torrent141
Rojo Díez100
Boada142
Zauzán110
Villaodrid141
Martín Irizar110
Llantada Gil100
Rodríguez100
Albert Giménez130
Martínez de la Fuente100
Coto Cordero120
García Barruel140
Candido Suedomido110
Torres Carrión120
García Patrón100
Benitez Brualla150
Martinez Peinado140
Zambrano Díaz100
Del Hoyo Rodríguez130
Lara Márquez150
Vico Díaz131
Mazorra Freire131
Domínguez Granizo100
López González100
Casas Bascuñana120
Pérez Sánchez110
Ortíz Rodríguez110
Rico Guerra100
Marín Pallarés130
Hervás Torres100
Hernandez Mateos120
Morales Manrique131
Larrazabal100
García Martorell100
Martínez Martínez100
Cruz Ribagorda100
Teja Cimiano110
Gols:
1009
Promig golejador:
2,66
Targetes Grogues:
522
Targetes Grogues Per Partit:
1,37
Expulsions:
49
Expulsions Per Partit:
0,13
Victòries locals:
220
Victòries visitants:
63
Empats:
97
Màxima victòria local:
8 - 0 Aurrera Ondárroa-Ejea
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Lagun Onak-Aurrera Ondárroa

Progrés

Matriu