2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo III1980-81 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Erandio5538211345426322
2Arenas4938191185234291
3Eibar4938191186632332
4Aurrera Ondarroa4738161574935282
5Lagun Onak4638151675537231
6Anaitasuna4438188125542180
7Valmaseda4038176154538341
8Bergara40381216104642323
9Real Unión39381313125563261
10Alavés Aficionados37381213135245365
11Zorroza36381114134647241
12Munguia35381015134550231
13Deusto33381013153754506
14Guecho32381110174050505
15Santutxu3238128184867341
16Guernica3138913162939364
17Tolosa3138815153343411
18Lemona3138127193856397
19Mutriku2838108204359231
20Elorrio253889213160351
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Echave
31 Eibar
Miguel Iriarte
19 Lagun Onak
Larrañaga
18 Alavés Aficionados
Balbás
15 Eibar
Arregui
14 Aurrera Ondarroa
Isusquiza
13 Anaitasuna
Ander
13 Munguia
Haro
12 Valmaseda
Jon García
11 Guecho
Gaubeca
11 Arenas
Nom Pos Minuts Club
Larrañaga II
3420 Lagun Onak
Lizarazu
3375 Lagun Onak
Miguel Iriarte
3353 Lagun Onak
Zabala
3345 Munguia
Sagarduy
3330 Erandio
Luis Ángel
3330 Arenas
Braceras
3330 Valmaseda
Alberdi
3330 Tolosa
Lasúen
3330 Arenas
Pagate
3285 Mutriku
Nom Pos Grogues Club
Sarratea
7 Arenas
Echave
7 Eibar
Echeandia
7 Deusto
Arocena
7 Real Unión
Corrales
7 Guecho
Carlos
7 Deusto
Gamboa
6 Guecho
Alcides
6 Tolosa
Quintana
6 Guernica
Maiquez
6 Tolosa
  Nom Pos Vermelles Club
Larrea
2 Lemona
Garmendia
2 Lemona
Quintana
2 Guernica
Juan Ramón
2 Deusto
Barrenechea
2 Lemona
Antxón
2 Bergara
Guzmán
2 Alavés Aficionados
Jon García
1 Guecho
Aizpurúa
1 Erandio
Olaizola
1 Eibar
Nom Pos Coef Club PJ G
Egusquiza
36 Santutxu1736
Fernández
25 Elorrio1325
Álvarez de Eulate
18 Real Unión1118
Virgilio
42 Mutriku2742
Vicente
17 Zorroza1117
Vázquez
43 Deusto2943
Labandibar
38 Real Unión2638
Salaverria
26 Elorrio1826
Arteche II
38 Lemona2738
Santamaria
31 Guecho2331
Gols:
919
Promig golejador:
2,42
Targetes Grogues:
646
Targetes Grogues Per Partit:
1,70
Expulsions:
46
Expulsions Per Partit:
0,12
Victòries locals:
193
Victòries visitants:
70
Empats:
117
Màxima victòria local:
8 - 2 Eibar-Guecho
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Munguia-Arenas

Progrés

Matriu