2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2015-16 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 21/05/2016 Marino de Luanco Gavà
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Alcalá Langreo
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Lagun Onak Avilés
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Boiro Caudal
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Deportivo de La Coruña B El Palmar
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Choco CD Badajoz
Cuartos de Final (Ida) 22/05/2016 Villaralbo Cerceda
Cuartos de Final (Vuelta) 28/05/2016 Gavà Marino de Luanco
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 Langreo Alcalá
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 Avilés Lagun Onak
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 Caudal Boiro
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 El Palmar Deportivo de La Coruña B
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 CD Badajoz Choco
Cuartos de Final (Vuelta) 29/05/2016 Cerceda Villaralbo
Semifinal (Ida) 04/06/2016 Cayón Caudal
Semifinal (Ida) 04/06/2016 Azuqueca Cerceda
Semifinal (Ida) 05/06/2016 Haro Langreo
Semifinal (Ida) 05/06/2016 Deportivo de La Coruña B Navalcarnero
Semifinal (Ida) 05/06/2016 Choco Deportivo Aragón
Semifinal (Vuelta) 11/06/2016 Cerceda Azuqueca
Semifinal (Vuelta) 12/06/2016 Langreo Haro
Semifinal (Vuelta) 12/06/2016 Caudal Cayón
Semifinal (Vuelta) 12/06/2016 Navalcarnero Deportivo de La Coruña B
Semifinal (Vuelta) 12/06/2016 Deportivo Aragón Choco
Final (Ida) 18/06/2016 Atlético Sanluqueño Cerceda
Final (Ida) 19/06/2016 Haro Caudal
Final (Vuelta) 25/06/2016 Caudal Haro
Final (Vuelta) 25/06/2016 Cerceda Atlético Sanluqueño

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Javi Sánchez Caudal
30.50
Pinchi Deportivo de La Coruña B
31.00
Ares Cerceda
20.33
Fer Beltrán Choco
20.50
Quero Caudal
20.40
Pablo Acebal Langreo
20.50
Pablo Hernández Marino de Luanco
21.00
Michu Langreo
20.50
Otero Deportivo de La Coruña B
20.50
Pombo Deportivo Aragón
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Ares Cerceda
570
Caridad Cerceda
570
Javi Angeriz Cerceda
570
Valín Cerceda
570
Granada Cerceda
550
Cristian Caudal
540
Noel Alonso Caudal
540
Óscar Pérez Caudal
540
Edu de la Puente Cerceda
519
Annunziata Caudal
512
    Nom Equip Pos Grogues
Noé Cerceda
3
Óscar Pérez Caudal
3
Invernón Caudal
3
Súper Caudal
3
Javi Angeriz Cerceda
2
Annunziata Caudal
2
Manu Langreo
2
Piette Deportivo de La Coruña B
2
Uxío Cerceda
2
Pedrayes Langreo
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Richard Caudal
1
Granada Cerceda
1
Michu Langreo
1
Lucas Carminati Choco
1
Ismael Atlético Sanluqueño
1
Cano Gavà
1
Serrano Alcalá
1
Pirri Haro
1
Cerezo Haro
1
Carrio-Quilligan Haro
1
Gols:
62
Promig golejador:
2.21
Targetes Grogues:
159
Targetes Grogues Per Partit:
5.68
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.39
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
4
Empats:
8
Màxima victòria local:
4 - 0 Deportivo de La Coruña B-El Palmar
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Cayón-Caudal

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Caudal
6 5 0 1
83%
17%
7 2 20 1
Cerceda
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 5 15 1
Deportivo de La Coruña B
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 8 0
Deportivo Aragón
2 2 0 0
100%
4 1 7 0
Langreo
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 9 1
Atlético Sanluqueño
2 1 1 0
50%
50%
2 0 8 1
Gavà
2 1 1 0
50%
50%
4 3 4 1
Choco
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 7 9 1
Boiro
2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Navalcarnero
2 1 0 1
50%
50%
2 2 8 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
1 1 3 0
Lagun Onak
2 1 0 1
50%
50%
1 1 5 0
Alcalá
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 1
Haro
4 0 2 2
50%
50%
3 6 11 3
Villaralbo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 5 0
Marino de Luanco
2 0 1 1
50%
50%
3 4 6 0
CD Badajoz
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Azuqueca
2 0 1 1
50%
50%
1 3 5 0
El Palmar
2 0 1 1
50%
50%
1 5 10 0
Cayón
2 0 0 2
100%
0 3 10 1