2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1983-84 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Santurtzi5938221516224365
2Eibar543823875525391
3Cultural Durango5438221068131371
4Real Unión4938233127445423
5Getxo4638171294934255
6Arenas4538189114735370
7Aurrera Ondarroa4538161395637391
8Basconia4338187135844203
9Amorebieta4238131694745334
10Lemona41381413115045253
11Santutxu4138169134246161
12Deusto32381110173651344
13Bergara31381011173648492
14Gernika2838714172547235
15Anaitasuna2738811193862231
16Tolosa2738713183355470
17Aretxabaleta2738811193561373
18Ilintxa2738107214162304
19Mondragón223886244779625
20Touring203876253672442
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Iraurgi
29 Basconia
Mandiola
18 Real Unión
De Diego
16 Cultural Durango
Hidalgo
15 Real Unión
Alejo
15 Mondragón
Pina
14 Bergara
Arando
13 Cultural Durango
Gómez de Segura
11 Cultural Durango
Bernar
11 Aurrera Ondarroa
Fuentes
11 Eibar
Nom Pos Minuts Club
Garmendia
3420 Eibar
Roberto
3420 Eibar
Echaniz
3420 Anaitasuna
Sagües
3330 Real Unión
Biain
3330 Bergara
Garro
3317 Aretxabaleta
Errasti
3308 Aurrera Ondarroa
Irazoki
3295 Aurrera Ondarroa
Uribesalgo
3269 Mondragón
Guruceta
3240 Eibar
Nom Pos Grogues Club
Joseba
9 Touring
Campos
8 Eibar
Cote López Recarte
8 Mondragón
Mandiola
6 Real Unión
Gómez de Segura
6 Cultural Durango
Arocena
6 Touring
Olabarria
6 Bergara
Uzquiano
6 Lemona
Barrenechea
6 Amorebieta
Valeriano
6 Deusto
  Nom Pos Vermelles Club
Carlos
2 Santurtzi
Mentxaka
2 Getxo
Uzquiano
2 Lemona
Javi
2 Amorebieta
Bastida
2 Aretxabaleta
Aguirre
2 Ilintxa
Atucha
1 Cultural Durango
Juanjo
1 Santurtzi
Sergio
1 Basconia
Senlle
1 Santurtzi
Nom Pos Coef Club PJ G
Vitoriano
56 Mondragón2756
Trecet
63 Touring3563
Benegas
35 Tolosa2035
Txomin
29 Aretxabaleta1729
Fernández
22 Mondragón1322
Muñoz
56 Ilintxa3456
Echaniz
60 Anaitasuna3860
Koldo
18 Deusto1318
Fidel
20 Deusto1520
Javi
36 Gernika2836
Nom P TG TV
Ibarrola13190
Beldarrain Castillo13250
Pérez Álvarez13211
Ochoa López13483
Martín Nieto13365
Martínez Moraza12251
Aranceta12332
Marquinez Irazu12120
Dimas Ródriguez12351
Terán Torre12200
Chacón Selas12252
Sáez Rubio11446
Antoñana Moraza11194
San Nicolás Cuadrado11263
Mangado Navarlaz10191
Osoro Garay10223
Rousse Arroitia9280
Alzola Magallón9190
Zabalo Renes993
Beguiristain Iceta9170
Estévez Berasategui870
Echarte Lada8221
Galindo Vergara8220
Del Palacio Sánchez891
Llantada Gil8162
Fernández Vidaurrazaga8150
Santos López8161
Manu González7194
Montoya Moreno7113
Urrutia Astigarraga7150
Aguirregomezcorta Urquijo7153
Isturiz Martínez5120
Magdaleno Gutiérrez4112
Contador Crespo241
Estuliz100
Esturiz110
De Dios Nieva110
Gols:
948
Promig golejador:
2,49
Targetes Grogues:
698
Targetes Grogues Per Partit:
1,84
Expulsions:
53
Expulsions Per Partit:
0,14
Victòries locals:
194
Victòries visitants:
84
Empats:
102
Màxima victòria local:
7 - 0 Cultural Durango-Santutxu
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Aretxabaleta-Getxo

Progrés

Matriu