2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo III1949-50 next
III

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1San Andrés493423381175601
2Tortosa463421491075001
3Olímpico443421211865300
4Manacor44341969694401
5Mataró403419213836503
6Segarra393418313775402
7Tarrasa383417413886502
8San Martín383416612906900
9Atlético Baleares373417314918300
10Granollers353417116987602
11Catarroja353416315748700
12Reus343415415727500
13Júpiter323415217708104
14Sans273411518568601
15Constancia2534113208310500
16Igualada233495206810001
17Acero203492235210401
18Sueca63422302515300
Promoció Ascens
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Vilalta
28 Segarra
Munné
23 Granollers
Murillo
22 Reus
Gaju
21 Tarrasa
Fargas
20 Tarrasa
Torres Amat
19 Tortosa
Raimundo
18 Mataró
Roca
17 San Andrés
Roselló
17 Mataró
Campabadal
16 San Martín
Nom Pos Minuts Club
Espelt
3060 Mataró
Pauet
2970 Tortosa
Toha
2970 Tortosa
Vela
2970 Mataró
Capilla
2970 Tortosa
Pérez Andreu
2918 Mataró
Riera
2880 Mataró
Roselló
2880 Mataró
Mòdol II
2790 Mataró
García
2790 Segarra
Nom Pos Grogues Club
  Nom Pos Vermelles Club
Pla
1 Mataró
Fernández
1 Júpiter
Roura
1 Júpiter
Cros
1 Sans
París
1 Júpiter
Torres Amat
1 Tortosa
Buqué
1 San Andrés
Pica
1 Granollers
Fargas
1 Tarrasa
Munné
1 Granollers
Nom Pos Coef Club PJ G
Carot
1.33 Segarra1216
Ferré
1.36 Reus1115
Navarro
1.41 Segarra2231
Montany
1.41 Tortosa2941
Prats
1.45 San Andrés2029
Santiró
1.58 Tarrasa1219
Martínez
1.6 San Martín1524
Rico
1.75 Tarrasa2035
Cifré
1.81 Olímpico1629
Gambín
1.93 Mataró2752
Nom P TG TV
Ortí1401
Cabús1400
Fornell1302
Vila1200
Esteve1101
Arnal Valdivieso1100
Gispert Ciordia1001
Miró1002
Saz Olmedo1000
Llinás Socias1001
Verdú1000
Bielsa Naval1001
Llaona1000
Bosch900
López Escudier900
Comas Rotger900
Ruiz Ballester800
Combas802
Lloris Antonino801
Tamarit Falaguera803
Badía Tondo800
Valls601
Serra601
Mérida600
Martínez Izquierdo600
Vera Royo601
Blanes600
Balcells500
Trías Isasmendi401
Mora Jover400
Llopis Senabre300
Pinar300
Florit300
Ordiñana200
Lasheras100
Leal100
López Heras100
Navarro100
García Roche100
Sanz100
López Castillo100
Arbonés100
Albaladejo100
Valle100
Mojica100
Gols:
1406
Promig golejador:
4,59
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0,00
Expulsions:
19
Expulsions Per Partit:
0,06
Victòries locals:
209
Victòries visitants:
67
Empats:
30
Màxima victòria local:
9 - 0 Constancia-Sans
Màxima victòria visitant:
1 - 7 Mataró-Tortosa

Progrés

Matriu