2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2002-03 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 24/05/2003 Oviedo B Navalcarnero
Ronda 1 24/05/2003 Arteixo Palencia
Ronda 1 25/05/2003 San Sebastián de los Reyes Sporting de Gijón B
Ronda 1 25/05/2003 Caudal Ponferrada Promesas
Ronda 1 25/05/2003 La Bañeza Titánico
Ronda 1 25/05/2003 Cerceda Rayo Majadahonda
Ronda 1 25/05/2003 Deportivo de La Coruña B Guijuelo
Ronda 1 25/05/2003 Rápido de Bouzas Fuenlabrada
Ronda 2 01/06/2003 Fuenlabrada Caudal
Ronda 2 01/06/2003 Sporting de Gijón B Deportivo de La Coruña B
Ronda 2 01/06/2003 Titánico Cerceda
Ronda 2 01/06/2003 Palencia Oviedo B
Ronda 2 01/06/2003 Navalcarnero Arteixo
Ronda 2 01/06/2003 Ponferrada Promesas Rápido de Bouzas
Ronda 3 07/06/2003 Arteixo Navalcarnero
Ronda 3 08/06/2003 Caudal Fuenlabrada
Ronda 3 08/06/2003 Cerceda Titánico
Ronda 3 08/06/2003 Deportivo de La Coruña B Sporting de Gijón B
Ronda 3 08/06/2003 Oviedo B Palencia
Ronda 3 08/06/2003 Rápido de Bouzas Ponferrada Promesas
Ronda 4 14/06/2003 Navalcarnero Oviedo B
Ronda 4 15/06/2003 Sporting de Gijón B San Sebastián de los Reyes
Ronda 4 15/06/2003 Titánico La Bañeza
Ronda 4 15/06/2003 Ponferrada Promesas Caudal
Ronda 4 15/06/2003 Rayo Majadahonda Cerceda
Ronda 4 15/06/2003 Guijuelo Deportivo de La Coruña B
Ronda 4 15/06/2003 Palencia Arteixo
Ronda 4 15/06/2003 Fuenlabrada Rápido de Bouzas
Ronda 5 21/06/2003 Arteixo Oviedo B
Ronda 5 22/06/2003 Sporting de Gijón B Guijuelo
Ronda 5 22/06/2003 Rayo Majadahonda Titánico
Ronda 5 22/06/2003 Rápido de Bouzas Caudal
Ronda 5 22/06/2003 Cerceda La Bañeza
Ronda 5 22/06/2003 San Sebastián de los Reyes Deportivo de La Coruña B
Ronda 6 28/06/2003 Oviedo B Arteixo
Ronda 6 28/06/2003 Deportivo de La Coruña B San Sebastián de los Reyes
Ronda 6 29/06/2003 Guijuelo Sporting de Gijón B
Ronda 6 29/06/2003 Caudal Rápido de Bouzas
Ronda 6 29/06/2003 Titánico Rayo Majadahonda
Ronda 6 29/06/2003 La Bañeza Cerceda

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Mini Caudal
30.50
Simón Titánico
30.50
Iñaki Cerceda
30.60
Eloy Rápido de Bouzas
30.50
Óscar López Palencia
30.75
Cotarelo Ponferrada Promesas
30.75
Antonio López Deportivo de La Coruña B
20.40
Xosé Ceínos Sporting de Gijón B
22.00
Agüita Caudal
20.50
Marcos Suárez Arteixo
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Gerardo Sporting de Gijón B
540
Ricardo Titánico
540
Falo Caudal
540
Simón Titánico
540
Nani Titánico
540
Migue Sporting de Gijón B
540
Alberto Suárez Oviedo B
540
Isaac Titánico
540
Roberto Caudal
540
Álex Cerceda
540
    Nom Equip Pos Grogues
Casquero Sporting de Gijón B
4
Cuartero Sporting de Gijón B
4
Dani López Oviedo B
3
Mini Caudal
3
Velázquez Titánico
3
Falo Caudal
3
Agüita Caudal
3
Santos Caudal
3
Javi Caudal
3
Rubén Durán Rápido de Bouzas
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Bardal Deportivo de La Coruña B
1
Saavedra Oviedo B
1
Boli Caudal
1
Xosé Ceínos Sporting de Gijón B
1
Agüita Caudal
1
Visín Titánico
1
David Lago Sporting de Gijón B
1
Adrián Cerceda
1
Rafa Cerceda
1
Pujales Rápido de Bouzas
1
Gols:
93
Promig golejador:
2.33
Targetes Grogues:
205
Targetes Grogues Per Partit:
5.13
Expulsions:
16
Expulsions Per Partit:
0.40
Victòries locals:
20
Victòries visitants:
7
Empats:
13
Màxima victòria local:
6 - 3 Caudal-Rápido de Bouzas
Màxima victòria visitant:
1 - 3 Oviedo B-Arteixo

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Arteixo
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 6 8 1
Deportivo de La Coruña B
6 3 1 2
50%
16%
34%
8 5 11 1
San Sebastián de los Reyes
4 3 0 1
75%
25%
4 3 8 0
Sporting de Gijón B
6 3 0 3
50%
50%
6 5 18 2
Titánico
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 8 18 1
Rápido de Bouzas
6 3 0 3
50%
50%
8 11 18 3
Rayo Majadahonda
4 2 2 0
50%
50%
9 4 16 1
Palencia
4 2 2 0
50%
50%
7 3 6 0
Cerceda
6 2 2 2
33%
33%
34%
5 7 13 2
Caudal
6 1 4 1
16%
66%
18%
9 8 23 2
Ponferrada Promesas
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 4 12 1
Fuenlabrada
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 2 12 0
Navalcarnero
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 8 0
Oviedo B
6 0 2 4
33%
67%
4 11 12 1
La Bañeza
4 0 1 3
25%
75%
4 7 14 0
Guijuelo
4 0 1 3
25%
75%
1 6 8 1