2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo Promoción a 2ª B2012-13 next
Promoción a 2ª B

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Cuartos de Final (Ida) 25/05/2013 Laudio Racing de Ferrol
Cuartos de Final (Ida) 25/05/2013 Deportivo de La Coruña B Cornellà
Cuartos de Final (Ida) 25/05/2013 SD Compostela Ebro
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2013 Covadonga Don Benito
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2013 Tuilla Las Palmas Atlético
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2013 Atlético Malagueño Universidad de Oviedo
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2013 Langreo Mutilvera
Cuartos de Final (Ida) 26/05/2013 Cortes Celta de Vigo B
Cuartos de Final (Vuelta) 01/06/2013 Mutilvera Langreo
Cuartos de Final (Vuelta) 01/06/2013 Racing de Ferrol Laudio
Cuartos de Final (Vuelta) 01/06/2013 Ebro SD Compostela
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2013 Don Benito Covadonga
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2013 Universidad de Oviedo Atlético Malagueño
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2013 Las Palmas Atlético Tuilla
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2013 Cornellà Deportivo de La Coruña B
Cuartos de Final (Vuelta) 02/06/2013 Celta de Vigo B Cortes
Semifinal (Ida) 09/06/2013 Deportivo de La Coruña B Tuilla
Semifinal (Ida) 09/06/2013 Atlético Granadilla Universidad de Oviedo
Semifinal (Ida) 09/06/2013 SD Compostela San Juan
Semifinal (Ida) 09/06/2013 Celta de Vigo B Mutilvera
Semifinal (Vuelta) 15/06/2013 San Juan SD Compostela
Semifinal (Vuelta) 16/06/2013 Universidad de Oviedo Atlético Granadilla
Semifinal (Vuelta) 16/06/2013 Tuilla Deportivo de La Coruña B
Semifinal (Vuelta) 16/06/2013 Mutilvera Celta de Vigo B
Final (Ida) 22/06/2013 SD Compostela Cieza
Final (Ida) 23/06/2013 Cultural Leonesa Universidad de Oviedo
Final (Ida) 23/06/2013 Deportivo de La Coruña B El Palo
Final (Ida) 23/06/2013 Celta de Vigo B Arenas de Getxo
Final (Vuelta) 29/06/2013 El Palo Deportivo de La Coruña B
Final (Vuelta) 29/06/2013 Arenas de Getxo Celta de Vigo B
Final (Vuelta) 30/06/2013 Universidad de Oviedo Cultural Leonesa
Final (Vuelta) 30/06/2013 Cieza SD Compostela

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Luis Fernández Deportivo de La Coruña B
71.17
Joselu SD Compostela
61.20
Otero Universidad de Oviedo
40.67
Marcos Suárez SD Compostela
30.50
Lemos Deportivo de La Coruña B
20.33
Viti Deportivo de La Coruña B
20.33
Aitor García Celta de Vigo B
20.33
Asdrúbal Las Palmas Atlético
21.00
Marcos Racing de Ferrol
10.50
Félix Celta de Vigo B
10.20
    Nom Equip Pos Minuts
Viesca Universidad de Oviedo
570
Beni Universidad de Oviedo
570
Dioni Universidad de Oviedo
570
Peláez Universidad de Oviedo
570
Llerandi Universidad de Oviedo
545
Marc Martínez Deportivo de La Coruña B
540
Insua Deportivo de La Coruña B
540
Uxío Deportivo de La Coruña B
540
Sidibe Deportivo de La Coruña B
540
Lemos Deportivo de La Coruña B
540
    Nom Equip Pos Grogues
Álvaro Pozo Universidad de Oviedo
3
Peláez Universidad de Oviedo
3
Ángel Tuilla
3
Luis Fernández Deportivo de La Coruña B
3
Rubén Martínez Celta de Vigo B
3
Sidibe Deportivo de La Coruña B
2
Víctor Vázquez Celta de Vigo B
2
Camochu Celta de Vigo B
2
Gonzalo SD Compostela
2
Maceira Celta de Vigo B
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Iván González Deportivo de La Coruña B
1
Dani Rodríguez Racing de Ferrol
1
Camochu Celta de Vigo B
1
Borja Fernández Langreo
1
Cañedo Langreo
1
Mini Tuilla
1
Xosé Ceínos Universidad de Oviedo
1
Germán SD Compostela
1
Ángel Deportivo de La Coruña B
1
Pozo Don Benito
1
Gols:
84
Promig golejador:
2.63
Targetes Grogues:
171
Targetes Grogues Per Partit:
5.34
Expulsions:
16
Expulsions Per Partit:
0.50
Victòries locals:
17
Victòries visitants:
5
Empats:
10
Màxima victòria local:
4 - 0 SD Compostela-Ebro
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Covadonga-Don Benito

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
SD Compostela
6 4 2 0
66%
33%
1%
14 3 11 1
Celta de Vigo B
6 3 3 0
50%
50%
10 4 15 1
Deportivo de La Coruña B
6 3 0 3
50%
50%
11 9 12 2
Don Benito
2 2 0 0
100%
5 0 5 1
Las Palmas Atlético
2 2 0 0
100%
4 1 8 0
Universidad de Oviedo
6 1 3 2
16%
50%
34%
9 8 19 1
Mutilvera
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 5 8 0
Racing de Ferrol
2 1 1 0
50%
50%
2 1 4 1
Cultural Leonesa
2 1 1 0
50%
50%
3 2 2 0
El Palo
2 1 0 1
50%
50%
4 4 10 1
Cornellà
2 1 0 1
50%
50%
3 4 4 0
Atlético Granadilla
2 1 0 1
50%
50%
2 4 9 0
Tuilla
4 1 0 3
25%
75%
3 7 13 1
Atlético Malagueño
2 0 2 0
100%
3 3 3 2
Arenas de Getxo
2 0 2 0
100%
2 2 9 1
Laudio
2 0 1 1
50%
50%
1 2 9 1
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 2
San Juan
2 0 1 1
50%
50%
1 4 6 1
Ebro
2 0 1 1
50%
50%
2 6 9 0
Cieza
2 0 0 2
100%
0 4 3 0
Cortes
2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Covadonga
2 0 0 2
100%
0 5 6 0