2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B1980-81 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Ponferradina Lugo
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Constancia Lorca
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Catarroja Don Benito
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Martos Erandio
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Arosa Realejos
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Arenas Poblense
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Telde Sevilla Atlético
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Moscardó Antequerano
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Binéfar Albacete
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Figueres Sporting Atlético
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Endesa Andorra Valladolid Promesas
Semifinal (Ida) 31/05/1981 Aranjuez Reus
Semifinal (Vuelta) 06/06/1981 Sevilla Atlético Telde
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Lugo Ponferradina
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Lorca Constancia
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Don Benito Catarroja
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Erandio Martos
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Realejos Arosa
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Poblense Arenas
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Antequerano Moscardó
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Albacete Binéfar
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Sporting Atlético Figueres
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Valladolid Promesas Endesa Andorra
Semifinal (Vuelta) 07/06/1981 Reus Aranjuez
Final (Ida) 14/06/1981 Erandio Ponferradina
Final (Ida) 14/06/1981 Poblense Endesa Andorra
Final (Ida) 14/06/1981 Sporting Atlético Don Benito
Final (Ida) 14/06/1981 Arosa Reus
Final (Ida) 14/06/1981 Telde Antequerano
Final (Ida) 14/06/1981 Lorca Binéfar
Final (Vuelta) 20/06/1981 Don Benito Sporting Atlético
Final (Vuelta) 21/06/1981 Ponferradina Erandio
Final (Vuelta) 21/06/1981 Endesa Andorra Poblense
Final (Vuelta) 21/06/1981 Reus Arosa
Final (Vuelta) 21/06/1981 Antequerano Telde
Final (Vuelta) 21/06/1981 Binéfar Lorca

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Aizpurúa Erandio
41.00
Masqué Reus
30.75
Balilla Poblense
30.75
Tino Arosa
30.75
Emilio Endesa Andorra
20.50
Carlos Lorca
20.50
Pellicer Reus
20.50
Pedro Lorca
20.50
Bejarano Don Benito
20.67
Ginés Telde
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Barrera Telde
390
Tino II Telde
390
Ricardo Telde
390
Armando Binéfar
360
Yus Binéfar
360
Armando Endesa Andorra
360
Barrio Arosa
360
Roggero Erandio
360
Palomares Erandio
360
Tirado Erandio
360
    Nom Equip Pos Grogues
Maxi Don Benito
2
César Arosa
2
Guillermo Binéfar
1
Duràn Figueres
1
Armando Endesa Andorra
1
Mino Sporting Atlético
1
Franch Poblense
1
Carnero Arosa
1
Bernad Endesa Andorra
1
Pons Poblense
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Pons Poblense
1
Pedro Tapia Lugo
1
Narbona Antequerano
1
Berdejo Endesa Andorra
1
Tosao Endesa Andorra
1
Figuerola Constancia
1
Mamel Realejos
1
Suso Telde
1
Mulet Constancia
1
Gols:
74
Promig golejador:
2.06
Targetes Grogues:
72
Targetes Grogues Per Partit:
2.00
Expulsions:
9
Expulsions Per Partit:
0.25
Victòries locals:
22
Victòries visitants:
10
Empats:
4
Màxima victòria local:
3 - 0 Arosa-Realejos
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Figueres-Sporting Atlético

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Erandio
4 4 0 0
100%
7 1 2 0
Lorca
4 4 0 0
100%
6 2 2 0
Endesa Andorra
4 3 1 0
75%
25%
6 2 4 2
Reus
4 3 0 1
75%
25%
6 1 5 0
Sporting Atlético
4 3 0 1
75%
25%
5 1 4 0
Antequerano
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 3 3 1
Don Benito
4 2 0 2
50%
50%
4 4 6 0
Poblense
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 4 1
Arosa
4 2 0 2
50%
50%
5 6 6 0
Telde
4 2 0 2
50%
50%
5 6 4 1
Ponferradina
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 2 0
Albacete
2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Sevilla Atlético
2 1 0 1
50%
50%
2 2 2 0
Catarroja
2 1 0 1
50%
50%
2 3 4 0
Realejos
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 1
Binéfar
4 1 0 3
25%
75%
3 5 2 0
Lugo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 1
Moscardó
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Arenas
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Valladolid Promesas
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Constancia
2 0 0 2
100%
1 3 4 2
Martos
2 0 0 2
100%
1 4 3 0
Aranjuez
2 0 0 2
100%
0 3 4 0
Figueres
2 0 0 2
100%
0 3 4 0